17
جولای

6 برنامه در فضای باز که باید با فرزندان خود امتحان کنید

مسافرت در فضای باز همیشه یک فعالیت خانوادگی سرگرم کننده است. با این حال ، اگر این فعالیت ها فقط شامل برگزاری اردو ، آماده شدن برای پیک نیک و انجام بازی های روی صفحه قدیمی خانواده شما باشد ، کارها می توانند در مورد کودکان خسته کننده و یکنواخت شوند.

اگر نمی خواهید از دستگاه ها در فضای باز استفاده کنید ، ممکن است بخواهید تجدیدنظر کنید – برنامه های بسیار خوبی برای استفاده در فضای باز طراحی شده اند. آنها نه تنها علاقه کودک شما را برمی انگیزند ، بلکه می توانند راهی عالی برای تغذیه کنجکاوی آنها و ارائه یک روش ابتکاری برای یادگیری باشند.

در اینجا بهترین برنامه ها برای استفاده در فضای باز با کودکان شما وجود دارد.

1. PictureThis

گالری تصاویر (2 تصویر)

خواه در خط ساحلی باشید ، در کوهپیمایی پیاده روی کنید و یا حتی فقط در محله قدم بزنید ، PictureThis می تواند گونه های محلی یا جهانی از گیاهان ، گلها و درختان را که مطمئناً در خارج از خانه با آنها روبرو خواهید شد ، شناسایی کند.

این برنامه همچنین اگر در مورد حیوانات اهلی خانگی تحقیق می کنید یک همراه مفید است تا بتوانید آنها را از گیاهانی که برای آنها سمی است دور نگه دارید. در مورد فرزندان شما نیز همین طور است. شما هرگز نمی دانید؛ کودکان می توانند کاملا کنجکاو باشند.

اگر باغچه دارید می توانید از باغ خود گیاهانی اضافه کرده و مشکلات آنها را تشخیص دهید تا از آنها بهتر مراقبت کنید. همچنین می توانید از گیاهان در فضای باز عکس بگیرید و آنها را به مجموعه گیاهان خود اضافه کنید.

دانلود: PictureThis برای iOS | Android (اشتراک لازم است ، نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است)

2. تصویر یک حشره

اگر فرزند شما یک شکارچی اشکال مبتدی باشد ، مطمئناً از Picture Insect لذت خواهد برد. این برنامه به شما امکان می دهد از حشرات عکس بگیرید یا حتی فقط تصاویر را بارگذاری کنید تا بتواند آنها را برای شما شناسایی کند.

این برنامه نه تنها دارای یک پایگاه داده از حدود 1000 گونه حشرات است ، بلکه می تواند منبع غنی برای دنیای حشرات را در اختیار کودک شما قرار دهد.

شما می توانید از این برنامه به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده برای درگیر کردن کودک خود در شکار خزنده های شوم استفاده کنید. در غیر این صورت ، می توانید از آن برای کمک به شما در شناسایی خطای ناشناخته ای که ناگهان در خانه شما رخ داده است استفاده کنید.

دانلود: حشره عکس برای iOS Android (اشتراک لازم است ، نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است)

3. Star Walk 2

یکی از مزایای گذراندن شب در فضای باز ، خنک شدن در کنار ساحل یا کمپینگ دور بودن از آلودگی نوری شهر است که به شما امکان می دهد آسمان شب را بالای سر خود ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=BAsYCvJttUg

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجرام آسمانی که بر فراز خود چشمک می زنند ، باید Star Walk 2 را امتحان کنید. این یک برنامه ردیابی ستاره است که با استفاده از حسگرها و GPS دستگاه شما ستاره ها ، سیارات و صورت های فلکی آسمان شب را شناسایی می کند.

فقط برنامه را باز کنید ، به او اجازه دهید از دوربین دستگاه شما استفاده کند و منتظر بمانید تا در زمان واقعی ستاره ها را برای شما شناسایی کند.

دانلود: Star Walk 2 برای iOS | اندروید (2.99 دلار)

4. Geocaching

اگر برای یک سفر خانوادگی در فضای باز بدنبال چیز هیجان انگیزتری هستید ، پس شکار گنج – که منظور ما یافتن یک ژئوشک در نزدیکی شما است – گزینه خوبی است.

میلیون ها ژئوکاچ در سراسر جهان پنهان شده است. برنامه Geocaching نکات و توضیحاتی را ارائه می دهد ، دارای نقشه و راهنمایی رانندگی است و حتی به شما امکان می دهد هنگام جستجوی حافظه پنهان در منطقه خود ، به سایر بازیکنان پیام و راهنمایی ارسال کنید.

این حتی به شما سختی ، زمین و میزان حافظه نهانگاهی را که به دنبال آن هستید می گوید ، بنابراین بسته به این تنظیمات می توانید گنجینه ها را جستجو کنید.

اگر خانواده شما از geocaching لذت می برند ، می توانید از بازی های دیگر در فضای باز که از تلفن های هوشمند GPS استفاده می کنند مانند Geodashing و Pokemon Go لذت ببرید.

دانلود: Geocaching برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

5. اسکنر سگ

گالری تصاویر (2 تصویر)

خوب ، بیرون رفتن نیز شامل پیاده روی در مرکز خرید یا پارک است. علاوه بر وقت گذرانی در نوسانات و میمون ها ، با توجه به دندان های سگ و شناسایی نژادهای آنها ، می توانید کمی سرگرم کننده و هیجان آور شوید.

مرتبط: باید برنامه های آیفون را برای همه صاحبان سگ داشته باشد

با این حال ، این برنامه فقط به سگ های نژاد خالص محدود نمی شود. همچنین می تواند نژادهای مخلوط را تشخیص دهد. هیچ سگی در اطراف نیست؟ نگران نباش. هنوز هم می توانید با استفاده از برنامه دوستان و خانواده سرگرم شوید تا نژاد سگی را که بیشتر شبیه آن هستند تعیین کنید.

دانلود: IOS Dog Scanner Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

6. چشم پرنده

صفحه اصلی Birdseye

BirdsEye همچنین یک همراه عالی در فضای باز است که با هدایت شما به نقاط پرنده به شما در شناسایی و حتی یافتن پرندگان کمک می کند. برنامه فوق محلی است و به شما امکان می دهد موجودات مختلف بالدار را از منطقه خود کشف کنید.

اگر به دنبال یک گونه خاص هستید ، این برنامه همچنین می تواند شما را از هشدارها و مشاهده پرندگان نادر مطلع کرده و جهت دستیابی به آنها را دریافت کند. این برنامه همچنین دارای یک کتابخانه با بیش از 5000 گونه توسط نویسندگان آن است.

دانلود: BirdsEye برای iOS | Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

از فضای باز بیشتر لذت ببرید

فرض کنید در حال حاضر ذهن خود را جمع کرده اید و در مورد بهترین فعالیتهای مربوط به خانواده در فضای باز فکر می کنید ، یا می خواهید جایگزینهای ابتکاری برای فعالیتهای سنتی در فضای باز را امتحان کنید. در این حالت ، این برنامه های سرگرم کننده می توانند سفرهای خانوادگی و پیاده روی را لذت بیشتری ببرند.


هنرها و صنایع دستی کودکان
6 وب سایت مناسب کودکان برای فعالیتهای هنری و صنایع دستی رایگان برای کودکان

کودکان برای رشد منظم باید یاد بگیرند و بازی کنند. این وب سایت های هنری و هنری رایگان همین امر را تضمین می کنند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.