12
ژوئن

5 روش برای کاهش سرعت و افزایش WhatsApp را بیاموزید

اگر در طول روز پیام های WhatsApp زیادی برای شما ارسال می شود و باید وقت زیادی را به گوش دادن به آنها اختصاص دهید ، می توانید از ویژگی جدید این برنامه برای صرفه جویی در وقت استفاده کنید. نسخه جدید واتس اپ دارای ویژگی است که به کاربر اجازه می دهد سرعت پخش ویس را افزایش دهد. در این مقاله ما 5 روش برای کاهش و افزایش سرعت ویس در واتس اپ از انزل وب به شما آموزش خواهیم داد.

با انتشار سریع ویس در واتس اپ مشکل را برطرف کنید

؟ نحوه استفاده از کنترل سرعت پیام صوتی WhatsApp

ویژگی جدیدی به نسخه جدید و WhatsApp beta اضافه شده است که به کاربران امکان می دهد پیام های ارسالی را سریعتر بشنوند تا در وقت صرفه جویی کنند. افزایش سرعت ویس در واتس اپ به یک و نیم و دو برابر امکان پذیر است. این ویژگی فقط در صورتی برای کاربر فعال است که وی نسخه بتا WhatsApp را نصب کرده باشد. در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه سرعت WhatsApp را از Anzel Web کم و زیاد کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

می توانید بتا را نصب کنید ، اما این ویژگی برای شما فعال نمی شود. در این حالت ، باید منتظر بمانید زیرا ویژگی های جدید بلافاصله پس از نصب نسخه بتا یا نسخه اصلی فعال نمی شوند.

چگونه می توان در واتس اپ سرعت ویس را افزایش داد؟ IOS

در واتس اپ سرعت ویس را بالا ببرید

برای سرعت بخشیدن به پیام های صوتی WhatsApp در iOS ، ابتدا این برنامه را باز کنید. سپس روی تنظیمات در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید. راهنما را انتخاب کنید. در این بخش می توانید نسخه WhatsApp خود را بررسی کنید. اگر نسخه 2.21.100 را دارید می توانید از این ویژگی استفاده کنید. در غیر این صورت شما باید WhatsApp خود را به روز کنید. پس از به روزرسانی وارد WhatsApp شوید. اکنون یک کاراکتر در کنار صدای ارسالی ظاهر می شود که می توانید برای دو برابر شدن سرعت پخش صدا ، روی آن ضربه بزنید. همچنین امکان افزایش سرعت تا 1.5 برابر نیز وجود دارد.

پیام رسانی صوتی WhatsApp Android را تسریع کنید

در واتس اپ سرعت ویس را بالا ببرید

قبل از استفاده از ویژگی Speed ​​Weiss باید نسخه جدیدی از WhatsApp نصب کنید. این برنامه را باز کنید تا از نسخه WhatsApp خود مطلع شوید. سپس روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. تنظیمات را انتخاب کنید. روی راهنما کلیک کنید و سپس روی Application Information کلیک کنید. در این بخش می توانید شماره نسخه را مشاهده کنید. شما باید نسخه 2.21.100 را داشته باشید. پس از به روزرسانی برنامه هنگام بازی ویس ، علامت شتاب ویس در کنار WhatsApp ظاهر می شود ، با ضربه زدن بر روی آن ، می توانید سرعت پخش را دو برابر کنید. همچنین امکان افزایش سرعت تا 1.5 برابر نیز وجود دارد.

سرعت ویس را در دسک تاپ واتس اپ افزایش دهید

در واتس اپ سرعت ویس را بالا ببرید

برای سرعت بخشیدن به ویس در WhatsApp Desktop ، وارد سیستم WhatsApp Computer شوید. سپس دکمه ویس را روی پخش کننده ویس لمس کنید. یک علامت سرعت در کنار ویس ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید تا سرعت دو برابر شود.

در واتس اپ سرعت ویس را بالا ببرید

برای سهولت استفاده از نسخه های وب و دسک تاپ می توانید از میانبرها استفاده کنید. برای یادگیری این میانبرها ، به معرفی بهترین میانبرهای صفحه کلید برای وب رایانه و WhatsApp مراجعه کنید.

چگونه ویس را در واتس اپ کند کنیم؟

در واتس اپ سرعت ویس را بالا ببرید

برای حل مشکل پخش سریع و تأخیر WhatsApp Weiss ، فقط روی عددی کنار صدا ضربه بزنید و آن را به 1 پوند تبدیل کنید. این نوع ویس با سرعت نرمال پخش می شود.

اگر هنگام گوش دادن به ویس در خاموش کردن صفحه مشکل دارید ، بخوانید نحوه رفع مشکل صفحه هنگام بازی ویس در واتس اپ ، تلگرام و ..

بازی سریع ویس در WhatsApp با TalkFaster!

در واتس اپ سرعت ویس را بالا ببرید

TalkFaster! مناسب برای کاربرانی که هنوز ویژگی پیام رسانی صوتی WhatsApp برای آنها فعال نشده است. این برنامه به کاربر کمک می کند تا صدا را با 6 سرعت مختلف بشنود. علاوه بر این ، می توان بخشهای بی صدا را به بیرون فشار داد. سرانجام ، این برنامه از زمان صرفه جویی شده به شما اطلاع می دهد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از انزل وب ، ما به شما آموزش دادیم که چگونه مشکل توزیع سریع ویس را در واتس اپ حل کنید. آیا این ویژگی برای WhatsApp شما فعال است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.