12
جولای

5 برنامه ای که می توانند به شما کمک کنند

شاید تماشای Netflix در اوقات فراغت بسیار سرگرم کننده باشد ، اما احساس عدم کار روی پروژه شما قطعاً استرس آور است.

این احساس باعث می شود شما فکر کنید فردی بسیار بی بهره هستید. با درک و دانستن مشکلات خود می توانید بهتر با آنها کنار بیایید.

در اینجا برخی از عاداتی که باعث عدم تولید افراد می شود و نحوه جلوگیری از آنها وجود دارد.

1. از نظر جسمی بی نظم است: در ردیابی موارد مشکل دارید

اولین چیزی که باید در خود متوجه شوید این است که آیا همه چیز را مرتب و منظم می کنید یا انبوهی از چیزها در همه جا پراکنده است.

عادت یک فرد غیرمولد

چقدر طول می کشد تا چیزی را که ماه ها پیش استفاده کرده اید به دست بیاورید؟ پاسخ شما ممکن است به این معنی باشد که از نظر جسمی بی نظم هستید ، با توجه به مدت زمان طولانی.

در این باره چه بگویم

چه در خانه باشید و چه در دفتر ، اگر همه چیز در اختیار داشته باشید ، این می تواند زمانی را که برای یافتن آن صرف می کنید کاهش دهد. و بنابراین می توانید به جای اینکه انرژی خود را برای کارهای بیهوده تلف کنید ، کارهای اساسی را که باید انجام دهید شروع کنید.

در اینجا برنامه ای وجود دارد که می تواند به شما در انجام آن با سهولت کمک کند.

FamilyWall: این می تواند به شما کمک کند تا همه چیز را در خانه و دفتر مرتب کنید. از برنامه ریزی تا نظافت اتاق گرفته تا جلسات اداری ، می توانید تقریباً همه چیز را با آن برنامه ریزی و پیگیری کنید.

دانلود: FamilyWall برای آندروید iOS

2. از نظر ذهنی بی نظم: ذهن آنها همچنان سرگردان است

آیا تا به حال به مدت 30 دقیقه در مورد چیزی گیج شده اید که چند جمله می تواند کار را انجام دهد؟

در این صورت ، احتمالاً از نظر ذهنی بی نظم هستید. در حال حاضر درک درستی از آنچه شما می خواهید وجود ندارد ، که می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند. به عنوان مثال ، شما نمی توانستید کسی را وادار کنید که کاری را همانطور که می خواستید انجام دهد زیرا بیش از حد مشغول توضیح دادن بودید که چرا باید این کار را به روش خاصی انجام دهید.

در این مورد چه باید کرد

برقراری ارتباط واضح ، نه تنها برای روابط شخصی بلکه برای روابط حرفه ای ، ضروری است. در اینجا برنامه ای وجود دارد که می تواند به شما در تمرکز بهتر و آرامش ذهن شما کمک کند.

مود فیت: این برنامه برای شکل گیری بهتر روحیه شما و کمک به شما در درک احساسات و احساسات بهتر شما طراحی شده است. به این ترتیب می توانید ارتباطات بهتر و واضح تری داشته باشید و کارها را به موقع انجام دهید و به موفقیت های بیشتری در زندگی دست پیدا کنید.

دانلود: Moodfit برای اندروید iOS

3. هرگز از قبل برنامه ریزی نکنید: برنامه ریزی مانعی برای آنها محسوب می شود

اگر هرگز برای روز خود برنامه ریزی نمی کنید و دوست دارید با جریان کار پیش بروید ، بعید است کاری انجام دهید. برنامه ریزی نکردن یکی از بدترین عادت های افراد غیرمولد است.

زیرا وقتی نمی دانید بعد باید چه کاری انجام دهید ، معمولاً در حال تماشای یک فیلم جالب در مورد یک گربه روی کاناپه هستید. و چرخه تکرار می شود.

هیچ نشانه ای از مسیر وجود ندارد

در این مورد چه باید کرد

اگر در رسیدن به اهداف خود جدی هستید ، ابتدا لیستی از کارها را صبح انجام دهید یا روزهای خود را از قبل برنامه ریزی کنید. برای مدیریت زمان خود به طور موثر از برنامه زیر استفاده کنید.

تعویض: این یک برنامه ردیابی زمان عالی است که شما برای هر یک از کارهای لیست کارهای خود صرف می کنید. به این ترتیب شما همیشه می توانید سازمان یافته بمانید. و هنگامی که با تایمر کار می کنید ، معمولاً در زمان کمتری کار را تمام می کنید زیرا تمرکز بیشتری دارید.

به این ترتیب ، در نهایت می توانید وقت بیشتری برای صرف چیزهایی که دوست دارید داشته باشید. در مورد تماشای این فیلم جالب برای یک گربه بدون هیچ گناهی که پروژه ناقصی دارید ، چطور؟

دانلود: برای Android سوئیچ کنید iOS به صورت رایگان

4- غالباً مهلت مقرر را از دست می دهید: هرگز حاضر نشوید و به موقع نفرستید

یکی دیگر از علائم یک فرد کاملاً غیرمولد که معمولاً منجر به شکست می شود ، عدم مهلت مقرر است.

خیره به لپ تاپ

شما فقط نمی دانید که زمان به کجا رسیده است و اکنون برای کارهایی که به راحتی می توانید در عرض چند ساعت انجام دهید به یک برنامه افزودنی نیاز دارید. اگر این اتفاق برای شما افتاد ، وقت آن است که چیزی را تغییر دهید.

در این مورد چه باید کرد

عدم ارسال به موقع کار می تواند اعتماد دیگران را نسبت به شما از دست دهد. علاوه بر این ، ممکن است تجارت یا شغل خود را نیز از دست دهید. بنابراین ، پیگیری وظایف خود و انجام به موقع آنها ضروری است.

در اینجا برنامه ای وجود دارد که می تواند در انجام آن به شما کمک کند.

Any.do: این یک برنامه دسک تاپ است که می تواند به راحتی با تقویم G ، iCloud و Exchange شما هماهنگ شود. به شما امکان می دهد وظایف ، یادداشت ها را اضافه کنید و آنها را با همکاران خود به اشتراک بگذارید.

دانلود: Any.do برای ویندوز مک | اندروید | iOS

5. در زندگی واقعی هیچ هدفی وجود ندارد: برای داشتن مثمر ثمر تلاش کنید

اگر می خواهید مولد باشید ، باید اهداف ، اولویت ها و چیزهایی را که از زندگی می خواهید داشته باشید. اگر مثلاً فکر می کنید ، “اگر می توانستم این کار را در عرض دو ساعت انجام دهم ، وقت بیشتری برای تمرین گیتار خود خواهم داشت.”

با این حال ، اگر چنین اهداف و اولویت هایی ندارید و همه چیز به همان اندازه مهم است ، انجام به موقع کارها برای شما چندان مهم نخواهد بود.

در این مورد چه باید کرد

اکنون نوبت شماست که اهداف زندگی خود را تعیین کنید. اگر هدف نمی خواهید ، مشکلی نیست. شما احتمالاً سرگرمی ها یا کارهای جانبی دارید که می خواهید انجام دهید ، نه؟ لیستی از آنها تهیه کنید.

سپس از این برنامه استفاده کنید تا در نهایت به یک فرد ماهرتر تبدیل شوید.

GoalsOnTrack: این برنامه به شما کمک می کند اهداف SMART (خاص ، قابل اندازه گیری ، قابل دستیابی ، مرتبط و به موقع) ایجاد کنید. همچنین به شما امکان می دهد مراحل جلوگیری از تأخیر و سهولت دستیابی به اهداف خود را اضافه کنید.

دانلود: این نرم افزار مبتنی بر وب است. برای یک دوره آزمایشی رایگان می توانید آن را از اینجا دریافت کنید. پس از پایان دوره آزمایشی ، باید ماهانه 68 دلار بپردازید.

مرتبط: بهترین برنامه های Android Vision Board برای پیگیری اهداف شما

وقت آن است که عادت های غیرمولد خود را ترک کنید

اگر می توانستید با هر یک از عادت های فوق الذکر ارتباط برقرار کنید ، احتمالاً تصوری از آنچه باعث می شود زندگی در زندگی مورد نظر خود را نداشته باشید ، داشته اید.

اما اکنون شما می دانید که می توانید در این مورد چه کاری انجام دهید و منابع لازم را در اختیار دارید.

بنابراین ، دیگر منتظر نیست برخیزید و از ریشه های اصلی خود ، عادات افراد بسیار غیرمولد خلاص شوید ، این از شما جلوگیری می کند تا نسخه بهتری از خود شوید. حالا یا هرگز زندگی کوتاه است. بنابراین منابع را بردارید و به کار خود برگردید!


زنی که عصبی به صفحه لپ تاپ نگاه می کند
7 برنامه صحافی دقیق که شما را مجبور به شروع کار می کند

آیا می خواهید مثمر ثمر باشید ، در مسیر خود باشید ، نظم و انضباط خود را بهبود ببخشید و بهتر تمرکز کنید؟ در اینجا 7 برنامه برای تسهیل ارائه شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.