2
آوریل

8 برنامه تلفن هوشمند خانواده برای عید پاک مبارک

آخر هفته عید پاک در میان آب نبات ، هنرها و صنایع دستی ، مواد تمیز کننده و مواد غذایی ، جسورانه ترین رویای کودک است – و بدترین کابوس والدین است. ممکن است برنامه ریزی برای عید پاک کامل خانوادگی بسیار دلهره آور به نظر برسد ، اما با استفاده از تلفن هوشمند نیازی به ترس نیست.

با کمک آیفون یا دستگاه اندرویدی خود می توانید به سرعت یک عید پاک تمیز ، سرگرم کننده و مهیج را برای همه برنامه ریزی کنید. در اینجا لیستی از بهترین برنامه های گوشی های هوشمند موجود در یک عید پاک آسان خانوادگی وجود دارد.

1. اسم حیوان دست اموز عید پاک را در خانه من بگیرید

این برنامه سرگرم کننده به شما امکان می دهد فرزندان خود را با عکس هایی از اسم حیوان دست اموز عید پاک “واقعی” در اتاق نشیمن خود شگفت زده کنید!

برنامه را باز کنید و از گالری خود عکس انتخاب کنید یا مستقیماً در برنامه عکس جدید بگیرید. سپس از گزینه های ویرایش برای تغییر اندازه ، جابجایی و تلنگر دادن اسم حیوان دست اموز عید پاک در حالی که در موقعیت ایده آل قرار دارد استفاده کنید. حتی می توانید تنظیمات نورپردازی را تغییر دهید تا عکس واقع بینانه تر به نظر برسد.

اگر خانواده تحت تأثیر قرار گرفتند ، برنامه را برای فصل کریسمس روی تلفن خود نصب کنید. شامل شگفت انگیز است سانتا را بگیر گزینه ای که به شما امکان می دهد برای صبح کریسمس با سانتا در آنها عکس ایجاد کنید!

دانلود: یک اسم حیوان دست اموز عید پاک را برای iOS در خانه من بگیرید Android (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

2. تخم مرغ

تخم مرغ!  Egg Dirty with Piggy Guide in the Cloud.

تخم مرغ! یک بازی عالی برای کودکان بزرگتر است و بسیار سرگرم کننده و غریب است که ممکن است خود را در حال بازی ببینید! این اپلیکیشن فوق العاده خوب طراحی شده است و دارای داستانی زیبا و انیمیشن های خیره کننده است. از آنجا که این برنامه به طور مستقیم برای عید پاک طراحی نشده است ، می توانید آن را در هر زمان از سال بازی کنید.

با پرورش تخم مرغ شروع کنید. تخمهای شما باید غسل داده شوند ، لباس پوشیده و تغذیه شوند. هنگامی که تخم مرغ کاملاً رشد کرد ، می توانید برای جمع آوری یکی از 70 مجموعه قابل جمع آوری تخم مرغ را تخمگذار کنید!

تنها مشکل این برنامه این است که عدم بروزرسانی منجر به ایجاد یک اشکال بزرگ شده است که در آن برنامه هر از گاهی یخ می زند و نیاز به بارگیری مجدد دارد. این برنامه فقط برای iOS نیز موجود است. اگر از عهده این اشکال کوچک برآیید ، وجود تعداد زیادی بازی کوچک در دسترس ، این برنامه را به گزینه ای زیبا برای سرگرمی عید پاک تبدیل می کند.

دانلود: تخم مرغ! برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

3. غاز

امسال سعی کنید شکار خسته کننده تخم مرغ صبحانه خود را با Goosechase تغییر دهید! Goosechase برنامه ای است که به شکارچیان شکار اختصاص داده شده است. اگرچه بسیاری از شکارهای از قبل طراحی شده در دسترس است ، شما همچنین می توانید یک شکار نظافت حیوانات خانگی ایجاد کنید.

با استفاده از این برنامه می توانید هفته ها قبل یک شکار تخم مرغ عید پاک سرگرم کننده ، خلاقانه و نقل قول کنید. این بدان معناست که در آخرین لحظه استرسی وجود ندارد. اگر فرزندان بزرگتری دارید ، می توانید دعوت نامه Goosechase را مستقیماً به تلفن آنها بفرستید و به طور مجازی شاهد پایان شکار آنها باشید.

شما می توانید از این فعالیت ها در داخل یا خارج از منزل لذت ببرید ، بنابراین مهم نیست که در این تعطیلات عید پاک کجا باشید ، باز هم می توانید از شکار تخم مرغ عالی در کنار بچه ها لذت ببرید!

دانلود: Goosechase برای iOS | اندروید (رایگان)

4. اسم حیوان دست اموز عید پاک خودتان

اگرچه این برنامه بعدی سالهاست که به روز نشده است ، اما هنوز عملکرد آن متزلزل نشده است. Easter Bunny Yourself یک برنامه فوق العاده سرگرم کننده و خلاقانه است که قطعاً شما و فرزندانتان را به خنده وا می دارد.

برنامه را باز کنید و عکسهای سلفی را از گالری عکس خود انتخاب کنید یا عکس جدید بگیرید. سپس یک جفت گوش عالی ، بینی اسم حیوان دست اموز زیبا ، کمان ، تخم مرغ و مجموعه لوازم جانبی اضافه کنید.

سپس می توانید عکس را ذخیره کرده و در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید یا شاهکارهای زیادی بسازید! این برنامه فقط برای iPhone در دسترس است.

دانلود: اسم حیوان دست اموز عید پاک برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

5. Pinterest

یکی از بهترین قسمت های عید پاک برای هر کودک ، کارهای سرگرم کننده و رنگارنگ همراه با تعطیلات است. در Pinterest جامعه ای از صنعتگران را می یابید که می توانند به شما در تهیه مهمانی عالی عید پاک کمک کنند.

اگر به دنبال مدل های جدید و خلاقانه برای رنگ آمیزی تخم های عید پاک هستید ، Pinterest می تواند به شما کمک کند سریعترین و واضح ترین نکات و ترفندها را پیدا کنید. با گچ جدید با الهام از صفحه Pinterest در حیاط جلوی خود خلاقیت به خرج دهید.

مرتبط: وب سایت های دوستانه کودک برای فعالیت های هنری و صنایع دستی رایگان برای کودکان

مهم نیست که به دنبال چه نوع فعالیت های عید پاک هستید ، Pinterest می تواند به شما در یافتن پست مناسب کمک کند. حتی می توانید از Pinterest برای کمک به سایر جنبه های روز مانند ایده های شکار تخم مرغ عید پاک ، دستور العمل های شام عید پاک ، نکات تزیین و موارد دیگر استفاده کنید!

دانلود: Pinterest برای iOS Android (رایگان)

6. خوشمزه

Delicious یک برنامه عالی برای یافتن دستور العمل های شیرین و آسان است که شما و بچه هایتان آن را دوست خواهید داشت. می توانید دستورالعمل های خوبی برای دسرها مانند پوسته آب نبات های عید پاک و کلوچه های قندی به شکل تخم مرغ پیدا کنید. این برنامه برای یادگیری نحوه آشپزی در خانواده بسیار مناسب است زیرا دارای راهنماهای گام به گام بسیار ساده و فیلم های آموزشی منطبق با آن است.

می توانید برنامه را باز نگه دارید و از آن برای تهیه یک صبحانه زیبا در عید پاک ، پیش غذا های جشن یا یک شام عالی عید پاک استفاده کنید! نمایه شما بسیار شخصی است ، از جمله فیلترهای جستجوی متعدد ، مانند غذاهای گیاهی و گزینه های زیر 30 دقیقه.

این برنامه ای است که هر روز به پایان خواهید رسانید ، نه تنها در تعطیلات و موارد خاص.

دانلود: برای iOS خوشمزه است اندروید (رایگان)

7. تخم مرغ عید پاک 3D

اگر امیدوارید که برای نابودی کامل تخم مرغ عید پاک از دست بروید ، به بچه های خود اجازه دهید با Easter Eggs 3D بازی کنند. این برنامه سرگرم کننده و ساده دارای یک ایستگاه غوطه وری تخم مرغ پر از گزینه های متنوع رنگ و الگو است. تخم مرغ رنگی برای شما فراهم شده است و برای دستیابی به ظاهری خاص باید مراحل درست را دنبال کنید.

اگرچه Easter Eggs 3D بسیار ابتدایی است و قطعاً تبلیغات زیادی دارد ، عید پاک فقط سالی یک بار می آید و مضرات این برنامه بیشتر از لذت نوستالژیک آن است.

دانلود: Easter Eggs 3D برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

8. جیب جاب

JibJab یکی از بهترین روش ها برای سرگرمی خانواده با کمی سرگرمی خوب و کامل است. این برنامه به شما امکان می دهد چهره های عزیزان خود را بر روی بدن رقاصان در فیلم های از پیش ساخته شده ویرایش کنید. ویدئوهای جدید به طور منظم به روز می شوند و شامل طیف وسیعی از تعطیلات ، موزیک ویدیو و موارد دیگر هستند.

اگر تا به حال دوست داشته اید یک اسم حیوان دست اموز مادربزرگ مانند یک اسم حیوان دست اموز عید پاک بپرد ، باید JibJab را امتحان کنید. بچه های شما عاشق تماشای رقص صورتشان در موزیک ویدیو های مورد علاقه خود هستند.

مرتبط: بهترین تولیدکنندگان کارت الکترونیکی برای کارت تبریک های سفارشی خودتان

اگرچه جیباب هنوز بیشتر روی کارت های الکترونیکی متمرکز است ، اما اکنون می توان آنها را از طریق iMessage ، Facebook ، Twitter و سایر سیستم عامل های ارتباطی فوری ارسال کرد.

دانلود: JibJab برای iOS | Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

برنامه های کاربردی از صبح عید پاک تا شب عید پاک

گوشی های هوشمند صبح عید پاک آنقدر مفید می شوند که ممکن است اسم حیوان دست اموز عید پاک به زودی از کار بیفتد! آنها می توانند در همه چیز از بیدار شدن از خواب قبل از طلوع آفتاب تا برنامه ریزی برای کل تعطیلات عید پاک کمک کنند. با برنامه هایی برای رنگ آمیزی تخم مرغ ، پیدا کردن تخم مرغ ، پخت و پز ، کاردستی و موارد دیگر ، چیزهای زیادی باقی مانده است که تلفن های هوشمند ما قادر به انجام آنها نیستند.

حتی می توانید از تلفن خود برای کمک به کودکان در انتقال از بازی روزانه به آرامش شب استفاده کنید.


اتاق خواب کودکان تک شاخ صورتی-
خواب کودک خود را با استفاده از این 8 برنامه آیفون ساده کنید

این برنامه ها زمان خواب شما و فرزندان شما را ساده می کند تا همه شما بتوانند شب بهتر بخوابند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.