18
آوریل

5 برنامه برتر برای Android و iPhone برای ساده کردن خرید مواد غذایی

با وجود همه کارهای پیشرفته ای که تلفن های ما از پس آن برمی آیند ، فراموش کردن کارهای نسبتاً ساده مانند خرید بسیار آسان است. دانستن اینکه به چه چیزهایی نیاز دارید و بهترین معاملات کجاست ، اگر آماده نشوید حیرت انگیز است.

مدتهاست که به لطف تلفن های همراه ، لیست های خرید کاغذ و کاغذ ناپدید شده اند. با بارگیری این برنامه های تلفن همراه ، می توانید کنترل خرید خود را دوباره بدست آورید و فضای ذهنی را آزاد کنید تا روی عناصر مهم زندگی خود تمرکز کنید.

1. حافظ دستور العمل ها

Recipe Keeper یک برنامه عالی است که نه تنها دستور العمل های شما را ذخیره می کند ، بلکه ارائه می دهد برنامه ریزی غذا و لیست خرید هم. این یک رابط کاربری ساده است و حتی به شما امکان وارد کردن و صادر کردن دستور العمل ها و همچنین همگام سازی با Amazon Alexa را می دهد.

استفاده كردن برنامه ریزی غذا، می توانید در روزهای خاصی ظروف را تنظیم کنید و حتی آنها را با صبحانه ، ناهار و شام رنگ آمیزی کنید. این یک روش مناسب برای نقشه برداری از هفته وعده های غذایی و از بین بردن آن است.

بر لیست خرید، می توانید هنگام مرور در فروشگاه یا سفارش آنلاین ، مواد غذایی را برچسب گذاری کنید. پس از اتمام سفر ، می توانید به راحتی همه موارد را بردارید تا برای دفعه بعدی آماده شوید.

یک نسخه حرفه ای در دسترس است که به شما امکان می دهد دستورالعمل های نامحدودی اضافه کنید ، همچنین دستور العمل ها ، لیست های خرید و برنامه ریز غذا را در همه دستگاه های خود همگام سازی کنید. علاوه بر این ، نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد دستورالعمل های خود را در فضای ابری بایگانی کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود: نگهدارنده دستور العمل IOS Android (نسخه رایگان و رایگان موجود است)

2. خوشمزه

Yummly یک برنامه محبوب برای برنامه غذایی است که شامل دستورالعمل های گام به گام همراه با دستورالعمل های ویدئویی و همچنین اطلاعات تغذیه ای برای این دستور العمل ها است.

اگر می خواهید پخت و پز خود را بهبود ببخشید ، از منطقه راحتی خود خارج شوید و غذاهای جدیدی را امتحان کنید ، احتمالاً مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت.

شما می توانید این برنامه را با برنامه Apple Health متصل کنید ، این کار اندازه گیری مزایا و معایبی را که از ظرف های جداگانه دریافت می کنید آسان می کند. همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از دوربین مواد موجود را اسکن کنید و سپس برنامه گزینه های دستورالعمل را بر اساس آنچه قبلاً در آشپزخانه دارید انتخاب می کند.

شاید جالب ترین ویژگی آن توانایی اتصال به لوازم خانگی هوشمند در آشپزخانه باشد. فناوری آشپزخانه هوشمند در حال افزایش محبوبیت است و توانایی اتصال Yummly به بهترین ابزارهای آشپزخانه هوشمند باعث افزایش کارایی هر کسی که در محصولات خانه هوشمند سرمایه گذاری کرده است می شود.

دانلود: برای iOS خوشمزه است Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

گالری تصاویر (2 تصویر)

Grocery ما یک برنامه ساده طراحی شده است که به شما امکان می دهد لیست خرید را بین خانواده ها به اشتراک بگذارید. اگر همسر یا اعضای خانواده در فروشگاه دیگری هستید ، می توانید از لیست همگام شده ای که به اشتراک می گذارید برای خریدهای خود استفاده کنید. این از احتمال دو برابر شدن تصادفی جلوگیری می کند.

این برنامه به شما امکان می دهد تا اقلام خود را در دسته بندی ها (غذاهای منجمد ، لبنیات ، گوشت و غیره) قرار دهید و برای سهولت در به خاطر سپردن مواد ، به دستور العمل ها اضافه کنید. به یاد داشته باشید که این ترکیب را با استفاده از برنامه های کوپن غذا ترکیب کنید. پس انداز شما با استفاده منظم از پیشنهادات و معاملات به سرعت اضافه می شود.

مواد غذایی ما چند پلتفرمی است ، بنابراین اگر عضو خانواده از پلتفرم دیگری استفاده می کنید دیگر نگران نباشید. این اپلیکیشن از طرحی قابل فهم برخوردار است و آن را برای اشتراک گذاری با اعضای بزرگتر خانواده که از نظر دیجیتالی اعتماد به نفس ندارند ، ایده آل می کند.

دانلود: مواد غذایی iOS ما Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

4. تغذیه

Mealime یک برنامه خارق العاده است که بر تغذیه سالم تمرکز دارد و محلی را برای ذخیره و کشف بهترین برنامه ها و دستور العمل های غذایی ارائه می دهد. خوردن غذای سالم چیزی است که بسیاری از ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم ، اما این برنامه آن را آسان و حتی سرگرم کننده می کند.

هنگامی که برنامه را برای اولین بار بارگذاری می کنید ، می توانید رژیم خود را انتخاب کنید. گزینه ها شامل کلاسیک ، وگان و کتو با گزینه های دیگر هستند که همه رژیم های اصلی را پوشش می دهند. همچنین از آلرژی و عدم تمایل شما و همچنین تعداد وعده های غذایی می خواهید بخورید.

او از شما می خواهد که با انتخاب دستور العمل های موجود در برنامه ، برنامه غذایی خود را تنظیم کنید. هنگامی که برنامه غذایی شما ساخته شد ، مال خودتان باشید مواد غذایی بخش مواد لازم برای غذاهای شما را نشان می دهد. این همچنین به شما امکان می دهد در صورت تمایل انتخاب خود را اضافه کنید. یکی دیگر از ویژگی های عالی این است پس انداز در ضایعات مواد غذایی، که به شما کمک می کند غذای بدون استفاده را به حداقل برسانید و در نتیجه پس انداز کنید.

برخی از دستور العمل ها برای نسخه حرفه ای این برنامه اختصاص داده شده است ، که همچنین اطلاعات تغذیه ای استثنایی ، فیلترهای پیشرفته و موارد دیگر را به شما ارائه می دهد.

دانلود: زمان صرف غذا برای iOS | Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

5. AnyList

AnyList از روشی ساده در لیست های خرید مواد غذایی استفاده می کند. این گروه های غذایی را سازماندهی و طبقه بندی می کند و به شما امکان می دهد دستور العمل ها را ذخیره کنید و لیست های خود را به راحتی با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. این دستگاه همچنین دارای بسیاری از ویژگی های دستگاه است ، که مدیریت لیست ها و دستور العمل های خود را برای شما آسان تر می کند ، حتی هنگام تغییر آنچه در طول روز استفاده می کنید.

مرتبط: خدمات تحویل مواد غذایی بصورت آنلاین سریع و آسان است

استفاده كردن لیست کنید بخش به شما امکان می دهد مواد غذایی را اضافه کنید که می توانید در سفر خرید بعدی خود آنها را برچسب گذاری کنید. پذیرایی بخش به شما امکان می دهد دستورالعمل هایی را ایجاد یا وارد کنید و آنها را برای دسترسی آسان ذخیره کنید.

سرانجام ، اگر به AnyList Complete ارتقا دهید ، می توانید استفاده کنید برنامه غذایی برای برنامه ریزی دستورالعمل های خاص برای روزهای خاص ، از جمله مزایای دیگر ، برگه را انتخاب کنید.

دانلود: AnyList برای iOS | Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

خرید ، به ویژه برای مواد غذایی ، یک کار تکراری است که ماندن در آن دشوار است. این امر به ویژه هنگامی اتفاق می افتد که وقایع مهم تری در زندگی شما اتفاق می افتد.

خوشبختانه تلفن های ما با برنامه هایی از این دست به ما امکان می دهند تجربه خرید را ساده کنیم. با كمك كمك ، این كار هر هفته كار ساده ای است و زمانی را كه می توانید در جاهای دیگر بهتر خرج كنید از دست نمی دهد.


زنی که با خوشحالی در آشپزخانه کار می کند
10 برنامه تلفن همراه که به افراد مبتدی نحوه آشپزی را آموزش می دهند

آیا می خواهید مهارت های آشپزی خود را بهبود ببخشید؟ برای یافتن دستور العمل های جدید و موارد دیگر ، این برنامه ها را در iPhone بارگیری کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.