7
ژوئن

5 برنامه پیگیری بارداری برتر برای Android

هر زنی که باردار شده باشد به شما می گوید که گذراندن آن هرگز آسان نیست. ناراحتی های زیادی وجود دارد که بارداری می تواند ایجاد کند ، اما اکنون روش هایی وجود دارد که فناوری می تواند به سهولت روند کار و کمی قابل کنترل تر شدن آن کمک کند.

در اینجا پنج برنامه عالی وجود دارد که می توانید در صورت انتظار از آنها استفاده کنید.

1. بارداری +

برنامه بارداری + برای ردیابی روند بارداری شما در طول زمان ، در طول هر سه ماهه عالی است. بهتر است هنگام ثبت نام در برنامه ، از موعد مقرر یا تاریخ تقریبی خود مطلع شوید ، زیرا این برنامه به شما امکان می دهد بارداری شما را با دقت بیشتری پیگیری کند.

این برنامه همچنین شامل تقویمی با نکات ، ترفندها و حقایق روزانه در مورد تقریباً همه چیز درباره بارداری است. شما می توانید در مورد مهمترین کارهایی که باید انجام دهید یا از آنها اجتناب کنید ، مطالعه کنید و همچنین می توانید در مورد تغییراتی که در بدن شما در طول هر سه ماهه اتفاق می افتد اطلاعات کسب کنید.

همچنین می توانید برای روز اجتناب ناپذیر تولد یک برنامه تولد بنویسید ، همچنین تعهدات و سایر عوامل مهم مانند وزن خود را کنترل کنید. حتی راهنماهایی برای کمک به شما در این راه وجود دارد.

دانلود: بارداری + (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

2. بارداری هفته به هفته

هفته به هفته بارداری به شما این امکان را می دهد تا در حالی که هفته ها و ماه های بارداری شما می گذرد ، همه چیز را در مورد بدن و کودک خود یاد بگیرید. هر هفته ، این برنامه به شما می گوید که رحم و کودک شما چگونه رشد می کنند و مثالهای مقایسه ای برای شما می آورند. روزانه درباره بارداری خود به روزرسانی دریافت خواهید کرد ، که هر یک به شما واقعیت کوچکی در مورد کودک خود می دهد.

این برنامه همچنین طول و عرض تقریبی کودک شما را حتی در چند هفته بارداری به شما می دهد. این مراحل مهم را از جمله رسیدن به هر سه ماهه و زمان رشد کودک از جنین به جنین به شما اطلاع می دهد.

این برنامه برخی از ویژگی های مفید دیگر در بالای ردیابی ، از جمله ردیابی انقباضات Braxton Hicks و ردیاب برای وزن بدن خود را در دوران بارداری ارائه می دهد.

دانلود: بارداری هفته به هفته (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

3. YogiBirth

برنامه YogiBirth به طور خاص بر روی تمرین یوگا در دوران بارداری متمرکز است. این مجموعه انتخاب گسترده ای از کلاس ها را ارائه می دهد که می توانید بصورت رایگان انتخاب کنید. شما می توانید بین یوگا برای تعادل ، یوگا برای شهود ، یوگا برای خستگی و موارد دیگر انتخاب کنید. حتی کلاس هایی وجود دارد که به شما کمک می کند با کودک خود ارتباط برقرار کنید. حتی می توانید چند درس و نکات مفید برای یوگا برای هفته ها و ماه های بعد از تولد پیدا کنید.

این برنامه علاوه بر یوگا ، کلاسهای مدیتیشن مختلفی را نیز برگزار می کند ، از جمله کلاسهایی که به تنفس جایگزین سوراخ بینی ، تنفس زنبور عسل و پیوند با کودک شما کمک می کنند. حتی می توانید برای حفظ شناسنامه ها در یک کلاس شرکت کنید. همچنین می توانید در کلاس تصویربرداری از تولد شرکت کنید ، که می تواند نگرانی های شما را هنگام تولد کاهش دهد.

سرانجام ، این برنامه مجموعه ای از فیلم های آموزشی را ارائه می دهد که بسیاری از مناطق بارداری را پوشش می دهد. می توانید در مورد مصرف کافئین در دوران بارداری ، تغییرات هورمون ها ، کف لگن و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید. همچنین یک کلاس وجود دارد که به شما کمک می کند موقعیت های بدن مفید برای زایمان پیدا کنید که می تواند به روند زایمان کمک کند.

علاوه بر همه اینها ، در همه این فیلم های آموزشی ، می توانید با برخی از موضوعات حساس تری که ممکن است درباره آنها س questionsال داشته باشید ، از جمله رابطه جنسی در دوران بارداری و ایجاد علائم کشش ، آشنا شوید. این برنامه دارای برخی از ویژگی های عالی برای کمک به شما در هر سه ماهه است.

دانلود: YogiBirth (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

4. شمع

برنامه GLOW ویژگی های مختلفی را در خود جای داده است که بارداری را برای شما بسیار راحت تر می کند. مانند برخی از برنامه های ذکر شده در اینجا ، GLOW به شما امکان می دهد بارداری خود را روز به روز ردیابی کنید. با این حال ، این بخش همچنین “Scoop of the Day” را فراهم می کند ، که به شما اجازه می دهد همه چیز را در مورد مرحله دقیق بارداری خود بخوانید.

این برنامه همچنین دارای یک انجمن بارداری است که در آن مادران و مادران آینده می توانند دور هم جمع شوند. شما می توانید در مورد تجربه خود صحبت کنید ، درخواست کنید یا مشاوره دهید ، و ببینید که مادران دیگر چه چیزی را تجربه می کنند. می توانید تنظیمات انجمن خود را به گونه ای تنظیم کنید که پست هایی از دسته های خاص مانند کلوپ های مادران ، سلامتی و تناسب اندام ، سرگرمی و بهداشت روانی را به شما نشان دهد.

مرتبط: بهترین برنامه ها برای ردیابی رشد کودک شما

یکی از بهترین ویژگی های این برنامه گزینه ایجاد رجیستری نوزاد است. شما می توانید از سراسر وب محصولاتی از جمله آمازون ، فیلیپس ، داو و غیره را اضافه کنید. حتی می توانید رجیستری خود را ، اگر در جای دیگری دارید ، به برنامه GLOW منتقل کنید.

برای دسترسی به ویژگی های اضافی و تنظیمات شخصی تر ، می توانید به نسخه ممتاز برنامه ارتقا دهید که هزینه آن چندین دلار در ماه است. متناوباً ، می توانید با پرداخت حدود 40 دلار اشتراک مادام العمر برای برنامه پرداخت کنید.

دانلود: GLOW (نسخه پرمیوم رایگان و رایگان)

5. ردیاب اویا برای بارداری

اویا ، مانند بسیاری از برنامه های دیگر که در اینجا ذکر شده است ، به شما امکان می دهد بارداری خود را با اطلاع از فاصله و فاصله سه ماهه خود ردیابی کنید. با این حال ، این برنامه بیشتر به عنوان مادر باردار بر سلامتی شما تمرکز دارد.

این برنامه دارای یک ویژگی شرایط ویژه است که به شما امکان می دهد هر بیماری خاصی را که ممکن است داشته باشید ، و همچنین یک یادآوری ویتامین قبل از تولد و پیگیری وزن که می تواند به شما کمک کند سلامت خود را ثبت کنید و تغییراتی را که ممکن است در طول بارداری در بدن شما ایجاد شود ، کمک کند.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تعدادی از موضوعات پیرامون بارداری خود را بخوانید ، از جمله مواد مغذی مهم و کارهایی که می توانید برای ادامه لذت بردن از بارداری خود انجام دهید ، مانند ساختن ماکت. همچنین به شما این امکان را می دهد که در مرحله خاصی از بارداری که در آن هستید در مورد کودک خود بخوانید.

این برنامه همچنین دارای یک ویژگی سلامتی است که بر اساس مجموعه ای از سوالات خاصی که از شما خواسته می شود به آنها پاسخ دهید ، در مورد سلامت زنان و سلامت بارداری به شما مشاوره می دهد. مطمئناً ، اگر از پاسخ دادن به س questionsالات خاصی احساس راحتی نمی کنید ، برنامه به شما امکان می دهد از آنها صرف نظر کنید.

سرانجام ، این برنامه دارای یک ویژگی جامعه است که در آن می توانید با مادران دیگر و مادران باردار صحبت کنید. می توانید در مورد بارداری س questionsال کنید یا به آن پاسخ دهید و ببینید زنان دیگر چه احساسی دارند.

دانلود: ردیاب اویا برای بارداری (رایگان)

به این برنامه ها اجازه دهید فشار روی بارداری شما را کاهش دهند

بارداری یک سفر دشوار و احساسی است و اگرچه هیچ کاری نمی تواند آن را بدون استرس انجام دهد ، اما این برنامه ها با ردیابی و مشاهده سفر خود به شما کمک می کنند همه چیز را ردیابی کنید. چه کسی می داند ، این برنامه ها حتی ممکن است به شما اجازه دهند چیز جالب در مورد مادر باردار یاد بگیرید!


برنامه-های-پایه-والدین
8 برنامه اساسی تلفن همراه برای والدین جدید و آینده

اگر انتظار دارید یا به تازگی پدر و مادر جدیدی شده اید ، برای شروع سفر والدین خود ، این برنامه ها را بررسی کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.