24
ژوئن

5 بهترین برنامه برای رفع اضطراب و وحشت

مقابله با حملات اضطراب و وحشت می تواند راهی واقعاً ناهموار باشد. از استرس درجه پایین گرفته تا حملات وحشت شدید ، داشتن این مشکلات واقعاً می تواند زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد. اما یافتن پشتیبانی از این موضوعات می تواند کمک شایانی به پرداختن به آنها یا ادامه دادن آنها کند.

بنابراین ، در اینجا پنج برنامه کاربردی آورده شده است که می تواند به شما در اضطراب و وحشت کمک کند.

1. پررنگ

جرات یک روش ساده برای شناخت ، درک و مدیریت اضطراب و وحشت شما ارائه می دهد. هنگام ثبت نام در برنامه ، از شما سوال خواهد شد که نگران کدام یک از مشکلات خاص هستید ، مانند افسردگی ، بی خوابی یا اضطراب. هنگامی که منطقه مورد نظر خود را انتخاب کردید ، Dare یک راهنمای صوتی کوتاه برای آن منطقه خاص ارائه می دهد.

پس از گوش دادن به این راهنما ، می توانید تعدادی از ویژگی های برنامه Dare مانند غلبه بر اضطراب یا اضطراب سلامتی را کشف کنید. شما همچنین می توانید داستان سایر افراد را بخوانید که با مشکلات بهداشت روانی دست و پنجه نرم کرده اند اما با این وجود از چالش ها عبور کرده و به سعادت رسیده اند.

Dare همچنین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را ردیابی کنید ، جایی که می توانید سطح اضطراب خود را روزانه در مقیاس 1-10 ارزیابی کنید ، بنابراین می توانید ببینید که چگونه وضعیت کلی ذهن شما تغییر می کند.

یکی از بهترین ویژگی های Dare گزینه SOS آن است. این امکان را برای شما فراهم می کند که وقتی استرس ذهنی شما به اوج رسیده است و احساس وحشت می کنید یا بیش از حد احساس فشار می کنید ، به روش های آرام سازی دسترسی پیدا کنید. می توانید با مشکل روبرو شوید و برنامه راهنمای صوتی مفیدی را در اختیارتان قرار می دهد تا امیدوارم شما را از تاریکی دور کند و به شما اجازه دهد دوباره روشن فکر کنید.

بیشتر ویژگی های این برنامه فقط با ارتقا به نسخه ممتاز در دسترس است که هزینه آن حدوداً شصت دلار در سال یا ده دلار در ماه است. اگرچه این برنامه برای کسانی که می خواهند عوامل اصلی را ردیابی کنند و در موارد اضطراری به شما کمک کنند ، خوب عمل می کند ، اگر می خواهید به ویژگی های بیشتری به صورت رایگان دسترسی داشته باشید ، یکی دیگر از برنامه های ذکر شده در اینجا را امتحان کنید.

دانلود: جرات برای اندروید iOS (نسخه پرمیوم رایگان و رایگان)

2. ریشه دار

Rootd برنامه ای است که به شما امکان می دهد در مورد مشکلات ذهنی خاص خود و آنچه می توانید برای کمک به خود انجام دهید بیاموزید.

ویژگی اصلی Rootr نام دارد. وقتی احساس می کنید دچار وحشت یا احساسات طاقت فرسایی شده اید می توانید از این مورد استفاده کنید. این برنامه شما را از طریق احساس شما راهنمایی می کند و از شما می خواهد که روی چیزهای خاصی تمرکز کنید تا به شما در بازگشت به حالت آرام کمک کند. همچنین جملات مثبت و اطمینان بخشی به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد افکار و احساسات خود را منطقی کنید.

از دیگر ویژگی های مفید آن می توان به Breathr ، Sleepr و Visualizr اشاره کرد. آنها بیشتر شبیه توجه یا کاربردهای تنفس عمیق هستند و به شما امکان می دهند از طریق تجسم و تمرینات تنفسی با مشکلات خود کنار بیایید. این برنامه نحوه انجام این دو تمرین را به شما راهنمایی می کند و در طول مسیر با شما می ماند و زمان فعالیت خود را تعیین می کند.

مرتبط: 5 برنامه هنری درمانی آنلاین آرامبخش رایگان برای آرامش خاطر و تسکین استرس

همچنین می توانید از ویژگی “ورود” برنامه برای ثبت روحیه ، فعالیت های روزمره و نوشتن در مورد احساس خود استفاده کنید. می توانید یادآوری ها را تنظیم کنید تا بتوانید هر روز اعلام حضور کنید. همچنین می توانید یادآوری هایی را برای عملکردهای Breathr ، Sleepr و Visualizr تنظیم کنید.

این برنامه پیشرفت شما را ردیابی می کند و به شما امکان می دهد اضطراب را ثبت کنید و تعداد حملات وحشت را که پشت سر گذاشته اید و همچنین مدت زمانی را که با استفاده از عملکردهای Sleepr ، Breathr و Visualizr صرف کرده اید ، ثبت کنید.

دانلود: روت شده برای اندروید iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

3. منطقه امن من

My Safe Zone ابزار تسکین دهنده ای ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بر احساسات اضطراب آور خود غلبه کنید. چهار گزینه اصلی برای انتخاب در برنامه وجود دارد: الگوهای هراس ، بیانیه های مثبت ، انیمیشن های آرامش بخش و صداهای آرامش بخش. هر یک از آنها فضای آرام و آرام را برای از بین بردن استرس و بازگشت به خود فراهم می کند.

برخلاف Dare یا Rootd ، My Safe Zone خلق و خوی شما را ثبت نمی کند یا هیچ درسی برای اضطراب یا وحشت ارائه نمی دهد. هدف برنامه تمرکز بیشتر بر روی آرامش بخشیدن به شما در حال حاضر است. با این حال ، با پرداخت چند دلار در ماه ، می توانید به نسخه برتر ارتقا دهید ، که به شما امکان می دهد تأییدهای سفارشی را اضافه کنید و دوست خود را برای وحشت از مخاطبین اضطراری خود انتخاب کنید.

دانلود: منطقه امن Android من iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

4. آسان فکر کردن

Mind Ease فضایی گرم و آرام را برای کنار آمدن با اضطراب شما فراهم می کند. صفحه اصلی خود دارای غروب آفتاب زیبایی با صدای پس زمینه امواج و آواز پرندگان است که به خودی خود می تواند به آرامش شما کمک کند.

عملکرد اصلی برنامه گزینه Calm Me است. در اینجا می توانید افکار و احساسات فعلی خود را ثبت کنید و بسته به پاسخ شما ، برنامه وسیله ای برای محافظت مانند شناخت درمانی را ارائه می دهد. سپس به شما گفته می شود که درمان یا داروی خاص شامل چه مواردی است و از شما می پرسند که چه رویداد یا سناریوی خاصی باعث آن شده است.

مرتبط: 5 بهترین برنامه برای مقابله با سوختگی

سپس برنامه شما را از طریق تعدادی از تکنیک های مهم تفکر راهنمایی می کند. از شما خواسته می شود که فکر یا راه انداز خود را در نظر بگیرید و پس از چند قدم دیگر از شما خواسته می شود که ایمان واقعی و جدیدی پیدا کنید. ثابت شده است که این روش برای بسیاری از افراد مفید است ، بنابراین مطمئناً می تواند به شما نیز کمک کند.

در گزینه Explore این برنامه می توانید منابع و فعالیتهای جالبی را پیدا کنید که محدود به نسخه برتر برنامه است که هر سال حدود 35 دلار هزینه دارد. با استفاده از این اشتراک می توانید بینشی برای اضطراب ، تمرینات نامحدود و شخصی سازی عمیق تر دریافت کنید.

دانلود: ذهن آسان برای آندروید iOS (نسخه پرمیوم رایگان و رایگان)

5. ارسال کنید

Wysa با سایر برنامه های ذکر شده در اینجا کمی متفاوت است زیرا از هوش مصنوعی برای شناسایی مشکلات شما استفاده می کند. شما می توانید با یک ربات مجهز به هوش مصنوعی صحبت کنید که به نگرانی های شما پاسخ دهد و راه حل های ساده ای برای کمک به شما ارائه دهد. این ربات هوش مصنوعی هنوز در مرحله بتا است و همه چین ها هنوز اتو نشده اند.

این برنامه همچنین تمریناتی را در زمینه های مختلف شامل اضطراب سلامتی ، خرابی ، اعتماد به نفس و بهره وری ارائه می دهد. همچنین می توانید دفترچه خاطرات خود را بررسی کنید تا فعالیت هایی را که به پایان رسانده اید و پیشرفتی که تاکنون داشته اید مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که برخی از ویژگی های برنامه Wysa فقط از طریق نسخه ممتاز مانند تمرینات نامحدود و فعالیت های مراقبه قابل دسترسی است.

دانلود: Wysa برای اندروید iOS (نسخه پرمیوم رایگان و رایگان)

اضطراب خود را برطرف کرده و آرام باشید

ما در زمانی منحصر به فرد هستیم که می توانیم از راحتی خانه خود و به صورت رایگان به ابزارهای فوق العاده مفید بهداشت روان دسترسی پیدا کنیم. پس چرا به آنها فرصتی نمی دهید تا بفهمند آیا می توانند به شما در درک و کنترل اضطراب و وحشت خود کمک کنند.


برنامه های مراقبه
5 برنامه برای مراقبه و آرامش برای غلبه بر استرس و اضطراب

چگونه با استرس و اضطراب کنار می آیید؟ برای داشتن سلامت روان از طریق برنامه های مدیتیشن و آرامش ، تفکر مثبت بسازید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.