رفتن به نوشته‌ها

7 روش برای تنظیم صفحه چاپی که کار نمی کند

دکمه Print Screen (PrtScr) یکی از سریع ترین راه ها برای گرفتن عکس از ویندوز است. با این وجود ، اگر کلید صفحه چاپ شما ناگهان متوقف شد ، رفع اشکالاتی وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

ممکن است دکمه روی صفحه چاپ شما به دلیل مشکل سخت افزاری متوقف شده باشد ، یعنی ممکن است صفحه کلید مشکلی داشته باشد. در این صورت ، باید صفحه کلید را تعویض کنید.

خوشبختانه (یا متأسفانه) بسیاری از مشکلات قابل حل دیگر وجود دارد که می تواند باعث شود صفحه چاپ متوقف شود. بیایید در مورد این مشکلات و چگونگی رفع آنها صحبت کنیم.

1. کلید F-Lock را علامت بزنید

کلید F-lock عملکردهای ثانویه کلیدهای F1 – F12 را فعال یا غیرفعال می کند. همچنین می توان صفحه کلیدهای دارای کلید F-lock را با نشانگر LED تهیه کرد تا روشن یا خاموش بودن F-lock را نشان دهد. اگر روشن است ، کلید F-lock را فشار دهید تا خاموش شود. مطمئن شوید که اکنون صفحه چاپ شما به درستی کار می کند.

2- برنامه های درحال اجرا را در پس زمینه متوقف کنید

برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند ممکن است باعث شود صفحه چاپ شما کار نکند. Task Manager را باز کنید و ببینید آیا برنامه هایی مانند OneDrive ، Snippet Tool یا Dropbox در پس زمینه اجرا می شوند.

اینها مقصر مشترک هستند ، اما سایر برنامه ها نیز می توانند این مشکل را ایجاد کنند. اگر بعد از نصب برنامه های جدید مشکلی شروع شد ، آنها را متوقف کنید و ببینید آیا این مسئله مشکلی را حل می کند.

اگر دو یا چند برنامه مشکوک در پس زمینه دارید ، آنها را یک باره متوقف کنید تا ببینید چه چیزی باعث بروز این مشکل شده است. برای متوقف کردن برنامه ، شروع کنید مدیر وظیفه با فشار دادن Ctrl + Shift + Esc، روی برنامه کلیک راست کرده و کلیک کنید آخرین کار.

وظیفه نهایی مدیر وظیفه

3. درایور صفحه کلید را به روز کنید

اگر درایور صفحه کلید نادرست ، آسیب دیده یا منسوخ شده روی سیستم شما نصب شده باشد ، این ممکن است باعث شود دکمه Print Screen متوقف شود. با به روزرسانی ساده درایورها می توانید این مشکل را برطرف کنید.

می توانید درایور صفحه کلید را از به روز کنید مدیریت دستگاه.

  1. بر روی دکمه Start کلیک راست کرده و کلیک کنید مدیریت دستگاه یا فشار دهید کلید ویندوز + R ، ورود devmgmt.msc ، را فشار دهید و Enter را فشار دهید تا باز شود مدیریت دستگاه.

  2. درایور صفحه کلید را پیدا کنید ، کلیک راست کرده و انتخاب کنید درایور را به روز کنید.

به روز رسانی درایور صفحه کلید

در صفحه بعدی از شما س askedال می شود که آیا می خواهید ویندوز به طور خودکار درایورها را جستجو و نصب کند یا آنها را از رایانه خود نصب کند. اگر ویندوز درایوری پیدا نکرد ، قبل از انتخاب آخرین گزینه ، درایورها را از وب سایت سازنده بارگیری کنید. در صورت عدم موفقیت چندین راه دیگر برای به روزرسانی درایورهای ویندوز وجود دارد.

بعد از نصب درایورهای به روز شده ، رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید تا ببینید کلید شما در صفحه چاپ کار می کند یا خیر.

4- تنظیمات OneDrive را بررسی کنید

اگر از OneDrive در رایانه خود استفاده می کنید ، مطمئن شوید OneDrive دلیل کار نکردن دکمه روی صفحه چاپ شما است. این یک مشکل رایج در بین کاربرانی است که از سرویس ذخیره سازی ابری مایکروسافت برای پشتیبان گیری از پرونده های خود استفاده می کنند.

مرتبط: OneDrive چیست؟ راهنمای خدمات ذخیره سازی Microsoft Microsoft

این کار را می توانید از طریق تنظیمات OneDrive انجام دهید. روی نماد OneDrive در پایین سمت راست نوار وظیفه کلیک راست کرده و سپس کلیک کنید تنظیمات. سپس برو به بایگانی بخش.

زیر عکسهای صفحه علامت چک را مشاهده خواهید کرد که “عکسهای گرفته شده توسط من را به صورت خودکار در OneDrive ذخیره کنید. “مطمئن شوید که این کادر علامت گذاری شده باشد.

تنظیمات OneDrive

اگر کادر از قبل علامت گذاری شده است ، آن را بردارید و دوباره علامت بزنید. حال بررسی کنید که آیا این مسئله مشکل را حل می کند یا خیر.

5- از عیب یاب سخت افزار ویندوز 10 استفاده کنید

ویندوز 10 دارای ابزارهای عیب یابی سخت افزاری داخلی است. این شامل یک ابزار عیب یابی مختص صفحه کلید است که می تواند به عیب یابی مشکل صفحه چاپ کمک کند.

  1. مطبوعات کلید ویندوز و جستجو کنید تنظیمات عیب یابی. این باید یک پنجره جدید باز کند.

  2. در پنجره سمت راست ، کلیک کنید ابزارهای اضافی عیب یابی و به پایین پیمایش کنید صفحه کلید. آن را انتخاب کرده و کلیک کنید عیب یاب را شروع کنید.

از عیب یاب صفحه کلید استفاده کنید

دستورالعمل های موجود در ابزار عیب یابی را دنبال کنید. وقتی کارتان تمام شد ، ببینید آیا با این کار کلید شما روی صفحه چاپ تنظیم می شود یا خیر.

6. کامپیوتر خود را پاک کنید

اگر روش اول جواب نداد ، می توانید یک بوت تمیز از رایانه خود را امتحان کنید. یک بوت تمیز ویندوز را طبق معمول دوباره راه اندازی می کند ، اما فقط به رانندگان پایه اجازه می دهد تا بوت شوند. این به شما کمک می کند آنچه را که باعث ایجاد مشکل شده محدود کنید.

برای تمیز کردن رایانه ، را فشار دهید Windows + R، نوع msconfigو کلیک کنید باشه. این باز خواهد شد پیکربندی سیستم پنجره

انتخاب شروع انتخابی

زیر جمع در زیر دو کادر تأیید مشاهده خواهید کرد شروع انتخابی. دومین فیلدی که می خوانید را بردارید شروع کننده ها را بارگیری کنید و برو خدمات سیستم را بارگیری کنید علامت گذاری.

سپس برو به خدمات بخش. در گوشه پایین سمت چپ علامتی را مشاهده می کنید که خوانده می شود مخفی کردن همه خدمات مایکروسافت. این کادر را علامت بزنید.

بخش خدمات

این باید لیست کوچکی از خدمات را در اختیار شما قرار دهد. سپس کلیک کنید غیرفعال کردن همه و کلیک کنید باشه. هنگامی که رایانه خود را مجدداً راه اندازی می کنید ، فقط از طریق سرویس های Microsoft راه اندازی می شود. سعی کنید از دکمه Print Screen استفاده کنید تا ببینید آیا اکنون کار می کند یا خیر.

مرتبط: کدام سرویس های ویندوز 10 برای غیرفعال شدن بی خطر هستند؟ در اینجا یک مرور کلی است

7. رجیستری را تغییر دهید

با استفاده از می توانید رجیستری را اصلاح کنید ویرایشگر رجیستری برای عیب یابی صفحه چاپی که کار نمی کند. با این حال ، یک خطا در اصلاح رجیستری می تواند بر کامپیوتر شما تأثیر منفی بگذارد ، بنابراین بهتر است قبل از امتحان این رفع مشکل ، یک نقطه بازیابی سیستم ایجاد کنید و از پرونده های خود پشتیبان تهیه کنید.

ویرایشگر رجیستری

  1. بازکردن ویرایشگر رجیستری، مطبوعات Windows + R و تایپ کنید regedit. سپس کلیک کنید باشه یا Enter را فشار دهید.

  2. قابل اعتماد و متخصص HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Explorer.

  3. کلیک راست کاوشگر پوشه را انتخاب کرده و انتخاب کنید جدید> DWORD و تغییر مقدار نام به ScreenShotIndex. نگرش های داده های ارزش روی DWORD to 4 کلیک کرده و کلیک کنید باشه.

  4. سپس برو به HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Explorer User Shell Folders.

  5. به دنبال رشته ای با نام بروید {B7BEDE81-DF94-4682-A7D8-57A52620B86F} و دوبار کلیک کنید تا باز شود.

  6. مطمئن شوید که داده های ارزش تنظیم شده است ٪ USERPROFILE٪ تصاویر تصاویر.

اگر نمی توانید این پرونده را پیدا کنید ، پرونده جدیدی ایجاد کنید مقدار رشته درست همانطور که ما خلق کردیم DWORD، و از مقادیر فوق در استفاده کنید مقدار نام و داده های ارزش زمینه های.

اگر این کار نکرد ، ببینید تغییر می کنید یا خیر داده های ارزش زمینه برای ScreenShotIndex DWORD از 4 تا 695 کمک می کند.

شما قبلاً می دانید که چگونه مشکل چاپ صفحه را برطرف کنید

Print Screen یک روش سریع و راحت برای گرفتن عکس از صفحه در حال حرکت است. هنگامی که از کار می افتد ، کاملاً ناامیدکننده است. امیدواریم که یکی از این راه حل ها جواب دهد و مشکل شما را برطرف کند. در غیر این صورت ، می توانید صفحه کلید دیگری را متصل کنید تا ببینید آیا در عوض کار می کند یا نه.

اگر به نظر نمی رسد که این روش ها کارساز باشد ، روش های مختلفی برای گرفتن عکس از صفحه ویندوز وجود دارد که نیازی به استفاده از کلید Print Screen نیست.


عکس ویندوز
نحوه گرفتن عکس از ویندوز بدون صفحه چاپ: 4 روش

کلید چاپ صفحه ندارید؟ آیا می خواهید از روش سریع تری استفاده کنید؟ در اینجا نحوه گرفتن عکسهای صفحه از ویندوز بدون چاپ صفحه وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید