25
مه

5 روش برای اینکه بفهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

نگران هستید که مردم شما را در اینترنت پیدا کنند؟ روش های مختلفی برای درک این موضوع وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web ، 5 راه را بررسی خواهیم کرد تا بفهمیم چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند.

چگونه افرادی را که به دنبال نام من هستند شناسایی کنم؟

؟ چگونه بفهمم چه کسی در اینترنت به دنبال من است

اگر می خواهید بدانید چه کسی شما را در اینترنت جستجو می کند یا حساب شما را در شبکه های مختلف اجتماعی بررسی می کند ، باید بگوییم که نمی توان به طور دقیق فهمید. اما می توانید بفهمید نام شما در اینترنت جستجو می شود یا خیر. در این مقاله از Anzel Web ، ما به چگونگی فهمیدن افرادی که به صورت آنلاین شما را چک می کنند ، می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

از کجا بفهمیم چه کسی به دنبال من است؟ ج هشدارهای Google

وارد حساب Google خود شوید تا بفهمید چه کسی شما را در وب جستجو کرده است. سپس وارد Google Alerts شوید.

اکنون نام خود را در قسمت وارد کنید. روی ایجاد هشدار کلیک کنید.

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

سپس روی علامت مداد ضربه بزنید تا ویرایش شود. در این بخش می توانید موارد را تنظیم کنید:

چندین بار ایمیل هشدار برای شما ارسال می شود. هر زمان که جستجو انجام می شد ، یک بار در روز یا یک بار در هفته.

منبع جستجوی کلمات کلیدی را تعیین کنید: ویدیو ، اخبار ، کتاب و …

هشدارهای جستجو را فقط به یک زبان خاص ارسال کنید. به عنوان مثال ، هنگام جستجوی انگلیسی.

منطقه جستجو را مشخص کنید. به عنوان مثال ، در مورد جستجوهای کشور X به شما هشدار داده می شود.

درباره چه نتایجی اخطار خواهید یافت

این هشدارها به چه ایمیل باید ارسال شود؟

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

در آخر ، اگر این تغییرات تغییر کرد ، روی Update Alert کلیک کنید. برگشت به صفحه قبل. در این بخش ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا زمان ارسال سیگنال مشخص شود. سپس ذخیره را کلیک کنید.

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

برای حذف هشدار می توانید روی سطل آشغال نیز کلیک کنید.

اگر نگران هستید که شخصی در غیاب شما از رایانه شما استفاده می کند ، می توانید چگونگی فهمیدن اینکه چه مدت کار کرده اید و چه کسی در غیاب شما از کامپیوتر شما استفاده کرده است ، مطالعه کنید.

چه کسی حساب من را چک می کند؟ ذکرهای اجتماعی

روش دیگر از طریق سایت است ذکر سایت دات کام استفاده کنید. استفاده از خدمات اصلی سایت رایگان است ، اما برای استفاده از سایر ویژگی ها ، باید اشتراک بخرید. همچنین می توانید از قسمت ویژه به مدت 14 روز به صورت رایگان استفاده کنید. این سایت دارای نرم افزاری برای ویندوز 10 ، مک ، اندروید و آیفون است. برای استفاده از سایت ، باید ایمیل خود را وارد کنید و یک هشدار ایجاد کنید. کاربر می تواند حداکثر 4 هشدار ایجاد کند. سپس روی شروع کار کلیک کنید.

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

سپس این سرویس اسکن را شروع می کند. پس از اسکن ، می توانید وبلاگ ها ، شبکه های اجتماعی و غیره را مشاهده کنید که در آن نام شما ذکر شده است. با ضربه زدن روی ویرایش هشدار می توانید بخشهای اسکن را تغییر دهید. ایمیل هشدار برای شما ارسال می شود.

ببینید چه کسی از طریق نمایه به دنبال من است LinkedIn

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

روش دیگر برای اینکه بفهمید چه کسی شما را در اینترنت جستجو می کند ، استفاده از حساب LinkedIn است. به طور کلی ، این جستجوها برای اهداف حرفه ای و آموزشی انجام می شود. اگر از LinkedIn Premium استفاده می کنید ، می توانید بفهمید چه کسی شما را جستجو کرده و حساب شما را چک کرده است. اگر یک حساب منظم دارید ، فقط تعداد محدودی از بازدیدکنندگان ، جستجوها و زمان آنها را می توانید مشاهده کنید.

اگر می خواهید ببینید چه کسی حساب های اینستاگرام ، تلگرام و پرو شما را چک کرده است ، مقاله ای را نشان دهید که افراد و پروفایل های تلگرام ، اینستاگرام ، فیس بوک و واتس اپ شما را نشان می دهد.

چه کسی مشخصات من را دید؟ استفاده كردن تعامل در فیس بوک

مشخص نیست دقیقاً چه کسی حساب کاربری فیس بوک شما را مشاهده کرده است ، اما در برخی موارد می توانید این افراد را در بخش پیشنهادها مشاهده کنید. بخش پیشنهادات شامل کاربرانی است که اشتراکات زیادی با پیروان ، پیروان و موارد دیگر شما دارند. با این حال ، همه این حساب های پیشنهادی نمی توانند برای دیدن حساب شما جستجو کنند یا فقط یک بار روی آن کلیک کنند.

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

اگر از برگه Facebook Story استفاده می کنید ، بهتر می توانید ببینید که چه کسی داستان شما را دیده و بررسی کرده است.

اگر می خواهید بدانید با چه کسانی در WhatsApp بیشتر چت می کنید ، می توانید برای دیدن مخاطبینی که بیشتر با آنها در WhatsApp چت می کنید به این آموزش مراجعه کنید.

از کجا بفهمیم چه کسی به دنبال من است؟ با Twitter Analytics

چگونه می توان فهمید چه کسی شما را بصورت آنلاین چک می کند

ج توییتر آنالیز نمی توانید جزئیات زیادی بدست آورید و ببینید دقیقاً چه کسی به دنبال شما است ، اما حسن این قسمت از توییتر این است که علاوه بر دیدن بهترین توییت های خود ، می توانید بهترین فالوورهای خود را نیز مشاهده کنید. همچنین می توانید ببینید چه کسی شما را تعقیب می کند که نمی دانید. برای دیدن این بخش ، باید بیشتر را کلیک کنید و سپس آنالیز را انجام دهید.

برای یادگیری نحوه تغییر نام و شناسه خود در Twiiter ، به نحوه تغییر نام کاربری و نام کاربری Twitter خود مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web 5 ، ما به چگونگی درک کسانی که به صورت آنلاین بررسی می کنند ، پرداختیم. از کدام یک از این روش ها استفاده می کنید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.