بلاگ

5 روش حل مشکل عدم مطالعه و عدم اتصال فلش به تلویزیون را بیاموزید

می توانید درایو فلش خود را به تلویزیون وصل کنید ، اما دستگاه شما نمی تواند آن را تشخیص دهد. این مشکل به دلایل مختلفی رخ می دهد. در این مقاله از Anzel Web ما 5 روش برای حل مشکل عدم مطالعه و اتصال فلش به تلویزیون را به شما آموزش خواهیم داد.

مشکل نخواندن فلش در سامسونگ ، سونی و تلویزیون را حل کنید

؟ نحوه تعمیر تلویزیون برای عدم خواندن یا اتصال به دستگاه های USB

گاهی اوقات درایو فلش خود را به تلویزیون متصل می کنید ، اما دستگاه شما آن را تشخیص نمی دهد. این مشکل ممکن است مربوط به تلویزیون یا خود درایو فلش باشد. در اینجا روش هایی برای حل این مشکل آورده شده است.

چرا فلش به تلویزیون متصل نیست؟ به دلیل خرابی پورت USB

دلیل باز نشدن فلش در تلویزیون سونی و ممکن است به دلیل خرابی درگاه USB باشد. این درگاه قابل سوختن است. گاهی اوقات گرد و غبار دروازه از گسترش محتوای فلش جلوگیری می کند. در نتیجه با یک پارچه نرم و جرم گوش دروازه را با دقت تمیز کنید. اگر تلویزیون شما دارای چند پورت است ، سایر پورت ها را چشمک بزنید.

فلش به تلویزیون متصل نیست زیرا سیستم عامل تلویزیون به روز نشده است

ممکن است دلیل عدم پخش فیلم فلش در تلویزیون قدیمی بودن سیستم عامل تلویزیون باشد. شما باید سیستم عامل تلویزیون خود را ارتقا دهید و می توانید به وب سایت سازنده تلویزیون بروید.

اگر می خواهید از تلویزیون خود برنامه ضبط کنید ، درس ضبط یک برنامه تلویزیونی ، دستگاه دیجیتال و فلش را بخوانید ….

با تغییر فرمت USB ویندوز و مک ، در خواندن فلش تلویزیون مشکلی ایجاد می شود

دلیل عدم پشتیبانی فلاش توسط تلویزیون ممکن است این باشد که دستگاه از قالب سیستم فایل NTFS پشتیبانی نمی کند. بسیاری از پیکان ها در این حالت پیش فرض قرار دارند. اکثر تلویزیون ها از فرمت FAT32 یا exFAT پشتیبانی می کنند. در نتیجه بهتر است که فلش خود را در این حالت فرمت کنید.

قبل از هر کاری ، از داده ها در فلش پشتیبان تهیه کنید ، زیرا به این ترتیب داده های شما حذف می شوند.

فلش را به درگاه USB رایانه متصل کنید. حال ببینید فلش توسط کامپیوتر تشخیص داده می شود یا خیر. روی این رایانه بر روی USB کلیک راست کرده و Format را انتخاب کنید.

5 روش حل مشکل عدم مطالعه و عدم اتصال فلش به تلویزیون را بیاموزید

اکنون بر روی File System کلیک کرده و FAT32 یا exFAT را انتخاب کنید.

5 روش حل مشکل عدم مطالعه و عدم اتصال فلش به تلویزیون را بیاموزید

شروع را کلیک کنید. سپس روی تأیید کلیک کنید. صبر کنید تا فرمت قالب بندی کامل شود. سپس داده های خود را دوباره فلش کرده و در تلویزیون پخش کنید. این تغییر فرمت می تواند اندازه فلاش را کاهش دهد و ظرفیت را به 4 گیگابایت کاهش دهد.

توجه: ممکن است فلش USB 3.0 و درگاه USB تلویزیون 2.0 باشد که ممکن است باعث شود فلش نخوانید.

حتی در تلویزیون های قدیمی تر ، ممکن است فلاش به طور معمول تشخیص داده نشود و لازم باشد آن را به صورت دستی فعال کنید. در این حالت ، باید به Source بروید و برگه USB / Media را در تلویزیون خود پیدا کنید. سپس پیکان خود را انتخاب کنید. البته بسته به مدل و شرکت تلویزیونی شما مراحل ممکن است متفاوت باشد.

برای حل مشکل عدم نمایش محتوای فلش در تلویزیون سونی و … در Mac ، فلش را به سیستم متصل کنید. سپس Disk Utility را باز کنید. روی دستگاه USB در سمت چپ کلیک کنید. روی تب Delete کلیک کنید. در زبانه Volume Format ، روی سیستم فایل MS-DOS کلیک کنید. روی Delete ضربه بزنید. در آخر ، پنجره Disk Utility را ببندید.

با نمایش مجدد کارخانه ، مشکل عدم نمایش محتویات فلش تلویزیون سامسونگ را برطرف کنید

برای حل مشکل عدم خواندن فلش تلویزیون سامسونگ می توانید تنظیم مجدد کارخانه را انجام دهید. اگر مطمئن هستید که مشکل از فلش نیست ، این کار را انجام دهید.

با تنظیم مجدد کارخانه تلویزیون سامسونگ ، همه تنظیمات شما به طور پیش فرض بازنشانی می شوند.

تلویزیون را روشن کرده و دکمه منو را در واحد کنترل لمس کنید. به بخش Support> Self-Diagnostics بروید و با فشار دادن Enter گزینه Reset را انتخاب کنید.

5 روش حل مشکل عدم مطالعه و عدم اتصال فلش به تلویزیون را بیاموزید

سپس از شما خواسته می شود پین خود را وارد کنید. در واقع این پین 0000 است. آن را وارد کنید و روی YES ضربه بزنید.

5 روش حل مشکل عدم مطالعه و عدم اتصال فلش به تلویزیون را بیاموزید

سپس تلویزیون می تواند چندین بار روشن و خاموش شود تا تغییرات اعمال شود.

برای یادگیری نحوه اتصال لپ تاپ به تلویزیون ، آموزش 6 روش اتصال بی سیم لپ تاپ به تلویزیون را بخوانید.

نحوه اتصال فلش به LG ، Samsung و TV TV با راه اندازی مجدد تلویزیون

برای حل مشکل عدم شناسایی فلاش تلویزیون ، به تنظیمات External Devices Manager بروید. سپس تلفن ها ، تبلت ها و … را پاک کنید سپس تلویزیون را خاموش کرده و فلاش را خاموش کنید. تلویزیون را دوباره روشن کنید.

برای یادگیری نحوه اتصال آیفون به تلویزیون ، آموزش 5 روش اتصال آیفون به تلویزیون با کابل و بدون کابل را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش داده ایم که چگونه مشکل نخواندن Flash در سونی ، سامسونگ و تلویزیون را حل کنید. برای حل مشکل فلش خود از کدام یک از این روش ها استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید