3
آوریل

5 روش برای ارسال پیام های گروهی در WhatsApp بیاموزید

پیام رسان های آنلاین مانند WhatsApp روز به روز محبوب تر می شوند. هرچه کاربران بیشتری از این پیام رسان استفاده می کنند ، استفاده تجاری آن نیز افزایش می یابد. یکی از مهمترین ویژگیهای مورد نیاز حسابهای بازرگان پیام رسانی گروه پیام است. امروز در پی سی آموزش ما 5 روش ارسال پیام گروهی در WhatsApp را به شما آموزش می دهیم.

نحوه ارسال تعداد زیادی پیام در واتس اپ

نحوه ارسال پیام گروهی در واتس اپ

در حال حاضر ، WhatsApp گزینه خاصی برای ارسال پیام های گروهی به طور پیش فرض ندارد. اما با ابزارها و پیوست های موجود می توانید این کار را انجام دهید. خدمات معرفی شده بصورت رایگان و بیشتر بصورت پسوند مرورگر ارائه می شوند. بنابراین ، شما باید از طریق نسخه وب به WhatsApp خود وارد شوید. قطعاً استفاده از این روش بازاریابی می تواند در تجارت شما موفقیت آمیز باشد. در زیر بهترین خدمات موجود را ارائه خواهیم داد.

با WhatsWeb پیام های گروهی را به WhatsApp ارسال کنید

با WhatsWeb پیام های گروهی را به WhatsApp ارسال کنید

WhatsApp WhatsWeb یک برنامه افزودنی کروم است. با نصب این افزونه امکان ارسال پیام های سفارشی بصورت گروهی و بصورت خودکار وجود دارد. طبق گفته توسعه دهندگان ، کاربران می توانند تعداد نامحدودی پیام ارسال کنند. همچنین امکان ارسال مستقیم تصاویر ، فیلم ها و پرونده ها با مرورگر وجود دارد. همچنین با ایجاد تأخیرهای تصادفی آن را سفارشی کنید. برای وارد کردن مخاطبین می توانید از پرونده های .CSV نیز استفاده کنید.

علاوه بر این ، اگر قصد ارسال ایمیل گروهی را دارید ، پیشنهاد می کنیم مرور 10 مورد از بهترین سایت ها برای ارسال ایمیل های گروهی و گروهی را بخوانید.

WhatsApp Sender برای ارسال گروهی WhatsApp

WhatsApp Sender برای ارسال گروهی WhatsApp

WhatsApp WhatsApp Sender ابزار دیگری است که به شما امکان می دهد بدون ذخیره خودکار مخاطبین ، یک یا چند پیام ارسال کنید. پشتیبانی از وارد کردن صفحات گسترده اکسل بارگذاری انبوه را تسهیل می کند. البته این برنامه شامل یک نسخه Pro نیز می باشد که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

پیام های WhatsApp را با Whatomat به صورت نامحدود ارسال کنید

پیام های WhatsApp را با Whatomat به صورت نامحدود ارسال کنید

برنامه افزودنی دیگر Chrome Whatomat است. وظیفه این افزونه افزایش تعامل با مخاطبان است. در نتیجه ، می توانید با اتوماسیون کامل به سرعت پیام ارسال کنید. امکان ارسال امواج ، پیوست ها و … همراه با امکان ارسال با یا بدون کد کشور برای ارسال پیام به هر کشوری ، این برنامه را کامل می کند.

اگر مخاطبین خود را ذخیره نکنید ، ترفندهای مقاله 4 برای ارسال پیام به شماره را می خوانید و مخاطبینی که در WhatsApp ذخیره نشده اند برای شما مفید و مفید خواهند بود.

WhatsApp WATexter

WhatsApp WATexter

WATexter ابزاری رایگان برای پیام رسانی و اتوماسیون WhatsApp است. در این سرویس می توانید با استفاده از اکسل پیام ها را بارگیری کنید ، وضعیت ها را در اکسل بارگیری کنید و شماره فیلترها و غیره را بارگیری کنید. لازم به ذکر است که WATexter برای غلبه بر محدودیت ارسال پیام به WhatsApp در دو نسخه رایگان و Pro در دسترس است. در حالی که نسخه رایگان به شما امکان می دهد پیام های فردی یا گروهی را با استفاده از یک فایل اکسل ارسال کنید ، نسخه Pro به شما امکان می دهد نام ، ارسال رسانه و موارد دیگر را نیز سفارشی کنید.

پیامها را در WhatsApp WAPP گروه بندی کنید

پیامها را در WhatsApp WAPP گروه بندی کنید

ابزار پیام رسانی گروه WAPP توسط SoLetsTalkDigital ساخته شده است. با استفاده از این افزونه امکان بارگذاری شماره ها با پرونده های csv وجود دارد و می توانید برای هر کشور در صف های مختلف پیام ارسال کنید. همچنین می توان از قالب های مختلف مانند شکلک * * BOLD * _italic و شکلک ها استفاده کرد.

در آخر ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال پیام به همه افراد در WhatsApp ، حتما راهنمای کامل ارسال پیام های گروهی را در WhatsApp و WhatsApp Business بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز ما بهترین خدمات پیام رسانی در واتس اپ را ارائه کردیم. بدون ذخیره شماره در نظرات این پست ، می توانید نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در زمینه ارسال پیام های گروهی در WhatsApp به اشتراک بگذارید.