2
ژوئن

5 روش خطرناکی که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند!

با گسترش اینترنت و انجام همه کارهای مهم مالی از طریق آن ، نگرانی ها در مورد امنیت این فضا روز به روز بیشتر می شود. دیگر هیچ کس نمی خواهد ساعت ها را در بانک ها سپری کند. اکنون که برنامه های خدمات مالی را نصب کرده ایم ، می توانیم کارهایی را انجام دهیم که ساعتها و دقیقه ها به طول می انجامید. این بدان معنی است که ما بسیاری از اطلاعات مهم خود را از طریق اینترنت منتقل می کنیم و یک اشتباه کوچک در این بین می تواند سرمایه و اطلاعات ما را به خطر بیندازد. در این مقاله از انزل وب ، 5 روش رایج که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند! ما در حال تحقیق هستیم

چگونه می توان فهمید که کارت بانکی هک شده است؟

روش های رایج که هکرها برای ورود به حساب بانکی شما استفاده می کنند

هکرها می توانند با ترفندهای مختلف اطلاعات بانکی شما را بدزدند و حساب شما را خالی کنند! در نتیجه ، همیشه باید مراقب اطلاعات بانکی خود باشید و آنها را در جایی وارد نکنید یا در اختیار دیگران قرار دهید. در این مقاله از انزل وب ، روش هکرها برای هک کارت بانکی را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

برنامه های هک کارت بانکی

5 روش متداول که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند!

امروزه همه ما با نرم افزارهای مختلف و با تلفن های همراه خود بانک می پردازیم. هر بانک برنامه خاص خود را دارد و در میان آنها خدماتی وجود دارد که کلیه خدمات بانکی را پوشش می دهد. این کار هک کردن کارت بانکی و رمز عبور پویا را برای هکرها آسان می کند.

این نرم افزار روز به روز در حال گسترش است و انواع جدید آن در حال توسعه است. هکرها می توانند با ساخت چنین نرم افزاری آنها را در سایت های شخص ثالث بارگذاری کنند. وقتی این برنامه ها را بارگیری می کنید و وارد حساب خود می شوید ، تمام اطلاعات خود را در اختیار آنها قرار می دهید.

راه دیگر برای هکرها ایجاد بدافزارهایی است که با بارگیری نرم افزارهای خاص و هدف قرار دادن برنامه های بانکی شما وارد گوشی شما می شود. سپس آنها با باز کردن پنجره هایی که از شما اطلاعات حساب شما را می خواهند ، داده های شما را دریافت می کنند. این برنامه ها اساساً به قسمت پیام کوتاه شما نیز دسترسی دارند تا بدون اطلاع شما ، کدی را که به تلفن شما ارسال شده دریافت کنند.

بهترین راه این است که برنامه بانکی را از سایت اصلی همان بانک بارگیری کنید. به تعداد بارگیری برنامه ها نیز توجه کنید. برنامه بانکی باید تعداد زیادی بارگیری داشته باشد. به قسمت نظرات نیز توجه کنید. همچنین توجه داشته باشید که هنگام نصب برنامه به شما چه اجازه هایی می دهد و برنامه به چه داده هایی دسترسی خواهد داشت.

هک کردن یک کارت نقدی با فیشینگ

5 روش متداول که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند!

روش دیگر برای هک کردن رمز ورود کارت بدهی از طریق فیشینگ است. به این ترتیب ، هکرها ایمیل افراد محترم را به عنوان وکیل هک می کنند و با ارسال ایمیل های فیشینگ از یک آدرس معتبر ، اطلاعات را از مردم می دزدند. آنچه این هک را بسیار ویرانگر می کند ، دشواری تشخیص تقلب است. زیرا آدرس ایمیل قانونی است.

در این حالت ، تشخیص کلاهبرداری دشوار است ، زیرا همانطور که گفتیم ، ایمیل قانونی است و از قبل برای شخص معتبر است. اگر ایمیل مشکوک است و بدون توافق قبلی برای شما ارسال شده است ، سعی کنید هیچ پاسخی ندهید. روش دیگر دریافت اینگونه ایمیل ها از طریق تماس با فرد مورد نظر و پرسش از وی در مورد صحت ایمیل است.

برای یادگیری نحوه جلوگیری از هک شدن سیم کارت اول تلفن همراه ، ایرانسل ، رایتل و و نحوه محافظت و جلوگیری از هک شدن سیم کارت را بخوانید.

هک کردن کارت بانکی با keylogger

5 روش متداول که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند!

روش دیگر برای هک کارت بانکی استفاده هکرها از keylogger است. در این حالت ، هکرها می فهمند که کاربر کدام یک از کلیدهای صفحه کلید را فشار داده تا اطلاعات خود را وارد کند. در واقع ، Keylogger نوعی بدافزار است که آنچه را تایپ می کنید ثبت می کند. حال ، اگر اطلاعات خود را در سایت بانکی وارد کنید ، هکرها هر آنچه را که لازم داشته باشند بدست می آورند.

برای جلوگیری از این مورد ، باید یک آنتی ویروس خوب نصب کنید و هر از چند گاهی سیستم خود را اسکن کنید. علاوه بر این ، بهتر است از امنیت احراز هویت دو مرحله ای بانک اطمینان حاصل کنید.

برای یادگیری نحوه برخورد با هک کارت بانکی ، مقاله چگونه می توان از سرقت کارت بانکی جلوگیری کرد؟ خواندن.

هک کردن کارت های بانکی با حملات MITM

5 روش متداول که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند!

حملات MITM یا حملات پروکسی از دیگر روشهای هک کارت بدهی است. به این ترتیب ، یک هکر ارتباط بین شما و خدمات حقوقی را رهگیری می کند. در چنین حملاتی ، یک هکر یک سرور ناامن را کنترل می کند. این عدم اطمینان تجزیه و تحلیل داده ها را آسان تر می کند. بعضی اوقات هکرها برای وارد کردن اطلاعات شما URL های غیرواقعی ارسال می کنند. این URL مانند آدرس سایت معتبر بانکی است. در نتیجه ، کاربر متوجه تفاوت اندک نخواهد شد. وقتی اطلاعات خود را وارد می کنید ، هکر آنها را می دزدد.

برای جلوگیری از این مسئله ، همیشه آدرس سایت را به دقت بررسی کنید. آدرس باید HTTPS باشد. با WiFi امن به اینترنت متصل شوید. Wi-Fi در خانه نسبت به Wi-Fi در مکان های عمومی ایمن تر است.

همچنین ، هنگام استفاده از سایت بانکی ، خدمات سوئیچینگ IP را خاموش کنید.

هک کارت بانکی با تلفن و سیم کارت

5 روش متداول که هکرها برای هک کارت بانکی استفاده می کنند!

ارسال کد تأیید برای هکرها کمی دشوار است. با این حال ، آنها همچنین می توانند برای امنیت این زمان را دور بزنند. در این صورت ، متخلف با ارائه دهنده سیم کارت تماس خواهد گرفت. او سپس ادعا می کند که شما “شما” هستید و تلفن خود را گم کرده اید و می خواهید شماره قدیمی آنها (شماره فعلی شما) را به سیم کارت خود منتقل کنید.

با دریافت سیم کارت وارد سایت بانکی می شوند. سپس کد برای تأیید اعتبار به سیم کارت آنها ارسال می شود. سرانجام ، آنها می توانند به راحتی این احراز هویت دو مرحله ای را تأیید کرده و وارد حساب شما شوند.

برای جلوگیری از این ، باید از اطلاعات خود محافظت کنید و آنها را به کسی نگویید. البته شرکت های سیم کارت نیز باید وظیفه خود را به درستی انجام دهند و از اطلاعات شخصی مشتریانشان محافظت کنند.

برای آشنایی با روشهای دیگر جلوگیری از هک شدن حساب بانکی ، به ادامه مطلب بروید بهترین روشهای جلوگیری از هک کارتها و حسابهای بانکی را بیاموزید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، ما به بررسی روش های هک کارت بانکی با اولین رمز عبور ، رمز عبور پویا و و پرداخته ایم و نحوه جلوگیری از هک را توضیح دادیم. آیا در معرض چنین خطراتی قرار گرفته اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.