28
ژوئن

7 روش برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور را بیاموزید

بدون دکمه روشن / خاموش ، نمی توانید دستی صفحه تلفن یا رایانه لوحی Android را روشن و خاموش کنید. اگر دکمه پاور خراب است ، بهتر است دستگاه خود را به مرکز خدمات یا متخصص ببرید ، اما ممکن است نتوانید به این مراکز دسترسی پیدا کنید. در چنین شرایطی باید بدون دکمه پاور گوشی را روشن کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما 7 روش روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور را آموزش می دهیم.

چگونه تلفن اندرویدی خود را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنم؟

؟ چگونه بدون استفاده از دکمه پاور تلفن را روشن کنیم

بعضی اوقات دکمه پاور خراب یا خراب می شود و نمی توانید به درستی با تلفن خود کار کنید. این دکمه برای تلفن ها و تبلت ها بسیار مهم است. بسته به مدل گوشی ، گاهی اوقات دارای ویژگی های مختلفی است که استفاده از آن در هنگام خرابی را دشوار یا حتی غیرممکن می کند. در این مقاله از Anzel Web نحوه روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور را به شما آموزش می دهیم.

برای روشن کردن تلفن باید چه کار کنم؟ دکمه پاور خراب است؟

برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور بهتر است ابتدا این دکمه را با دستگاه شبیه سازی کنید. اگر دکمه افتاد ، آن را با یک ابزار نازک مانند خلال دندان یا گیره فشار دهید.

راه حل دیگری که ممکن است برای برخی از تلفن ها مفید باشد اتصال دستگاه به کامپیوتر با کابل USB در صورت صفر بودن شارژ است. در این حالت ، دستگاه در حال شارژ شدن است. با رسیدن شارژ باتری به طور خودکار روشن می شود. در این قسمت باید به تلفن توجه کنید تا بتوانید هنگام روشن بودن صفحه را روشن نگه دارید.

در هر صورت ، اگر صفحه تلفن روشن است ، اجازه ندهید که خاموش شود. برای تغییر دکمه های پاور می توانید از برنامه ها استفاده کنید.

به عنوان مثال ، برنامه Power Button را روی Volume Button نصب کنید. با استفاده از این برنامه می توان قدرت دکمه پاور را به دکمه کنترل میزان صدا منتقل کرد.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

برنامه Gravity Screen همچنین به شما کمک می کند تا هنگام برداشتن گوشی صفحه را روشن کنید. برنامه Shake Screen On Off مشابه این برنامه کار می کند.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

برنامه Proximity Actions همچنین به شما کمک می کند صفحه حسگر جلوی تلفن خود را روشن کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

با دو ضربه می توانید از قابلیت روشن و خاموش کردن صفحه نمایش تلفن نیز استفاده کنید.

تلفن خود را بدون دکمه روشن / خاموش با سایر برنامه های Android شخص ثالث روشن کنید

برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور می توانید از برنامه های زیر استفاده کنید.

دکمه های Remapper: با استفاده از این برنامه می توانید کلید میزان صدا را به دکمه پاور تغییر دهید. وارد برنامه شوید. نماد فعال سازی سرویس را روشن کنید. اگر در مورد درخواست مجوز س questionsالی دارید ، لطفا آنها را تأیید کنید. سپس روی علامت + ضربه بزنید. پرسهای کوتاه و طولانی را انتخاب کنید. زمان فشار دادن دکمه طولانی را انتخاب کنید. به عنوان مثال 0.5 ثانیه. اکنون دکمه میزان صدا را از فهرست انتخاب کرده و گزینه Screen Lock را در برگه Action انتخاب کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

قفل تلفن: این برنامه را نصب کنید تا تلفن بدون دکمه پاور روشن شود. با استفاده از این برنامه می توانید صفحه را فقط با یک لمس روی نماد آن روشن کنید. امکان راه اندازی مجدد ، خاموش کردن و استفاده از این برنامه و نگه داشتن آیکون آن وجود دارد.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

اگر دکمه پاور خراب باشد چگونه می توانم تلفن را روشن کنم؟ از دکمه های دیگر استفاده کنید

اگر دستگاه شما دارای دکمه Home است ، می توانید به جای دکمه پاور ، صفحه را با استفاده از کلید تنظیم صدا روشن کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

تلفن باید در این حالت شارژ شود. دکمه های افزایش و کاهش صدا را فشار دهید و تلفن را به رایانه متصل کنید. در حالی که دکمه های میزان صدا را فشار می دهید و دستگاه از طریق USB به رایانه متصل است ، دکمه Home را فشار دهید. چند دقیقه صبر کنید وقتی منو ظاهر شد ، دکمه ها را رها کنید.

ممکن است برخی هشدارها یا دستورات را روی صفحه مشاهده کنید. نگران نباش! گزینه Restart یا Power On را با کلید ولوم امتحان کنید. دستگاه شما روشن خواهد شد.

اکنون ممکن است تلفن شما اصلاً دکمه Home نداشته باشد. در این حالت ، فقط باید از کلید تنظیم صدا استفاده کنید. تلفن باید شارژ کافی داشته باشد.

کلید میزان صدا را پایین نگه دارید. سپس تلفن را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. دکمه را پایین نگه دارید تا منوی Boot فعال شود. سپس شروع با کلید تنظیم صدا را انتخاب کنید. در آخر ، تلفن روشن می شود.

اگر دکمه تلفن شما گیر کرده است ، آموزش تصویری نحوه رفع آن را در تلفن و رایانه لوحی خود بخوانید تا نحوه رفع آن را یاد بگیرید.

تلفن Samsung خود را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

روشن کردن تلفن سامسونگ بدون دکمه پاور کمی متفاوت است. Samsung Boot را حالت بارگیری می نامند. در نتیجه ، ویژگی های مختلفی دارد ، اما می توانید شروع کنید. دکمه کاهش صدا را با دکمه صفحه اصلی فشار دهید. دستگاه شما باید شارژ شود. اگر Samsung Galaxy S8 / S8 + یا بالاتر دارید ، باید دکمه Bixby را به جای دکمه Home فشار دهید.

دکمه قدرت مجازی Android خود را روشن کنید و از ADB استفاده کنید

برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور و هنگامی که دکمه های دیگر کار نمی کنند می توانید از ADB استفاده کنید. پس از نصب ADB در رایانه ، باید تلفن خود را در حالت Bootloader باز کنید. این حالت به مدل گوشی شما بستگی دارد. وارد پوشه برنامه ADB شوید. سپس Shift را فشار دهید و کلیک راست کنید. در منوی باز شده ، Open PowerShell Window را اینجا انتخاب کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

برای استفاده از این برنامه ، حالت انتقال فایل باید فعال باشد. این روش فقط در حالت بوت قابل استفاده نیست.

ابتدا باید دکمه افزایش یا کاهش صدا را فشار دهید و تلفن را به رایانه متصل کنید. در اینجا چند نمونه از این موارد آورده شده است:

هدفون Nexus و Pixel: دکمه کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید. دستگاه را به رایانه وصل کنید. وقتی آرم Google ظاهر شد ، دکمه را رها کنید.

تلفن های LG: دکمه کاهش صدا را فشار دهید و نگه دارید تا لوگوی LG ظاهر شود. سپس آن را رها کنید. اگر این روش جواب نداد. دکمه را رها کنید و دوباره آن را انجام دهید.

تلفن های HTC: کلید کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید. سپس هنگام فشردن دکمه ، دستگاه را روشن کنید.

Motorola Phones: هنگام اتصال دستگاه به رایانه ، دکمه کاهش میزان صدا را فشار داده و نگه دارید.

وقتی تلفن شما در حالت بوت لودر است ، دستور زیر را در ADB وارد کنید:

شروع سریع ادامه دارد

سپس تلفن شارژ می شود.

دستور دیگر وارد کردن دستور زیر در پنجره باز است:

دستگاه های ADB

سپس کد دستگاه شما باید در خط بعدی نشان داده شود. سپس ADB را دوباره راه اندازی کنید و Enter را فشار دهید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

با روشن / خاموش بودن برنامه ریزی شده ، تلفن را بدون برق روشن کنید

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور ، می توانید تلفن را با کابل به شارژر یا کامپیوتر متصل کنید. همچنین می توانید از شخصی بخواهید با شما تماس بگیرد. اگر تلفن شما دارای حسگر اثر انگشت است ، می توانید از آن برای روشن کردن صفحه تلفن استفاده کنید. البته اگر قبلاً آن را فعال کرده باشید ، این کار می کند. اگر تلفن شارژ نشود و خاموش شود ، با اتصال آن به شارژر مجدداً راه اندازی می شود.

همچنین می توانید از عملکرد روشن / خاموش برنامه ریزی شده استفاده کنید. تلفن های اندرویدی این ویژگی را دارند. به تنظیمات> قابلیت دسترسی> برنامه ریزی روشن / خاموش بروید. مسیر ممکن است بسته به مدل تلفن شما کمی متفاوت باشد. این ویژگی را فعال کنید. فقط کافی است در صورت خاموش بودن یا روشن شدن صفحه ، تلفن را به موقع تنظیم کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

تلفن شیائومی خود را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

برای روشن کردن تلفن بدون دکمه های پاور شیائومی و ردمی می توانید از عملکرد Quick ball استفاده کنید. به تنظیمات تلفن بروید. سپس به Advanced Settings بروید. توپ سریع را لمس کنید. تابلوی جلوی آن را روشن کنید. اکنون می توانید با ضربه زدن روی میانبر قفل ، تلفن خود را با این ویژگی قفل کنید. سپس با دوبار ضربه زدن روی صفحه ، آن را روشن کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

چگونه بدون دکمه پاور تلفن را روشن کنم؟ با قابلیت دسترسی

برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور به تنظیمات> قابلیت دسترسی بروید. اگر تلفن شما از مارک های چینی مانند Xiaomi ، Pixel ، Huawei و ، است ، می توانید قابلیت دسترسی را در بخش تنظیمات پیشرفته پیدا کنید. اکنون باید منوی قابلیت دسترسی یا دستیار را فعال کنید.

اگر تلفن سامسونگ دارید ، روی Interaction and Dexterity ضربه بزنید و منوی دستیار را فعال کنید. یک علامت در گوشه سمت راست صفحه ظاهر می شود ، روی آن ضربه بزنید تا منوی خاموش کردن ظاهر شود.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

برای مارک های دیگر ، برای روشن کردن تلفن بدون کلید روشن ، به منوی Accessibility> Accessibility بروید و آن را فعال کنید. سپس نماد منوی قابلیت دسترسی در نوار وضعیت تلفن ظاهر می شود. آن را لمس کرده و Power یا Lock screen را انتخاب کنید.

تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله 7 راه برای روشن کردن تلفن بدون دکمه پاور از Anzel Web یاد گرفتیم. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.