11
آگوست

6 بهترین برنامه تبدیل متن به گفتار رایگان برای iPhone

متن به گفتار یک فناوری کمکی است که متن دیجیتالی را با صدای بلند می خواند و می تواند به نوشتن و ویرایش ، بهبود تمرکز یا کمک به افرادی که برای خواندن مشکل دارند کمک کند.

این برنامه های تبدیل متن به گفتار برای iPhone زندگی شما را آسان می کند ، صرف نظر از دلایل استفاده از آنها.

1. متن به گفتار!

این اپلیکیشن اضافی برای انجام آنچه در قلع می نویسد اضافی می رود. ساده و زیبا ، 95 صدا مختلف و 38 زبان را برای انتخاب ارائه می دهد و به شما امکان می دهد سرعت و میزان صدای خود را تغییر دهید – به شما کنترل کامل می دهد. فقط کافی است برنامه را تایپ کنید و کلمات را شروع می کند.

از طریق تنظیمات در گوشه سمت راست بالا می توانید همه تنظیمات صدا و برنامه را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد صدا را صادر کرده یا متنی را که در کلیپ بورد نوشته اید کپی کنید تا در جای دیگری جایگذاری شود. یک ویژگی بسیار جالب این برنامه این است که می توانید از آن برای ترکیب تماس های تلفنی استفاده کنید ، اما به خاطر داشته باشید که این را در دستگاه خود نخواهید شنید.

دانلود: متن به گفتار! (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

2. Speak4Me

Speak4Me تقریباً مانند Text to Speech عمل می کند و سه زبانه ساده ارائه می دهد: یکی برای موارد دلخواه (ذخیره سوابق گذشته) ، یکی برای متن واقعی در گفتار و دیگری برای تنظیماتبه می توانید سرعت و میزان صدا را با آرایه ای از صداها برای انتخاب و تنوع معقول زبان های مختلف تغییر دهید.

می توانید ضبط های صوتی را در برنامه های پیام رسانی اجتماعی مانند WhatsApp یا Messenger به اشتراک بگذارید. یا می توانید آنها را برای استفاده بعدی در دستگاه خود ذخیره کنید.

یک ویژگی انیمیشن صوتی وجود دارد که هیچ چیز کاربردی اضافه نمی کند ، اما یک ویژگی سطح خوب است. در برنامه هیچ راهی برای به اشتراک گذاشتن متن در گفتار هنگام برقراری تماس تلفنی وجود ندارد ، اما با تنظیم تلفن روی بلندگوی تلفن و استفاده از دارم گوش میدم دکمه را در برنامه بشنوید تا فردی را که با او تماس می گیرید بشنوید.

دانلود: Speak4Me (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

3. خواننده با صدای بلند

Voice Aloud Reader ، توسط Marcin Olawski ، یک برنامه بسیار توانا و پاسخگو است که با خواندن متن دیجیتال با صدای بلند از وب سایت ها ، کتاب ها و هر چیزی که خودتان در برنامه قرار دهید ، در وقت شما صرفه جویی می کند. زبانهای مختلفی وجود دارد ، اما فقط سه صدا برای انگلیسی وجود دارد. اگرچه ممکن است انتخاب صداهای انگلیسی کمی محدود باشد ، اما برنامه بیش از حد با ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فرد خود این کار را جبران می کند.

Voice Aloud Reader دارای یک مرورگر وب داخلی است که می توانید صفحات وب را جستجو کرده و آنها را به خواننده اضافه کنید تا با صدای بلند بخواند. از طریق کتابخانه من برگه ، برنامه می تواند کتابها و فایلها را با صدای بلند بخواند. این برنامه با “سرود کریسمس” ، “ماجراهای شرلوک هلمز” و “آلیس در سرزمین عجایب” از قبل بارگذاری شده است ، اما با فشار دادن اضافه کردن نماد در گوشه سمت راست بالا می توانید اسناد خود را وارد کنید.

این برنامه ، همراه با تبدیل متن به گفتار برای نرم افزار Windows ، تضمین می کند که همیشه با گوش دادن به کتابها یا مقاله ها به جای خواندن آنها ، در وقت خود صرفه جویی می کنید.

دانلود: Voice Aloud Reader (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

4. صحبت کنید

Speak بسیار پاسخگو است و دارای رابط کاربری ساده ای است که به شما امکان می دهد طرح برنامه را در عرض چند دقیقه یاد بگیرید. برای وارد کردن کلمات از قسمت مرکزی استفاده کنید ، سپس را فشار دهید صحبت دکمه برای شنیدن آنها مانند Text to Speak! و برنامه های کاربردی Speak4Me ، می توانید با استفاده از کنترل های زیر ، سرعت و سرعت صدا را تغییر دهید صحبت دکمه.

تو می توانی صادرات کل سابقه شما به عنوان یک فایل CSV یا قطعات صوتی جداگانه. طیف وسیعی از زبانها و صداها وجود دارد. متأسفیم ، شما نمی توانید کتاب یا صفحه وب را وارد کنید ، اما همیشه می توانید با کپی و چسباندن متن از یک صفحه وب یا کتاب الکترونیکی به حل این مشکل بپردازید.

همچنین هیچ ویژگی در برنامه برای استفاده از برنامه در هنگام تماس های تلفنی وجود ندارد ، اما با استفاده از بلندگو در حین تماس می توانید این مورد را دور بزنید.

دانلود: بحث (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

5. متن به گفتار: کتابهای صوتی

متن به گفتار: کتابهای صوتی از Vulcan Labs به راحتی قابل ردیابی و پاسخگو هستند. این یک لیست عالی از گزینه ها برای نیازهای شما به متن به گفتار ارائه می دهد. با قابلیت واردات از گالری،، دوربین،، متن،، پیوندها، یا ابر، می توانید تقریباً از هر جایی هر متنی را وارد کرده و از طریق هوش مصنوعی پیشرفته بخوانید ، که از صداهای ارائه شده در سایر برنامه های کاربردی در این لیست واقعی تر به نظر می رسد.

اگرچه تعداد آرای ارائه شده در نسخه رایگان بسیار محدود است ، اما بسیار واقعی است ، که گوش دادن به متن را طبیعی تر می کند. اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن از یک متن استفاده کنید ، می توانید با سرعت بیشتر در پخش صدا بازی کنید.

متون را می توان دسته بندی کرد پوشه ها برای دسترسی آسان و برنامه کلمه گفته شده را برجسته می کند تا بتوانید آن را دنبال کنید. کیفیت صدای ارائه شده در اینجا باعث می شود این برنامه برای نیازهای شما به متن به گفتار ملاحظه شایسته ای باشد.

دانلود: متن به گفتار: کتابهای صوتی (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

6. متولد iOS Text to Speech

iOS دارای قابلیت تبدیل متن به گفتار بومی بسیار قوی است که می تواند از طریق آن فعال شود تنظیماتبه این ویژگی دارای چندین صدای مختلف برای انواع مختلف زبان ها است که تعداد بیشتری برای بارگیری در دسترس است. می توانید سرعت تبدیل متن به گفتار را تغییر دهید و برجسته سازی متن گفتاری را فعال کنید تا به شما در دنبال کردن آن کمک کند.

آن هم اتفاق خواهد افتاد هنگام نوشتن کلمات را بیان کنید اگر می خواهید و می توانید فعال کنید برای صحبت درباره پیش بینی ها نگه دارید برای کمک به شما در پیدا کردن کلمه مناسب برای پیام کوتاه کسی.

یک ویژگی جالب و منحصر به فرد که متن بومی iOS در گفتار ارائه می دهد ، توانایی افزودن تلفظ های سفارشی است که می توانید تایپ یا دیکته کنید. شما نمی توانید سابقه متنی را که به گفتار تبدیل کرده اید مشاهده کنید ، اما همیشه می توانید از ابزارهای آنلاین برای تبدیل متن به گفتار به صدای MP3 استفاده کنید.

تبدیل متن به گفتار

متن به گفتار شما هرچه نیاز داشته باشد ، برنامه های فوق و همچنین ویژگی تبدیل متن به گفتار خود iOS ، مطمئناً نیازهای شما را برآورده می کند. و بهترین بخش این است که همه آنها برای استفاده رایگان در دسترس هستند.


زن با هدفون لپ تاپ
7 بهترین ابزار تبدیل متن به گفتار رایگان برای معلمان

دانش آموزان و معلمان می توانند از هر دو برنامه تبدیل متن به گفتار بهره مند شوند. در اینجا برخی از بهترین ها برای مشاهده وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده