رفتن به نوشته‌ها

5 راه حل مشکل ارتعاش و ارتعاش بدون دلیل را در تلفن Android خود بیاموزید

برخی از کاربران اندروید از اینکه تلفن هایشان بدون دلیل ارتعاش می کنند شکایت دارند. گاهی اوقات این لرزش هنگام لرزش تلفن رخ می دهد. چندین دلیل احتمالی برای این وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web 5 روش برای حل مشکل ارتعاشات و ارتعاشات نامعقول تلفن Android خود به شما آموزش می دهیم.

مشکل و دلیل ارتعاشات نامعقول گوشی های سامسونگ ، هواوی و شوشی را حل کنید

چرا تلفن Android من مرتباً ارتعاش می کند؟ چطوری میشه اینو تعمیر کرد

ارتعاشات غیر ضروری تلفن می تواند بسیار آزاردهنده باشد. مخصوصاً وقتی تلفن را خاموش می کنید و در جلسه یا مکانی هستید که تلفن باید در آن خاموش باشد. گاهی حتی با وجود ارتعاشات هیچ پیامی وجود ندارد. دلیل ارتعاشات نامعقول گوشی هواوی … ممکن است متفاوت باشد. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه مشکل ارتعاش و ارتعاش را بدون دلیل در تلفن Android خود برطرف کنید. انتظار بیشتری داشته باشید.

دلیل لرزش تلفن بدون دلیل: اعلان های برنامه را تنظیم کنید

دلیل لرزش مداوم تلفن ممکن است برنامه ای باشد که برای شما اعلان ارسال می کند. گاهی اوقات تلفن به دلیل برخی از برنامه ها ارتعاش می کند ، حتی اگر حالت لرزش خاموش باشد. می توانید این تنظیمات را برای هر برنامه تغییر دهید.

به تنظیمات بروید. سپس به قسمت Notifications بروید.

ارتعاشات نامعقول در تلفن

روی مدیریت همه کلیک کنید. اکنون قسمت اعلانات هر برنامه ای را که روی تلفن خود نصب کرده اید بررسی کنید. برای اعلان ها روی Sound ضربه بزنید. در این قسمت ، مطمئن شوید که حالت ارتعاش را فعال کرده اید تا اعلان های برنامه را دریافت کنید.

ارتعاشات نامعقول در تلفن

مرور همه برنامه ها می تواند زمان بر باشد. با این حال ، پیشنهاد می کنیم ابتدا برنامه هایی مانند رسانه های اجتماعی را بررسی کنید. به طور کلی ، این برنامه ها اعلان های زیادی دارند.

برای برخی از مدل ها ، فقط به تنظیمات بروید. سپس Notification یا Accessibility را وارد کنید. روی Notification یادآوری ضربه بزنید و آن را خاموش کنید.

برخی منابع می گویند ارتعاشات تلفن برای بدن مضر است. برای درک حقیقت این سوال ، مقاله مضرات و خطرات و ارتعاشات گوشی را برای بدن انسان مطالعه کنید.

رفع ارتعاشات تلفن با پرتاب Nova

ارتعاشات غیر ضروری تلفن می تواند ناشی از برنامه های باز شده در پس زمینه باشد. برای رفع این مشکل ، Nova Launcher را بارگیری و نصب کنید.

ارتعاشات گوشی را برطرف کنید

یک ویجت جدید به صفحه اصلی اضافه کنید.

به Activity بروید و Notification list را انتخاب کنید. ویجت را باز کنید. اکنون در این بخش می توانید لیستی از آخرین اعلان های تلفن و برنامه هایی که این اعلان ها را ارسال کرده اند را مشاهده کنید. همه اعلان های اولین برنامه موجود در این لیست را غیرفعال کنید. سپس مشکل را بررسی کنید و ببینید آیا ارتعاش ادامه می یابد یا خیر.

با به روزرسانی برنامه ها ، ارتعاشات تلفن را از بین ببرید

ارتعاشات غیر ضروری تلفن می تواند باعث خرابی و خرابی برخی از برنامه ها شود. ارتعاشات نامعقول تلفن Android را می توان با به روز رسانی برنامه های تلفن برطرف کرد. برای انجام این کار ، وارد فروشگاه Google Play شوید. سپس به قسمت Application and Device Management بروید. در این قسمت می توانید لیستی از برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود را مشاهده کنید. روی Update All در بالای لیست کلیک کنید. به روز رسانی برنامه ها کمی زمان می برد و این زمان بسته به تعداد آنها متفاوت خواهد بود. هنگام به روزرسانی گوشی ، بهتر است با آن کار نکنید.

دلیل ارتعاشات نامعقول گوشی هواوی

سپس به تنظیمات بروید. روی System کلیک کنید.

روی System Update کلیک کنید. در صورت بروزرسانی ، روی آن کلیک کنید و منتظر بمانید تا بروزرسانی انجام شود.

دلیل ارتعاشات نامعقول گوشی هواوی

در نهایت گوشی خود را خاموش کنید. حدود یک دقیقه صبر کنید و سپس آن را روشن کنید.

مشکل لرزش گوشی سامسونگ بدون دلیل برطرف شد

دلیل ارتعاش مداوم گوشی سامسونگ می تواند چندین چیز باشد. برنامه Nice Catch را بارگیری و نصب کنید تا مشکل ارتعاش نامعقول را در تلفن سامسونگ خود برطرف کنید. این برنامه را باز کنید سپس روی تاریخ لرزش ضربه بزنید.

اکنون می توانید تمام برنامه هایی که بر ارتعاشات گوشی شما تأثیر می گذارد را مشاهده کنید. اکنون که می دانید کدام برنامه باعث این مشکل شده است ، می توانید آن را حذف کرده یا از برگه تنظیمات حذف کنید. برای جلوگیری از لرزش گوشی Galaxy خود ، به تنظیمات> اعلانات> اعلان برنامه> دسته اطلاع رسانی بروید و ویبره را روی غیرفعال قرار دهید یا علامت آن را بردارید.

مشکل لرزش بدون دلیل در گوشی سامسونگ

گاهی اوقات به روز رسانی برنامه نیز می تواند این مشکل را حل کند.

اگر در ارتعاش گوشی مشکلی دارید ، مقاله را بخوانید تا مشکل ارتعاش گوشی حل شود.

مشکل ارتعاشات نامعقول تلفن را با راه اندازی حالت ایمن حل کنید

راه دیگر برای حل مشکل ارتعاشات نامعقول تلفن ، راه اندازی مجدد گوشی در حالت ایمن است. در این حالت ، هیچ برنامه و تغییری که در گوشی خود ایجاد کرده اید وجود ندارد و تنظیمات گوشی نیز همانند زمانی است که برای اولین بار آن را خریداری کرده اید. وقتی وارد حالت ایمن می شوید ، نماد را در پایین صفحه تلفن مشاهده می کنید.

در این حالت ، کمی با تلفن خود کار کنید و آن را بررسی کنید. اگر مشکلی وجود دارد ، احتمالاً یکی از برنامه هایی است که اخیراً بارگیری ، نصب یا به روز کرده اید. به زمانی فکر کنید که مشکل ارتعاش رخ داده است. قبل از این مشکل کدام برنامه را نصب یا به روز کرده اید؟ تلفن را مجدداً راه اندازی کنید تا درست کار کند. سپس این برنامه را حذف یا حذف کنید. سپس مشکل را بررسی کنید.

آموزش کامل تغییر وضعیت به حالت ایمن را در مقاله نحوه ورود و خروج (غیرفعال کردن) حالت امن Android بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، علت ارتعاشات نامعقول تلفن و نحوه حل این مشکل را بررسی کردیم. آیا مشکل گوشی شما برطرف شده است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید