27
آگوست

6 ابزار برتر برای کارآفرینان مبتدی

کارآفرینان برای بزرگ شدن به همه منابع نیاز دارند. کار بر روی پروژه زمان و تلاش زیادی می طلبد ، بنابراین داشتن ابزارهایی که می توانند به شما کمک کنند بسیار عالی است. صرفه جویی در وقت و منابع برای هر کارآفرین تازه کار حیاتی است.

در اینجا شش بهترین وسیله ای است که می تواند به شما در پروژه کارآفرینی شما کمک کند.

Kickstarter

Kickstarter پلتفرمی است که کارآفرینان می توانند با ثبت نام و تأمین سرمایه جمعی برای تلاش های کارآفرینانه خود اقدام کنند. این پلتفرم به پروژه های خلاقانه از همه نوع ، از جمله فناوری ، فیلم و هنر اجازه می دهد.

با استفاده از Kickstarter ، می توانید پروژه خود را با تأمین منابع مالی افرادی که به ایده شما علاقه مند هستند ، زنده کنید. این افراد می توانند از پروژه ای به دلایل مختلف پشتیبانی کنند ، مانند:

  • از تلاش یک دوست حمایت کنید

  • برای حمایت از ایده ای که مدتهاست آن را تحسین می کنند.

  • آنها می توانند از پروژه یا ایده شخصی الهام گرفته و تصمیم بگیرند از آن حمایت کنند.

  • ممکن است مردم پس از انفجار پروژه از دریافت برنده ها یا جوایز زیبا هیجان زده شوند.

در حین افزودن یک پروژه ، کارآفرینان می توانند یک هدف مالی ، مبلغ مورد نیاز برای تکمیل پروژه ، اضافه کنند. Kickstarter بر اساس یک مدل پرداخت همه یا هیچ کار می کند ، به این معنی که کارآفرین تنها پس از رسیدن پروژه به هدف تامین مالی ، وجوه دریافت می کند.

Kickstarter مبلغ پنج درصد از بودجه جمع آوری شده برای سازندگان را دریافت می کند. از Stripe به عنوان پردازنده پرداخت خود استفاده می کند و Stripe نیز سه تا پنج درصد به عنوان هزینه پردازش پرداخت جمع آوری می کند.

GitHub

GitHub یک سرویس اشتراک گذاری کد ، شبکه اجتماعی و انتشار برای توسعه دهندگان است. اگرچه این وب سایت عمدتا برای کد استفاده می شود ، اما می تواند فایل های دیگر مانند اسناد Word یا پروژه های Final Cut را نیز مدیریت کند. شما می توانید این را به عنوان یک سیستم بایگانی برای هر پروژه سند در نظر بگیرید.

Git یک سیستم کنترل نسخه توزیع شده است که در صورت تمایل به ایجاد تغییرات در پروژه ، کل مخزن را در سیستم خود کپی می کنید. سپس کپی محلی خود را تغییر داده و کپی خود را در سرور مرکزی بررسی می کنید.

اگرچه GitHub یک سرویس میزبانی ذخیره سازی Git است ، اما بسیاری از ویژگی های خاص خود را اضافه می کند. این برنامه کنترل دسترسی و چندین ویژگی همکاری ، مانند ابزارهای مدیریت وظایف اساسی و ویکی را ارائه می دهد.

Forking یکی از ویژگی های برجسته GitHub است ، جایی که یک کاربر می تواند ذخیره سازی را از یک حساب به حساب دیگر کپی کند. با استفاده از این ویژگی ، می توانید پروژه ای را که دسترسی ندارید در حساب شخصی خود ذخیره کنید ، تغییر دهید.

می توانید درخواست بارگیری را برای مالک اصلی ارسال کنید تا repo اصلاح شده و اصلی شما ادغام شود. این ویژگی ها و عملکردها GitHub را به ابزاری قدرتمند برای کارآفرینانی که می خواهند از اینترنت برای عالی ساختن آن استفاده کنند تبدیل کرده است.

کارآفرین

کارآفرین اخبار مربوط به کارآفرینی ، تجارت و مدیریت مشاغل کوچک را ارائه می دهد. این نشریه دارای لیست منتشر شده از 500 شرکت برتر فرنچایز است.

وب سایت آن شامل ویژگی ها ، مسابقات ، وقایع و سایر نشریات است. پادکستی به نام Masters of Scale یک نظریه تجاری خلاف شهود را در هر قسمت معرفی می کند و آن را با مکالمات با کارآفرینان موفق در طول قسمت اثبات می کند.

این وب سایت همچنین دارای بخش جداگانه ای برای زنان است که به طور کامل به زنان کارآفرین اختصاص داده شده است.

اگر به اطلاعات ، دانش یا راهنمایی مربوط به پروژه خود نیاز دارید ، قطعاً باید به این وب سایت نگاهی بیندازید. اطلاعات ارزشمندی در مورد کارآفرینی ارائه می دهد.

مطالب مرتبط: 4 دوره برای کارآفرینان بلند پرواز

قابل تامین بودجه

Fundable یکی دیگر از بسترهای تأمین سرمایه جمعی برای مشاغل کوچک است. این امر به کارآفرینان اجازه می دهد تا با استخدام سریع تعداد زیادی حامی ، سرمایه خود را افزایش دهند.

شما با ایجاد نمایه شرکت خود ، ارائه یک نمای کلی از شرکت و محصول و ذکر اهداف تامین مالی خود شروع می کنید. تیم تأمین مالی حساب شما را تأیید می کند و مطمئن می شود که واجد شرایط بودن برای این پلتفرم هستید.

شما می توانید پاداش هایی مانند پیش خرید محصول یا خدمات جدید یا ارائه حقوق صاحبان سهام در ازای پشتیبانی ارائه دهید. ایجاد حساب کاربری برای همه رایگان است.

اگر می خواهید شروع به جمع آوری کمک های مالی کنید ، باید ماهی 179 دلار بپردازید. هیچ گونه هزینه ای برای خدمات از هر نوع دریافت نمی شود. هر چه پولی جمع آوری کنید ، همه از آن شماست. شما برای جمع آوری کمک هزینه ماهانه 179 دلار پرداخت می کنید.

Fundable دارای خط مشی همه یا هیچ است ، به این معنی که شما به عنوان یک کارآفرین تنها در صورتی حقوق دریافت خواهید کرد که بتوانید کل پولی را که درخواست کرده اید جمع آوری کنید. سپس وجوه به طور مستقیم به حساب بانکی شما منتقل می شود.

آکادمی خان

آکادمی خان بسیاری از ابزارهای آنلاین را برای آموزش کارآفرینان ارائه می دهد. این فیلم ها ، تمرینات عملی ، ردیابی پیشرفت و ابزارهای یادگیری مانند درس های برنامه نویسی را ارائه می دهد.

این وب سایت بر اساس یک مدل آموزشی آنلاین طراحی شده است و در اینجا می توانید چیزهای مختلف را بیاموزید. استفاده از آکادمی خان برای همه کاربران رایگان است.

هر دوره بر اساس ویدئویی است که شیوه تدریس در کلاس را ارائه می دهد و در آن می توانید ضبط نقاشی ها را روی تخته سفید مشاهده کنید. راوی نقاشی و اطلاعات مربوط به نقاشی را توصیف می کند.

این یک منبع عالی برای کسب مهارت های اضافی است. آکادمی خان اصول اولیه را به شما می آموزد و می توانید از ابتدا قبل از ساختن از ابتدا یاد بگیرید. می توانید خلاءهایی را که فکر می کنید در تمرینات خود دارید پر کنید.

مطالب مرتبط: بهترین گروه های فیس بوک برای کارآفرینان و فریلنسرها

Inc.

Inc. به مدیران و صاحبان شرکت های خصوصی در حال رشد اختصاص داده شده است. هدف آن ارائه راه حل های زمان واقعی برای سازندگان شرکت های مدرن است. Inc. لیستی از 5000 شرکت ثبت شده در تجارت خصوصی وجود دارد که در آنها درک عمیقی از چشم انداز کارآفرینی ارائه می دهند.

این شرکت میزبان یک کنفرانس سالانه و مراسم اهدای جوایز است. 5000 ، که به فارغ التحصیلان Inc 5000 ، افتخارات و سایر کارآفرینان رشد گرا اجازه می دهد تا ارتباط برقرار کرده و یاد بگیرند. این وب سایت الهام بخش و توصیه های عملی از کسانی است که قبلاً این کار را انجام داده اند.

این دارای موضوعات بسیار متنوعی است و در اینجا می توانید اطلاعات مربوط به موارد زیر را بیابید:

  1. دارم شروع میکنم

  2. رشد

  3. رهبری

  4. نوآوری

  5. فن آوری

  6. پول

این دسته ها به چندین زیر شاخه تقسیم می شوند و در اینجا می توانید اطلاعات مفید زیادی پیدا کنید. شما می توانید از این وب سایت برای اطلاع از موضوعات مختلف استارتاپ یا کسب و کار استفاده کنید و این اطلاعات را در کارهای شخصی خود وارد کنید.

می توانید بلافاصله از این ابزارها به نفع خود استفاده کنید. هر یک از ابزارها می تواند به شما در توسعه کارآفرینی کمک کند. داشتن ابزارهای مناسب برای توسعه پروژه شما ضروری است و حتی می تواند بعداً منجر به موفقیت شود.


روتر قدیمی
12 روش مفید برای استفاده مجدد از روتر قدیمی (آن را دور نریزید!)

روتر قدیمی کشوهای شما را به هم ریخته است؟ در اینجا نحوه تنظیم مجدد روتر قدیمی خود و صرفه جویی در هزینه به جای دور ریختن آن آورده شده است!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده