20
مارس

7 راه برای حل مشکل خطا به Android پاسخ نمی دهد و پاسخ نمی دهد

یکی از رایج ترین خطاها در دستگاه های Android خطای “بدون پاسخ و بدون پاسخ” است. این خطاها در عناوین مختلفی از جمله پاسخ ندادن سیستم فرآیند و غیره رخ می دهد. به دلایل مختلف ، اما می توانید این مشکل را با چند روش ساده حل کنید. در این مقاله از پی سی آموزش 7 به شما می آموزیم که چگونه مشکل عدم پاسخ و عدم پاسخ در Android را حل کنید.

عیب یابی خطای Android پاسخ نمی دهد

؟ نحوه رفع خطا در پاسخ و عدم پاسخگویی در Android

خطای سیستم فرایند پاسخ نمی دهد و چنین اشتباهاتی به دلایل مختلف در تلفن ها و رایانه های لوحی Android رخ می دهد. چندین راه حل برای این مشکل وجود دارد. در این مقاله از پی سی آموزش به شما می آموزیم که چگونه با روشی که جواب نمی دهد و غیره مشکل را حل کنید. با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

عیب یابی خطای Android پاسخ نمی دهد

با راه اندازی مجدد گوشی اشتباه عدم واکنش در بازی اندروید را اصلاح کنید

برای حل مشکل عدم پاسخ در Android ، ابتدا تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. همچنین ممکن است دستگاه شما قدرت کافی برای یک برنامه خاص را نداشته باشد. مقدار RAM و حافظه مورد نیاز برای اجرای یک برنامه ممکن است بیشتر از دستگاه شما باشد.

برای دیدن اینکه آیا حافظه کافی برای شروع برنامه دارید یا خیر ، به تنظیمات و سپس Memory and Storage بروید. این بخش میزان حافظه آزاد داخلی و خارجی را نشان می دهد. از این قسمت می توانید کل حافظه پنهان دستگاه را پاک کنید. در بعضی از دستگاه ها باید به تنظیمات و سپس ذخیره سازی بروید. در این بخش ، روی Cache Data یا Saved Data کلیک کنید و سپس Clear Cache را انتخاب کنید.

خطا در پاسخ ندادن

اگر می بینید که سرویس Google Play خطا را متوقف کرده است. برای فعال کردن آن ، به آموزش عیب یابی خدمات Google Play مراجعه کنید.

روند را حل کنید سیستم با به روزرسانی برنامه پاسخ نمی دهد

راه دیگر برای رفع خطایی که پاسخ نمی دهد ، به روزرسانی برنامه ای است که باعث خطا شده است. برای این کار ، به فروشگاه Google Play بروید و منوی آن را در سمت چپ باز کرده و بر روی My Apps and Games کلیک کنید. برنامه هایی که باید به روز شوند در این بخش هستند. برنامه را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. سپس بر روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید. همچنین می توانید نام برنامه را در نوار جستجو وارد کرده و آن را پیدا کنید و سپس روی Update کلیک کنید.

خطا در پاسخ ندادن

علاوه بر این ، ممکن است مشکلی در Android در دستگاه شما وجود داشته باشد و ممکن است یک بروزرسانی برای آن وجود داشته باشد. وقتی نسخه جدیدی منتشر می شود ، در اصل اعلانی دریافت می کنید. اگر این اعلان را دریافت نکردید ، تنظیمات و سپس System را باز کنید. حالا به System Updates بروید. در برخی موارد ، پس از مراجعه به سیستم ، باید به Advanced بروید و بقیه کارها را انجام دهید. در غیر این صورت ، ممکن است لازم باشد به همه چیز درباره تلفن خود بروید و روی بروزرسانی نرم افزار کلیک کنید.

خطا در پاسخ ندادن

با فرایند Force-Stop یک مشکل سیستم را حل کنید و حافظه نهان برنامه را پاک کنید

راه حل دیگر این است که مجبور شوید بازی یا برنامه را متوقف کند. به تنظیمات و سپس برنامه ها و اعلان ها بروید. روی مشاهده همه برنامه ها کلیک کنید. برنامه را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. روی دکمه Force Stop کلیک کنید و برنامه را دوباره باز کنید.

خطا در پاسخ ندادن

علت خطای Non-Response ممکن است حافظه پنهان برنامه باشد. برای پاک کردن حافظه پنهان برنامه ، می توانید تنظیمات و سپس برنامه ها و اعلان ها را باز کنید. روی مشاهده همه برنامه ها کلیک کنید و برنامه را پیدا کنید. روی برنامه ضربه بزنید و سپس به تب Storage بروید. در آخر بر روی دکمه Clear Cache کلیک کنید.

خطا در پاسخ ندادن

در صورت وجود پیغام ، رابط کاربری سیستم خطای موجود در تلفن شما را متوقف کرده است ، برای حل این خطا به آموزش مراجعه کنید ، متأسفانه رابط کاربری سیستم خطای Android را متوقف کرده است

با حذف نصب و نصب مجدد برنامه ، خطای عدم واکنش در Android را اصلاح کنید

برای حل مشکل ، روند سیستم پاسخ نمی دهد ، می توانید برنامه را حذف و نصب مجدد کنید. برای این کار می توانید به Google Play بروید و برنامه را پیدا کنید. سپس بر روی دکمه حذف نصب کلیک کنید. همچنین می توانید به تنظیمات به تب Applications بروید و برنامه را از این برگه حذف نصب کنید.

خطا در پاسخ ندادن

علت خطای عدم پاسخ ممکن است کارت حافظه خارجی شما باشد. بهتر است کارت حافظه را بردارید. دستگاه را دوباره راه اندازی کنید. کمی با آن کار کنید. در صورت حل مشکل ، این بدان معناست که مشکل از کارت حافظه خارجی بوده است.

برای یادگیری نحوه عیب یابی برنامه های غیرقابل اجرا ، به آموزش نحوه عیب یابی برنامه های غیرقابل اجرا در Android مراجعه کنید.

مشکل را برطرف کنید با تنظیم مجدد کارخانه به Android واکنش نشان نمی دهید

این روش تمام اطلاعات شما را از تلفن شما پاک می کند ، بنابراین قبل از انجام این کار حتماً این کار را انجام دهید.

راه حل دیگر برای مشکل سیستم سیستم ، بازگرداندن تنظیمات کارخانه دستگاه Android شما است. این کار را تا آنجا که ممکن است انجام ندهید ، زیرا تمام داده های شما حذف می شوند. بنابراین ، از اطلاعات مهم خود پیشاپیش نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای این کار به تنظیمات بروید و سپس System و سپس Delete All Data یا Factory Reset را حذف کنید. این زمان ممکن است بسته به دستگاه متفاوت باشد. به عنوان مثال ، در برخی موارد ، پس از تنظیمات ، باید به قسمت Backup and Reset بروید و سپس تنظیم مجدد داده های کارخانه را انجام دهید.

خطا در پاسخ ندادن

حل مشکل با سیستم پاسخ نمی دهد و .. با حالت ایمن Android

همچنین می توانید از حالت ایمن استفاده کنید. با روشن شدن دستگاه ، دکمه روشن / خاموش را فشار دهید و نگه دارید تا منوی راه اندازی ظاهر شود. سپس روی نماد خاموش کردن ضربه بزنید. اکنون OK را کلیک کنید تا دستگاه در حالت safe mode شروع شود. اگر این روش برای تلفن یا رایانه لوحی شما جواب نمی دهد ، یاد بگیرید چگونه مدل تلفن خود را به صورت آنلاین راه اندازی کنید.

خطا در پاسخ ندادن

وقتی تلفن در حالت ایمن است ، می توانید این عبارت را در بخشی از صفحه نمایش آن مشاهده کنید.

خطا در پاسخ ندادن

کمی با دستگاه خود کار کنید. اگر مشکلی وجود نداشته باشد ، این به احتمال زیاد به دلیل نصب برنامه های جدید و مشکل است. به همین دلیل شما باید آن را حذف کنید. به طور کلی ، برنامه هایی که خارج از Google Play بارگیری می کنید این مشکل را ایجاد می کنند. برای بازگشت به حالت عادی ، تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید.

عیب یابی عدم پاسخگویی Android برای برنامه های فوری

برای حل مشکل مدیریت سیستم در برنامه های فوری ، ابتدا اتصال اینترنت تلفن Android خود را بررسی کنید. این ممکن است یک مشکل باشد و دستگاه شما به اینترنت متصل نباشد. Wi-Fi یا داده تلفن همراه را یک بار روشن و خاموش کنید. سپس مرورگر خود را باز کرده و به دنبال چیزی بگردید. اگر اینترنت مشکلی دارد و جستجوی شما ظاهر نمی شود ، این خطا ممکن است به دلیل مشکلات اینترنت باشد.

خطا در پاسخ ندادن

روش دیگر روشن و خاموش کردن برنامه های فوری است. برای این کار ، به تنظیمات و سپس برنامه ها و اعلان ها بروید. اکنون برنامه های پیش فرض را باز کنید. سپس روی Open Links کلیک کنید و برنامه های فوری را روشن کنید. همچنین به برگه تنظیمات برگزیده برنامه های فوری وارد شوید و پیوندهای وب را ارتقا دهید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از پی سی آموزش به شما آموزش داده ایم که چگونه مشکل Non-Answer را در Android حل کنید. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.