30
مه

7 راهی که یک وب سایت برای نویسندگان و هنرمندان می تواند به نویسندگان خلاق کمک کند

امروزه منابع بسیاری برای نویسندگان خلاق وجود دارد که مرتب سازی اطلاعات می تواند حیرت انگیز باشد. بهترین کار این است که با چند سیستم عامل معتبر شروع کنید ، یکی از آنها باید Writers & Artists باشد.

انتشارات بلومزبری وب سایت را ایجاد کرد ، به این معنی که تمام ابزارها و خدمات آن از یک مرجع در صنعت حاصل می شود. دقیقاً آنچه را که می توانید انتظار داشته باشید بیابید و از فرصت استفاده بهینه کنید.

نویسندگان و هنرمندان چیست؟

این وب سایت در سال 2011 به عنوان ادامه سالنامه سالانه نویسندگان و هنرمندان تاسیس شد ، راهنمای ایجاد و انتشار هنر شما ، خواه نویسنده باشید یا تصویرگر.

علاوه بر نکاتی درباره داستانهای عمومی و کودکان ، شامل عوامل برجسته ، ناشران و سایر کارشناسان و همچنین نحوه تماس با آنها است.

https://www.youtube.com/watch؟v=3kRN33R_Y68

امروز سایت Writers & Artists این موارد و موارد دیگر را پوشش می دهد. این یک انجمن آنلاین برای انتشار همه چیز ، ارائه خدمات رایگان و پولی برای کمک به رشد خلاقیت شما است. اگر نمی خواهید کتاب را بخرید ، می توانید در یک اشتراک سرمایه گذاری کنید که به همان اندازه پاداش آور باشد.

1. نکات و منابع

شما به مقالات رایگان و بصیرت آمیز از طرف مدیران ، هنرمندان ، نمایندگان و سایر متخصصان نشر دسترسی دارید. مباحث از توسعه ایده ها و شخصیت های شما گرفته تا مقابله با تبلیغ خود و طرد شدن است. شما فیلم ها ، پادکست ها و یک فرهنگ لغت پیدا خواهید کرد.

دسته بندی نکاتی برای نویسندگان و هنرمندان

طرف پولی نویسندگان و هنرمندان پایگاه داده گسترده ای از ناشران فعال ، نمایندگان ادبیات ، مجلات ، انجمن ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. برای مشاهده لیست ها ، به اشتراک سالانه نویسندگان استاندارد یا کودکان نیاز دارید. هر دو را می توانید با کمی کمتر از 50 دلار داشته باشید.

به یاد داشته باشید که نویسندگان و هنرمندان فقط بهترین ها را در صنعت برای لیست خود انتخاب نمی کنند. شرکت ها می توانند برای درج آن هزینه کنند. با وجود استانداردهای بالای بلومزبری ، بهتر است درباره هر نامی که قصد نزدیک شدن دارید تحقیق کنید. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، شما آنها را بهتر خواهید شناخت.

2. خدمات راهنمایی و تحریریه

حتی بیشتر هیجان انگیز است کارشناسانی که به عنوان یک نویسنده خلاق در اختیار شما هستند. با پرداخت هزینه می توانید با عوامل و ویراستاران بررسی شده توسط بلومزبری در مورد کتاب خود صحبت کنید ، چه این کتاب تمام شده باشد و یا هنوز فقط یک ایده در ذهن شما باشد.

خدمات ویرایش برای نویسندگان و هنرمندان

هر سرویس چیز متفاوتی را ارائه می دهد و بنابراین قیمت آنها نیز متفاوت است ، همچنین به طول دست نوشته و گاهی به روش ارتباطی ترجیحی شما بستگی دارد. ایمیل ها ، تماس های تلفنی و کنفرانس ویدیویی اغلب روی میز است.

از نظر هزینه ، دریافت بازخورد برای فصل های ابتدایی از طریق تلفن ممکن است حدود 340 دلار هزینه داشته باشد. در مقایسه با خدمات ارزیابی کامل نسخه های خطی ، که به ندرت ارزان نیستند ، این در واقع یک معامله است.

اما بسیاری از فرصت های مشاوره دیگر نیز وجود دارد. به عبارت دیگر ، اگر اهداف نوشتن و ویرایش خود را به درستی برنامه ریزی کنید ، می توانید بدون صرف هزینه زیاد ، یک شاهکار خلق کنید.

3. رویدادها و دوره ها

در این مرحله از نوشتن ، نویسندگان و هنرمندان فقط جلسات آنلاین دارند ، اما از جلسات کمتری هم برخوردار نیستند. اگر می خواهید مقدمه ای اساسی در زمینه توسعه صدا ، طرح ، شخصیت ها و سایر عناصر خود داشته باشید ، مکانی را با قیمت 35 دلار رزرو کنید و از هر دستگاهی با اتصال اینترنت در آن شرکت کنید.

نویسندگان و هنرمندان رویدادها و دوره ها

کلاس های استاد وقت و هزینه بیشتری می گیرند ، اما تجربه ای مضاعف در نوشتن ژانرهای خاص یا برخورد با روند انتشار را ارائه می دهند. سپس جشنواره ها ، جوایز ، کتابخوانی ها و حتی عقب نشینی های نویسندگان برای گشت و گذار دارید.

همچنین به خاطر داشته باشید که بلومزبری کسی را به آموزش یا صحبت دعوت نمی کند. هر مناسبت فرصتی برای استفاده از توصیه های عالی و همچنین پیوندهایی است که ممکن است در آینده برای شما مفید باشد. در بسیاری از آنها شرکت کنید و ارتباط شما با نویسندگان و هنرمندان می تواند درهای دیگری را باز کند.

4. مسابقات

نامه های رد و مسابقه نویسندگان خلاق را برای یک صنعت خام آماده می کند. با این حال ، مورد دوم فرصتی برای درخشش نیز فراهم می کند. نوشتن به سایر افراد با استعداد ، عزت نفس شما را افزایش می دهد ، اما در CV نیز عالی به نظر می رسد. به عنوان مثال اگر قبلاً در بازار هستید ، نمایندگان و ناشران احتمالاً شما را امضا می کنند.

مسابقات نویسندگان و هنرمندان برای مشترکین

نویسندگان و هنرمندان مسابقات خاص خود را برای انتخاب دارند ، برخی رایگان ، برخی دیگر نیاز به اشتراک دارند. برنده شدن در هر یک از آنها تجربه و تبلیغات خوبی را فراهم می کند ، اما اعضا تمایل دارند موضوعات گسترده تری از نثر و شعر گرفته تا کتابهای مصور کودکان را دریافت کنند.

در همان زمان ، تبلیغات مربوط به مسابقات را در سایر سیستم عامل ها پیدا خواهید کرد. نویسندگان و هنرمندان می خواهند به شما کمک کنند تا به عنوان یک هنرمند رشد کنید ، حتی اگر به این معنی باشد که دندان های خود را از چالش های شخص دیگر بریده اید. از هر رویدادی ، چه پیروز شوید و چه باخت ، هر آنچه می توانید بیاموزید.

تاکنون می توانید با کارشناسان در زمینه های مختلف نشر تماس بگیرید. اگر شما هم می خواهید با هنرمندان دیگر ملاقات کنید ، این وب سایت خوبی برای آن است. گرچه شلوغ ترین جامعه نیست ، اما واقعی و پاداش آور است.

گزینه های جامعه برای نویسندگان و هنرمندان

بحث ها و گروه هایی برای پیوستن وجود دارد که می توانید س questionsالات ، افکار ، تجربیات و نکات مربوط به نوشتن را به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید گزیده ای از کارهای خود ارسال کنید و به جای ویراستاران حرفه ای ، از خوانندگان روزمره بازخورد بگیرید.

تمام ابزارهای نویسندگان و هنرمندان را با سایر وب سایت های اجتماعی کتابفروشی اجتماعی ترکیب کنید و شما یک شبکه قدرتمند دارید که از هر مرحله از سفر نوشتن شما پشتیبانی می کند.

6. مشارکت در وبلاگ

ویژگی جالب دیگر برای نویسندگان و هنرمندان استقبال از پست های مهمان در وبلاگ است. شما باید ایده هایی را ارائه دهید که مطابق با دستورالعمل های وی باشد ، اما در صورت تأیید در یک وب سایت معتبر ظاهر می شود. سپس می توانید پیوندها را به اشتراک بگذارید و حضور آنلاین خود را ایجاد کنید.

نویسندگان و هنرمندان یک فرم وبلاگ منتشر می کنند

آنچه آنها به دنبال آن هستند ، مباحث روشنایی برای جنبه های فرایند انتشار است. آیا تجربه منحصر به فردی با عوامل ادبی یا طراحان جلد دارید؟ آیا نکاتی در زمینه خود انتشار کاملاً هوشمندانه دارید که می خواهید ارائه دهید؟

ایده خود را به همراه یک بیوگرافی کوتاه در 800 کلمه خوب نوشته شده قرار دهید. یک تصویر خوب اضافه کنید و علایق ادبی مورد نظر مقاله را انتخاب کنید. سپس منتظر باشید تا نویسندگان و هنرمندان حکم خود را صادر کنند.

7. ارتباط با یک انتشارات بزرگ

نویسندگان و هنرمندان با بلومزبری در پشت ، یک منبع ایده آل برای بینش صنعت هستند. اگرچه ممکن است هنگام تماس با ناشر با کتاب خود برخورد خاصی نداشته باشید ، اما همچنان می توانید چیزهای زیادی را از این سیستم عامل یاد بگیرید.

با کارشناسان وی تماس بگیرید. با اعضای دیگر صحبت کنید. مارک را در اخبار مربوط به رویدادها ، مسابقات و سایر فرصت های نویسندگان خلاق در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. شما هرگز نمی دانید که اگر فرصت ها را باز کنید ، چه نیش های راحتی به شما وارد می شود.

مرتبط: تأثیرات مثبت سایت های رسانه های اجتماعی بر جامعه دارند

هر درس می تواند نوشتار شما را بهبود بخشد

Writers & Artists اینجا است تا با ابزارها ، نکات ، رویدادها ، مربیان و دوستان همفکر شما را پشتیبانی کند. از آنجا ، این به شما بستگی دارد که تمام دانشی که می توانید جذب کنید و آن را برای نوشتن سرمایه گذاری کنید.

خوشبختانه ، فناوری های بیشتری ارائه می شوند که تبدیل تفکرات به کلمات را آسان می کنند. به عنوان مثال در طول یک جلسه طوفان مغزی ، زمانی را برای تحقیق در مورد نرم افزار پردازش کلمات و ویژگی های مفید آن اختصاص دهید.


لپ تاپ Microsoft Office Word
8 نکته اساسی در نوشتن برای Microsoft Word

بیاموزید که چگونه از Microsoft Word به طور موثر برای تبدیل شدن به یک نویسنده حرفه ای استفاده کنید. اینجا چندتا پیشنهاد برای شما هست!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.