رفتن به نوشته‌ها

5 وب سایت برتر برای گوش دادن به رادیو در مرورگر شما

رادیو در گذشته پادشاه بود. امروزه ممکن است رسانه ها به اندازه گزینه های دیگر مانند تلویزیون و خدمات آنلاین محبوبیت نداشته باشند ، اما این بدان معنا نیست که رادیو مرده است. با این حال ، پیدا کردن پخش کننده رادیویی خارج از ماشین شما می تواند مشکل باشد.

خوشبختانه گزینه های آنلاین زیادی وجود دارد که به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از ایستگاه های رادیویی را می دهد. مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید ، در اینجا پنج وب سایت برتر که تحت پوشش قرار داده اید آورده شده است.

تصویری از صفحه فرود FMRadioFree

FMRadioFree یک سرویس رادیویی آنلاین است که به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید به بیش از 15000 ایستگاه رادیویی در ایالات متحده دسترسی داشته باشید. انتخاب های زیادی در اینجا وجود دارد و همچنین حرکت در وب سایت نیز آسان است.

به طور پیش فرض ، صفحه فرود FMRadioFree برخی از ایستگاه های رادیویی محبوب تر مانند FOX News Radio یا MSNBC را به شما نشان می دهد. با کلیک روی ایستگاهی که انتخاب کرده اید ، شما را به صفحه جدیدی می برد که پخش در آن شروع می شود – به همین سادگی.

از آنجا ، می توانید میزان صدا را تنظیم کرده و بنابر صلاحدید خود پخش و مکث کنید. اگر آهنگی وجود دارد که به خصوص آن را دوست داشتید ، وب سایت آن را در زیر فیلد کانال لیست می کند تا بتوانید نام و هنرمند آن را دریافت کنید.

FMRadioFree به شما امکان می دهد تا به طیف گسترده ای از ایستگاه های رادیویی در ایالات متحده دسترسی داشته باشید. می توانید رادیو را بر اساس مکان فیلتر کنید ، بنابراین به راحتی می توانید ایستگاه رادیویی محلی مورد علاقه خود را با انتخاب کشور خود پیدا کنید.

اگر به دنبال چیزی خاص تر هستید ، می توانید ایستگاه های رادیویی را نیز بر اساس ژانر پیدا کنید. اگر دقیقاً می دانید چه می خواهید ، حتی می توانید ایستگاه را با نام جستجو کنید.

تصویری از صفحه فرود Radio.net

به دنبال radio.net ، رادیو آنلاین رایگان ، در هر نقطه از اینترنت در دسترس است. radio.net بیش از 30،000 ایستگاه رادیویی از سراسر جهان دارد. این به شما تنوع باور نکردنی گزینه های گوش دادن را می دهد.

radio.net برخی از کانال های جالب تر را در زیر ارائه می دهد انتخاب ویراستارکه به شما امکان می دهد به موسیقی ای که معمولاً قادر به گوش دادن در رادیوی معمولی خود نیستید گوش دهید.

اما اگر فقط به دنبال چیزی محلی هستید ، radio.net نیز از آن پشتیبانی می کند. بر اساس موقعیت مکانی شما ، تعدادی از ایستگاه های محلی توصیه شده را دریافت خواهید کرد و حتی می توانید آنها را با نام جستجو کرده یا بر روی دکمه تصادفی برای یک تجربه واقعاً منحصر به فرد کلیک کنید.

شما می توانید ایستگاه ها را هنگام گوش دادن به آنها دوست داشته باشید و radio.net ایستگاه های اخیراً پخش شده را به خاطر خواهد آورد ، بنابراین می توانید تنظیمات دلخواه خود را به راحتی سفارشی کنید. پیدا کردن ایستگاه مناسب برای شما آسان است.

radio.net تقریباً شامل 50 ژانر و موضوع مختلف است که می توانید جستجو کنید. شما می توانید ایستگاه های مختلف را به این ترتیب یا با مرتب سازی بر اساس محبوب ترین ایستگاه ها ، محبوب ترین ایستگاه ها مرتب کنید. این باعث می شود پیدا کردن چیزی جدید و مناسب برای شما راحت تر از همیشه باشد.

تصویری از صفحه فرود iHeartRadio

iHeartRadio یکی از غنی ترین ایستگاه های رادیویی در این لیست است که دارای ویژگی ها و گزینه های بسیار متنوعی است که مطمئناً مفید می دانید. شما حتی به سرعت و به راحتی شروع خواهید کرد.

این سایت دارای یک دکمه ساده است که به شما امکان می دهد به راحتی و به سرعت برخی از ژانرهای موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. از آنجا ، iHeartRadio ایستگاه های رادیویی متفاوتی را توصیه می کند که فکر می کنید بر اساس این اولویت ها دوست دارید.

می توانید یک ایستگاه را از اینجا یا از طیف گسترده ای از ایستگاه های رادیویی زنده انتخاب کنید. تعداد گزینه ها در اینجا کمی محدودتر از سایر مدخل های لیست است ، اما اطلاعات ارائه شده عمیق تر است.

iHeartRadio حتی شامل مسابقات و تبلیغات از ایستگاه رادیویی مورد بحث ، و همچنین پادکست های مربوطه می شود. ایستگاه های رادیویی دیگری را که ممکن است بر اساس گوش دادن به آنها در صفحه دوست داشته باشید پیدا خواهید کرد.

مطالب مرتبط: 5 روش غیر معمول برای یافتن پادکست هایی که ارزش گوش دادن دارند

با این حال ، آنچه iHeartRadio را متمایز می کند ، رادیوهای هنرمند آن است. شما می توانید هنرمندی را که دوست دارید انتخاب کنید ، مانند بیلی ایلیش یا پست مالون ، و iHeartRadio یک ایستگاه رادیویی را بر اساس موسیقی آنها ایجاد می کند ، خواه آنها بهترین خوانندگان آنها باشند یا هنرمندان مشابه.

iHeartRadio همچنین شامل اخبار مختلف موسیقی است که دسترسی به این محتوا را آسان تر می کند. همچنین می توانید ایستگاه ها را بر اساس ژانر مرتب کنید.

تصاویری از صفحه فرود جعبه رادیویی آنلاین

رکورد بعدی جعبه رادیویی آنلاین است. در حالی که سایر ایستگاه های رادیویی آنلاین ، مانند FMRadioFree ، روی یک مکان با عمق زیاد تمرکز می کنند ، جعبه رادیویی آنلاین بر ارائه وسیع ترین محدوده ممکن ایستگاه ها تمرکز می کند.

وب سایت ایستگاه های رادیویی را به شش منطقه جداگانه مستقر در قاره تقسیم می کند. پس از انتخاب از آفریقا ، آسیا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا یا اقیانوسیه ، می توانید کشوری متناسب با این منطقه را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط: 8 راه برای یافتن موسیقی محبوب در سراسر جهان

صرف نظر از اینکه کدام کشور را در نهایت انتخاب می کنید ، جعبه رادیویی آنلاین لیستی از ایستگاه های رادیویی دارد که می توانید از آن کشور به آنها گوش دهید. تنوع در اینجا واقعاً چشمگیر است ، که به شما ایده می دهد از تنوع زیاد فرهنگ ها و مردم مختلف.

جعبه رادیویی آنلاین همچنین امکان جستجو بر اساس ژانر را ارائه می دهد و همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، این گزینه ها به همان اندازه گسترده هستند. به عنوان مثال ، انتخاب راک به عنوان ژانر خود ، به شما کمتر از 35 ژانر راک می دهد تا در صورت تمایل یکی را انتخاب کنید.

تصویری از صفحه فرود TuneIn

در نهایت ، TuneIn به این لیست می آید. مانند سایر پلتفرم هایی که ذکر کردیم ، به شما امکان می دهد به ایستگاه ها و پادکست های محبوب منطقه خود و همچنین تعداد زیادی ایستگاه های ورزشی دسترسی پیدا کنید.

TuneIn ورزش های زنده ، طیف گسترده ای از ایستگاه های گفتگوی ورزشی و حتی امکان مرتب سازی ایستگاه های ورزشی را بر اساس ژانر ارائه می دهد. شما حتی می توانید بازی های آینده را از قبل به موارد دلخواه بارگیری کرده و سپس در طول روز به آنها گوش دهید.

مطالب مرتبط: 7 بهترین سایت پخش مستقیم ورزش به صورت زنده

TuneIn با درج گزینه حساب حق بیمه از برخی ورودی های دیگر در این لیست منحرف می شود. با انتخاب اشتراک در این سرویس به تعدادی از ویژگی ها دسترسی خواهید داشت.

شما ایستگاه های NFL ، MLB و College Sports و سایر ایستگاه های مختلف را دریافت می کنید. همچنین آگهی های تبلیغاتی کمتری در تمام ایستگاه ها و همچنین گوش دادن تجاری کاملاً رایگان برای CNN ، FOX News Radio و دیگران وجود دارد.

اینترنت لزوماً تنها راه نیست

ما امیدواریم که چیزی پیدا کرده باشید که به شما کمک کند به رادیو گوش دهید ، مهم نیست که کجا هستید. در حالی که رادیو آنلاین یک روش فوق العاده برای انجام این کار است ، همیشه فرصت های دیگری برای پیشرفت وجود دارد.

به دستگاه های اطراف خود ، تلفن ، تلویزیون و ماشین خود فکر کنید. فرصت های زیادی برای کشف وجود دارد و ایستگاه های رادیویی آنلاین تازه آغاز کار هستند.


smartphone-fm-radio-feature
نحوه باز کردن قفل رادیوی FM مخفی در تلفن هوشمند خود

در اینجا نحوه گوش دادن به رادیو در تلفن هوشمند خود با استفاده از تیونر FM پنهان در داخل آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید