1
آگوست

5 بهترین فروشگاه صرفه جویی آنلاین برای خرید پایدار

پیروی از روندها و خرید لباس های جدید باعث می شود بودجه به سرعت خراب شود. خرید توسط خرده فروشان مد روز به شما در صرفه جویی در هزینه هنگام خرید چیزهای جدید کمک می کند ، اما به چه قیمتی؟ ضایعات پوشاک با تغییر روندها همچنان در حال رشد است. مارک های مد سریع به تولید بیش از حد ادامه می دهند تا از مصرف بیش از حد خریداران تغذیه کنند و این یک دور باطل است.

خرید در فروشگاه های صرفه جویی راهی عالی برای خرید پایدار و در عین حال خرید قطعات مدرن با قیمت پایین است.

چرا جاده صرفه جویی؟

پس انداز باعث صرفه جویی در هزینه می شود. شما نه تنها لباس های دست دوم منزل جدید می دهید ، بلکه اغلب آنها به قیمت بخشی از قیمت قدیمی خود به فروش می رسند. با این حال ، علاوه بر امتیاز پس انداز پول ، پس انداز یک راه عالی برای جلوگیری از حمایت از مد سریع و خرید لباس به شیوه ای پایدارتر است.

بر اساس مطالعات اخیر ، یک فرد آمریکایی معمولاً سالانه حدود 80 پوند (36.29 کیلوگرم) لباس دور می اندازد. چرا؟ خوب ، مصرف بیش از حد.

به لطف روندهای جدیدی که تقریباً هر ماه ظاهر می شود ، و مد سریع ، تولید مقدار زیادی لباس برای ارزان ، مردم عادت کرده اند پول خرج کنند و چیزهایی بخرند که به آنها نیازی ندارند یا حتی نمی خواهند. بنابراین تعجبی ندارد که چنین تعداد سرسام آوری از لباس ها در سطل زباله قرار بگیرند. گاهی اوقات سطل زباله لباس را به این دلیل جذب می کند که رفته و رفته است و گاهی اوقات به این دلیل است که از هم پاشیده شده است. قطعات مد سریع به ندرت دوام می آورند.

اگرچه در حال حاضر فروشگاه های پوشاک زیادی روی پایداری متمرکز شده اند و هر روز تعداد بیشتری از آنها ظاهر می شوند ، اما قیمت بالایی دارند. بنابراین اکثر مردم به راحتی نمی توانند از آنجا خرید کنند. اما این نباید سفر شما به سمت پایداری را متوقف کند.

مطالب مرتبط: مزایای خرید آنلاین لباس

فروشگاه های پس انداز در اینجا می درخشند. آنها انواع قطعات را از هر طبقه ارائه می دهند ، از مارک های درجه یک گرفته تا مدل های سریع و مدل های قدیمی ، همه چیز وجود دارد. و اگر لباس H&M یا Shein خاصی را می پسندید ، بهتر است به جای حمایت مستقیم از شرکت ها ، آن را دست دوم خریداری کنید.

خرید آنلاین همیشه جذاب بوده است و فروشگاه های پس انداز آنلاین صرفه جویی را حتی ساده تر و ساده تر می کنند. به جای اینکه ساعت ها روی پای خود قایق ها و سطل ها را بچرخانید و سعی کنید لباس بعدی خود را بیابید ، می توانید یک جستجوی سریع انجام دهید ، فیلترهای مناسب را برجسته کنید و در راحتی مبل خود حرکت کنید.

thredup

ThredUp “لباس دست دوم ، سرگرمی دست اول” را ارائه می دهد. این مکان یکی از شناخته شده ترین مکان هایی است که افراد برای پس انداز آنلاین به آنجا می روند. میلیون ها مورد در فروشگاه وجود دارد ، از مارک های پایین تر تا مارک های بالاتر. همه چیز را می توانید در آنجا پیدا کنید و بهترین قسمت این است که تعداد زیادی فیلتر مفید وجود دارد. مانند اندازه های کوچک و بزرگ ، که می تواند در وقت شما صرفه جویی کرده و کل خرید را آسان کند.

علاوه بر خرید لباس از ThredUp ، می توانید اقلام خود را نیز بفروشید ، همه از راحتی خانه شما. در صورت سفارش Clean Out Kit ، یک کیف بزرگ خالدار برای شما ارسال می شود که می توانید آن را با لباس های خود پر کرده و به صورت رایگان برای شرکت ارسال کنید! ThredUp تمام صحنه پردازی و عکاسی را برای شما انجام می دهد و هنگامی که اقلام شما فروخته می شود ، به صورت اعتباری در فروشگاه یا به صورت نقدی درآمد کسب می کنید. هر چیزی که آنها قبول ندارند می تواند برای شما ارسال شود یا بازیافت شود. آیا این ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر لباس های ناخواسته و کسب درآمد از آنها با حداقل تلاش نیست؟

اگر می خواهید هنگام خرید از ThredUp چند دلار اضافی پس انداز کنید ، به دنبال کدهای تخفیف YouTube باشید. ThredUp اغلب از سازندگان حمایت می کند ، بنابراین از آن استفاده کنید.

دسترس

Depop به شما امکان خرید و فروش اقلام مد را می دهد و تلاش می کند تا جامعه ای جهانی ایجاد کند که به تنوع ، گنجاندن و پایداری ارزش می دهد. وقتی در Depop خرید می کنید ، به کاهش ضایعات کمک می کنید.

اگر به دنبال قطعات تیزتر و خلاقانه هستید ، این پلت فرم برای شما مناسب است. کل پلتفرم در محیط و زیبایی خود الهام زیادی از اینستاگرام می گیرد و این را می توان مشاهده کرد. می توانید ساعت ها به تماشای برنامه های مختلف آن بپردازید.

مانند ThredUp ، Depop به شما امکان می دهد اقلام خود را بفروشید. او مردم را تشویق می کند که هم آنچه را که فروخته اند و هم آنچه را که خریده اند در نمایش خود نشان دهند. دپوپ به دلیل عصبی بودن و حضور در رسانه های اجتماعی ، تمایل به جذب مخاطبان جوان دارد.

مارک شیک

Poshmark مکانی عالی برای جستجوی مارک های درجه یک طراح و خرید آنها با کسری از قیمت اصلی است.

فروشگاه پس انداز آنلاین اقلامی را برای زنان ، مردان ، کودکان ، حیوانات خانگی و حتی خانه ارائه می دهد. وقتی به عنوان فروشنده یا خریدار به Poshmark ملحق می شوید ، بخشی از یک جامعه جهانی می شوید. این پلتفرم دارای 70 میلیون کاربر ثبت شده با بیش از 200 میلیون مورد برای فروش است.

می توانید اقلام دست دوم جدید یا با دقت استفاده شده یا به قول Poshmark اقلام “مورد علاقه” را پیدا کنید. هر برندی که فکرش را بکنید احتمالاً در فروشگاه پس انداز قرار دارد و انتخاب شگفت انگیزی برای تماشا دارد. اگر چیزی را پیدا کردید که دوست دارید اما از محدوده قیمت شما خارج است ، Poshmark چانه زنی را ترویج می دهد و حتی دارای ویژگی پیشنهاد / ضد پیشنهاد است. همچنین یک ویژگی “مانند” وجود دارد که به شما کمک می کند پیگیری کنید که آیا یک کالا قیمت خود را کاهش داده است تا بتوانید آن را بگیرید.

همانطور که از نامش پیداست ، ASOS Marketplace از سایت معروف مد ASOS گرفته شده است. اما از آنجا که ASOS زیر چتر مد روز قرار می گیرد ، بهتر است در عوض از فروشگاه پس انداز آنلاین پشتیبانی کنید.

بازار asos

بازار ASOS مملو از بوتیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل و طراحان مستقل است و حرکت در این پلتفرم بسیار آسان است. برای جستجوی موارد می توانید از برگه های جداگانه یا نوار جستجو استفاده کنید و تا زمانی که آنها را پیدا نکردید ، روی آنها کلیک کنید. همچنین یک بخش بوتیک جداگانه وجود دارد که شما را به مجموعه ای از بوتیک ها منتظر مرور شما منتقل می کند. We Are Curves وجود دارد که به افراد کج و کوله خدمت می کند ، Cuteryko که جواهرات دست ساز عجیب و غریب می فروشد و غیره.

فروشگاه پس انداز آنلاین مواردی را که توسط افراد واقعی مدل شده اند نمایش می دهد و شامل تنوع و پاداش می شود. بنابراین در حالی که در حال پیشرفت هستید ، انواع مختلف بدن و رنگ پوست را مشاهده خواهید کرد ، که به شما کمک می کند سایه مناسب خود را انتخاب کنید.

کج

Vinted یک بازار آنلاین است که به زندگی جدید به لباس های قدیمی کمک می کند. فروشگاه پس انداز آنلاین به مصرف کنندگان امکان خرید ، فروش و حتی مبادله نو و دست دوم را می دهد. او عمدتا با پوشاک و لوازم جانبی سر و کار دارد.

این میزبان جمعی از افرادی است که ترجیح می دهند با یافتن یک مالک جدید از شر چیزهایی که دیگر نمی خواهند خلاص شوند. استفاده از این پلت فرم آسان است و هنگامی که روی آن فرود می آیید ، دقیقاً در ضخامت آن در میان اقلام ذکر شده برای فروش قرار می گیرید. اگر می خواهید به جای خرید بفروشید ، دکمه ای وجود دارد که روی آن کلیک می کنید و ثبت نام از شما طول می کشد. فقط چند مرحله آسان طول می کشد و کار شما تمام شده است.

Vinted یک تجربه ترکیبی از صرفه جویی در کیف است ، زیرا می توانید کمی از همه چیز را در آن پیدا کنید.

آیا ارزش صرفه جویی دارد؟

در سالهای اخیر ، مردم شروع به روی آوردن به فضاهای صرفه جویانه کرده و از آنها برای کسب سود ، خرید اقلام ارزان قیمت و سپس فروش مجدد آنها با قیمت مناسب استفاده کرده اند. بعضی اوقات سهام خود را از فروشندگان دیگر دریافت می کنند ، گاهی اوقات از فروشگاه های پس انداز فیزیکی ، و اغلب حتی به فروشگاه های مد سریع مراجعه می کنند ، و هدف فروشگاه های دست دوم را کاملاً از بین می برند.

اما این افراد تنها بخش کوچکی هستند و کل را نشان نمی دهند ، بنابراین هنوز از فروشگاه های صرفه جویی غافل نمی شوند. یک فروشگاه پس انداز آنلاین که برای شما مناسب است پیدا کنید و آن را وارد کنید. یک اجتماع پیدا کنید ، خرید و فروش پایدار داشته باشید و تمام تلاش خود را برای کاهش ضایعات لباس خود و حمایت نکردن از فروشگاه های مد سریع انجام دهید.


عکس قفسه لباس
5 بهترین برنامه مد دست دوم برای ذخیره در خانه

اگر می خواهید عادت های خرید خود را در حوزه مد و دست ساز خود گسترش دهید ، این برنامه ها را امتحان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده