رفتن به نوشته‌ها

5 راه برای یافتن و بازیابی آدرس ایمیل فراموش شده و گم شده را بیاموزید

آدرس ایمیل خود را به طور کامل به خاطر ندارید؟ این مشکل ممکن است برای بسیاری از افراد ، به ویژه کسانی که ایمیل های زیادی دارند ، رخ دهد. آدرس ایمیل شما ممکن است خیلی قدیمی باشد و آدرس آن را فراموش کرده باشید. چندین روش برای بازیابی آدرس ایمیل شما وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web 5 روش برای یافتن و بازیابی آدرس ایمیل فراموش شده و گم شده را به شما آموزش می دهیم.

چگونه آدرس ایمیل قدیمی خود را در Gmail و Yahoo بازیابی کنم؟

؟ چگونه آدرس ایمیل خود را در صورت گم کردن یا به خاطر سپردن آن پیدا کنید

برخی از افراد ممکن است رمزها ، حروف و موارد مشابه را به خاطر نیاورند. آدرس ایمیل نیز از این قاعده مستثنی نیست. ممکن است شما یک حساب جدید ایجاد کرده اید و آدرس آن را به خاطر نمی آورید ، یا ممکن است حساب شما قدیمی و فراموش شده باشد. چندین راه برای بازیابی ایمیل فراموش شده وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web ، ما این روش ها را آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

راههای جلوگیری از گم شدن ایمیل و ایمیل حذف شده

چگونه آدرس ایمیل قدیمی خود را در Gmail و Yahoo بازیابی کنم؟

به طور کلی ، افراد رمز عبور خود را فراموش کرده و می توانند با استفاده از آدرس ایمیل ، رمز عبور جدیدی را تعیین کنند. اما برخی از کاربران آدرس ایمیل خود را فراموش می کنند. دو راه برای جلوگیری از فراموش کردن ایمیل وجود دارد.

از ایمیل و شماره پشتیبان استفاده کنید

با ایمیل پشتیبان ، اساساً می توانید ایمیل خود را بازیابی کنید. هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، از شما خواسته می شود که یک ایمیل به عنوان پشتیبان وارد کنید. حتماً این قسمت را با یک ایمیل ایمن پر کنید. همچنین می توانید از شماره تلفن همراه استفاده کنید. یافتن ایمیل با شماره تلفن نیز آسان است. اگر تا به حال مشکلی داشته اید ، می توانید از این شماره برای ارسال کد بازیابی برای ما استفاده کنید.

از برنامه های مدیریت رمز عبور استفاده کنید

راه دیگر استفاده از برنامه های مدیریت رمز عبور است. اگر فردی فراموشکار هستید ، بهتر است از این برنامه ها استفاده کنید. درست است که این برنامه ها برای ذخیره گذرواژه ها هستند ، اما رمزهای عبور با آدرس ایمیل را ذخیره می کنند. در نتیجه ، می توانید از آنها برای بازیابی آدرس ایمیل فراموش شده استفاده کنید. برنامه های زیادی برای این کار وجود دارد که بهترین آنها را می توانید در مقاله دانلود برنامه مدیریت رمز عبور برای Android بیابید.

نکته دیگر این است که اگر به مدت طولانی وارد حساب ایمیل قدیمی خود نشده اید ، ممکن است دیگر نتوانید این کار را انجام دهید. زیرا هر سرویس ایمیل برای آن محدودیت زمانی دارد. اگر در مدت زمان مشخص شده وارد حساب خود نشوید ، ایمیل شما حذف می شود. در اینجا برخی از آن لحظات آمده است:

یاهو: 12 ماه

AOL Mail: صد و هشتاد روز

Outlook.com: یک سال

Gmail: گوگل نه ماه به کاربران فرصت داد تا حساب خود را تأیید کنند ، اما سپس این خط مشی ها را تغییر داد و اگر به ایمیل خود وارد نشوید ، حساب شما فعال باقی می ماند.

راه های بازیابی ایمیل های قدیمی

بازیابی ایمیل های قدیمی

از قسمت جستجوی ایمیل پشتیبان استفاده کنید

برای بازیابی یک ایمیل فراموش شده قدیمی ، ایمیل Apple ID و غیره ، ایمیل پشتیبان مورد نظر خود را وارد کنید. به دنبال عباراتی مانند خوش آمدید ، حساب جدید ، رمز عبور ، ایمیل تأیید ، تأیید حساب ، از عضویت شما متشکریم یا از ثبت نام متشکریم. البته فراموش نکنید که به دنبال نام کاربری مورد علاقه خود باشید. حتما ماه ها و حتی سال ها بررسی کنید. به عنوان مثال ، اگر Gmail دارید ، می توانید در کادر جستجوی تاریخی ، به عنوان مثال قبل: 01/01/2017 ، به همراه شرایط ذکر شده ، جستجو کنید. همچنین می توانید از عباراتی مانند old_than استفاده کنید: با تاریخ و عبارت.

بازیابی ایمیل های قدیمی

راه دیگر این است که نام کاربری مورد علاقه خود را در گوگل ، بینگ ، یاهو و .. جستجو کنید. همچنین نام خود را با علامت:.

ایده خوبی است که Google Alert را فعال کنید تا نتایج بیشتری در آینده به دست آورد.

بخش ورود به مرورگر

راه دیگر این است که قسمت ورود به سیستم ذخیره شده در مرورگرها را بررسی کنید ، احتمالاً در آنجا حساب کاربری را که با رمز آن فراموش کرده اید پیدا خواهید کرد! در اینجا نحوه بررسی گذرواژه ها و نام کاربری برای هر مرورگر آمده است:

مرورگر امن Avast: تنظیمات> گذرواژه ها> گذرواژه های ذخیره شده

کوگل کروم: تنظیمات> گذرواژه ها> گذرواژه های ذخیره شده

Safari: تنظیمات برگزیده> گذرواژه ها

فایرفاکس: گزینه ها> امنیت> گذرواژه های ذخیره شده> نمایش گذرواژه ها

Microsoft Edge: تنظیمات> گذرواژه ها و تکمیل خودکار> مدیریت رمز عبور

Internet Explorer: تنظیمات> نمایش تنظیمات پیشرفته> مدیریت رمز عبور

همچنین پیشنهاد می کنیم در صورت استفاده از برنامه مدیریت رمز عبور ، برای بازیابی حساب خود با این سرویس تماس بگیرید.

راههای دیگر برای یافتن آدرس ایمیل و ایمیلهای قدیمی من

پیشنهاد می کنیم اسناد مختلف موجود در رایانه یا تلفن خود را بررسی کنید. مرور فایلهای قدیمی ممکن است فایلی وجود داشته باشد که ایمیل شما در آن نوشته شده باشد. به عنوان مثال ، شما یک ایمیل حاوی ایمیل خود در PDF ارسال کرده اید.

گاهی اوقات کافی است یک مرورگر ساده را در رایانه یا تلفن خود باز کنید. سپس وارد سرویس ایمیل خود شوید و روی قسمت ورود با شناسه کلیک کنید. سپس می توانید شماره های شناسایی مختلفی را که تا کنون وارد کرده اید مشاهده کنید. البته این اتفاق زمانی می افتد که شماره های شناسه در حافظه مرورگر ذخیره می شوند. این ویژگی حتی برای سایت ها نیز موجود است. اگر از آدرس ایمیل خود به عنوان نام کاربری برای ورود به برخی از سایت ها استفاده کرده اید ، می توانید از همان روش برای بازیابی آدرس ایمیل فراموش شده استفاده کنید.

آدرس ایمیل من را پیدا کنید

یکی دیگر از راه های یافتن ایمیل از دست رفته ، بررسی سایت هایی مانند Avast Hack Check است. این سایت ها حاوی اطلاعات کاربر برخی از سایت های هک شده هستند. ممکن است شما با ایمیل خود در سایتی ثبت نام کرده باشید که اکنون هک شده است! در این سایت ثبت نام کنید وقتی ایمیل شما حاوی این اطلاعات باشد به شما اطلاع داده می شود.

در نهایت ، راه دیگر تماس با پشتیبانی است. اکثر سرویس های ایمیل دارای قسمتی هستند که ابتدا باید با ربات و سپس با اپراتور ارتباط برقرار کنید. به طور کلی ، ایجاد این ارتباط زمان زیادی طول می کشد و به دلیل تجربه کاربر ، به دست آوردن نتایج با استفاده از این روش دشوار است.

اگر از دریافت ایمیل های تبلیغاتی خسته شده اید ، آموزش مسدود کردن آدرس های ایمیل مزاحم را بخوانید تا از دریافت آنها جلوگیری کنید.

چگونه یک ایمیل فراموش شده را بازیابی کنیم؟ حساب Yahoo خود را بازیابی کنید

برای بازیابی حساب Yahoo ، روی Sign in کلیک کنید تا وارد صفحه ورود به سیستم حساب Yahoo شوید. کلیک کنید من نمی توانم به حساب خود دسترسی داشته باشم.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

یاهو رو فراموش کردم! روی ID کلیک کرده و روی Next کلیک کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

در قسمت ، شماره تلفن همراه خود را که هنگام ایجاد حساب خود وارد کرده اید وارد کنید. برای دریافت پیام متنی از Yahoo! روی Next کلیک کنید! اگر هنگام ایجاد حساب کاربری خود یک ایمیل پشتیبان وارد کرده اید ، می توانید از آن برای دریافت ایمیل بازیابی یاهو استفاده کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

پیامک یا ایمیل را بررسی کنید. دارای سند هویت اگر چندین حساب با این شماره ایجاد کنید ، همه ایده ها برای شما ارسال می شود. دوباره وارد صفحه ورود به حساب Yahoo شوید. برای ورود به حساب کاربری ، شناسه و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، باید آن را بازیابی کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

کلیک کنید من نمی توانم به حساب خود دسترسی داشته باشم. سپس I have a problem with my password را انتخاب کرده و Next را بزنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

اکنون شناسه Yahoo خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

سپس ایمیل یا شماره پشتیبان خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

اگر می خواهید یک شماره تلفن همراه وارد کنید ، باید یک فضای کوچک را برای تأیید هویت خود پر کنید. سپس روی Next کلیک کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

کد از طریق پیام کوتاه یا ایمیل برای شما ارسال می شود.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

کد را در فیلد وارد کرده و روی Next کلیک کنید تا گذرواژه جدیدی تنظیم شود. اگر کد را دریافت نکردید ، روی “پیامک دریافت نکردم” کلیک کنید ، کد را دوباره به تلفن همراه من ارسال کنید. شما می توانید انتخاب کنید من می خواهم یک گزینه بازیابی متفاوت را امتحان کنم و سپس یک ایمیل وارد کنید تا کد را از طریق ایمیل برای شما ارسال کند.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

پس از وارد کردن رمز احراز هویت ، رمز خود را در دو قسمت وارد کنید. سپس روی Next کلیک کنید. به صفحه ورود بروید و شناسه و رمز عبور جدید را وارد کنید.

ایمیل فراموش شده را بازیابی کنید

چگونه Gmail فراموش شده را پیدا کنیم

برای بازیابی حساب حذف شده Gmail ، به صفحه Find your email بروید. برای بازیابی Gmail با شماره تلفن ، به شماره موبایلی نیاز دارید که با آن حساب خود را ایجاد کرده اید و آن را به عنوان پشتیبان انتخاب کرده اید.

برای بازیابی Gmail از دست رفته بدون شماره تلفن ، باید از ایمیل پشتیبان خود استفاده کنید. آنچه را که می خواهید استفاده کنید وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

چگونه Gmail فراموش شده را پیدا کنیم

سپس نام و نام خانوادگی را که هنگام ثبت نام وارد کرده اید وارد کنید. Next را کلیک کنید.

چگونه Gmail فراموش شده را پیدا کنیم

مراحل دیگر را برای نمایش نام کاربری حساب خود دنبال کنید.

اگر می خواهید آدرس خارجی پیدا کنید ، بهترین روش های یافتن آدرس ایمیل خارجی را به صورت آنلاین بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله نحوه یافتن ایمیل های گم شده و فراموش شده از Anzel Web را به شما آموزش دادیم. آیا توانستید ایمیل خود را برگردانید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید