رفتن به نوشته‌ها

6 روش برای تنظیم چرخش صفحه نمایش تلفن Android خود را به دلخواه خود بیاموزید

معمولاً تلفن های همراه Android به گونه ای تنظیم می شوند که صفحه نمایش آنها عمودی باشد. اما می توانید این حالت را تغییر دهید و صفحه را نیز منظره کنید. در این مقاله در پی سی آموزش به 6 روش برای تنظیم چرخش صفحه نمایش تلفن Android خود به دلخواه می پردازیم. با ما بمان.

تنظیمات چرخش صفحه برای سامسونگ ، شیائومی ، هواوی و موارد دیگر.

نحوه تنظیم چرخش صفحه اندروید در سامسونگ ، شیائومی ، هواوی و موارد دیگر

در چند مرحله آسان می توانید حالت صفحه نمایش تلفن همراه خود را تنظیم کنید. برای این منظور ، چندین نرم افزار برای چرخاندن صفحه اندروید وجود دارد که در ادامه ارائه خواهیم کرد. به طور کلی ، ورق زدن با Android آسان است و در اینجا چند روش برای انجام آن آورده شده است.

چرخش صفحه آندروید را در تلفن های همراه سامسونگ گلکسی تنظیم کنید

برای تنظیم صفحه Android برای چرخش خودکار در تلفن های همراه سامسونگ ، ابتدا صفحه اصلی آنها را وارد کنید. سپس صفحه را به پایین بکشید. برای باز کردن کامل برگه اعلانات ، دوباره انگشت خود را به پایین بکشید و همه موارد موجود در برگه تنظیمات سریع تلفن خود را نشان دهید.

برنامه چرخش صفحه Android

نماد چرخش خودکار نشان داده شده در تصویر زیر را لمس کنید.

صفحه Android را بچرخانید

روشن کردن این نماد عملکرد چرخش خودکار تلفن را فعال می کند و هر بار که تلفن را می چرخانید صفحه می چرخد.

هر زمان که می خواهید این ویژگی غیرفعال شود ، مسیر مشخص شده را دنبال کنید. سپس روی نماد Portrait ضربه بزنید تا غیرفعال شود.

برنامه چرخش صفحه تلفن

چرخش صفحه موبایل را روی سایر تلفن های همراه Android تنظیم کنید

برای تنظیم چرخش صفحه در Android ، ابتدا تنظیمات تلفن همراه خود را وارد کنید.

سپس گزینه Accessibility را انتخاب کنید.

صفحه گوشی را به یک برنامه خاص بچرخانید

سپس صفحه را به پایین بکشید. گزینه چرخش خودکار صفحه را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تصویری با عنوان Android7switchoff.png آن را فعال کنید

سنسور چرخش صفحه تلفن

اکنون ، اگر تلفن همراه خود را به صورت عمودی نگه دارید ، صفحه نمایش نیز عمودی خواهد بود. همچنین ، اگر صفحه را کج کنید ، صفحه تلفن به صورت افقی قرار می گیرد.

در برخی دیگر از تلفن های Android ، پس از دسترسی به برگه تنظیمات ، باید گزینه Display را در تب Device انتخاب کنید. سپس باید تنظیماتی مشابه موارد بالا انجام دهید.

صفحه را در Android بچرخانید

برنامه چرخش صفحه نمایش Android Rotation-Orientation Manager

نرم افزار Rotation-Orientation Manager ابزاری برای مدیریت جهت صفحه نمایش تلفن های همراه اندرویدی است. می توانید از این نرم افزار در حالت های مختلف مانند برقراری تماس تلفنی ، استفاده از هدست ، شارژ تلفن همراه و … استفاده کنید. این برنامه به طور کامل تنظیمات تلفن همراه شما را نادیده می گیرد و تغییراتی را که در نظر دارید اعمال می کند.

چرخش صفحه Android را تنظیم کنید

کنترل نرم افزار مدیریت صفحه

برنامه Control Screen Rotation برنامه ای برای چرخاندن صفحه نمایش تلفن Android دیگری است. با استفاده از این برنامه می توانید جهت گیری صفحه خود را از طریق نوار اعلان دستگاه به راحتی کنترل کنید. برخی از زمینه های این برنامه عبارتند از: چشم انداز ، منظره معکوس ، منظره سنسور ، پرتره ، عکس معکوس ، لمس پرتره و لمس جهت گیری.

صفحه Android را بطور خودکار بچرخانید

چرخش صفحه تلفن را با نرم افزار کنترل چرخش تنظیم کنید

نرم افزار اندرویدی دیگری که می توانید برای کنترل چرخش تلفن همراه خود استفاده کنید ، نرم افزار کنترل چرخش است. همچنین با تنظیم چرخش تلفن همراه می توانید از این نرم افزار برای محدود کردن دسترسی به سایر برنامه ها استفاده کنید. تمام توابع ذکر شده برای نرم افزار چرخش صفحه کنترل نیز در نرم افزار کنترل چرخش موجود است. البته بسته به تلفن همراه ممکن است نتوانید از همه این حالت ها استفاده کنید.

نرم افزار چرخش صفحه اندروید

نرم افزار چرخش صفحه آندروید تنظیم چرخش

نرم افزار دیگری که می توانید برای تنظیم چرخش هوشمند صفحه Android استفاده کنید Set Rotation نام دارد. پس از نصب نرم افزار می توانید آن را اجرا کرده و جهت مورد نظر را برای تلفن همراه خود تعیین کنید.

تنظیمات چرخش صفحه برای سامسونگ ، شیائومی ، هواوی و موارد دیگر.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این آموزش ، ما یاد گرفتیم که چگونه صفحه تلفن را افقی کنیم و چگونه از قابلیت چرخش صفحه تلفن در یک برنامه خاص استفاده کنیم. از کدام یک از موارد زیر استفاده کردید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید