23
جولای

7 راه برای حل مشکل شبکه تلفن همراه تلفن Android موجود نیست

بسیاری از افراد از اینترنت تلفن همراه برای داده در اینترنت استفاده می کنند. اگر شما یکی از افرادی هستید که می خواهید در خارج از خانه ، محل کار و و یا اینترنت داشته باشید یا هنگام تماس تلفنی شبکه تلفن همراه شما به راحتی قطع و وصل می شود. یک اشتباه رایج که ممکن است هنگام انجام این کار مشاهده کنید این است که خطای شبکه تلفن همراه در دسترس نیست. روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مقاله ما 7 راه حل برای حل مشکل شبکه تلفن همراه ، غیرقابل دسترسی برای تلفن Android از Anzel Web ، به شما آموزش خواهیم داد.

عیب یابی برای پیام رسانی تلفن همراه موجود نیست

؟ نحوه اصلاح یک شبکه تلفن همراه که در Android موجود نیست

دسترسی به اینترنت Wi-Fi در بسیاری از مکان ها در دسترس نیست. به همین دلیل شما برای استفاده از داده های تلفنی باید از اینترنت استفاده کنید. داده های اینترنتی تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارند و ممکن است هنگام استفاده از شبکه تلفن همراه غیرقابل دسترسی با خطایی روبرو شوید و دیگر نتوانید از اینترنت استفاده کنید. روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مقاله ، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه خطای شبکه تلفن همراه را که از Anzel Web در دسترس نیست رفع کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

عدم اتصال شبکه به چه معناست؟ با روشهای ساده مسئله را حل کنید

رفع مشکل شبکه تلفن همراه موجود نیست

هر وقت با خطای شبکه تلفن همراه روبرو شدید که در دسترس نیست ، به این معنی است که تلفن شما اتصال اینترنتی ندارد.

قبل از اقدام برای حل مشکل با یک شبکه تلفن همراه که در دسترس نیست ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید. بیشتر مشکلات از این طریق حل می شوند. کمی حرکت کنید. مشکل ممکن است جایی باشد که شما هستید. بعضی مناطق آنتن خوبی ندارند.

سپس تلفن را خاموش کرده و سیم کارت را بردارید. کمی صبر کنید و سیم کارت را تعویض کنید. اگر تلفن شما دو سیم کارت دارد ، می توانید شیار سیم کارت را جابجا کنید. سپس تلفن را روشن کرده و داده تلفن همراه را فعال کنید.

توجه: اطلاعات اینترنت شما و بسته خریداری شده ممکن است موجود باشد. در نتیجه ، این خطا را دریافت می کنید.

در صورت ادامه مشکل ، حالت هواپیما را فعال کنید. برای این کار ، نوار وضعیت تلفن را به پایین بکشید. روی علامت هواپیما کلیک کنید. سپس OK یا Yes را کلیک کنید. چند دقیقه صبر کنید و این حالت را خاموش کنید.

همچنین ، اگر IP تعویض روشن است ، آن را خاموش کنید.

پیشنهاد می کنیم یک بار Wi-Fi را روشن کنید. کمی صبر کنید و دوباره آن را روشن کنید. سپس داده های اینترنت را آزمایش کنید.

رفع شبکه تلفن همراه با بررسی حالت رومینگ در دسترس نیست

برای رفع مشکل شبکه تلفن همراه ، شیائومی در دسترس نیست و … به تنظیمات> شبکه های تلفن همراه> رومینگ داده بروید. اگر حالت رومینگ روشن است ، آن را خاموش کنید.

رفع مشکل شبکه تلفن همراه موجود نیست

چرا سیم کارت موجود نیست؟ به دلیل عدم بروزرسانی اندروید

دلیل آنلاین نبودن شما با دستگاه های همراه اول و همراه ممکن است به روز نشدن Android باشد. برای به روزرسانی Android ، تنظیمات و سپس System را باز کنید.

System Update را انتخاب کنید.

حل مشکل شبکه تلفن همراه در دسترس نیست

اگر به روزرسانی وجود دارد ، روی به روزرسانی کلیک کنید.

اگر در سرویس آیفون با مشکلی روبرو شدید ، آموزش نحوه حل مشکل با نبود آنتن آیفون را بخوانید.

فعال کردن موبایل با بازنشانی تنظیمات شبکه در دسترس نیست

برای حل مشکل با شبکه تلفن همراه غیرقابل دسترسی ، می توانید تنظیمات و سپس System را باز کنید. سپس گزینه Reset را کلیک کنید. سپس روی بازنشانی Wi-Fi ، دستگاه های تلفن همراه و بلوتوث ضربه بزنید.

حل مشکل شبکه تلفن همراه در دسترس نیست

سپس روی Reset Settings کلیک کنید. با این کار تمام تنظیمات اینترنت و بلوتوث بازنشانی می شود.

چگونه یک شبکه تلفن همراه را فعال کنم؟ با انتخاب دستی اپراتور

راه دیگر برای عیب یابی خطای غیرقابل دسترسی شبکه تلفن همراه این است که به تنظیمات بروید و سپس به Wireless and Networks بروید. سپس وارد Mobile Networks شوید و Network Operators را کلیک کنید. حال گزینه Manual or Search Network را انتخاب کنید. پس از جستجو ، اپراتور خط تلفن خود را انتخاب کنید. سپس تلفن را دوباره راه اندازی کنید.

رفع مشکل شبکه تلفن همراه موجود نیست

اگر اینترنت دیتای تلفن شما کند است ، مقاله نحوه رفع مشکل کاهش سرعت اینترنت روی سیم کارت خود را بخوانید.

با اتصال پینگ تست مشکل عدم اتصال به شبکه تلفن همراه را برطرف کنید

برای حل مشکل عدم اتصال به شبکه تلفن همراه سامسونگ ، شماره زیر را شماره گیری کنید:

* # * # ۴۶۳۶ # * # *

حل مشکل شبکه تلفن همراه تلفن Android موجود نیست

منویی برای شما باز می شود. اطلاعات تلفن / دستگاه را لمس کنید. سپس بر روی تست پینگ کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه GSM Auto (PRL) را انتخاب کنید. روی خاموش کردن رادیو ضربه بزنید و در آخر تلفن را دوباره راه اندازی کنید.

حل مشکل شبکه تلفن همراه تلفن Android موجود نیست

راه حل مشکل شبکه تلفن همراه ایرانسل و … با تنظیم مجدد کارخانه در دسترس نیست

توجه: با این روش تمام اطلاعات تلفن حذف می شود. در نتیجه ، قبل از انجام این روش ، از داده های خود پشتیبان تهیه کنید.

برای حل مشکل شبکه تلفن همراه ایرانسل در دسترس نیست و … به تنظیمات بروید و سپس پشتیبان گیری و بازنشانی کنید. سپس روی Reset Factory Data کلیک کنید.

رفع مشکل شبکه تلفن همراه موجود نیست

روش دیگر برای بازگرداندن تنظیمات کارخانه خاموش کردن دستگاه است. سپس دکمه شروع را فشار داده ، میزان صدا را با هم روشن کرده و افزایش دهید. چند ثانیه صبر کنید. آرم Android ظاهر می شود. دکمه ها را رها کنید سپس گزینه Factory Reset را با دکمه قطع صدا برجسته کرده و با دکمه روشن / خاموش آن را انتخاب کنید. اکنون روی Delete All User Data کلیک کنید. کمی صبر کنید تا اکنون سیستم راه اندازی مجدد را ببینید. تلفن راه اندازی می شود.

شبکه تلفن سامسونگ را بازنشانی کنید

به تلفن سامسونگ خود به تنظیمات بروید. سپس به تنظیمات شبکه تلفن همراه بروید. در این فاصله ، دکمه های روشن و خاموش را فشار دهید تا تلفن خاموش شود. در این فاصله ، باتری تلفن را جدا کنید. دکمه صفحه اصلی را برای یک تا دو دقیقه فشار دهید. اکنون باتری را تعویض کنید. تلفن را با سیم کارت روشن کنید. درب پشت تلفن را رها نکنید. پس از روشن شدن تلفن ، سه بار سیم کارت را برداشته و جایگزین کنید. از شما خواسته می شود تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. این کارو بکن پس از آن ، دیگر نباید خطایی مشاهده شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه حل مشکل شبکه تلفن همراه غیرقابل دسترسی را به شما آموزش دادیم. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.