24
ژوئن

6 برنامه مفید برای مدیریت پول خود

مدیریت صحیح پول شما بخشی اساسی از امنیت مالی است و تلفن های هوشمند کار را آسان تر از همیشه می کنند. گرچه بودجه بندی و برنامه های مالی شخصی از مدتی قبل وجود داشته است ، اما در چند سال اخیر برنامه های مدیریت پول به طور قابل توجهی تکامل یافته است.

ایجاد و پیگیری بودجه تمام کاری نیست که تلفن شما می تواند انجام دهد. همچنین می تواند اشتراک ها را لغو کند ، به شما ایده ای از وضعیت وام شما بدهد و به شما کمک کند تا آینده مالی خود را برنامه ریزی کنید.

در اینجا برخی از برنامه های عالی مدیریت پول وجود دارد که فراتر از پیگیری بودجه است.

1. نعناع

هیچ برنامه مدیریت پول به اندازه Mint محبوب و پرطرفدار نیست. این یک راه حل عالی مالی جهانی است زیرا به شما امکان می دهد جریان وجوه نقد خود را در تمام حساب های بانکی خود ردیابی کنید ، بودجه ای ایجاد کنید ، یادآوری هایی را برای حساب های خود تنظیم کنید و برای آینده مالی خود اهداف تعیین کنید.

نعناع همچنین شرکای بسیار خوبی برای کمک به شما در یافتن پیشنهادهای جدید کارت اعتباری یا وام ، معاملات ارزان قیمت بیمه اتومبیل و موارد دیگر دارد. اگر به تازگی مدیریت پول را جدی می گیرید ، Mint مکانی عالی برای شروع است زیرا این برنامه دارای پست های وبلاگ است که در مورد عادت های هزینه پذیرانه مسئولانه و امور مالی شخصی به شما بیشتر می آموزد.

دانلود: نعناع برای اندروید iOS (رایگان)

2. تسریع کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=YTktvvfP5go

Quicken یکی دیگر از سیستم عامل های مدیریت پول مشابه Mint است. این خدمات همان خدمات ردیابی حساب های بانکی شما از یک مکان ، ایجاد بودجه و دستیابی به اهداف مالی را ارائه می دهد.

چیزی که Quicken را متفاوت می کند این است که می توانید با آن اوراق بهادار سرمایه گذاری خود را پیگیری کنید. کوکین همچنین دارای یک مدیر حساب است که به شما امکان می دهد قبوض را از سیستم عامل پرداخت کنید. این سرویس حتی کارت اعتباری خاص خود را برای اعضا دارد.

با این حال ، همه اختلافات مثبت نیستند. در حالی که نعنا رایگان است ، کوکین هزینه سالانه دارد. از 36 دلار شروع می شود و بسته به ویژگی های مورد نظر شما افزایش می یابد. این ممکن است گران به نظر برسد ، اما مزایای آن به دلیل راحتی و مزایایی که کوکین ارائه می دهد ارزش آن را خواهد داشت.

Quicken در درجه اول برای ویندوز و Mac است ، اما همچنین یک برنامه همراه را نیز ارائه می دهد. با این کار می توانید امور مالی خود را از هر کجا به راحتی ردیابی کنید.

دانلود: سریع برای اندروید iOS (رایگان ، اشتراك لازم است)

3. منشور

تقویم به هزینه منشور

پرداخت به موقع صورت حساب های خود یکی از استرس زا ترین قسمت های مدیریت پول است. به هر حال ، یک یا دو پرداخت از دست رفته می تواند به اعتبار خود آسیب برساند. سابقه پرداخت یکی از مهمترین عواملی است که بانکها وام شما را در نظر می گیرند.

این باعث می شود Prism یک کاربرد مناسب و ضروری باشد. تمام تمرکز Prism این است که مطمئن شوید قبض های خود را به موقع پرداخت می کنید. به شما امکان می دهد یادآوری های حساب را تنظیم کنید تا هرگز زمان ظاهر شدن آن را فراموش نکنید.

از همه بهتر ، Prism حتی به شما امکان پرداخت مستقیم قبوض را از طریق برنامه می دهد. با داشتن 11000 شریک در حال حاضر هر ماه بیشتر و بیشتر ، Prism راهی عالی برای پرداخت وام های دانشجویی ، قبض های کارت اعتباری و پرداخت های تلفنی در یک مکان است.

منشور برای استفاده رایگان است ، بنابراین در هنگام پرداخت قبض خود نگران هزینه های اضافی نباشید.

دانلود: Prism برای اندروید iOS (رایگان)

4. سرمایه شخصی

سرمایه شخصی

برنامه ریزی برای آینده می تواند مشکل باشد ، به خصوص اگر در درس های مالی شخصی نرفته باشید. دشوار است بگوید که آیا برای بازنشستگی به اندازه کافی پس انداز می کنید یا هزینه های حساب بسیار زیاد است. سرمایه شخصی بسیاری از مراحل مدیریت پول را پاک می کند و به شما ایده واضح تری می دهد که در طولانی مدت با پول خود چه کار کنید.

مانند برنامه های بالا ، شما می توانید تمام حساب های خود ، از جمله بانک ، IRA و سایر موارد را همگام سازی کنید. همچنین می توانید بدهی خود را از طریق برنامه ردیابی کنید ، و به شما ایده ای واضح درباره ارزش خالص و مکان مالی خود می دهد.

مرتبط: یادگیری امور مالی شخصی: بازی های رایگان که هر دانش آموز و بزرگسال از آن لذت خواهد برد

سرمایه شخصی همچنین یک بازنشسته دارد که به شما امکان می دهد دقیقاً میزان راحتی خود را پیدا کنید. سرمایه شخصی همچنین حساب های شما را تجزیه و تحلیل کرده و مطمئن می شود که آنچه استفاده می کنید برای شما مناسب است.

سرمایه شخصی نیز رایگان است ، بنابراین برای افرادی که به بودجه اهمیت می دهند بسیار مناسب است.

دانلود: Prism برای اندروید iOS (رایگان)

5. امنیت جیبی

هرکسی اراده نشستن و برنامه ریزی دقیق و اجرای بودجه را ندارد. برخی از ما فقط می خواهیم بدانیم چه پولی داریم و چه چیزی می توانیم خرج کنیم. Pocket Guard برای این افراد ایجاد شده است زیرا اساساً فرآیند مدیریت پول را خودکار می کند.

جذابیت اصلی Pocket Guard این است در جیب من ویژگی. Pocket Guard تمام حساب های بانکی شما و همه حساب هایی را که شما دارید ردیابی می کند. سپس شماره “امن برای خرج کردن” را محاسبه می کند تا بتوانید به سرعت ببینید چه مقدار پول در دسترس دارید. این یکبار تسکین دهنده است.

Pocket Guard همچنین اشتراک ها و پرداخت های دوره ای را ردیابی می کند و به شما کمک می کند موارد دلخواه را لغو کنید. همچنین می توانید طرحی برای کمک به پرداخت سریع بدهی ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های مدیریت بدهی برای دستگاه های تلفن همراه

اگر پس از راه اندازی یک برنامه مالی به دنبال یک تجربه عملی تر هستید ، Pocket Guard یک گزینه عالی است. تجربه ابتدایی رایگان است ، اما شما می توانید برای ویژگی های بیشتر در Pocket Guard Plus نیز ثبت نام کنید.

دانلود: Pocket Guard برای اندروید iOS (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

6. QuickBooks خود اشتغالی

https://www.youtube.com/watch؟v=qwrUzqj2bJk

QuickBooks Self-Employment یک سرویس اساسی است که در صورت اشتغال آزاد یا تجارت شخصی خود از آن استفاده می کنید. این به شما کمک می کند تا هزینه های شخصی و شغلی خود را سازماندهی کنید ، سریعاً جریان نقدینگی خود را بررسی کرده و نمای کلی از رشد و عملکرد شرکت خود داشته باشید. این یک سرویس اشتراک است ، اما اگر تمام وقت سرمایه گذاری کنید ارزش آن را دارد.

در سطوح بالاتر ، QuickBooks حتی به شما کمک می کند مالیات های سه ماهه خود را ثبت کنید. این برای هر کسی که نمی خواهد هر چند ماه با این سردرد مقابله کند ضروری است (همه ما تصور می کنیم).

QuickBooks دارای یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد از هرجایی به داشبورد خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود: QuickBooks خود اشتغالی برای Android iOS (رایگان ، اشتراك لازم است)

مدیریت پول نباید مشکل باشد

مراقبت از امور مالی فراتر از ایجاد بودجه ماهانه است. این در مورد ایجاد برنامه ای برای کاهش هزینه ها و بهبود جریان وجوه نقد است. او هم به بلند مدت و هم به کوتاه مدت فکر می کند.

خوشبختانه برنامه هایی مانند Mint وجود دارند که به شما کمک می کنند پایه و بنیادی محکم برای مدیریت پول ایجاد کنید. سپس می توانید برای تأمین هزینه های مادام العمر خود به سراغ راه حل هایی مانند Quicken یا Personal Capital بروید. حتی اگر اصلاً نمی خواهید به آن فکر کنید ، برنامه هایی مانند Pocket Guard وجود دارد که مدیریت پول را آسان می کنند.

بنابراین هیچ بهانه ای ندارید که اکنون مراقبت از پول خود را به تعویق بیندازید. بسیاری از برنامه های موجود در بازار می توانند به شما در بهبود وضعیت مالی کمک کنند ، حتی اگر در همه چیز تازه کار باشید.


فاکتور رایگان
5 بهترین برنامه فاکتور رایگان برای مشاغل آزاد و صاحبان مشاغل کوچک

در اینجا بهترین برنامه ها و ابزارهای صورتحساب رایگان برای فریلنسرها و صاحبان مشاغل کوچک وجود دارد. یکی را انتخاب کنید که برای شما بهترین باشد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.