28
ژوئن

5 دلیل خوب و خوب بودن کابل

به سختی می توان دنیایی را یادآوری کرد که همه ما با تبلت ، تلفن و لپ تاپ خود مشترک Netflix نبوده ایم ، و تماشای نمایش و فیلم در هر مکان و هر زمان آسان است.

خوب ، ساعت را حدود 15 سال به عقب برگردانید و این برای بسیاری از ما واقعیت بود. البته ، ممکن است ما سونی اریکسون یا بلک بری خودمان را داشته باشیم ، اما مطمئناً برای تماشای محتوای مورد علاقه خود در این دستگاه ها عقب نمانده ایم. سپس برای سرگرمی به یک کابل اعتماد کردیم.

اما دیگر این کار را نمی کنیم و سرویس های پخش جریانی شب را مدیریت می کنند. پس چرا تلویزیون کابلی در حال مرگ است؟

چرا مردم کابل تماشا کردند؟

کابل برای چندین دهه است که واقعاً روش سرگرمی انتخاب شده برای مردم در سراسر جهان است. انقلابی در سرگرمی های تلویزیونی ایجاد کرد و آن را در دسترس انسان عادی قرار داد. اما همه اینها از کجا شروع شد؟

تلویزیون کابلی بیش از هفتاد سال پیش برای اولین بار در سال 1948 در دسترس عموم آمریکا قرار گرفت. طولی نکشید که کابل محبوب شد ، زیرا کاملاً سرگرمی مردم را تغییر داده و قدرت سیگنال را بسیار قویتر از روشهای بی سیم می کند ، که در بعضی مناطق بسیار غیر قابل اعتماد هستند.

پایه تلویزیون قدیمی

در پایان دهه 1950 ، ارائه دهندگان خدمات می توانستند از مسافت های طولانی به سیگنال ها دسترسی داشته باشند ، این بدان معناست که آنها می توانند پخش برنامه های تلویزیونی ملی را همراه با برنامه های محلی ارائه دهند.

این بیشتر باعث محبوبیت تلویزیون کابلی شد. تا سال 1989 ، بیش از 53 میلیون خانوار آمریکایی مشترک تلویزیون کابلی شده اند. تخمین زده می شود که تعداد اشتراکات تلویزیون کابلی در آمریکا در اواخر قرن ، زمانی که نزدیک به 70 میلیون خانوار کابل دریافت می کردند ، به اوج خود رسیده است.

با این حال ، از سال 2000 به بعد ، همه چیز برای صنعت کابل پایین بود.

بین سال های 2000 و 2015 ، تعداد اشتراکات تلویزیون کابلی آمریکا سالانه حدود یک میلیون کاهش می یابد ، که هر از گاهی به طرز عجیبی افزایش می یابد. در نتیجه ، کمتر از نیمی از خانوارهای ایالات متحده قبلاً کابل دارند و تعداد اشتراکات نسبت به بیش از چهل سال کمتر است.

بنابراین چگونه این صنعت ماموت اینقدر چشمگیر کاهش یافته است؟ چرا تلویزیون کابلی از اجباری به گذشته تبدیل شد؟

1. ظهور خدمات پخش آنلاین

اکثر افرادی که این مقاله را می خوانند احتمالاً نوعی اشتراک سرگرمی پخش جریانی دارند.

چه Netflix ، Hulu ، HBO Max یا هر سرویس پخش جریانی دیگر ، اکثر Gen-Zers ، Millennials و حتی Baby Boomers برای یک یا چند مورد از آنها ثبت نام کرده اند. این سرویس ها هزاران نمایش تلویزیونی و فیلم ارائه می دهند که بسیاری از آنها اصلی و اختصاصی این خدمات هستند ، بنابراین می توانید آنها را در هر مکان و هر زمان تماشا کنید.

netflix در تلویزیون و از راه دور

بسیاری از نمایش های تلویزیونی بسیار محبوب توسط سرویس های اشتراک مانند Orange Is The New Black ، Ozark ، The Boys و Bojack Horseman تولید می شوند.

بنابراین سرویس های پخش کننده نه تنها تعدادی از فیلم ها و شوهای تلویزیونی شناخته شده را ارائه می دهند ، بلکه محتوای خاص خود را نیز تولید می کنند که با اشتراک اصلی خود می توانید بدون هزینه اضافی آنها را تماشا کنید.

اما تلویزیون کابلی همه این کارها را انجام می دهد ، درست است؟ این فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، اخبار را ارائه می دهد ، بنابراین چه تفاوتی دارد؟ یکی از دلایل اصلی مردم برای ترجیح سرویس های جریانی این است: هیچ کس سعی در فروش چیزی به آنها ندارد.

مرتبط: آیا Netflix وارد بازار بازی های ویدیویی می شود؟ تاکنون چه می دانیم.

2. همیشه همراه با تبلیغات

امروزه هیچ کس برای تبلیغ وقت ندارد.

تبلیغات در حال حاضر چیزی است که فکر می کنیم باید بتوانیم آن را خریداری کنیم. به همین دلیل است که بسیاری از خدمات عمده اشتراک در آنجا از تبلیغات استفاده نمی کنند.

البته ، شما گاهی اوقات یک تریلر از یک فیلم یا نمایش تلویزیونی جدید که به این سرویس می آید دریافت خواهید کرد ، اما هرگز تبلیغی برای یک ماشین ، عطر یا صبحانه کم کالری جدید در این سرویس های پخش جریانی مشاهده نخواهید کرد.

آرم های قدیمی شرکت روی دیوار

تلویزیون کابلی در اینجا اشتباه درک شده است. شما هزینه سرگرمی را با کابل پرداخت می کنید ، در حالی که مجبور هستید هر 20 دقیقه از یک صف طولانی تبلیغات عبور کنید. و هیچ گزینه ای ارائه نمی دهد که کابل بتواند از شر این تبلیغات خلاص شود.

بنابراین ، برای کسانی که می خواهند از تجارب تجاری در تجربه سرگرمی خود جلوگیری کنند ، انتخاب بین کابل و پخش جریانی واقعاً بدون دردسر است.

3. پرداخت برای هرزنامه

یکی دیگر از عناصر ناامیدکننده تلویزیون کابلی این است که شما برای صدها کانال مختلف هزینه می کنید که اکثر آنها هرگز استفاده نمی کنید. بگویید به ورزش و فیلم های مستند علاقه ای ندارید؟ این قسمت عظیمی از خدماتی را که برای آن پرداخت می کنید قطع می کند. در این صورت هزینه کانالهای خبری را پرداخت می کنید ، درصورتی که اکنون می توانید به طور کامل به تمام اخبار موردنیاز دسترسی داشته باشید.

برای بسیاری معلوم می شود که پرداخت هزینه کابل به معنای پرداخت هزینه شما برای تماشای قسمت کوچکی از محتوای ارائه شده است. کانال ها یا انواع مختلفی از محتوا وجود دارد که اکنون می توان در جای دیگری به آنها دسترسی پیدا کرد و پرداخت کابل را تقریباً بی معنی می کند.

4. این فقط خیلی گران است

به زبان ساده ، کابل برای آنچه ارائه می دهد بسیار گران است.

امروزه می توانید اشتراک چندین سرویس جریانی را با قیمت کمتری نسبت به اشتراک فقط یک سرویس کابل داشته باشید. این بدان معناست که شما به معنای واقعی کلمه می توانید از چندین سرویس به ده ها هزار فیلم و نمایش تلویزیونی دسترسی داشته باشید و همچنان هزینه کمتری از هزینه کابل را پرداخت کنید. و مردم مطمئناً به این امر پی برده اند

انبوهی از سکه ها

برای ارزیابی این عدد ، این را در نظر بگیرید: شما بطور همزمان در Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و HBO Max مشترک هستید (با استفاده از برنامه اصلی / طرح صفحه تک صفحه هر سرویس). هزینه این کار در کل 38.97 دلار در ماه خواهد بود که هنوز هم ارزان تر از اکثر برنامه های ماهانه تلویزیون کابلی است که در ایالات متحده موجود نیست.

بنابراین ، از نظر مالی ، انتخاب بین خدمات کابل و جریان کاملاً واضح است.

5- نمی توانید تلویزیون خود را به پارک ببرید

نکته جالب دیگر در مورد سرویس های جریانی این است که می توانید به هر کجا که بخواهید به آنها دسترسی داشته باشید. اگر تلفن ، رایانه لوحی یا لپ تاپ و اتصال اینترنتی مناسبی دارید ، بدون نیاز به اتصال کابل ، به راحتی می توانید فیلم و نمایش تلویزیونی تماشا کنید.

کابل ، همانطور که از نامش پیداست ، نمی تواند این مورد را ارائه دهد.

البته نشستن با پتو روی نیمکت و تماشای فیلم بسیار جالب است ، اما بسیاری از ما راحتی تماشای نمایش در رختخواب ، دستشویی ، قطار یا هر جای دیگری که مناسب ما باشد را دوست داریم. و کابل فقط نمی تواند این نیاز را برآورده کند.

مرتبط: کدام سرویس پخش جریانی بهترین محتوای کلاسیک و قدیمی را دارد؟

اوضاع در حال تغییر است و این همان شکلی است که هست

کابل از اولین خدمات یا محصولی که تاکنون به عنوان یکی از ضروریات مورد ستایش قرار گرفته است ، دور است و از آن زمان به بعد به عنوان یک یادگار برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. دستگاه های پاسخگویی ، تلفن های چرخان ، دستگاه های پخش سی دی؛ فناوری های بسیاری وجود دارد که در دنیای فعلی ما به سادگی منسوخ شده اند.

کابل فقط یکی دیگر از لیست های طولانی است و مطمئناً مواردی وجود دارد که در حال حاضر نمی توانیم بدون آنها زندگی کنیم که روزی بی فایده می شوند. گرچه به یاد سپردن گذشته و از دست دادن آنچه در گذشته بود آسان است ، اما مطمئناً چیزهای مهیجی در دنیای فناوری در پیش است که همه ما را متحیر خواهد کرد.

بنابراین ، اینجا آینده است!


من دارم تلویزیون می بینم
کدام سرویس تلویزیون زنده بهترین ارزش را برای پول در سال 2021 دارد؟

با وجود رقابت روزافزون ، برخی از سرویس های تلویزیون زنده ارزش بسیار بهتری نسبت به بقیه به مشتریان ارائه می دهند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.