5
مه

6 بهترین ویرایشگر ویدیوی رایگان Android بدون علامت های آبی

با میلیون ها سازنده که هر روز Ticktoks ، حلقه های اینستاگرام و YouTube Shorts بارگذاری می کنند ، تقاضا برای ویرایشگر فیلم های تلفن همراه بیش از هر زمان دیگری است. اگرچه این سیستم عامل ها ابزار ویرایش ویدیوی داخلی را ارائه می دهند ، اما هرگز نمی توانند از یک برنامه ویرایشگر ویدیوی کامل برتری داشته باشند.

اما استفاده از بیشتر ویرایشگرهای ویدئویی سطح بالای رایگان ارزش این را دارد: یک علامت علامت. ممکن است پس از صادر کردن ، آن را به عنوان آرم آزار دهنده ای که در بالای ویدیوی شما ظاهر می شود ، تشخیص دهید.

اگرچه می توانید بعداً فیلم را بردارید تا علامت را حذف کنید ، چرا وقتی بسیاری از ویرایشگران ویدیوی اندرویدی رایگان وجود دارند که علامت علامت یا آرم روی ویدیوی شما نمی گذارند ، باید مصالحه کنید؟ در زیر بهترین آنها را پیدا خواهید کرد.

1. InShot

InShot یکی از محبوب ترین ابزارهای ویرایش ویدئو در میان موج جدید سازندگان است. این به این دلیل است که بیش از اندازه ویژگی های ویرایش ویدئو وجود دارد و شما می توانید با تماشای یک تبلیغ کوتاه ، علامت علامت را به راحتی حذف کنید.

InShot یک بسته کامل است: شما می توانید موسیقی خود را اضافه کنید ، فیلترهای ویدیو اعمال کنید ، فیلم را به ضبط اسلومو تبدیل کنید و موارد دیگر. همچنین ، اگر اغلب به فیلم ها صدا اضافه می کنید ، صداهایی از خنده ، گریه کودک و مواردی از این دست را نیز خواهید یافت.

نسخه رایگان دارای تبلیغات است ، اما آنها فقط فضای کمی را پوشش می دهند و به هیچ وجه مزاحم نیستند. در اینجا یک نکته سریع ارائه می شود: اگر قصد آپلود فیلم در TikTok یا Instagram را دارید ، حتماً نسبت ابعاد پلت فرم را در تنظیمات بوم انتخاب کنید.

دانلود: InShot (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

2. YouCut

YouCut یکی دیگر از ویرایشگرهای ویدیوی اندروید است که به فیلم های خود علامت نمایی اضافه نمی کند. این برنامه همچنین بدون آگهی است ، به استثنای یک تبلیغ تمام صفحه که هنگام صادرات ویدیو نمایش داده می شود.

علاوه بر این ، برنامه اساساً InShot با نام دیگری است. این رابط و ویژگی های یکسانی دارد ، اگرچه یکی یا دو مورد از بین رفته اند ، مانند ویرایشگر کلاژ InShot و گزینه freeze video.

اگر تلفن هوشمند ارزان قیمت دارید ، YouCut به شما اجازه نمی دهد فیلم های 4K صادر کنید. با این حال ، این تنها ویرایشگر فیلم در این لیست است که چنین محدودیتی دارد.

به طور کلی ، اگر می خواهید ویرایشگر ویدئویی مشابه InShot ، اما بدون تبلیغات داشته باشید ، YouCut راه حل مناسبی برای شماست.

دانلود: YouCut (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

3. ویرایشگر ویدئو VN

اگر به دنبال ویرایشگر فیلم حرفه ای تر و بدون علامت علامت هستید ، VN Video Editor را امتحان کنید.

اگر تجربه کار با ویرایشگرهای ویدئو برای رایانه ها را داشته باشید ، جدول زمانی چند لایه آشنا خواهد شد. علاوه بر این ، همانند رایانه رومیزی یا لپ تاپ ، می توانید برش دقیق ویدئو (تا میلی ثانیه) را در این ویرایشگر ویدیوی Android انجام دهید.

مرتبط: بهترین ویرایشگران رایگان فیلم برای ویندوز

بهترین قسمت در مورد این ویرایشگر ویدیو برای آندروید رایگان بودن آن به معنای واقعی است. هیچ خرید درون برنامه ای وجود ندارد و همه فیلترهای ویدئو ، انتقال و الگوها رایگان هستند.

به طور کلی ، این ویرایشگر ویدیوی بسیار خوبی برای آندروید است ، اگرچه تبلیغاتی برای قرار دادن وجود دارد.

دانلود: VN Video Editor (رایگان)

4. vllos

VLLO یکی دیگر از گزینه های ویرایش ویدئو رایگان است که هیچ علامت گذاری برجای نمی گذارد. اگر خود را در ویرایش ویدئو مبتدی می دانید ، این برنامه می تواند شروع خوبی باشد.

علاوه بر برش ، برش و تقسیم استاندارد ، می توانید موسیقی ، برچسب های حرکتی ، فیلترهای ویدیو و موارد دیگر را اضافه کنید. اگرچه قسمت جدول زمانی کمی باریک است ، اما بعد از مدتی که فهمیدید این مسئله مشکلی ایجاد نمی کند.

VLLO از صادرات 4K و نرخ فریم چندگانه پشتیبانی می کند. هنگام صادرات ، می توانید از فیلم های خود GIF نیز ایجاد کنید. گزینه اضافه کردن همپوشانی ویدیو برای برنامه منحصر به فرد است. اما متأسفانه ، این فقط برای مشترکان حق بیمه در دسترس است.

دانلود: VLLO (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

5. ActionDirector

آیا تاکنون نام PowerDirector را شنیده اید؟ این یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدیوی حرفه ای برای آندروید است. و توسعه دهنده آن ، CyberCorp ، فرزند دیگری به نام Action Director دارد.

ActionDirector دارای یک رابط بصری است و یکی دیگر از موارد مناسب برای مبتدیان است. مهلت پیچیده ای وجود ندارد و در هر مرحله از مراحل مشاوره دریافت می کنید.

ویرایشگر ویدئو همچنین کاملاً پر از ویژگی است ، از ویرایش ساده گرفته تا اقدامات پیشرفته مانند ویدئو ورق زدن و مخلوط کردن صدا. گزینه افزودن حاشیه های تاری به کنار ویدئوی پرتره هنگام بارگذاری فیلم ها در اینستاگرام یا فیس بوک مفید است.

هنگام استفاده از برنامه تبلیغاتی پیدا نخواهید کرد ، اما اگر می خواهید این علامت چاپ را از ویدئو خود حذف کنید باید آنها را تماشا کنید.

دانلود: ActionDirector (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

6. Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush اقتباسی نرم و نرم از Premiere Pro است ، نامی محبوب در میان ویراستاران ویدیوی حرفه ای.

با این حال ، توانایی آن کمتر از سایر ویرایشگرهای ویدیوی رایگان موجود در این لیست است. علاوه بر ویژگی های استاندارد ، می توانید پوشش های گرافیکی اضافه کنید ، شامل حرکات و تنظیمات رنگ باشید. و بهتر از همه ، این که روی فیلم های ویرایش شده شما علامت علامت بگذارد.

تفاوت اصلی Premiere Pro با Premiere Rush این است که استفاده از مورد دوم آسان تر است. اگر مبتدی YouTuber هستید ، این برنامه را امتحان کنید زیرا Premiere Rush برای ویرایش فیلم ها در YouTube عالی است.

یک اشکال عمده Adobe Premiere Rush این است که فقط در دستگاه های خاص در دسترس است. برای اطلاعات به صفحه مورد نیاز Adobe Premiere Rush مراجعه کنید. اگرچه می توانید APK را از فروشگاه برنامه شخص ثالث دریافت کنید ، اما ممکن است برنامه همچنان درست کار نکند.

Adobe Premiere Rush بدون تبلیغات است. با این حال ، برای شروع مراحل ویرایش ویدئو ، باید در Adobe ثبت نام کنید.

دانلود: Adobe Premiere Rush (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

بدون علامت های سفید از ویرایش ویدیوی Android لذت ببرید

همه این ویرایشگرهای ویدیو به شما امکان می دهند فیلم خود را بدون علامت گذاری کالا صادر کنید. اما این تنها جنبه مشترک آنهاست.

وقتی نوبت به ویرایش فیلم می رسد ، همه مزایای خود را دارند. به عنوان مثال ، ActionDirector دارای ویژگی افزودن مرزهای تاری است که برای فیلم در اینستاگرام و فیس بوک بسیار مناسب است. VN Video Editor دارای دکمه رنگی برای تغییر پس زمینه ویدیو است. در همین حال ، InShot و YouCut بسته های کاملی هستند.

پیشنهاد می کنیم بیش از یک ویرایشگر فیلم روی دستگاه Android خود نصب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود از بهترین ابزارهای موجود برای هر موقعیت استفاده کنید.


ویراستاران ویدئو-رسانه های اجتماعی
7 بهترین ویرایشگر ویدیو برای ایجاد پست در شبکه های اجتماعی

اگر می خواهید فیلم هایی تهیه کنید که به طور خاص برای سایت های رسانه های اجتماعی طراحی شده اند ، این برنامه ها و ویرایشگرهای عالی ویدیو را بررسی کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.