1
آگوست

5 برنامه برتر برای محو کردن صفحه گوشی Android خود برای حفظ حریم خصوصی

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که در مکانی عمومی مانند مترو ، صفحه تلفن خود را باز کنید و احساس کنید دیگران در حال تماشای تلفن شما هستند. گاهی اوقات در یک مکان شلوغ با اطلاعات شخصی و مهم خود وارد برنامه می شود و در این شرایط شما باید مراقب باشید که دیگران نام کاربری ، رمز عبور و .. شما را نبینند برنامه هایی هستند که به شما کمک می کنند صفحه تلفن خود را پنهان کنید. در این مقاله از Anzel Web ما 5 برنامه برتر را برای تار شدن صفحه تلفن Android برای حفظ حریم خصوصی به شما ارائه می دهیم.

برای جلوگیری از نمایش دیگر افراد ، صفحه را تار کنید

بهترین برنامه های حفظ حریم خصوصی در صفحه تلفن Android شما

هنگام استفاده از تلفن همراه ، حفظ حریم خصوصی اهمیت ویژه ای دارد. مهم نیست که چه چیزی دارید ، می بینید که چیست. یک ایمیل مهم تجاری ، اطلاعات حساب بانکی ، عکس عزیزانتان ، یک فیلم شخصی و … صرف نظر از محتوا ، دیگران نباید آن را بدون شما ببینند رضایت برنامه هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند صفحه گوشی خود را تار یا فیلتر کنید. در این مقاله از Anzel Web برنامه هایی را به شما ارائه می دهیم که مانع از مشاهده صفحه نمایش تلفن می شود.

می توانید نسخه کامل این برنامه ها را از سرویس های ایرانی بارگیری کنید.

با حریم خصوصی محافظ حریم خصوصی از کنجکاوی روی صفحه تلفن خودداری کنید

از کنجکاوی روی صفحه تلفن خودداری کنید

برای جلوگیری از تداخل صفحه می توانید از برنامه Privacy Guard Privacy استفاده کنید. این برنامه ها دارای رابط کاربری ساده ای هستند و استفاده از آنها آسان است. نسخه رایگان برنامه دارای تبلیغات است ، اما برای جلوگیری از نمایش آنها می توانید یک نسخه مشترک ایجاد کنید. با استفاده از این برنامه می توانید لایه های رنگی با طرح های مختلف را برای صفحه نمایش گوشی خود قرار دهید.

چندین روش برای بستن صفحه گوشی وجود دارد. یکی از این روش ها دوبار ضربه زدن روی صفحه است. برای یادگیری نحوه فعال سازی این ویژگی ، نحوه روشن و خاموش کردن صفحه تلفن با دو ضربه را مطالعه کنید.

صفحه تلفن در برابر فیلتر حریم خصوصی حریم خصوصی پررنگ است

برنامه جاسوسی صفحه تلفن جاسوسی

فیلتر حریم خصوصی Bold یک برنامه رایگان در این زمینه است ، اما تبلیغات وجود دارد. به راحتی می توانید شکل ، اندازه ، رنگ ، شفافیت و … فیلتر را تنظیم کنید. همچنان می توانید از برنامه های تلفن خود با فیلتر استفاده کنید. چندین حالت فیلترینگ وجود دارد. این فیلتر دارای اشکال مختلف دایره ، مربع و مستطیل است و شما می توانید با توجه به نیاز خود شکل ، رنگ و رنگ دلخواه را انتخاب کنید.

فیلتر حریم خصوصی سامسونگ Privacy Filter Pro

برنامه حریم خصوصی صفحه تلفن

Privacy Filter Pro یکی دیگر از فیلترهای Samsung … Privacy Filter است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلتر را با یک لمس فعال کرده و به همان ترتیب خاموش کنید. همچنین می توانید آن را از نوار وضعیت فعال یا غیرفعال کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه وجود فیلترهای مختلف و رنگی است. همچنین می توانید شفافیت فیلتر را مشخص کنید. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه این است که باتری گوشی شما را تا حد زیادی کاهش نمی دهد.

برنامه حفظ حریم خصوصی صفحه نمایش برای حفظ حریم خصوصی صفحه تلفن

از دیدن صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود اجتناب کنید

Samsung و Privacy RE صفحه نمایش حریم خصوصی یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. با استفاده از این برنامه می توانید اطلاعات مربوط به یک برنامه را از نظر خارج کرده و کار با آن را ادامه دهید. علاوه بر این ، امکان تغییر اندازه و جابجایی فیلتر نیز وجود دارد. همچنین می توانید شفافیت فیلتر را تغییر دهید. فیلترها در رنگها و طرحهای مختلف موجود است.

برای محافظت از صفحه نمایش گوشی خود ، بهتر است آن را با یک شیشه مخصوص بپوشانید. برای آشنایی با نحوه قرار دادن درست شیشه روی صفحه ، نحوه اتصال صفحه محافظ صفحه را مطالعه کنید.

با Screen Guard از مشاهده صفحه در تلفن Android خود جلوگیری کنید

از دیدن صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود اجتناب کنید

می توانید از برنامه Screen Guard برای جلوگیری از دیده شدن تلفن Android خود در صفحه استفاده کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه قابلیت تغییر اندازه فیلتر است. در واقع می توانید فیلتر را در محلی از صفحه قرار دهید که نمی خواهید دیگران آن را ببینند. امکان شفافیت فیلتر نیز وجود دارد و این نیز با توجه به حالت شب تغییر می کند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه این است که از باتری زیاد در تلفن شما استفاده نمی کند. رابط کاربری برنامه ساده است و همه می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما 5 برنامه برتر را برای تار شدن صفحه تلفن Android برای حفظ حریم خصوصی از Anzel Web ارائه کردیم. از کدام برنامه استفاده می کنید تا صفحه گوشی را نبینید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.