18
آگوست

7 وب سایت معتبر که خودروی مورد استفاده شما را ارزیابی می کنند

بدون دانستن ارزش دقیق خودرو ، فروش آن برای شما دشوار خواهد بود. یا با فروختن آن در کمتر از هزینه ، ضرر می کنید ، یا مدت زیادی منتظر می مانید تا شخصی خودروی شما را با قیمت مناسب خریداری کند.

برای اجتناب از هر یک از این سناریوهای ناخوشایند ، بهتر است قبل از شروع مذاکرات ، ارزش دقیق خودروی کارکرده را بدست آورید. به لطف فناوری ، رتبه بندی خودرو در حال حاضر راحت تر از همیشه است. در اینجا هفت وب سایت معتبر برای ارزیابی رایگان ماشین استفاده شده شما وجود دارد.

kelley-blue-book-screenshot

هر زمان که به دنبال ارزیابی خودروی کارکرده خود هستید ، Kelley Blue Book نقطه شروع است. KBB در 9 دهه گذشته خودروها را مورد ارزیابی قرار داده است و داده های زیادی برای تعیین دقیق ترین مقدار خودروی مورد استفاده شما در اختیار دارد. برای ارزیابی رایگان خودرو ، معاملات واقعی ، داده های حراج ، روند بازار و وضعیت خودرو شما را در نظر می گیرد.

روند ارزیابی ماشین قدیمی شما نسبتاً ساده است. شما می توانید شماره ثبت نام یا VIN خود را وارد کرده یا مدل ماشین خود را به صورت دستی انتخاب کنید. پس از انتخاب سایر جزئیات ، مانند رنگ و تجهیزات خودرو ، KBB محدوده تخمینی مقادیر را برای مهمانی های تجاری و خصوصی نمایش می دهد.

همچنین نشان می دهد که چقدر زمان و تلاش برای به دست آوردن قیمت مناسب برای ماشین شما نیاز است. اگر برای فروش اتومبیل خود عجله دارید ، می توانید پیشنهاد نقدی فوری را درخواست کرده و آن را از هر فروشنده مشارکتی درخواست کنید.

edmunds-screenshot

Edmunds یک وب سایت قابل اعتماد است که ارزش واقعی خودروی کارکرده خود را در کوتاه ترین زمان به شما می دهد. برای ارزیابی خودرو ، ارزش واقعی فروش ، استهلاک ، وضعیت خودرو و داده های محلی را در نظر می گیرد.

برای دریافت برآورد ارزش خودرو ، VIN ، شماره ثبت یا مدل خودروی خود را وارد کنید. سپس از شما می خواهد جزئیات بیشتری در مورد وضعیت خودرو ، تجهیزات و تعمیرات لازم را دریافت کنید. پس از تجزیه و تحلیل این جزئیات و مقایسه آنها با داده های فروش آنها ، ادموندز سه تخمین از خودرو شما ارائه می دهد: تجارت ، مهمانی خصوصی و خرده فروش.

علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل قیمت ها را ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا بدانید که چگونه ماشین شما ارزش گذاری می شود. بهترین قسمت این است که او بررسی می کند که آیا نمایندگی های او به ماشین شما علاقه مند هستند یا خیر و قیمت پیشنهادی را به شما نشان می دهد. اگر علاقه دارید ، می توانید با نمایندگی قرار ملاقات بگذارید و بلافاصله اتومبیل خود را بفروشید.

ادموندز یکی از محبوب ترین منابع خودرو است. با اطلاعات و تجربیات زیادی که تیم آنها دارد ، آنها می توانند بهترین قیمت را برای خودروی شما در اختیار شما قرار دهند و می توانند شما را با فروشنده متصل کنند.

مطالب مرتبط: آیا ابزارهای خرید آنلاین خودرو واقعا قابل اعتماد هستند؟

nada-guides-screenshot

NADAguides که توسط JD Power هدایت می شود ، با استفاده از داده ها و قابلیت های هوش مصنوعی برآوردهای دقیقی از خودرو ارائه می دهد. به غیر از اتومبیل ، NADAguides همچنین از موتور سیکلت ، RV ، ماشین های کلاسیک و قایق قدردانی می کند.

برای کسب رتبه ، مدل و مدل ماشین خود را انتخاب کنید. سپس NADAguides اتومبیل هایی را بر اساس انتخاب شما به شما نشان می دهد. مدل و نوع مناسب را از آنجا انتخاب کنید. در نهایت ، کد پستی ، مسافت پیموده شده و تجهیزات خودرو را وارد کنید. NADAguides سپس ارزش تجاری و خرده فروشی خودروی کارکرده شما را بر اساس وضعیت آن نمایش می دهد.

علاوه بر تجزیه قیمت ، می توانید هزینه مالکیت اتومبیل خود را نیز مشاهده کنید. داده های گسترده NADAguides ، همراه با قابلیت های تجزیه و تحلیل JD Power ، این وب سایت را به ابزاری عالی برای ارزیابی ماشین قدیمی شما تبدیل کرده است.

تصویری از معامله گر خودرو

Auto Trader یک بازار آنلاین خودرو در انگلستان است که خریداران و فروشندگان دهه 1970 را به هم متصل می کند. با توجه به حجم عظیمی از داده هایی که از بازار خود جمع آوری می کند ، Auto Trader برآورد دقیقی از خودروهای فرسوده ارائه می دهد.

برای کسب رتبه ، می توانید به سادگی شماره ثبت نام و مسافت پیموده شده خود را وارد کرده یا مارک ، مدل و نوع آن را انتخاب کنید. پس از ورود به سیستم ، Auto Trader ارزش یک مبادله جزئی از ماشین استفاده شده خود را به شما نشان می دهد. برای ارزیابی ارزش خودرو ، عواملی مانند مسافت پیموده شده ، مدل ، مدل ، سن ، نوع سوخت و سایر موارد را در نظر می گیرد.

از آنجا که سایت به طور مرتب داده های جدیدی دریافت می کند و از الگوریتم هوشمند استفاده می کند ، برآوردهای Auto Trader کاملاً دقیق و به روز هستند.

مطالب مرتبط: آنچه قبل از خرید آنلاین اتومبیل های فرسوده باید بدانید ، در اینجا آمده است

عکس از یک ماشین واقعی

TrueCar شرکتی است که توسط NASDAQ ثبت شده است و خرید و فروش خودرو را برای کاربران خود آسان می کند. علاوه بر بازار ، چندین ابزار دیگر نیز در وب سایت خود دارد ، از جمله ارزش گذاری خودرو.

برای دریافت رتبه ، شماره ثبت نام یا VIN خود را وارد کنید تا TrueCar بتواند جزئیات ماشین شما را پیدا کند. برای به دست آوردن قیمت دقیق ، باید فرم مفصلی را پر کنید که نشان دهنده وضعیت و تجهیزات خودرو شما باشد. در غیر این صورت ، TrueCar بدون درخواست جزئیات دیگر ، محدوده تخمینی را نمایش می دهد.

TrueCar علاوه بر محاسبه ارزش خودروی شما ، تجزیه و تحلیل کاملی از قیمت ها را ارائه می دهد تا به شما در درک نحوه ارزش گذاری خودرو شما کمک کند. علاوه بر این ، TrueCar به شما پیشنهاد فروش یا تعویض یک ماشین دست دوم با نمایندگی های معتبر آن را می دهد.

گزارش مصرف کنندگان-ارزیابی خودروها

همه ما نظرات محصول را در مورد گزارشات مصرف کننده خوانده ایم. اما همچنین یک ابزار ارزیابی ماشین استفاده شده وجود دارد که داده ها را از کتاب سیاه استخراج می کند.

CR Car Value Estimator از شما در مورد مارک ، مدل ، سال ، نوع و مسافت پیموده شده خودرو شما می پرسد. سپس بسته به شرایط ماشین شما رتبه بندی Trade-In و Private Party را نمایش می دهد.

Consumer Reports بدون صرف وقت زیاد یا درخواست جزئیات زیاد ، رتبه مناسبی را ارائه می دهد. اما از آنجا که عوامل دیگری را در نظر نمی گیرد ، ممکن است متوجه شوید که ارزش آن کمی کمتر از سایر ابزارها است.

مطالب مرتبط: بهترین ابزارهای آنلاین برای خریداران خودرو

parkers-screenshot

Parkers یکی دیگر از وب سایت های مستقر در انگلستان است که خریداران خودرو را با فروشندگان متصل می کند ، نظرات خودروها را منتشر کرده و خودروهای فرسوده را ارزیابی می کند. Parkers رتبه بندی اتومبیل های رایگان و پولی را ارائه می دهد.

برای ارزیابی رایگان ، فقط مدل و نوع خودروی شما را بررسی می کند. در حالی که پارکرز با در نظر گرفتن مسافت پیموده شده ، تجهیزات اضافی و سایر جزئیات ، برآورد پرداختی دقیق تری ارائه می دهد. اگر می خواهید تصور دقیقی از ارزش ماشین خود داشته باشید ، یک برنامه رایگان کافی است.

یا می توانید به رتبه شخصی 5 پوند ارتقا دهید. علاوه بر رتبه خودروهای فرسوده ، می توانید نظرات مفید و ابزارهای دیگر را در وب سایت Parkers پیدا کنید.

از قیمت خودرو خود مطلع شوید

ارزش گذاری مناسب خودرو نه تنها به شما کمک می کند تا بهترین قیمت را برای آن دریافت کنید ، بلکه از تاخیرهای غیر ضروری در فروش خودرو جلوگیری می کند. بنابراین هنگام فروش اتومبیل خود ، مفید است بدانید که از قبل ارزش آن را دارد.

اگرچه ممکن است ارزش های واقعی بازار با این برآوردهای آنلاین تفاوت کمی داشته باشد ، اما این وب سایت ها هنوز نقطه شروع عالی برای مذاکرات را در اختیار شما قرار می دهند.


سایت هایی برای صاحبان خودرو
5 برنامه و سایت اصلی برای صاحبان خودرو برای صرفه جویی در هزینه و عیب یابی

دومین دستگاه پرکاربرد در زندگی شما دور از خانه اتومبیل شما است. این ابزارها به شما کمک می کند تا از آن مراقبت کرده و در هزینه خود صرفه جویی کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده