3
سپتامبر

6 بهترین نرم افزار استخراج اتریوم برای NVIDIA و AMD

استخراج ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه اتریوم ، اخیراً به دلیل افزایش ناگهانی ارزش بیت کوین بسیار محبوب شده است. بیشتر اوقات ، وقتی بیت کوین خوب کار می کند ، بقیه بازارهای رمزنگاری نیز واقعا خوب عمل می کنند.

اکثر مردم از این موقعیت سوء استفاده می کنند و سعی می کنند با استخراج اتریوم پول سریع به دست آورند. استفاده از کارت گرافیک در رایانه یکی از ساده ترین روش ها برای استخراج این ارز رمزنگاری شده است. با این حال ، برای شروع ، حتی اگر تمام سخت افزار لازم را داشته باشید ، به نرم افزار حفاری نیاز خواهید داشت.

در اینجا ما بهترین نرم افزار استخراج اتریوم را برای GPU های NVIDIA و AMD بررسی می کنیم.

1. NBMiner

NBMiner

NBMiner داغترین ماینر اتریوم در حال حاضر و بهترین گزینه در صورت داشتن کارت گرافیک NVIDIA LHR است. این کارت های گرافیکی هش ها را به نصف رسانده اند تا ماینرها آنها را ذخیره نکنند. با این حال ، NBMiner به تازگی یک به روزرسانی را منتشر کرده است که تا 70 درصد عملکرد این GPU های Lite Hash Rate را باز می کند. به روز رسانی فوراً عملکرد را افزایش نمی دهد ، اما به شما امکان می دهد از حالت LHR استفاده کرده و نرخ هش دریافت شده را بهبود بخشید.

به عنوان مثال ، یک پردازنده گرافیکی 3060 Ti LHR تقریباً 30 مگاثات بر ثانیه در NBMiner به شما می دهد ، اما با حالت جدید LHR می توانید هش ریت 40.5 مگاهرتز بر ثانیه را دریافت کنید. این افزایش 35 درصدی بر ارزش موجودی و تقریباً 70 درصدی عملکرد در کارت گرافیک 3060 Ti غیر LHR است.

شما می توانید NBMiner را روی هر دو سیستم ویندوز و لینوکس نصب کنید ، بنابراین سازگاری در واقع یک مشکل نیست. با هر دو کارت گرافیک NVIDIA و AMD کار می کند. به غیر از اتریوم ، می توانید از NBMiner برای استخراج سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند RVN ، GRIN ، BEAM ، CFX ، ZIL ، ERGO ، AE و SERO نیز استفاده کنید. بنابراین ، حتی وقتی اتریوم به دنبال اثبات وثیقه می رود ، شما هنوز ارزهای رمزنگاری شده دیگری دارید که می توانید آنها را کشف کرده و درآمد کسب کنید.

دانلود: NBMiner برای ویندوز و لینوکس

مطالب مرتبط: اثبات کار علیه اثبات شرط: الگوریتم های ارز رمزنگاری شده توضیح داده شده است

2. T-Rex Miner

معدنچی T-Rex

بعدی در لیست یکی از سریعترین ماینرهای اتریوم است که می توانید روی سیستم مجهز به NVIDIA نصب کنید. اگر برخی از بهترین کارت های گرافیک را دارید و از هش ریت جداگانه قدردانی می کنید ، T-Rex Miner به شما امکان می دهد آخرین قطره قدرت استخراج را از GPU خود دریافت کنید. iT همچنین دارای نرخ رد بسیار پایینی است که در بیشتر موارد کمتر از 1 است.

برای استفاده از T-Rex Miner و استخراج اتریوم از رایانه خود ، به پردازنده گرافیکی NVIDIA Maxwell یا بالاتر نیاز دارید. T-Rex همچنین از الگوریتم های مختلفی مانند Octopus ، Kawpow ، MTP ، Autolykos 2 و دیگران پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده بسیار بیشتری را نسبت به اتریوم استخراج کنید. به یاد داشته باشید که هش هایی که دریافت می کنید به میزان قابل توجهی به عملکرد محصول مورد استفاده شما بستگی دارد.

توسعه دهندگان اغلب برای به روز رسانی این نرم افزار استخراج تلاش می کنند ، بنابراین نیازی نیست نگران امنیت باشید. به روز رسانی اخیر T-Rex Miner دمای اتصال حافظه را به کنسول اضافه کرد و به کاربران امکان می دهد تصور دقیقی از میزان گرم بودن پردازنده های گرافیکی RTD سری 30 خود با حافظه GDDR6X داشته باشند.

دانلود: T-Rex برای Windows و Linux (رایگان)

3. PhoenixMiner

ماینر فینیکس

PhoenixMiner همچنین یکی از سریعترین نرم افزارهای استخراج است ، اما ما مجبور شدیم آن را تحت T-Rex قرار دهیم زیرا نرخ رد سهام کمی بالاتر است. در برخی موارد ، بسته به کارت ، می توانید حدود 1-2 MH / s نرخ هش بیشتر از T-Rex دریافت کنید ، اما میزان رد حدود 2 or یا بیشتر می تواند برای بسیاری از کاربران ناامید کننده باشد.

خبر خوب این است که از پردازنده های گرافیکی AMD و NVIDIA پشتیبانی می کند. بنابراین اگر به دنبال سریعترین نرم افزار استخراج کارت گرافیک AMD خود هستید ، PhoenixMiner بهترین گزینه است. همچنین در سیستم عامل های معدنی مختلط با کارت های AMD و NVIDIA عالی عمل می کند.

بهترین بخش PhoenixMiner 0.65 fee هزینه توسعه آن است که کمترین هزینه در بین سایر نرم افزارهای حفاری در این لیست است. در مقایسه ، هزینه NBMiner و T-Rex Miner برای الگوریتم Ethash که برای استخراج اتریوم استفاده می شود ، 1٪ تعیین شده است.

دانلود: PhoenixMiner برای Windows و Linux (رایگان)

4. TeamRedMiner

این ماینر منحصراً با کارت های گرافیک AMD کار می کند. بنابراین ، اگر از رنگ قرمز تیم مراقبت می کنید ، این یکی از بهترین ماینرهایی است که می توانید در سیستم استخراج اتریوم خود نصب کنید. هزینه توسعه دهنده برای الگوریتم Ethash بستگی به GPU شما دارد. برای GPU های Polaris 0.75، تنظیم شده است ، در حالی که مقدار آن برای سایر کارت ها 1 است.

TeamRedMiner ممکن است به سرعت PhoenixMiner نباشد ، اما از طرف دیگر ، سهام رد شده تقریباً به همان اندازه دریافت نمی کنید. می توانید TeamRedMiner را بدون مشکل در دستگاه های ویندوز و لینوکس نصب کنید. البته ، شما می توانید کارت های گرافیک AMD نسل های مختلف را در پلت فرم حفاری خود مخلوط کرده و مطابقت دهید.

سایر الگوریتم های پشتیبانی شده توسط TeamRedMiner شامل KawPow ، Verthash ، Autolykos2 ، Nimiq و دیگران است. به عنوان مثال ، می توانید از الگوریتم KawPow برای استخراج یک ارز رمزنگاری شده به نام Ravencoin استفاده کنید. بنابراین ، هنگامی که اتریوم با اثبات شرط ارائه شود ، این ماینر هنوز به روز خواهد بود.

دانلود: TeamRedMiner برای Windows و Linux (رایگان)

مطالب مرتبط: یک راهنمای سریع برای استخراج Dogecoin در رایانه خود

5. GMiner

GMiner

اگر یک معدنچی در این لیست وجود داشته باشد که بتواند از نظر هزینه با PhoenixMiner مطابقت داشته باشد ، GMiner است. شما تنها می توانید Ethereum را با 0.65٪ هزینه توسعه دریافت کنید ، که در حال حاضر یکی از کمترین هزینه برای نرم افزارهای معدنی محبوب است. این دستگاه با GPU های NVIDIA و AMD کار می کند ، که برای سیستم عامل های گرافیکی مختلط ایده آل است.

در حالی که T-Rex و PhoenixMiner از نظر سرعت برتر هستند ، GMiner از نظر ثبات برتری دارد. علاوه بر الگوریتم محبوب Ethash که نیاز داریم ، باید Ethereum را دریافت کنیم ، GMiner همچنین از ProgPoW ، KawPow ، Equihash ، CuckooCycle و ZHash پشتیبانی می کند. بنابراین ، وقتی اتریوم با اثبات شرطی ظاهر می شود و حفاری را می کشد ، نیازی به جستجوی ماینر جدید ندارید.

دانلود: GMiner برای Windows و Linux (رایگان)

6. LolMiner

lolMiner

آخرین مورد در لیست ، ما LolMiner را داریم ، برنامه ای که با GPU های AMD ساخته شده است. هر چند خبر خوب این است که اکثر کارت های گرافیک NVIDIA نیز سازگار هستند ، اما سرعت و ثبات حفاری بسته به مدل GPU دقیق شما متفاوت است.

توسعه دهندگان پشت LolMiner عملکرد خوبی در اجرای به روز رسانی نرم افزار انجام می دهند. آنها اخیراً یک سوئیچ hashrate برای NVIDIA RTX 3060 اضافه کرده اند که به آن اجازه می دهد تا 75 درصد از حداکثر پتانسیل خود را بدست آورد. مطمئناً سرعت مورد نظر شما بهترین نیست ، اما هنوز هم برای افرادی که از GPU های NVIDIA و AMD در پلتفرم های حفاری خود استفاده می کنند ، یک گزینه عالی است.

دانلود: LolMiner برای Windows و Linux (رایگان)

بهترین نرم افزار استخراج اتریوم دائما در حال تغییر است

توسعه دهندگان به طور مرتب برنامه های ماینینگ خود را به روز می کنند و بنابراین بهترین استخراج کنندگان می توانند در طول زمان متفاوت باشند. مطمئناً ، T-Rex و PhoenixMiner ممکن است سریع ترین گزینه ها در حال حاضر باشند ، اما یک برنامه جدید می تواند ظرف چند هفته برنده شود. با این وجود ، همه ماینرهای اتریوم که در اینجا ذکر شده اند در عملکرد یا ثبات خود در طول یکی دو سال گذشته شهرت زیادی کسب کرده اند.


استخراج موثر اتریوم
نحوه ایجاد بستر استخراج اتریوم برای مبتدیان

آیا می خواهید ارز دیجیتال اتریوم خود را دریافت کنید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید برای ساختن سکوی حفاری خود بدانید وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده