12
مه

6 راه برای رفع Error_connection_timed_out Google Play Android

گاهی اوقات فروشگاه Google Play با مشکلی روبرو می شود و خطایی را نشان می دهد. یکی از رایج ترین خطاها Err_connection_timed_out است. این مشکل به دلایل مختلفی رخ می دهد. در این مقاله ما 6 روش برای حل خطای Err_connection_timed_out در Google Play Android توسط Anzel Web به شما آموزش می دهیم.

با Android Err_connection_timed_out مشکل را حل کنید

؟ نحوه رفع Err_connection_timed_out در Android

Err_connection_timed_out یکی از رایج ترین اشتباهات در فروشگاه Google Play است. این خطا از بارگیری ساده برنامه مورد نظر جلوگیری می کند. در این مقاله نحوه رفع خطای Err_connection_timed_out در Android را به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با بررسی تاریخ و زمان خطای Err_connection_timed_out در Android را اصلاح کنید

برای رفع خطای Err_connection_timed_out در Android ، قبل از هر کاری تلفن خود را خاموش کنید. سپس یک دقیقه صبر کنید و دوباره آن را روشن کنید. گاهی اوقات این مشکل را حل می کند.

روش دیگری که به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری این کار را انجام دهید پاک کردن حافظه پنهان تلفن و Google Play و Google Services Framework است. برای یادگیری نحوه پاک کردن حافظه پنهان Android ، مقاله را بخوانید.

سپس به تنظیمات و سپس تاریخ و زمان بروید تا زمان و تاریخ صحیح را تنظیم کنید.

ارور_connection_timed_out

اکنون نماد تاریخ و زمان خودکار را خاموش کنید. اکنون به صورت دستی زمان چهار سال آینده را تعیین کنید. سپس وارد Google Play شوید و برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید. دوباره به همان مسیر بروید و زمان را روی حالت اتوماتیک قرار دهید.

ارور_connection_timed_out

با حذف و ورود مجدد حساب Google خود ، هنگام انتظار برای اتصال در Google Play ، خطا را اصلاح کنید

برای اصلاح خطای مهلت اتصال در Google Play ، به Setup و سپس Accounts بروید. وارد Google Now شوید.

ارور_connection_timed_out

اکنون روی حذف حساب کلیک کنید. سپس روی تأیید کلیک کنید و تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. به فروشگاه Google play بروید و از قسمت ورود به سیستم حساب خود را وارد کنید.

با حذف به روزرسانی فروشگاه Google Play ، هنگام انتظار برای اتصال در Android ، خطا را برطرف کنید

روش دیگر برای رفع خطای Err_connection_timed_out در فروشگاه Google Play Android ، نصب و نصب مجدد به روزرسانی Google Play است. برای انجام این کار ، تنظیمات و سپس برنامه ها را باز کنید. اکنون فروشگاه Google Play را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. سپس بر روی حذف نصب به روزرسانی ها کلیک کنید و منتظر پاک شدن به روزرسانی ها باشید. اکنون به Google Play برگردید و سعی کنید برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید.

ارور_connection_timed_out

با حذف فایل میزبان ، مشکلی در بارگیری در Google Play برطرف شد

این روش برای دستگاه های روت شده مناسب است. برای رفع خطای وقفه اتصال در Android با این روش ، ابتدا باید برنامه ES File Explorer را نصب کنید.

ارور_connection_timed_out

سپس به Local رفته و Device را انتخاب کنید. زیرا در این موارد کارت SD انتخاب شده و شما باید آن را تعویض کنید.

روی پرونده و غیره کلیک کنید فایل میزبان را جستجو کنید و آن را حذف کنید. اکنون دستگاه را دوباره راه اندازی کنید.

با بررسی اینترنت ، Err_connection_timed_out Google Play Store را عیب یابی کنید

برای حل مشکل Android Err_connection_timed_out ، اینترنت را در تلفن خود بررسی کنید. گاهی اوقات فقدان اتصال به اینترنت ، ضعف یا فرسودگی بسته داده اینترنت می تواند این مشکل را ایجاد کند. همچنین پروکسی را بررسی کنید. برای این کار ، تنظیمات و سپس تنظیمات Wi-Fi را باز کنید. اکنون روی تنظیمات Wi-Fi ضربه بزنید و تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید. برگه تنظیمات پروکسی باید روی None تنظیم شود.

در بعضی از مدل ها ، پس از رفتن به تنظیمات ، باید به شبکه های بی سیم و تلفن همراه بروید. سپس روی شبکه های تلفن همراه ضربه بزنید و نام های نقطه دسترسی را وارد کنید.

ارور_connection_timed_out

اکنون بر روی Internet APN کلیک کنید و اگر Proxy / Port تنظیم شده است ، Delete APN را کلیک کنید.

ارور_connection_timed_out

سپس از شما سالی پرسیده می شود. در پاسخ روی حذف کلیک کنید.

اگر دلیل دیگری برای بارگیری نکردن برنامه وجود دارد ، آموزش نحوه حل مشکل عدم بارگیری برنامه از Google Play را بخوانید.

خطای رفع شده هنگام انتظار برای اتصال در Android با تنظیمات برگزیده برنامه را بازنشانی کنید

برای حل مشکل Android Err_connection_timed_out ، به Setup بروید و سپس برنامه ها یا برنامه ها را تنظیم کنید. به All Applications بروید و روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. گزینه Reset application preferences را انتخاب کنید.

ارور_connection_timed_out

در صفحه باز شده ، روی RESET APPS ضربه بزنید. اکنون تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید و دوباره فروشگاه Google Play را امتحان کنید.

سرانجام ، اگر هیچ یک از این روش ها جواب نداد و مشکل همچنان ادامه داشت ، توصیه می کنیم تلفن خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. با این کار تمام داده های شما پاک می شود. بنابراین قبل از انجام این کار ، از اطلاعات مهم خود پشتیبان تهیه کنید. برای یادگیری نحوه بازگشت به کارخانه ، می توانید آموزش کامل نحوه بازنشانی به تنظیمات کارخانه یا تنظیمات کارخانه Android را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه رفع Err_connection_timed_out را به شما آموزش دادیم. برای اصلاح این خطا از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.