3
آوریل

7 روش برای حل مشکل رد شدن خودکار آیفون را بیاموزید

ممکن است شخصی به شما بگوید که چند بار با شما تماس گرفته است ، اما از طریق تلفن iPhone خود به شما اطلاع داده نشده است. این مشکل به دلایل مختلفی رخ می دهد. در این مقاله از پی سی آموزش ما 7 روش برای حل مشکل رد شدن خودکار تماس در iPhone را به شما آموزش خواهیم داد.

دلیل رد تماس خودکار آیفون

؟ چگونه مشکل رد تماس از طریق iPhone را برطرف کنیم

بعضی اوقات به دلیل برخی مشکلات ممکن است از طریق iPhone با شما تماس نگیرند. چندین راه حل برای این مشکل وجود دارد. در این مقاله ، ما به شما می آموزیم که چگونه مشکل رد خودکار تماس آیفون از پی سی آموزش را حل کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با رد شدن خودکار تماس آیفون به دلیل روشن بودن حالت هواپیما ، مشکلی برطرف شد

به دلیل روشن بودن حالت هواپیما ، ممکن است آیفون تماس ورودی دریافت نکند. وقتی حالت پرواز روشن است نمی توانید تماس بگیرید یا پیامک دریافت کنید. اگر این حالت روشن باشد ، در بالای صفحه نماد هواپیما مشاهده خواهید کرد.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

گاهی اوقات روشن و خاموش کردن این حالت مشکل رد خودکار تماس را حل می کند. به تنظیمات بروید و حالت هواپیما را روشن کنید. چند ثانیه صبر کنید و دوباره آن را خاموش کنید.

با خاموش کردن «مزاحم نشوید» مشکل رد تماس خودکار Apple را برطرف کنید

دلیل رد تماس خودکار آیفون ممکن است روشن بودن حالت «مزاحم نشوید» باشد. اگر این روشن باشد ، نماد هلال را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای خاموش کردن آن ، تنظیمات را باز کنید و “مزاحم نشوید” را خاموش کنید. اگر گزینه تکرار تماس را روشن کنید و پس از سه دقیقه دوباره به صورت چهره تماس بگیرید ، تلفن شما زنگ می خورد.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

راه دیگر این است که به مرکز کنترل بروید و روی علامت ماه ضربه بزنید تا خاموش شود.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

به دلیل مسدود کردن شماره ، در استقراض از آیفون مشکلی پیش آمد

دلیل دیگر برای عدم دریافت تماس آیفون ورودی ممکن است مسدود کردن شماره باشد. به تنظیمات و سپس تلفن بروید. شماره ها را در بخش مخاطبین مسدود شده بررسی کنید. اگر شماره مورد نظر را مسدود کرده اید ، آن را رفع انسداد کنید.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

برای حل مشکل تماس ناموفق ، به نحوه حل مشکل تماس ناموفق و عدم تماس با آیفون مراجعه کنید.

به دلیل بازارسال تماس ، تماس آیفون را قطع کنید

ممکن است حمل و نقل تماس آیفون به دلیل بازارسال تماس باشد. برای خاموش کردن آن ، به تنظیمات و سپس تلفن بروید. اکنون بازارسال تماس را خاموش کنید.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

برای مسدود کردن برخی از شماره های آیفون ، به آموزش کامل مسدود کردن تماس های پیامکی و آیفون مراجعه کنید.

رد خودکار شماره های ناشناس به دلیل تماس گیرنده های ناشناخته سکوت

رد خودکار شماره های ناشناس ممکن است به دلیل درج تماس گیرنده های ناشناخته سکوت باشد. با روشن کردن این حالت ، دیگر از شماره های ناشناس تماس دریافت نخواهید کرد. شماره شخص باید در لیست مخاطبین شما یا افرادی باشد که اخیراً با آنها تماس گرفته اید. این شخص باید برای شما ایمیل ارسال کند یا پیام متنی با همان شماره برای شما ارسال کند.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

برای اطمینان بهتر است شماره شخص را در مخاطبین یادداشت کنید. اما توجه داشته باشید که تماس برخی از برنامه های شخص ثالث ممکن است شناسایی نشود.

با به روزرسانی iOS ، خاتمه تماس آیفون را برطرف کنید

برای حل مشکل وقفه آیفون ، ابتدا سیم کارت خود را برداشته و پس از چند دقیقه آن را تعویض کنید. گاهی اوقات این مشکل را حل می کند.

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

همچنین می توانید با به روزرسانی iOS مشکل را برطرف کنید. به تنظیمات و سپس General بروید. اکنون وارد به روزرسانی نرم افزار شوید. در اینجا می توانید نسخه iOS خود را مشاهده کنید. در صورت بروزرسانی ، می توانید پیام این بخش را نیز مشاهده کرده و سیستم عامل خود را به روز کنید.

غیرفعال کردن تماس های آیفون به دلیل مشکلات اینترنت

دلیل قطع شدن تماس ها با آیفون هنگامی که می خواهید یک تماس آنلاین برقرار کنید ، ممکن است قطع شدن مشکلات اینترنت و اینترنت باشد. اگر تلفن شما به Wi-Fi متصل است ، آن را خاموش کرده و اینترنت داده را روشن کنید. برعکس عمل کنید

تماس خودکار در iPhone را رد کنید

همچنین می توانید با بازنشانی تنظیمات شبکه این مشکل را برطرف کنید. به تنظیمات و سپس General بروید. حالا به برگه Reset رفته و Reset Network Settings را انتخاب کنید. با این کار تنظیمات Wi-Fi بازنشانی می شود و برای اتصال مجدد به Wi-Fi باید گذرواژه و گذرواژه را وارد کنید.

گاهی اوقات این مشکل می تواند به دلیل کمبود آنتن باشد. به همین دلیل ، آنتن تلفن را بررسی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از پی سی آموزش ، ما به شما آموزش داده ایم که چگونه مشکل رد خودکار تماس Apple را حل کنید. برای حل این مشکل از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.