13
ژوئن

5 روش برای رفع مشکل را بیاموزید

Discord یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین گیمرها است و کاربران آن می توانند از این برنامه برای برقراری ارتباط با افراد دیگر از طریق صدا ، ویدئو و .. استفاده کنند. یک اشتباه رایج در Discord خطای هنگام نصب Discord است که ناموفق است. این خطا زمانی رخ می دهد که کاربر بخواهد برنامه را روی رایانه خود نصب کند. در این مقاله ، ما 5 روش برای عیب یابی خطای نصب دیسک را که توسط Anzel Web موفقیت آمیز نبود ، آموزش می دهیم.

حل مشکل نصب یک اختلاف ناموفق است

؟ نحوه رفع مشکل نصب ناموفق Discord در ویندوز

به طور کلی ، خطای خرابی نصب Discord هنگامی رخ می دهد که بخواهید یک برنامه را دوباره نصب کنید یا دستگاه های خود را منتقل کنید. این خطا به شما اجازه نمی دهد بدون مشکل برنامه را حذف کنید. چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای شروع روند انجام دهید. در این مقاله از Anzel Web به شما می آموزیم که چگونه مشکل عدم نصب شکاف را حل کنید و خطای نصب خراب است. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با نصب Discord با Force Stop مشکل را برطرف کنید

قبل از هر کاری برنامه آنتی ویروس خود را متوقف و خاموش کنید. گاهی اوقات برنامه های آنتی ویروس به اشتباه نرم افزاری را که می خواهید نصب کنید به عنوان ویروس شناسایی کرده و از نصب برنامه جلوگیری می کنند.

همچنین می توانید با نصب Discord با Force Stop این برنامه مشکلات را حل کنید. اگر برنامه هنگام نصب مشکلی داشت و نصب آن به پایان نرسید ، می توانید با فشار دادن Ctrl + Shift + Esc ، پرونده ناقص را حذف کنید. مدیر وظیفه باز می شود. اختلاف را جستجو کنید. مورد مربوط به Discord را انتخاب کرده و گزینه End end را کلیک کنید.

خطای نصب ثابت Discord انجام نشد

Task Manager را باز کنید و روی نماد جستجو کلیک کنید. کنترل پنل را پیدا کرده و Enter را فشار دهید. Discord را انتخاب کرده و Uninstall را کلیک کنید. این نوع اختلاف پاک خواهد شد.

اگر در این برنامه با صدا مشکلی دارید ، نحوه رفع مشکل قطع و عدم صدا در دیسک را بخوانید.

خطای نصب ثابت با پاک کردن داده های محلی ، اختلاف ایجاد نشد

برای رفع خطای نصب در Discord ، بهتر است Local Data را حذف کنید. این خطا زمانی رخ می دهد که شما این برنامه را قبلاً نصب کرده و بعداً آن را حذف کرده باشید. در نتیجه ، پرونده های نصب قبلی هنوز روی سیستم شما هستند. این از نصب مجدد Discord جلوگیری می کند. قبل از حذف پرونده ها ، ابتدا دیسک را کاملاً ببندید. برای این کار Windows + R را فشار دهید و عبارت taskmgr را در قسمت وارد کنید. سپس Enter را فشار دهید. مدیر وظیفه باز می شود. هرگونه فعالیت مختل کننده در این بخش را ببندید. برای این کار بر روی آن کلیک راست کرده و End Task را انتخاب کنید.

نصب ارور انجام نشد

Windows + R را فشار دهید و سپس٪ LocalAppData٪ را در قسمت وارد کنید. Enter را فشار دهید.

نصب نصب انجام نشد

پوشه Discord را پیدا کرده و روی آن کلیک راست کنید. سپس Delete را انتخاب کنید.

نصب نصب انجام نشد

رایانه را دوباره راه اندازی کنید و سپس Discord را دوباره نصب کنید.

با نصب Microsoft .NET Framework خطای نصب را با Discord اصلاح کنید

Microsoft .NET Framework معمولاً روی سیستم شما نصب می شود. اما اگر این برنامه نصب نشده است ، بهتر است آن را نصب کنید تا مشکل اختلاف را حل کنید. ابتدا آن را بارگیری کنید. شما همچنین باید برنامه هایی مانند WinRAR و 7-ZIP داشته باشید. روی پرونده کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید. پس از نصب برنامه ، سیستم خود را مجدداً راه اندازی کنید.

نصب ارور انجام نشد

اگر همچنان مشکلی در نصب ندارید ، روی Discord Installer کلیک راست کرده و Extract to / 7-Zip> DiscordSetup را انتخاب کنید (شما باید نرم افزار 7-Zip را نصب کنید). پوشه جدیدی ایجاد خواهد شد

نصب ارور انجام نشد

Local Disk C را باز کنید و به DiscordSetup بروید.

نصب ارور انجام نشد

اکنون پوشه DiscordSetup را باز کرده و پرونده Discord-0.0.300-full.nupkg را پیدا کنید. البته ممکن است اعدادی که می بینید متفاوت باشند. روی آن کلیک راست کرده و در همان پوشه استخراج کنید.

نصب نصب انجام نشد

سپس به مسیر زیر بروید:

DiscordSetup> Discord-0.0.300-full> lib> net45

شکاف را پیدا کرده و روی آن کلیک راست کنید. Run as administrator را انتخاب کنید. بهتر است یک میانبر در دسک تاپ ایجاد کنید.

نصب ارور انجام نشد

اگر عدم تطابق شما در حالت اتصال باقی مانده است ، این آموزش نحوه حل مشکل وقفه را بخوانید.

مشکلات نصب اختلالات ناشی از به روزرسانی ویندوز

مشکلات نصب فاجعه می تواند به دلیل بروزرسانی مورد مربوط به Windows باشد. آخرین چیزی که به روز کردید چه بود؟ شاید با حذف به روزرسانی این خطا برطرف شود. Win + I. را فشار دهید. تنظیمات باز می شوند. Update and protection را انتخاب کنید. Windows Update را در سمت چپ انتخاب کنید. اکنون گزینه View update history را در سمت راست انتخاب کنید.

خطای نصب ثابت Discord انجام نشد

روی حذف نصب به روزرسانی کلیک کنید.

خطای نصب ثابت انجام نشد

در پنجره باز شده ، آخرین به روزرسانی را پیدا کنید. بر روی آن کلیک راست کرده و Uninstall را انتخاب کنید. سپس Discord را دوباره نصب کنید.

به روزرسانی درایورها نیز می تواند مشکل را حل کند. برای این کار می توانید از برنامه های مختلفی مانند Auslogics Driver Updater استفاده کنید. این برنامه ها مشکلات درایور را تشخیص داده و به صورت خودکار بروزرسانی می کنند.

مشکل Discord را با Safe Mode حل کنید

اگر هیچ یک از موارد بالا به رفع مشکل نصب Discord کمک نکند ، این می تواند یک برنامه یا درایور شخص ثالث باشد. با استفاده از حالت ایمن ، می توانید بفهمید که مشکل دقیقاً کجاست. با نگه داشتن کلید Shift سمت راست ، روی منوی Start کلیک کنید و سپس روی Restart کلیک کنید.

نصب نصب انجام نشد

عیب یابی را انتخاب کنید.

نصب نصب انجام نشد

روی Advanced Options کلیک کنید.

نصب نصب انجام نشد

روی تنظیمات راه اندازی کلیک کنید.

نصب ارور انجام نشد

تنظیمات راه اندازی باز می شود. راه اندازی مجدد را کلیک کنید.

نصب ارور انجام نشد

هنگام راه اندازی مجدد سیستم ، یک صفحه آبی باز می شود. با فشار دادن کلید F5 حالت شبکه امن را انتخاب کنید.

نصب نصب انجام نشد

حالت ایمن فعال خواهد شد Win + R. را فشار دهید ، در قسمت appwiz.cpl وارد کنید. Enter را فشار دهید. Discord را پیدا کرده و آن را حذف نصب کنید.

نصب ارور انجام نشد

سپس Discord را بارگیری کنید. مشتری Discord را نصب کنید و ببینید آیا مشکل همچنان ادامه دارد. اگر سرویس گیرنده Discord بدون مشکل نصب شده است ، سیستم را مجدداً راه اندازی کنید تا حالت عادی فعال شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، نحوه رفع خطای نصب را از Anzel Web به شما آموزش داده ایم. چگونه این خطا را برطرف کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.