19
ژوئن

7 بهترین برنامه ماهیگیری برای Android و iPhone

چه به دنبال مکان های مناسب ماهیگیری باشید و چه شرایط ماهیگیری در زمان واقعی ، احتمالاً یک برنامه ماهیگیری برای آن وجود دارد. برنامه های ماهیگیری از راهنماهای ماهیگیری گرفته تا نمودار جزر و مد ، برنامه های خورشیدی و مسیرهای قایق و موارد دیگر همه چیز را ارائه می دهند.

برنامه های ماهیگیری زیادی در اینترنت وجود دارد ، اما فقط تعداد کمی از آنها ارزش صرف وقت و بارگیری پهنای باند را دارند. این مقاله هفت برنامه برتر ماهیگیری را که می توانید بارگیری کنید ، برای کمک به شما در سفر با خیال راحت و شکار دقیق تر ، لیست می کند.

1. مغز ماهی

Fishbrain یکی از بهترین برنامه های کمپینگ برای اندروید و iOS است. این اپلیکیشن میلیون ها کاربر دارد و اقدام به ثبت جزییات می کند و این امر را به بزرگترین شبکه علاقه مندان به ماهیگیری تبدیل می کند. همچنین به عنوان یک دفتر خاطرات شخصی برای ثبت و پیگیری پیشرفت ماهیگیری شما عمل می کند.

برای یافتن بهترین زمان ماهیگیری برای ماهی قزل آلا ، باس ، کپور و بیش از 100 گونه دیگر می توانید از بانک اطلاعاتی انبوه برنامه استفاده کنید. داده های ضبط شده صید به شما کمک می کند تا مکان صید را انتخاب کنید ، کدام ماهی ها گاز می گیرند و کدام طعمه کار می کند.

علاوه بر این ، این برنامه ماهیگیری اجتماعی به شما امکان می دهد موقعیت دقیق گرفتن سایر ماهیگیران را ببینید. از طریق این برنامه می توانید با بسیاری از ماهیگیرانی که فعالیت های ماهیگیری ، موقعیت مکانی و عکس های خود را به اشتراک می گذارند ، ارتباط برقرار کنید.

دانلود: Fishbrain برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

2. امتیازات ماهیگیری

Fishing Points یک برنامه کاملاً ساده برای برنامه ریزی سفرهای ماهیگیری است. این برنامه ماهیگیری همراه با یک نقشه قابل اعتماد ، دفتر خاطرات ، تقویم خورشیدی و نمودارهای آفلاین برای کمک به شما در بازگشت به مکان عالی است. می توانید از آن برای پیش بینی حرکت ماهی ، جزر و مد و هوا استفاده کنید.

امتیازات ماهیگیری به شما امکان می دهد مکان های ماهیگیری مورد علاقه خود را ، مسیرهای حرکت و خطوط حرکت را روی نقشه ذخیره کنید. همچنین می توانید از آن برای نگه داشتن جزئیات – عکس ، وزن و طول – همه چیزهایی که در طول سفر می گیرید استفاده کنید.

دانلود: Fishing Points برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

3. هوای آفتابی برای ماهیگیری و شکار

در اینجا یکی از بهترین برنامه های ماهیگیری برای ماهیگیران و ماهیگیران است که به دنبال ابزاری هستند که به شما کمک کند زمان مناسب ماهیگیری را در مکان های خاص تعیین کنید.

می توانید از آن برای دسترسی به اطلاعات آب و هوای فعلی ، پیش بینی موقعیت فعلی و صرفه جویی در مکان های ماهیگیری استفاده کنید. این برنامه همچنین به تعیین تخمین های بزرگ و کوچک آب و هوا ، اوج ، طلوع آفتاب و تعیین ساعت برای خورشید و ماه کمک می کند.

مرتبط: بهترین کاربردها برای پاک کننده های شکار

ماهیگیری و شکار Solunar Time از GPS دستی و اتوماتیک برای تعیین بهترین مکان برای ماهیگیری استفاده می کند. همچنین برنامه های خورشیدی را پیدا خواهید کرد که برای پیش بینی حرکت و تغذیه ماهی بسیار مناسب هستند.

دانلود: خورشیدی و زمان شکار برای آندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

Navionics مخصوصاً برای یافتن مسیرها و پیمایش در آب ها طراحی شده است. می توانید از برنامه برای ایجاد و تغییر مسیرهای ماهیگیری ، عکس های دارای برچسب جغرافیایی ، محاسبه مسافت و موارد دیگر استفاده کنید.

برنامه قایقرانی اطلاعات آب و هوا و جزر و مد را فراهم می کند و شامل نمودارهای دقیق دریایی ، نمودارهای سونار ، مسیریابی خودکار و یادداشت های انجمن است. همچنین به طور خودکار نمودارها و داده های هوا را به روز می کند ، با پلاترهای مختلف Wi-Fi همگام سازی می شود و حتی می تواند بدون GPS کار کند.

Boating Marine & Lakes از طریق اشتراک سالانه در دسترس است ، اگرچه می توانید قبل از خرید آن را امتحان کنید.

دانلود: Navionics Boating Marine & Lakes برای اندروید iOS (نسخه آزمایشی رایگان ، اشتراک لازم است)

5. FishAngler

با FishAngler می توانید اطلاعات ماهیگیری را ثبت کنید ، نقشه سفر خود را تنظیم کنید ، زمان را ردیابی کنید و حتی عکس ها و تجربیات خود را با سایر ماهیگیران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید خبرهای خبری را در برنامه مشاهده کرده و پست های خاص مربوط به ماهیگیران ، گونه های ماهی و بدن آب را دنبال کنید.

این برنامه پیش بینی 7 روز دریا را برای باد ، جزر و مد ، دمای آب و داده های جریان رودخانه ارائه می دهد. همچنین پیش بینی آب و هوا و زمان واقعی خورشید را فراهم می کند و کار خوبی در یافتن مکان های جدید ماهیگیری انجام می دهد. از آن استفاده کنید تا ببینید چه چیزی را کجا گزیده و ویژگی هایی مانند زمان ، زمان و موارد دیگر را یادداشت کنید.

دانلود: FishAngler برای آندروید iOS (رایگان)

6. گره های ماهیگیری

Fishing Knots یک کاربرد آسان است که نحوه گره زدن را به شما می آموزد. هر گره با توصیف کاربرد آن ارائه می شود و انواع میله های ماهیگیری برای هر گره توصیه می شود.

از این برنامه برای یافتن انواع گره ها برای اتصال دو خط ماهی و اتصال قلاب های بزرگ و کوچک استفاده کنید. شما همچنین در مورد گره های بی نقص اتصال میله های ماهیگیری و کراوات یاد خواهید گرفت ، و حتی یک قایق نیز خواهید بست!

این برنامه به شما امکان می دهد گره ها را بر اساس دسته بندی کاوش کنید و می توانید بدون دسترسی به اینترنت کار کنید. این به این دلیل است که هنگام نصب گره ها را بارگیری می کند.

دانلود: گره های ماهیگیری برای اندروید iOS (رایگان)

دانلود: Fishing Knots Pro برای اندروید iOS (4.99 دلار)

7. قوانینی برای ماهی ها

قوانین ماهی در واقع مجموعه ای از قوانین ساده ماهیگیری است. این برنامه پاسخ هایی به قوانین کلی ماهیگیری را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد ماهی های خود را ثبت کنید و عکس های صید خود را به اشتراک بگذارید. حتی می توانید به قوانینی که آفلاین نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. مختصات خود را به صورت دستی وارد کنید.

قوانین ماهی دسترسی به مقررات حاکم بر آبهای مختلف فدرال و گونه های ماهی ، از ماین تا تگزاس ، در قالب قابل درک را فراهم می کند. این برنامه برای برجسته کردن مهمترین مقررات از تقویم و GPS استفاده می کند.

راهنماهای مصور برای گونه های تنظیم شده و عکس های واضح برای کمک به شما در شناسایی ماهی های شما وجود دارد. با یک نگاه می توانید دریابید که ماهی در فصل است ، چقدر باید برای تولید بزرگ باشد ، چقدر می توانید نگه دارید و موارد دیگر. همچنین می توانید ماهی هایی را که صید می کنید و ماهی هایی که رها می کنید ردیابی کنید.

دانلود: قوانین ماهی برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

با برنامه های ماهیگیری ماهیگیر بهتری شوید

تصمیم گیری در مورد مکان و زمان ماهیگیری و تجهیزات مورد استفاده برای یک سفر ماهیگیری دشوار است. خوشبختانه با یک برنامه ماهیگیری مناسب می توانید یک روز مناسب و تجهیزات مناسب را برای جلسات ماهیگیری انتخاب کنید.

اگر به دنبال برنامه ای همه در یک هستید که بتواند پیمایش ، آب و هوا ، ورود به سیستم و موارد دیگر را ارائه دهد ، می توانید آن را دریافت کنید. سپس چندین برنامه ماهیگیری دیگر وظیفه ای را انجام می دهند ، مانند زمان دقیق ماهیگیری به شما اطلاع می دهند و آنها این کار را به خوبی انجام می دهند.

گاهی اوقات تنها چیزی که می خواهید بازدید از مکان های جدید بدون ترک خانه است. خوشبختانه با داشتن یک برنامه سفر VR مناسب ، می توانید از یک سفر مجازی به جذاب ترین مقصدهای جهان لذت ببرید. به لیست بهترین برنامه های سفر VR برای Android و iPhone مراجعه کنید.


تصویر ارائه شده برای سفر
8 برنامه برتر سفر برای کمک به شما در صرفه جویی در هزینه

سفر لزوماً گران نیست. دریابید که چگونه می توانید با این برنامه های مسافرتی کم مصرف ، تعطیلات را با هزینه کمتری برنامه ریزی کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.