رفتن به نوشته‌ها

6 جعبه اشتراک که به شما کمک می کند مراقبت بهتری از خود داشته باشید

هرکس مستحق وقت گذاشتن برای خود است. کمی وقت برای من اینجا و آنجا ، مخصوص به شما اختصاص داده شده است ، و کاری که دوست دارید برای شارژ مجدد انجام دهید می تواند معجزه کند. صرف نظر از ترجیحات شما در مورد نحوه گذراندن این زمان ، مهم است که آن را در نظر بگیرید. همیشه مراقب باشید که کمی برای خود وقت بگذارید.

در اینجا ما برخی از گزینه های عالی برای جعبه های اشتراک را بررسی می کنیم که اطمینان می دهد زمان من به خوبی سپری شده است. این جعبه ها از همه چیزهایی که برای وقت گذاشتن و مراقبت از خود نیاز دارید مراقبت می کنند.

آیا مراقبت از خود مهم است؟

اختصاص وقت برای خود و پر کردن آن با فعالیتهایی که از آنها لذت می برید برای ایجاد یک روال خوب مراقبت از خود ضروری است. درک اینکه مراقبت از خود برای سلامت شما بسیار مهم است ، اولین قدم در مسیر درست است. یک روال خوب مراقبت از خود به شما کمک می کند تا دوباره شارژ شوید. مهم نیست که پنج دقیقه در روز ، یک ساعت یا حتی یک روز کامل را صرف کنید.

مطالب مرتبط: 8 برنامه تلفن همراه برای بهبود زندگی روزمره شما

مراقبت از خود می تواند سطح استرس و اضطراب را بهبود بخشد ، انرژی شما را افزایش دهد و به شما در هنگام برخورد با خانواده ، دوستان ، همکاران ، مشتریان ، و به طور کلی به نیروی مورد نیاز خود کمک کند.

زمان شما برای من می تواند تفاوت قابل توجهی با افراد اطراف شما داشته باشد ، زیرا مراقبت از خود برای همه متفاوت به نظر می رسد. آنچه برای یکی کار می کند ممکن است برای دیگری کار نکند. بنابراین ، ایده خوبی است که چیزهای مختلف را امتحان کنید تا زمانی که چیزی را پیدا کنید که برای شما مناسب است و به شما در شارژ مجدد کمک می کند.

therabox

هزینه TheraBox بسته به مدت زمانی که برای دریافت آن ثبت نام کرده اید بین 31 تا 35 دلار در ماه هزینه دارد – یک ، سه ، شش یا دوازده ماه. هدف این اشتراک افزایش شادی و بهبود زندگی شما با ارائه ابزارهای لازم برای مراقبت مناسب از خود است.

وقتی در ماه از ماه به ماه تغییر می کند ، چیزهای داخل جعبه تغییر می کند ، اما شما می توانید انتظار داشته باشید که شش تا هشت مورد سلامتی دریافت کنید تا به شما در آرامش و رهایی از استرس و فعالیت های قابل تامل کمک کند. به فعالیتهای آگاهی ، خاطرات روزانه ، تمرینات آموزش مغز و غیره فکر کنید.

این جعبه ها توسط درمانگران ساخته شده است که قصد آنها کمک به بهبود وضعیت فعلی شما و دستیابی به شادی و آرامش است. اگر فکر می کنید رویکرد او برای شما کارساز است ، حتماً TheraBox را امتحان کنید.

باتبوی

اگر استحمام را یک فعالیت آرامش بخش و آرامش بخش می دانید ، اشتراک Bath Bevy را به عنوان بخشی از روال سلف سرویس خود در نظر بگیرید.

ماهانه 41.95 دلار به شما بازپرداخت می کند و می توانید آن را ماهانه یا سه ماهه دریافت کنید. جعبه ها هر ماه تغییر می کنند و از موضوعی خاص پیروی می کنند ، مانند آنچه در آوریل 2021 برای ویتامین C (ویتامین C) نیاز دارید. این جعبه تمام ظرافت های مورد نیاز برای ایجاد یک تجربه عالی برای حمام را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر حمام را دوست ندارید یا حمام ندارید ، Bath Bevy همچنان می تواند برای شما کار کند. جعبه ای مخصوص این کار وجود دارد: Tubless Bath Bevy Box. این هزینه یکسان است و مواردی را که نیاز به حمام دارند (نمک حمام ، بمب حمام و غیره) شامل نمی شود. در عوض ، بر شستشوی بدن ، اسکراب ، لوسیون و غیره تمرکز می کند.

عشق زمینی

اگر زندگی خود را می کنید تا آنجا که ممکن است پایدار و دوستدار محیط زیست باشید ، اشتراک Earthlove درست پشت سر شما قرار دارد.

جعبه Earthlove ماهانه 60 دلار قیمت دارد و اقلامی با کیفیت بالا و تهیه شده از مارک های سازگار با محیط زیست را در اختیار شما قرار می دهد که کاملاً طبیعی ، از نظر اخلاقی و پایدار هستند. شما همچنین آنها را در بسته های بدون ضایعات دریافت می کنید. دیگر چه میخواهید؟

هر جعبه از یک موضوع پیروی می کند و علاوه بر محصولات ، انواع راهنمایی ها و ایده ها را برای تمریناتی که می توانید انجام دهید به شما می دهد. همه اینها به این امید است که شما را تشویق به سبک زندگی دقیق تر ، زیست محیطی و سالم تری کند.

عقب نشینی افراد درون گرا

اشتراک Introverts Retreat از 23 دلار در ماه شروع می شود و به 39 دلار در ماه می رسد ، بنابراین بسیار مقرون به صرفه است.

ارزان ترین جعبه ای که می توانید تهیه کنید جعبه ای است که می خوانید. این شامل یک کتاب به انتخاب شما ، یک نشانک ، یک صبحانه شیرین و کاکائوی داغ ، قهوه آسیاب شده یا چای با برگهای شل است. همه این موارد به شما در آرامش هنگام خواندن کمک می کند.

دومین جعبه گران قیمت Read & Relax با 33 دلار در ماه است. علاوه بر کتاب فوق در مورد ژانر و نشانک انتخابی شما ، یک شمع ، نمک حمام و صابون معطر نیز به شما می دهد – که همه آنها به خواندن حمام آرامش بخش می شوند.

گرانترین آنها Read ، Relax & Recharge با 39 دلار در ماه است و ترکیبات دو جعبه را با هم ترکیب می کند.

جعبه عقب نشینی درون گرا به شما این امکان را می دهد که کمی وقت بگذارید و با محیط مناسب اطرافتان مشغول مطالعه شوید ، خواه یک فنجان قهوه خوب باشد یا حمام آرامش بخش.

احساس فاب

Feeling Fab به شما امکان می دهد بین اشتراک های Mini ، Premium و Premium Plus یکی را انتخاب کنید. این اشتراک ها به ترتیب 21.95 دلار ، 29.99 دلار و 41.99 دلار به شما بازپرداخت می کنند.

اگر مینی باکس را دریافت کنید ، چهار تا پنج مورد با ارزش تقریبی 55 دلار دریافت می کنید. Premium شش تا هشت محصول با ارزش حداکثر 100 دلار در اختیار شما قرار می دهد. جعبه Premium Plus شامل هشت تا ده مورد به ارزش بیش از 120 دلار است.

همه جعبه های Feeling Fab برای سلف سرویس عالی هستند ، زیرا حاوی محصولات مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از بدن و غیره هستند. علاوه بر ماسک ها و اسکراب های مختلف ، می توانید شمع ، کریستال و حتی جواهرات ساخته شده از سنگ های قیمتی نیز تهیه کنید.

همه چیزهایی که Feeling Fab ارائه می دهد طبیعی ، بدون ظلم و سازگار با محیط زیست است و مطمئنا ارزش بررسی دارد.

جعبه بی صدا

Calm Box تلاش می کند به شما در کاهش استرس و آرامش کمک کند. هر جعبه موضوعی مانند آگاهی ، کاهش استرس ، مدیتیشن و غیره را دنبال می کند و موضوعات ماه به ماه تغییر می کند.

یک جعبه ماهیانه 29.99 دلار به شما باز می گرداند و شش تا هشت محصول با اندازه کامل که شامل شمع ، تنقلات ، کتاب ها و حتی موسیقی و یادآوری های انگیزشی است ، برای شما درآمد دارد.

هر مورد به طور خاص انتخاب شده است تا به شما در آرامش و گذراندن زمان آرام و آرامش بخش کمک کند. اگر به دنبال این بسته همه جانبه هستید تا به شما در رهایی از استرس کمک کند ، The Calm Box برای شما مناسب است.

شما سزاوار این است که کمی برای خود وقت بگذارید

صرف این قسمت از زمان ، که فقط مختص شماست ، برای رفاه روحی و جسمی شما ضروری است. این اشتباه است که مراقبت از خود را نادیده بگیرید و آن را “در زمان دیگری” فشار دهید و در نهایت پشیمان خواهید شد. حتی اگر فقط ده دقیقه در روز به تلفن خود خیره می شوید ، تا زمانی که وقفه ای ندارید و احساس می کنید برای آن بهتر هستید ، بیشترین استفاده را از آن ببرید.

اختصاص زمان برای شارژ مجدد بعد از یک روز یا هفته استرس زا بسیار مهم است. دریافت یک صندوق اشتراک می تواند تا حدی استرس این را پیدا کند که بدانید زمان خود را با چه چیزی پر کنید و لوازم مورد نیاز برای آن فعالیت را از بین ببرید.


زن قبل از غروب
7 ابزار عالی برای بهبود سلامت روان شما

اگر می خواهید یک زندگی شاد و کامل داشته باشید ، مراقبت از سلامت روان شما بسیار مهم است. این ابزارک ها به شما در انجام این کار کمک می کنند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید