28
مارس

7 روش برای کشف محبوبیت در سرویس های پخش جریانی

هنگامی که پارامونت + در مارس 2021 راه اندازی شد ، به بازار پرجمعیت جریان پیوست ، که اکنون شامل Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video ، Disney + ، HBO Max ، Apple TV + ، Peacock و بسیاری از خدمات طاقچه است.

اما همانطور که پخش جریانی تلویزیون را به دست می گیرد ، بسیاری از کسانی که جنگ های جریانی را دنبال می کنند ، متوجه می شوند که هیچ راهی “رسمی” برای گفتن محبوب ترین نمایش ها در این سرویس های پخش وجود ندارد.

فیلم های نمایشی گیشه و تلویزیون پخش و تلویزیون کابلی دارای امتیاز هستند. با این حال ، جریان فاقد مکان اصلی برای دریافت چنین اطلاعات کاملی است.

با در نظر داشتن این موضوع ، در اینجا چند روش مختلف برای پیدا کردن محبوبیت در سرویس های جریانی مانند Netflix و Disney + آورده شده است.

1. گزارش خود از خدمات پخش جریانی

فیلم های معروف موجود در Amazon Prime Video ، از جمله Coming 2 America

به دنبال اولین فیلم Amazon Prime Video Coming 2 America در مارس 2021 ، آمازون بیانیه ای را در مورد موفقیت فیلم در رسانه ها منتشر كرد و آن را “آخر هفته № برای باز كردن هر فیلم پخش جریانی در سال 2021 تاكنون و آخر هفته № 1 فیلم در حال پخش در طول سال” نامید. 12 ماه گذشته ”

چیزی که این شرکت منتشر نکرد ، دقیقاً تعداد تماشای فیلم بود.

این از نظر پیام های غیر اختصاصی درباره موفقیت یک نمایش یا فیلم ، مطابق با آنچه برخی از خدمات پخش جریانی شناخته شده اند انجام می شود.

این شامل آمازون نیز می شود که سال گذشته گفت که “ده ها میلیون” بیننده دنباله بورات را تماشا کرده اند. امروزه این یک تاکتیک رایج است که در آن سرویس های پخش کاملاً با یکدیگر رقابت می کنند.

مرتبط: نتفلیکس در مقابل دیزنی +: کدام یک بهتر است؟

دیزنی + به همین ترتیب در مارس 2021 اعلام كرد كه سریال مارول ، Falcon and the Winter Soldier (سرباز زمستانی) ، پرمخاطب ترین نمایشگر سریال + دیزنی از زمان راه اندازی این سرویس در نوامبر 2019 بوده است و از Mandalorian و WandaVision پیشی گرفته است. اما دیزنی تعداد بینندگان هر سه نمایش را آزاد نکرد.

مرتبط: چگونه دیزنی + در مدت 18 ماه از 0 به 100 میلیون مشترک رشد کرد

آنها گاهی در بیانیه های مطبوعاتی و گاهی در اطلاعات ارائه شده به مطبوعات ظاهر می شوند. در هر دو مورد ، این راهی است که سرویس ها بدون افشای اطلاعات کامل در مورد تمام نمایش های خود ، از یک ضربه لاف می زنند. به این ترتیب ، آنها مجبور نیستند در مورد نمایش های ناموفق چیزی بگویند.

Netflix کمی شفاف تر از بیشتر رقبا است. پخش کننده در اواخر ژانویه اعلام کرد که درام “Bridgerton” توسط 82 میلیون خانوار در سراسر جهان تماشا شده است ، و آن را به پربیننده ترین نمایش تاریخ سرویس تبدیل کرده است.

2. لیست 10 برتر Netflix

لیست 10 برتر Netflix در 24 مارس 2021

اگرچه Netflix اطلاعات کامل مخاطبان را برای نمایش ها و فیلم های خود منتشر نمی کند ، اما برای محبوب ترین برنامه های خود تعداد مخاطبان خاصی را اعلام خواهد کرد ، همانطور که با Bridgerton انجام داد.

در سال 2020 ، Netflix نوار Top 10 را به فهرست خود اضافه کرد ، به شما اجازه می دهد محبوبیت را ببینید.

شناخته شده است که لیست های دارای Top 10 ، که شامل هیچ نوع شاخص بیننده نمی شوند ، شامل نمایش های محبوب جدید هستند. با این وجود معمول است که یک فیلم مبهم از چند سال قبل مانند «بازی مولی» یا «وحشی ها» غافلگیر کننده باشد.

بررسی محتوای Nielsen Nielsen SVOD

ده نمایش برتر جریان در فوریه 2021

در سال 2020 ، شرکت نیلسن ، همان شرکتی که مدتهاست رتبه بندی تلویزیونی می دهد ، شروع به انتشار رتبه بندی هفتگی نمایش های جریانی در Nielsen.com کرد. از آن زمان ، لیست هفتگی نمایش های اصلی بیشتر هفته ها تحت سلطه Netflix قرار دارد ، اگرچه گاهی اوقات یک نمایش محبوب Disney + یا پخش کننده های دیگر ظاهر می شود.

هر سرویس جریانی در رتبه بندی های جریانی Nielsen شرکت نمی کند. از فوریه 2021 ، رتبه بندی شامل Amazon Prime ، Disney + ، Hulu و Netflix است ، اما HBO Max ، Peacock ، Apple TV + یا CBS All Access / Paramount Plus رتبه بندی نمی شود.

علاوه بر این ، در حالی که رتبه بندی های تلویزیونی Nielsen بیننده را ارائه می دهند ، رتبه بندی های جریان آن از معیار متفاوتی نسبت به کل دقیقه تماشا شده استفاده می کنند. برای هفته 15 تا 21 فوریه 2021 ، سریال جنایی واقعی نتفلیکس “صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل” با 806 میلیون بازدید در جایگاه اول قرار گرفت.

4. تجزیه و تحلیل طوطی

صفحه اصلی Parrot Analytics

Parrot Analytics یک شرکت فیلم سازی مستقل است که در مورد محبوب ترین نمایش های استریم گزارش تهیه می کند ، با استفاده از شاخصی که نشان می دهد تقاضای نمایش ها در مقایسه با نمایش متوسط ​​چقدر است.

به عنوان مثال ، در هفته منتهی به 20 مارس 2021 ، WandaVision با 44.8 برابر جستجو در سری متوسط ​​، محبوب ترین نمایش جریان در نمودار Digital Originals بود.

ماندالوریایی دوم است ، اگرچه فصل او ماه ها زودتر به پایان رسید ، 37 برابر بیشتر از تقاضای متوسط. سری محبوب و پرمخاطب Netflix Stranger Things سوم بود ، 35.9 برابر بالاتر از متوسط. اگرچه نزدیک به دو سال است که هیچ قسمت جدیدی وجود ندارد.

5. تلویزیون سامبا

صفحه اصلی شرکت سامبا تی وی

این شرکت که سامبا تی وی نام دارد ، داده های خود را مستقیماً از تلویزیون های هوشمند مشتریان دریافت می کند تا میزان بینایی و اطلاعات مربوط به مخاطبان را که برخی از آنها در رسانه ها پخش می شوند ، اندازه گیری کند. این شرکت اطلاعات مربوط به پخش جریانی و همچنین نمایش های شبکه را منتشر می کند.

سامبا تلویزیون دریافت که حدود 1.7 میلیون خانوار آمریکایی در آخر هفته افتتاحیه سریال شاهین و سرباز زمستانی را تماشا کردند ، در حالی که چهار ماه قبل از آن 1.6 میلیون برای اولین بار در وندا ویژن بود.

سامبا تی وی همچنین مخاطبان لیگ عدالت زاک اسنایدر را که با نام “برش اسنایدر” نیز شناخته می شود ، با 1.8 میلیون بیننده ، کمی کمتر از 2.2 میلیون خانوار که Wonder Woman 1984 را در دسامبر 2020 تماشا کردند ، راه اندازی کرد. همچنین در HBO Max.

6. Reelgood

صفحه اصلی Reelgood که نشان دهنده Netlfix ، Hulu و سایر آرم های سرویس جریان است.

وب سایت و برنامه Reelgood برای حل یک مشکل معاصر دیگر از عصر پخش طراحی شده اند. این بدان معناست که بسیاری از بینندگان نمی توانند بفهمند کدام نمایش ها در کدام سرویس قرار دارند. Reelgood به شما امکان می دهد پایگاه داده خود را جستجو کنید تا ببینید هر نمایش یا فیلم را از کجا می توانید پیدا کنید.

علاوه بر این ، Reelgood صفحه ویژه ای را برای “نمایش های تلویزیونی محبوب” ارائه می دهد. این ویژگی هیچ آماری ندارد ، اما این صفحه موارد محبوب در سایت را نشان می دهد.

از 24 مارس 2021 ، محبوب ترین نمایش Falcon and the Winter Soldier و پس از آن Resident Alien ، Yellowstone و Ted Lasso بودند. نمودار نشان می دهد که کجا پخش می شود ، چه تعداد قسمت رایگان در دسترس است و چه میزان توسط کاربران IMDb و Reelgood رتبه بندی می شود.

در همین حال ، در صفحه “فیلم های محبوب” این سایت ابتدا لیگ عدالت زک اسنایدر و پس از آن دیزنی + رایا و آخرین اژدها و سنتینل از نتفلیکس لیست شده است.

Reelgood همچنین گاهی اوقات نمودارهای رسانه ای را برای افرادی که Falcon و Winter Soldier را به Justice League ترجیح می دهند ارسال می کند.

7. JustWatch

سایت پیشنهادی JustWatch

JustWatch مشابه Reelgood کار می کند ، همچنین نمایش ها و فیلم هایی را به شما پیشنهاد می دهد. این سایت همچنین دارای یک صفحه به روز است که می تواند توسط فیلم ها و نمایش های تلویزیونی فیلتر شود.

به طور کلی ، از 24 مارس 2021 ، Coming 2 America در وهله اول قرار گرفت ، و پس از آن مجموعه های تلویزیونی “کشف جادوگران” و فیلم Netflix “من خیلی اهمیت می دهم”.

راه های زیادی برای پخش جریانی وجود دارد

چه به دنبال نمایش برای تماشای برنامه باشید و چه تصمیم بزرگتر در مورد اشتراك در یك سرویس خاص ، اطلاعات زیادی وجود دارد كه به شما اطلاع می دهد محبوب ترین نمایش های پخش جریانی در هر زمان خاص هستند.

شما می توانید به آنچه شرکت های پخش کننده جریان به صورت عمومی اعلام می کنند گوش دهید ، رتبه های هفتگی Nielsen را مشاهده کنید یا رتبه های هفتگی Netflix را بررسی کنید همچنین می توانید بخشهای محبوب در Reelgood و JustWatch را بررسی کنید.

فقط انتظار نداشته باشید که اطلاعات کاملی در مورد تعداد افرادی که فیلم ها و نمایش های خاص را تماشا می کنند داشته باشد.


ویژگی-راهنمای نهایی-نتفلیکس
راهنمای نهایی Netflix: هر آنچه می خواستید در مورد Netflix بدانید

این راهنما همه مواردی را که باید در مورد استفاده از Netflix بدانید ارائه می دهد. خواه مشترک جدیدی باشید یا طرفدار بهترین سرویس پخش جریانی موجود در آن باشید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.