30
جولای

5 وب سایت اصلی که به شما در بدست آوردن انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی کمک می کند

مسافر هستید یا مسافر؟ آیا “رنگ” باید یک حرف اضافی در خود داشته باشد؟ چرا می توانید از “while” استفاده کنید در حالی که می توانید “while” را بگویید؟ تفاوت های زیادی بین انگلیسی آمریکایی و انگلیسی وجود دارد. اگر اغلب بین دو نسخه انگلیسی تعویض می کنید ، در اینجا 5 منبع اصلی آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند انگلیسی آمریکایی و انگلیسی خود را اصلاح کنید.

تصویر صفحه از مترجم InfoEnglish

InfoEnglish.net یک مترجم آنلاین رایگان است که می توانید از آن برای تبدیل انگلیسی آمریکایی به انگلیسی انگلیسی و بالعکس استفاده کنید. این یکی از سریعترین و ساده ترین راه ها برای بررسی گویش انگلیسی است.

برای انتخاب انگلیسی به انگلیسی یا آمریکایی به انگلیسی به پایین صفحه بروید. کلمات خود را در کادر سمت چپ وارد کنید. کلیک کنید تبدیل! را فشار دهید و ترجمه شما در کادر سمت راست نشان داده شود.

شایان ذکر است که اکثر مترجمان در تلفظ یک کلمه بهتر از تغییر کلمات هستند. به عنوان مثال ، مترجم InfoEnglish.net “جلد ماشین” را در انگلیسی انگلیسی به “پوشش خودرو” در انگلیسی آمریکایی تغییر نداد.

از آنجا که مترجمان آنلاین در درجه اول به ویژگی های املایی محدود می شوند ، ممکن است بخواهید از راهنمای آنلاین برای جنبه های پیچیده تر آمریکایی و انگلیسی مانند قوانین دستور زبان استفاده کنید.

تصویر صفحه راهنمای کامل انگلیسی انگلیسی و آمریکایی

Albion Languages ​​راهنمای انگلیسی انگلیسی و آمریکایی را ارائه می دهد. این یک راهنمای جامع آنلاین است که به شما کمک می کند دستور زبان مناسب را بدست آورید.

این سایت به گونه ای طراحی شده است که به مردم کمک می کند تفاوت های بین انگلیسی انگلیسی و آمریکایی را بررسی کنند. راهنمای Albion به شما کمک می کند قالب بندی ، دستور زبان ، املا و واژگان هر دو نوع انگلیسی را بیاموزید.

اگر در مورد نحوه نوشتن تاریخ به انگلیسی بریتانیایی (این DD / MM / YYYY) گیج شده اید یا این سوال برای شما پیش آمده است که چرا انگلیسی ها دوست دارند از زمان حال کامل استفاده کنند ، این راهنما برای شما مناسب است.

تفاوت انگلیسی انگلیسی و آمریکایی

اگر شما به اختلافات زبان مشترک بین انگلیسی آمریکایی و انگلیسی علاقه مند هستید ، گرامارلی شما را با بخش خاصی در وب سایت خود پوشش داده است.

Grammarly علاوه بر برجسته کردن کلمات گم شده از هر نوع انگلیسی ، واژگان ، املا ، دستور زبان ، قالب بندی و سایر تفاوت ها را خلاصه می کند. این سایت همچنین در یک مقاله ساده و جذاب داستان پشت هر یک از این جنبه های انگلیسی آمریکایی و انگلیسی را توضیح می دهد.

مطالب مرتبط: جایگزین های گرامری رایگان برای دانش آموزان

چرا

وب سایت بریتانیایی بی بی سی فرهنگ با مقاله ای مفصل در مورد انگلیسی دقیقاً به بررسی این موضوع می پردازد که چرا آمریکایی زبان مادری نیست. اگر از تحولات پشت لهجه های مختلف انگلیسی یا کلماتی که انگلیسی ها رد کرده اند ، شیفته شده اید ، این مقاله برای شما مناسب است.

نویسنده با مرور تاریخ ، به چند س interestingال جالب توجه می پردازد ، از جمله “چرا انگلیسی آمریکایی با انگلیسی انگلیسی این همه آزادی به خود می دهد؟ از سوی دیگر ، چرا آزادی های بیشتری گرفته نمی شود؟ “این مقاله همچنین توضیح می دهد که چگونه انگلیسی آمریکایی متمایز از انگلیس شد.

مطالب مرتبط: برنامه های گرامری که به شما در بهبود زبان انگلیسی کمک می کند

در YouTube محتوای زیادی برای انگلیسی در مقابل انگلیسی انگلیسی وجود دارد. بسیاری از این ویدئوها تفاوت ها را مسخره می کنند ، در حالی که برخی دیگر بیشتر رسمی و آموزنده هستند. ما بهترین چیزهایی را که می توانید تماشا کنید جمع آوری کرده ایم.

برای کسانی که معمولاً می خواهند تفاوت بین دو گویش انگلیسی را بیاموزند ، این ویدئوی ساده را با کلمات آمریکایی در مقابل انگلیسی بررسی کنید. این یک مقایسه مختصر ، شیرین و واضح از برخی از کلمات رایج موجود در آمریکا و انگلستان را ارائه می دهد.

برای مقایسه سرگرم کننده تر واژگان آمریکایی و انگلیسی ، این ویدیو با 50 تفاوت بین این دو باید شما را بخنداند. این نظر سرگرم کننده نشان می دهد که یک آمریکایی و یک انگلیسی با هم 50 تصویر را مشاهده می کنند و آنچه را که در زبان انگلیسی خود می بینند ، می گویند.

انگلیسی آمریکایی است یا انگلیسی؟

مقدار زیادی محتوای آنلاین برای انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی آنلاین وجود دارد که برخی از آنها مفیدتر از دیگران است. امیدواریم این مقاله به شما در یافتن مفیدترین منابع برای نیازهای شما کمک کرده باشد.


خداحافظی به زبانهای مختلف
6 روش برتر برای یادگیری یک زبان جدید با فناوری

یادگیری زبانها آنقدرها که فکر می کنید دلهره آور نیست. و فناوری روند کار را حتی آسانتر می کند. در اینجا چند راه وجود دارد!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده