4
جولای

8 برنامه دفتر خاطرات برای Android که می توانید درست مانند یک دفتر خاطرات واقعی قفل کنید

نگه داشتن یک دفترچه یادداشت روزانه به شما کمک می کند مسئولیت خود را حفظ کنید و نگهداری دفترچه یادداشت تلفن هوشمند شما بسیار راحت تر است ، درصورتی که به طور تصادفی در طول روز به آن نیاز داشته باشید.

وقتی هر روز افکار خود را می نویسید ، به شما کمک می کند تا به جنبه های مثبت بیندیشید و همچنین با این تفکر منفی مقابله کنید. و حتی اگر معمولاً فرد مثبتی هستید ، نگه داشتن دفتر خاطرات هنوز هم می تواند به شما کمک کند چیزهایی درباره خود یاد بگیرید و عادت های سالم جدیدی را شروع کنید!

در اینجا بهترین برنامه های دفتر خاطرات شخصی برای Android وجود دارد.

1. دفتر خاطرات من

دفتر خاطرات من دارای یک رابط تمیز است که به راحتی قابل پیمایش است. این مضامین رایگان بسیاری دارد که می توانید در صورت ارتقا به یک طرح پولی ، مضامین بین آنها را تغییر دهید یا حتی مضامین بیشتری را نیز تغییر دهید.

برای هر ورودی می توانید حالت ، عکس ها ، برچسب ها را اضافه کنید یا پس زمینه را تغییر دهید. همچنین می توانید فونت مورد استفاده خود و همچنین اندازه و رنگ آن را سفارشی کنید. روش های بسیاری وجود دارد که می توانید این دفتر خاطرات را از آن خود کنید و هر روز شما را ترغیب به نوشتن در آن کنید.

مرتبط: چگونه می توان با برنامه Stoic سلامت روان خود را ردیابی کرد

و البته قفل می شود. برای ورود به سیستم می توانید رمز ورود سفارشی ایجاد کنید یا از سیستم قفل اثر انگشت استفاده کنید تا دیگر نگران به خاطر سپردن رمز ورود نباشید.

نسخه حرفه ای ، که حتی به شما ویژگی های بسیار بیشتری می بخشد و تبلیغات را از بین می برد ، در هر ماه 2.99 دلار ، هر سال 15.99 دلار یا یکبار پرداخت 29.99 دلار هزینه دارد و برای همیشه به شما امکان دسترسی می دهد.

دانلود: دفتر خاطرات من (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

2. دفتر خاطرات با قفل

برنامه Diary with Lock از Writediary.com دارای رابط کاربری بسیار ساده تری نسبت به بسیاری دیگر از برنامه های دفتر خاطرات است. این نکته است ، اما همچنان از لحاظ سبک شناسی.

شما چندین رنگ انتخاب شده برای سفارشی کردن پس زمینه خاطرات خود دارید. می توانید سبک تاریخ ، نماد میانبر برنامه و سبک متن را تغییر دهید. به علاوه می توانید شکلک ها را به عنوان و متن دفتر خاطرات خود اضافه کنید تا به توضیح بیشتر روز خود کمک کنید.

دانلود: ثبت قفل (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

3. DailyLife

DailyLife یک برنامه خاطرات است ، اما خیلی بیشتر است. علاوه بر ایجاد ورودی های خاطرات که احساسات و زمان شما را به شکل شکلک ثبت می کند ، می توانید عکس ها را بارگذاری کنید ، موسیقی را ضمیمه کنید ، با قلم نقاشی بکشید و حتی ورودی های خود را به PDF صادر کنید.

مرتبط: بهترین برنامه های روزنامه سلامت برای اندروید

فونت های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها انتخاب کنید تا دفتر خاطرات شخصیت شما را منعکس کند. اگر می خواهید برگردید و چیزی را بخوانید ، جستجوی مطالب مجله خود نیز بسیار ساده است. یا می توانید پیمایش کنید تا وقتی که به دنبال آن می گردید ، یا از نمای تقویم استفاده کنید تا ورودی گذشته خود را به راحتی پیدا کنید.

دانلود: DailyLife (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

4. داییلیو

Daylio رویکردی مدرن تر و مینیمالیستی به دفتر خاطرات دارد. به جای نوشتن یکسری چیزها درباره روز خود ، از آیکون ها و شکلک ها برای توضیح روز خود ، پیگیری عادت های خود و به طور کلی بهبود استفاده می کنید. اگر واقعاً می خواهید چیزی برای روز بنویسید ، در هر ورودی روزانه یک بخش یادداشت وجود دارد.

استفاده از Daylio بسیار آسان است ، خصوصاً برای کسانی که فکر می کنند نوشتن دفترچه یادداشت طولانی می شود. استفاده از Daylio باعث می شود که اگر تمایل ندارید ، فکر کردن در مورد روز خود را بدون نیاز به بیان افکار خود با کلمات آسان تر کنید.

دانلود: Daylio (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

5. زندگی

اگر چیزی ساده می خواهید ، این یک برنامه خاطرات عالی دیگر است. سه تم رنگی آزاد برای انتخاب وجود دارد: سفید ، خاکستری تیره یا صورتی. خاکستری تیره اگر شب ها یادداشت های روزانه بنویسید و چیزی بیشتر به حالت تاریک بخواهید بسیار خوب است.

مرتبط: سرگرمی های خلاقانه برای بزرگسالان که شما را به فرد خوشبخت تری تبدیل می کند

شما می توانید Life را با یک رمز عبور دیجیتال قفل کنید ، از ورودی صوتی برای نوشتن نوشته های خود در ژورنال استفاده کنید و به نوشته های خود عکس اضافه کنید. همچنین اگر تا به حال نسخه چاپی آنها را خواسته اید ، گزینه صادرات ورودی های خود به PDF نیز وجود دارد.

دانلود: زندگی (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

6. دفتر خاطرات توسط Ascendik Niš

اگر می خواهید یک دفتر خاطرات داشته باشید که تماشای آن کمی زیبا و سرگرم کننده باشد ، این یک مقاله از Ascendik Niš یک انتخاب عالی است. شما می توانید حداکثر سه عکس ورود به سیستم اضافه کنید و این عکس ها در پشت ورودی شما در صفحه اصلی ظاهر می شوند. اگر انتخاب نکنید تصاویر را اضافه کنید ، فقط یک ورودی ساده با تاریخ ، عنوان و دو خط اول متن مشاهده خواهید کرد.

همچنین می توانید شکلک ها را به ضبط های خود اضافه کنید ، از صدا در متن برای نوشتن استفاده کنید و از برچسب ها برای سازماندهی همه چیز استفاده کنید. گزینه های فونت رایگان زیادی برای انتخاب وجود دارد و می توانید با استفاده از پین یا اثر انگشت دفتر خاطرات خود را قفل کنید.

دانلود: دفتر خاطرات (رایگان ، اشتراک در دسترس)

7. دفتر خاطرات تاریک من

My Dark Diary خودش را به عنوان یک موضوع خون آشام / تاریکی توصیف می کند. و مطمئناً با این توصیف متناسب است. به جز خاکستری تیره برای پس زمینه و خاکستری روشن برای دفتر خاطرات ، رنگ دیگری برای انتخاب وجود ندارد. اگرچه در گزینه های منو و در دکمه کمی رنگ قرمز برای ایجاد یک ورودی جدید در دفتر خاطرات وجود دارد که به پایان می رسد موضوع خون آشام ها.

برای کسانی که این زیبایی را دوست دارند ، این برنامه این کار را به خوبی انجام می دهد. بدون ترفندها یا گرافیک های زیبا ، فقط یک رابط کاربری تمیز آماده برای مطالب مجله خود. شما می توانید از یک رنگ قلم و نوع قلم انتخاب کنید ، بنابراین تمام نگرانی شما این است که دائماً چیزهایی را در آنجا بنویسید. همچنین می توانید شکلک ها ، عکس ها و هشتگ های منحصر به فرد را به موارد ضبط شده خود اضافه کنید.

دانلود: My Dark Diary (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

8. دفتر خاطرات

اگر فکر می کنید که در تهیه مطالب خاطرات با مشکلی روبرو خواهید شد ، Daybook احتمالاً بهترین برنامه برای شماست. Daybook یک check-in با راهنما و بازتاب های شبانه ارائه می دهد که به شما کمک می کند بفهمید در صورت گیر افتادن چه چیزی بنویسید. سپس ، پس از جمع آوری چند چک روزانه و بازتاب شبانه ، می توانید به برگه Throwback بروید تا همه آن را ببینید.

یا اگر می دانید دقیقاً چه می خواهید بنویسید ، ادامه دهید. شما می توانید نوع و اندازه قلم و همچنین موضوع خود را سفارشی کنید. سپس می توانید یک کد امنیتی برنامه تنظیم کنید تا همه چیز را خصوصی نگه دارد.

یکی دیگر از ویژگی های عالی این است که می توانید Google Assistant ، Amazon Alexa یا Telegram را بهم متصل کنید. اشتراک های برتر اگر ویژگی های اضافی بخواهید در دسترس هستند ، اما برای کسانی که فقط نسخه رایگان را می خواهند ، حتی مجبور نیستید تبلیغات را تحمل کنید.

دانلود: کتاب روز (اشتراک رایگان و رایگان)

خودت را دنبال کن

استفاده از هر یک از این برنامه های خاطرات ، چه روزانه و چه هفتگی ، بدون شک به بهبود سلامت روان شما کمک می کند و می توانید در بالای اهداف خود باشید.

نگه داشتن دفترچه یادداشت کاری است که احتمالاً بیشتر ما در کودکی انجام داده ایم ، اما با توجه به سن و برنامه خود بزرگ شده ایم. داشتن یک دفتر خاطرات قفل شده بر روی تلفن خود راهی آسان برای ضبط هر زمان که بخواهید و محافظت از آن در برابر چشم کنجکاو است.

اگر همچنان به فکرهای منفی متکی هستید ، ممکن است ارزش یک برنامه روزانه شکرگذاری را داشته باشد که به شما کمک می کند چیزهای خوب مخصوص روز خود را انتخاب کنید.


زنانی که در رختخواب خود سپاسگزاری می کنند
6 برنامه اندروید برای کمک به شما در تمرین قدرشناسی روزانه

با تمرکز بر نکات خوب زندگی می توانید روحیه خود را بهبود بخشید. این برنامه های تشکر به شما کمک می کنند تا دقیقاً این کار را انجام دهید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.