4
سپتامبر

5 سایت برای بازی آنلاین روی صفحه با چت تصویری و از طریق رایانه یا تلفن

بنابراین شما عاشق بازی های رومیزی هستید ، اما از دوستان خود برای بازی با آنها دور هستید؟ این برنامه های رایگان بازی روی صفحه به شما امکان می دهد به صورت آنلاین در رایانه یا تلفن و حتی با چت تصویری بازی کنید.

برای این لیست ما به دنبال خارج از Board Game Arena و دیگر سایت های محبوب برای بازی آنلاین بازی های رومیزی هستیم. ایده این است که سایت هایی را پیدا کنید که به شما اجازه می دهد کمی بیشتر فعالیت کنید ، مانند بازی با غریبه ها ، چت ویدیویی در حین بازی و حتی یافتن اجتماعاتی برای بازی های معمولی آنلاین در کشتی.

1. FreeBoardGames (وب): بازی های آنلاین سریع سریع بدون ثبت نام یا ثبت نام

بازی های رومیزی رایگان دارای بسیاری از بازی های رومیزی هستند که می توانید بدون ثبت نام یا ثبت نام به صورت آنلاین بازی کنید

سعی کنید پیوند یک بازی را با شخصی به اشتراک بگذارید تا بتواند با درخواست ثبت نام روبرو شود. به احتمال زیاد آنها نگران نباشند و این پایان بازی سریع است. مانع ثبت نام و ثبت نام بازدارنده اصلی بازی آنلاین است. FreeBoardGames با ارائه طیف وسیعی از بازی های رومیزی بدون ثبت نام یا ثبت نام به پایان می رسد.

شما برای هر بازی چهار گزینه دارید:

  1. با به اشتراک گذاری پیوند ، آنلاین با دوست خود بازی کنید

  2. یک اتاق عمومی ایجاد کنید که هر کسی می تواند به آن بپیوندد

  3. به صورت محلی با یک دوست در همان رایانه بازی کنید و به ترتیب قدم بزنید

  4. مقابل رایانه بازی کنید

می توانید پیوندها را به سرعت در WhatsApp یا Facebook یا به سادگی با کپی URL به اشتراک بگذارید. همچنین یک پنجره چت جانبی برای صحبت با حریف وجود دارد.

بازیهای موجود در حال حاضر عبارتند از تاروت فرانسوی ، گاو نر و گاو ، بینگو ، تطبیق حافظه ، ادغام ، بمب و خرگوش ، دراکولا مخفی ، چکرز ، شطرنج ، سوپ حروف ، چهار پیاپی ، کنه ، جلاد ، نبرد دریایی ، mankala ، رمزهای مخفی ، خریدار ملک ، Cornerus ، Take 6 ، Zoo Parade ، Rota ، Reversi و Nine Men Morris.

2. بازی Bord (وب): بازی های رومیزی با چت تصویری

Bord Game یک برنامه ساده چت تصویری با دوستان هنگام بازی بازی های روی صفحه است

همه گیری همه را به ایده تماس ویدیویی عادت داده است ، پس چرا بازی های رومیزی را به همان شیوه انجام ندهید؟ Bord Game باز هم راهی بدون ثبت نام برای انجام بازی های آنلاین روی میز با دو تا چهار بازیکن در یک تماس تصویری است.

این سایت تنها چهار بازی ارائه می دهد: لودو ، مارها و نردبان ، شطرنج و بازی هندی کمی شناخته شده آشتا چما یا چوکا بهارا. هنگام ایجاد یک بازی ، یک رمز عبور منحصر به فرد دریافت می کنید. اتصال و رمز عبور خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند به بازی بپیوندند. تماس های ویدئویی در پنجره ای در سمت راست به همراه تاس برای پخش نمایش داده می شود.

مکانیک بازی Bord کمی صیقل خورده است. بازی به خودی خود مانند یک شیء سه بعدی با فرم آزاد است و دارای قسمت های متحرک بازی سه بعدی است که می توانند با یکدیگر همپوشانی داشته باشند. ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده باشد ، اما کمی زمان ببرید و به عملیات عادت کنید.

3. Fun Node (وب): بازی های آنلاین چند نفره آنلاین بین رایانه شخصی و تلفن همراه

Fun Node برای انجام بازی های آنلاین روی صفحه با دوستان در دستگاه های مختلف مانند رایانه و تلفن همراه ایده آل است

از بین همه سایت های بازی روی صفحه آنلاین که ما امتحان کرده ایم ، Fun Node بهترین عملکرد را در کامپیوتر و تلفن یا رایانه لوحی داشت. اگر قصد بازی با افرادی را دارید که از دستگاه های مختلف استفاده می کنند ، از این استفاده خواهید کرد. مجدداً ، نیازی به ثبت نام ندارید.

یک مشکل رایج در بازی های رومیزی این است که آنها به خوبی با صفحه نمایش تلفن همراه سازگار نیستند. Fun Node دارای یک الگوی پیش فرض است که به خوبی کار می کند ، و همچنین نمادهای روی برد و دکمه های پخش به اندازه کافی بزرگ هستند تا به طور تصادفی چیزی را لمس نکنید.

Fun Node دارای ترکیبی بزرگ و متنوع از بازی های رومیزی ، بازی های کارتی و بازی های تاس ، از دو بازیکن تا 10 بازیکن است. اگر تنظیمات را نادیده بگیرید ، گپ زدن در کنار بازی شما گاهی عجیب به نظر می رسد: روی پیام های جهانی ، درون بازی یا شخصی بین بازیکنان تنظیم شده است. به یاد داشته باشید که به سمت خواسته خود بروید.

4. VC Game Night (وب): چت تصویری در رایانه هنگام بازی با تلفن

VC Game Night (VCGN) برنامه دیگری است که از نیازهای فاصله گذاری اجتماعی ناشی شده است. با این حال ، بر خلاف برنامه های دیگر در اینجا ، به دو دستگاه نیاز دارد: رایانه یا iPad یا تماس تصویری و تلفن شما برای انجام بازی.

از یکی از بهترین برنامه های ویدئو کنفرانس در دستگاه صفحه بزرگ خود استفاده کنید و دوستان خود را درست مانند یک تماس ویدیویی معمولی دعوت کنید. سپس VCGN را روی تلفن خود راه اندازی کرده و یک بازی جدید ایجاد کنید. او در حال حاضر از پوکر ، کارت های ضد بشریت ، ممنوعیت ها ، سیب به سیب ها و افراد مشهور حمایت می کند. همه این بازی ها برای صفحه نمایش گوشی بهینه شده اند.

هنگامی که دوستان خود را در چت تصویری بهتر می بینید ، تنظیم دو دستگاه در واقع لذت بخش تر می شود ، که برای بازی هایی مانند تابو و پوکر بسیار مهم است. هر بازی دارای چندین سفارشی سازی و محدودیت از بازی اصلی است ، اما قوانین اساسی تقریباً یکسان است. بخش خوب این است که آنها چقدر روان کار می کنند و از تجربه بازی در زندگی واقعی تقلید می کنند.

5. رویدادهای آنلاین WeTableTop (وب): شام های آنلاین باز و رویدادهای بازی روی میز را بیابید

WeTableTop فهرست رویدادهای آنلاین برای بازی های رومیزی ، بازی های کارتی و جلسات دیگر است

WeTableTop فهرست فهرست رویدادها برای بازی های محلی ، نقشه ها و بازی های روی صفحه است. مانند بسیاری دیگر ، در طول همه گیری ، WeTableTop به فهرست بازی های آنلاین در کشتی تبدیل شد تا بازیکنان بتوانند در اینترنت همسر جان پیدا کنند.

فهرست را مرور کنید ، بازی مورد علاقه خود را جستجو کنید یا محبوب ترین بازی های ذکر شده در نوار کناری (7 Wonders، Backgammon، Carcassonne، Catan، D&D، Endeavour، Star Wars Armada، Swarmation و Yahtzee) را بررسی کنید. تقریباً همیشه چیزی برای روز بعد پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید رویداد خود را میزبانی کنید و به صورت رایگان یک تبلیغ طبقه بندی شده در WeTableTop ایجاد کنید.

اکثر رویدادها به BoardGameArena یا TableTop Simulator ، یکی از اصلی ترین نرم افزارهای بازی روی میز ، نیاز دارند. همچنین به یک حساب Discord نیاز دارید ، زیرا اکثر بازیکنان آنلاین در چت ترجیح می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر بازی روی میز کوتاه WeTableTop را برای بازی های روی صفحه از راه دور بخوانید.

حتماً از سایت های رسمی بازی دیدن کنید

این سایت ها روش های متفاوتی را برای بازی آنلاین روی میز با دوستان یا افراد غریبه به شما ارائه می دهند ، حتی در حین تماس های ویدیویی یا چت. اما گاهی اوقات نسخه مجازی یک بازی رومیزی با نسخه واقعی که بازی کرده اید مطابقت ندارد. به هر حال ، مجوز و حق چاپ دارای مشکلات زیادی است و گاهی اوقات سرگرمی از قوانین اصلی پیروی نمی کند.

بنابراین ، اگر بازی مورد علاقه ای دارید و ترجیح می دهید آن را به صورت رسمی انجام دهید ، وب سایت رسمی آنها را بررسی کنید. بازی هایی مانند Catan ، Monopoly و Uno دارای نسخه های رسمی هستند که می توانید به صورت رایگان یا با قیمت ناچیز بازی کنید. اگرچه آنها از چت تصویری پشتیبانی نمی کنند ، اما همیشه می توانید در حین بازی یک دستگاه دوم را برای چت تصویری ویژه با دوستان خود تنظیم کنید.


check-health-windows-10
چگونه می توان سلامت رایانه یا لپ تاپ خود را با ویندوز 10 بررسی کرد

از این گزارشات سلامتی ویندوز 10 برای مشاهده نحوه عملکرد سخت افزار خود و تشخیص هرگونه مشکل استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده