رفتن به نوشته‌ها

6 بهترین برنامه برای کمک به شما در یافتن گاز ارزان قیمت

آیا تا به حال اتومبیل خود را سوخت گیری کرده اید و بلافاصله پس از دیدن بنزین ارزان تر در یک ایستگاه دیگر ، سوخت گیری کرده اید؟ وقتی اتفاق می افتد همیشه ناامیدکننده است اما قابل پیشگیری است.

برنامه های مقایسه قیمت بنزین برای کمک به شما در یافتن همیشه ارزان ترین بنزین بسیار مناسب است. مطمئناً شما پس انداز می کنید ، اما همچنین مجبور نیستید که به دنبال بنزین ارزان قیمت رانندگی کنید ، در وقت صرفه جویی می کنید. ما چند برنامه عالی برای Android و iOS ارائه داده ایم که به شما کمک می کند قیمت بنزین را مقایسه کنید و ارزانترین سوخت را برای سوخت گیری پیدا کنید.

1. رانندگی کنید

برنامه Drivvo می تواند به شما کمک کند ارزان ترین بنزین را در هر کجا که هستید پیدا کنید. قیمت بنزین در اطراف شما بر روی نقشه ای آسان برای خواندن نمایش داده می شود.

این برنامه می تواند برای شما بسیار بیشتر از یافتن بنزین ارزان قیمت باشد. شما می توانید اتومبیل های خود را اضافه کنید ، هزینه های سوخت و مصرف آن را ردیابی کنید و سرویس های فرکانسی را که روی ماشین شما انجام می شود کنترل کنید. Drivvo به شما کمک می کند اتومبیل خود را در شکل عالی نگه دارید و در حالی که در آن هستید در هزینه بنزین صرفه جویی کنید.

دانلود: Drivvo برای آندروید iOS (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

2. ویز

Waze به شما کمک می کند تا در مسیر خود بنزین ارزان پیدا کنید. می توانید از تابع جستجو برای یافتن پمپ بنزین ها استفاده کنید و همه اطراف شما با آرم خود بر روی نقشه ظاهر می شوند. می توانید قیمت بنزین ، فاصله تا پمپ بنزین و تاریخی که آخرین قیمت بنزین به روز شده را مشاهده کنید.

اما این همه ماجرا نیست. Waze یک برنامه ناوبری کامل است که بهترین مسیر برای رسیدن به هر کجا را به شما نشان می دهد. سایر افرادی که از این برنامه استفاده می کنند می توانند به همکاران در مورد ترافیک ، تصادفات رانندگی ، تله های پلیس ، تأخیرهای ساخت و ساز و موارد دیگر هشدار دهند. سپس ، وقتی زمان رفتن فرا می رسد ، می دانید چه انتظاری باید داشته باشید.

مرتبط: برنامه های اندروید صرفه جویی برای صرفه جویی در هزینه های اتومبیل

Waze یک ویژگی Carpool نیز دارد که واقعاً عالی است. می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و به طور همزمان به محافظت از محیط زیست کمک کنید. با استفاده از Waze Carpool می توانید با افرادی که مسیر مشابه یا مسیری مشابه را دنبال می کنند سفر کنید.

دانلود: Waze برای اندروید iOS (رایگان)

3. GasBuddy

GasBuddy یکی از محبوب ترین برنامه هایی است که می تواند به شما در یافتن بنزین ارزان برای شارژ خودرو کمک کند. حتی می توانید نوع گازی را که دنبال آن هستید فیلتر کنید ، کاری که بسیاری از برنامه های دیگر انجام نمی دهند. بنابراین ، اگر فقط به دنبال دیزل هستید ، فقط پمپ بنزین هایی که دیزل تهیه می کنند در جستجوی شما ظاهر می شوند.

وقتی به پمپ بنزین های نزدیک خود نگاه می کنید ، می توانید قیمت بنزین ، آخرین قیمت به روز شده ، فاصله ایستگاه از شما و بررسی در مورد این پمپ بنزین را ببینید. از آنجا که GasBuddy مصرف کنندگان روزانه زیادی دارد ، قیمت بنزین معمولاً هر چند ساعت یک بار به روز می شود.

علاوه بر یافتن ارزانترین بنزین برای شما ، GasBuddy می تواند به شما کمک کند از راه های دیگر پس انداز کنید. برای صرفه جویی در هزینه پمپ می توانید کارت GasBuddy رایگان دریافت کنید. علاوه بر این ، GasBuddy برای بازگرداندن پیشنهادات برگشت پول با خرده فروشان دیگر همکاری کرده است.

دانلود: GasBuddy برای آندروید iOS (رایگان)

4. فوئلیو

گالری تصاویر (2 تصویر)

Fuelio یکی دیگر از گزینه های عالی همه در یک برای یافتن بنزین ارزان تر و ردیابی مسافت پیموده شده ، خدمات ، مصرف گاز و موارد دیگر است. هنگامی که اتومبیل خود را به برنامه اضافه می کنید ، هر زمان که بخواهید می توانید نمای کلی از مسافت پیموده شده و هزینه بنزین را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به یافتن پمپ بنزین ، می توانید نمای نقشه یا نمای لیست را انتخاب یا مشاهده کنید. هنگامی که ناحیه ای را که می خواهید از آن گاز دریافت کنید کامل کنید ، بهتر است به نمای لیست بروید. در آنجا می توانید قیمت بنزین برای همه جایگاه های سوخت منطقه و فاصله آنها با شما را مشاهده کنید.

همچنین می توانید پمپ بنزین های مورد علاقه خود را در نزدیکی خود داشته باشید ، كه دوست دارید اغلب به آنها بروید. با این کار همچنین می توانید میزان پولی را که معمولاً در پمپ بنزین مورد علاقه خود می پردازید ، مقایسه کنید و آن را با دیگران مقایسه کنید و به طور بالقوه مورد دلخواه جدیدی را انتخاب کنید.

Fuelio فقط برای دستگاه های Android در دسترس است.

دانلود: Fuelio برای اندروید (رایگان)

5. MapQuest

گالری تصاویر (2 تصویر)

باور کنید یا نه ، یکی از قدیمی ترین شرکت های نقشه برداری در اینترنت ، MapQuest ، هنوز وجود دارد. اگرچه ممکن است دیگر دستورالعمل های این شرکت را چاپ نکنید ، اما وقتی کار می کنید ، آنها هنوز منبع خوبی هستند.

مرتبط: مواردی که باید قبل از خرید ماشین جدید یا دست دوم برای صرفه جویی در هزینه بررسی کنید

MapQuest یک برنامه ناوبری ، مشابه Waze یا Google Maps است ، بنابراین می توانید از آن به عنوان روش اصلی خود برای پیمایش در شهر استفاده کنید. یا فقط می توانید از آن استفاده کنید به دلیل ویژگی عالی مقایسه قیمت گاز.

علاوه بر پیمایش و جستجوی ویژگی های ارزان بنزین ، MapQuest می تواند به شما در یافتن کارها ، مکانهای جدید برای غذا خوردن و هتل ها برای اقامت در مکان کمک کند. و اگر اتومبیل شما خراب شد ، در صورت درخواست می توانید از کمک جاده ای استفاده کنید. تماس با کمک جاده ای رایگان است ، اما برای هر خدماتی که نیاز دارید باید هزینه کنید. هنوز هم ، این یک ویژگی مقرون به صرفه عالی است که باید داشته باشید.

دانلود: MapQuest برای آندروید iOS (رایگان)

6. راهنمای خروج بین ایالت iExit

برنامه iExit مخصوصاً برای مسافرت در جاده یا کسانی که وقت زیادی را در بزرگراه می گذرانند مناسب است. شما قادر به دیدن هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت بنزین نخواهید بود. این برنامه به طور خاص به شما می گوید چه بنزین ، غذا ، هتل و غیره در خارج از معابر خروجی بزرگراه ارائه می شوند.

برای دیدن قیمت بنزین ، باید 1.99 دلار در برنامه هزینه کنید. در غیر این صورت ، شما فقط می توانید ببینید که کدام پمپ بنزین در هر خروجی قرار دارد و چقدر از شما فاصله دارد ، اما شما نمی توانید قیمت بنزین را مقایسه کنید.

اگر مرتباً در جاده سفر می کنید ارزش این است که 1.99 دلار برای دستیابی به قیمت بنزین هزینه کنید. اگر به دنبال یک برنامه مقایسه گاز برای استفاده روزمره هستید ، یکی از گزینه های بالا برای شما بهتر است.

دانلود: راهنمای خروج بین ایالت iExit برای آندروید | iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

از امروز هزینه کمتری برای پرداخت بنزین شروع کنید

وقتی برنامه هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند ارزانترین گزینه را پیدا کنید ، دلیلی برای پرداخت بیشتر بنزین وجود ندارد. به تمام پولی که می توانید پس انداز کنید فکر کنید! به نظر می رسد یافتن یک پمپ بنزین که یک گالن بنزین با هزینه بسیار زیاد 0.20 دلار کمتر از هرجای دیگر باشد ، خیلی زیاد به نظر نرسد ، اما با گذشت زمان جمع می شود. و حتی ممکن است گاهی اوقات تفاوت بزرگتری بین قیمت ها پیدا کنید که باعث صرفه جویی بیشتر شما می شود.

اگر می خواهید در بحث اتومبیل خود حتی بیشتر پس انداز کنید ، سعی کنید تعمیرات آسان اتومبیل را با کمک برخی از برنامه ها و وب سایت های عالی انجام دهید.


سایتهایی برای دارندگان اتومبیل
5 برنامه و سایت اصلی برای دارندگان خودرو برای صرفه جویی در هزینه و حل مشکلات

دومین وسیله پرمصرف در زندگی خارج از خانه ماشین شماست. این ابزارها به شما کمک می کنند از این امر مراقبت کرده و پس انداز کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید