رفتن به نوشته‌ها

6 مولد نویز محیط برای بهبود تمرکز شما

صرف نظر از آنچه فکر می کنید ، نویز کم در پس زمینه می تواند بسیاری از کارها را انجام دهد. شاید شما آنقدر خسته شده اید که نمی توانید بخوابید ، گردباد مداوم افکار شما را بیدار نگه می دارد. یا شاید شما فقط باید استراحت کنید ، اما نمی توانید این منظره صوتی مناسب را پیدا کنید که به شما این اجازه را می دهد.

دلایل شما هرچه که باشد ، لیستی از وب سایت ها وجود دارد که به شما امکان می دهد سکوت را با سر و صدای محیط مناسب برای هر شرایطی پر کنید.

تصویری از صفحه اصلی Noisli

Noisli به دلیل رابط کاربری تمیز و انواع تنظیمات از پیش تنظیم شده نقطه شروع خوبی است. در بالای صفحه چندین لیست پخش وجود دارد که شامل ترکیب های مختلف صداها برای دسته های مختلف مانند Performance ، Relax و Random است.

این لیست های پخش در واقع فقط ترکیبی از صداهای مختلف دیگر مانند باران ، باد ، امواج و آتش های ترک خورده است. می توانید صداها را به دلخواه تنظیم کنید. این ابزار به شما امکان می دهد تا صدای هر جزء را افزایش یا کاهش دهید یا صداهای مختلف را در نوک انگشتان خود اضافه یا حذف کنید.

برای یک حساب رایگان ، به 16 مورد از این صداها دسترسی خواهید داشت ، در صورت انتخاب نام حساب ویژه ، 12 مورد دیگر نیز در دسترس قرار می گیرد. این حساب های حق بیمه چندین ویژگی دیگر مانند چرخش و چرخاندن را نیز ارائه می دهند.

به طور پیش فرض ، شما فقط قادر خواهید بود از Noisli به مدت یک ساعت و نیم در روز استفاده کنید ، محدودیتی که در طرح حق بیمه حذف شده است. علاوه بر این ، هفت لیست پخش اضافی به سه لیست بالا و مجموعه گسترده ای از گزینه ها برای برخی از ویژگی های دیگر Noisli ، مانند تایمر و ویرایشگر متن آنها ، دریافت خواهید کرد.

تصویری از صفحه اصلی myNoise

اگر به دنبال چیزی با گزینه های سفارشی سازی عالی و مجموعه ای از صداها هستید ، ممکن است myNoise برای شما مناسب باشد.

این سایت دارای بیش از 200 مولد مختلف صدا است که محبوب ترین آنها در صفحه اول ترکیب شده است. صداها دارای سرفصل های مفیدی مانند “من می خواهم بخوابم” یا “من باید آرام باشم” است تا به شما در یافتن چیزی که بدنبال آن هستید کمک کند.

بزرگترین نقطه فروش myNoise تنها پس از انتخاب یکی از این ژنراتورهای صدا ایجاد می شود. همه صداهایی که مولد را تشکیل می دهند دارای یک نوار لغزنده متفاوت هستند که به شما امکان می دهد صداها را به دلخواه خود سفارشی کنید. شما حتی می توانید ریتم های دو گوش خود را ایجاد کنید. این لغزنده ها همچنین می توانند متحرک شوند و به این ترتیب صداها در چندین مدل بلندتر یا ضعیف تر می شوند.

بزرگترین نقطه قوت MyNoise سفارشی سازی آن است. تنظیمات از پیش تعیین شده مختلفی برای همه این تولید کننده های صدا وجود دارد و حتی می توانید انیمیشن ها را به دلخواه تنظیم کنید. برخی از این ویژگی ها در پشت دسترسی ممتاز قفل شده اند ، که لازم است دسترسی به آنها را اهدا کنید. اما اکثر ویژگی ها برای همه در دسترس است.

تصویری از صفحه اصلی پورلی

برای چیزی کمی متفاوت ، همیشه می توانید Purlli را امتحان کنید. فرض آن ساده است. اگر می خواهید صدای غر زدن گربه را بشنوید اما گربه راحتی برای آن ندارید؟ برای برخی از شما ، این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما بدون شک بسیاری تکان می دهند.

صدای جیغ گربه می تواند تقریباً مانند هر دستگاه تولید کننده صدای محیط دیگر برای کسانی که به دنبال رهایی از اضطراب یا کنترل استرس ، عملکرد یا خواب هستند استفاده شود. اما برای کسانی که گربه را به دلیل دور بودن از خانه یا حساسیت حس می کنند ، پورلی تجربه ای منحصر به فرد ارائه می دهد.

رابط کاربری آن ساده است و دارای شش میله برای تنظیم عوامل مختلف مانند نزدیک یا دور بودن گربه به گوش شما ، و هر چند وقت یکبار برای توجه شما میو میو می کند. اگر Purrli را دوست دارید ، یک گزینه برای اهدا به وب سایت وجود دارد ، که دو گزینه اضافی صدای جیغ را که توسط گربه های مختلف ثبت شده است باز می کند.

تصویری از صفحه اصلی Hipstersound

برای کسانی از شما که فقط دوست دارند کارهای خود را در نزدیکترین استارباکس یا کافی شاپ انجام دهند ، مطمئناً Hipstersound شما را لبخند می زند. Hipstersound شامل گزینه های مختلف قهوه برای انتخاب است. شامل صداهایی از تگزاس ، پاریس و ریودوژانیرو ، در میان دیگران است.

پس از انتخاب ورودی ، می توانید آن را با چند اسلایدر SFX در سمت راست آن سفارشی کنید. افزودن صداهای اضافی هنگام صحبت کردن یا کنار شومینه می تواند کل فضای ضبط را تغییر داده و شخصیت زیادی به تجربه اضافه کند.

تنها سه مورد از این آهنگ ها در اختیار کاربران رایگان قرار دارد و پنج گزینه دیگر در اختیار کسانی قرار می گیرد که هزینه خدمات را انتخاب می کنند.

پیوند مرتبط: 6 وب سایت با صداهای کافی شاپ که به شما در بهره وری بیشتر کمک می کند

تصویری از صفحه اصلی Brain.fm

صدها ژنراتور با گزینه ها و لغزنده های مختلف ممکن است برای برخی از شما صرف نظر از تعداد ایستگاه از پیش تنظیم موجود ، بسیار زیاد باشد. اینجاست که Brain.fm مداخله می کند. این پلتفرم لیست پخش بسیاری را ارائه می دهد که همه کارها را برای شما انجام می دهد.

این به سادگی انتخاب یکی از گزینه هایی با عنوان Focus ، Relax یا Sleep است. از آنجا می توانید آن را در پس زمینه قرار دهید و آن را فراموش کنید. به نظر می رسد هر گزینه حدود دو ساعت طول بکشد و کاملاً برای کار مناسب است.

گزینه های دیگری نیز برای کاربرانی وجود دارد که می خواهند حداکثر استفاده را از خدمات ببرند. در مجموع ، شما می توانید از بین 36 گزینه مختلف ، که در یکی از سه دسته بالا طبقه بندی شده اند ، انتخاب کنید ، هر کدام تجربه متفاوتی را برای کسانی که آن را می خواهند ارائه می دهند.

اگرچه م effectiveثر است ، اما Brain.fm یک سرویس پولی است. می توانید آن را به مدت سه روز به صورت رایگان امتحان کنید ، اما برای ادامه استفاده از سرویس باید هزینه پرداخت کنید.

تصویری از صفحه اصلی Rainy Mood

بالاخره حال و هوای بارانی داریم. Rainy Mood هیچ گزینه سفارشی سازی و ساختار پرداخت حق بیمه ندارد. هیچ کشویی یا دکمه یا لیست پخش ندارد ، چاره ای نیست. فقط دکمه پخش دارد. وقتی آن را فشار می دهید ، گوش های شما را با صداهای آرامش بخش باران پر می کند.

گاهی اوقات این تنها چیزی است که شما می خواهید و Rainy Mood این حدس را به زیبایی ارائه می دهد.

صداهای مناسب برای هر حال و هوایی

امیدواریم با همه این گزینه ها بتوانید ترکیب مناسبی از صداها را برای نیازهای خاص خود پیدا کنید. اگر هیچ کدام از آنها خارش را خراش ندادند ، می توانید سعی کنید بیش از یک بار در یک زمان اجرا کنید.

بهره وری داشته باشید ، استراحت کنید یا در نهایت بخوابید. یک گزینه مناسب برای شما و ابزارهای پیدا کردن آن وجود دارد.


ضبط صداهای یک آبشار
چگونه می توان تمرکز خود را با یک کوکتل صوتی افزایش داد

نمی توانید تمرکز کنید؟ در اینجا نحوه تهیه کوکتل صوتی کامل از نویز پس زمینه وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید