بلاگ

5 برنامه اصلی تلفن همراه برای برنامه ریزی منزل و طراحی داخلی

برنامه ریزی طراحی خانه راهی عالی برای کنترل زیبایی های داخلی منزل شماست. از آنجا که این مکان بیشترین وقت را می گذرانید ، ارزش دارد که آن را در معرض دید همگان قرار دهید.

با تشکر از برنامه های ارائه شده در زیر ، شما می توانید خانه خود را به سرعت و به راحتی از طریق تلفن هوشمند خود طراحی کنید.

1. طراحی خانه سه بعدی

طراحی خانه اشیا 3d سه بعدی

Home Design 3D پیشنهادی توانمند است که به شما امکان می دهد فضای داخلی و خارجی خانه خود را برنامه ریزی کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا یک پروژه را با یک بوم کاملاً خالی ایجاد کنید ، یا گزینه های از پیش تعیین شده مانند را انتخاب کنید خانه خانوادگی، خانه تعطیلات، گاراژ زیر شیروانی، و بیشتر.

برای حرکت در خانه می توانید از دکمه های جهت شفاف در گوشه سمت چپ برنامه استفاده کنید. منوی سمت راست به شما امکان می دهد بین دو بعدی و سه بعدی را انتخاب کنید و همچنین در طبقات حرکت کنید.

در حالی که در نمای سه بعدی هستید ، از منوی سمت چپ می توانید یکی را انتخاب کنید معماری، اشیاء، و بافت ها. این به شما امکان می دهد عناصر جدیدی را به طراحی خانه اضافه کنید و آنها را در هر موقعیتی که می خواهید ، در هر اتاق خانه قرار دهید.

مدل 2 بعدی طرحی از خانه را به همراه ابعاد هر اتاق ارائه می دهد که می توانید هر طور که بخواهید آن را تغییر دهید. از منوی سمت چپ می توانید فعال یا غیرفعال کردن را انتخاب کنید ردیابی زمین، نقاشی یک اتاق، و نقاشی دیوار.

مرتبط: بهترین دوره های رایگان طراحی داخلی بصورت آنلاین که هم اکنون می توانید شرکت کنید

سرانجام ، منوی بالا امکان فعال سازی / غیرفعال سازی را برای شما فراهم می کند ضربه محکم و ناگهانی، سایز بندی، و با قابلیت انتخاب چندگانه. از طریق انجمن بخش ، شما می توانید ایده های دیگر اعضای برنامه را پیدا کنید یا پروژه ای را که انجام داده اید با انجمن به اشتراک بگذارید.

کارت خرید در حالی که نماد به شما امکان می دهد نسخه کامل را باز کنید علامت سوال icon شما را به یک آموزش جامع با متن و گزینه های ویدیویی موجود می رساند. و در نهایت، سه امتیازاین نماد به شما امکان می دهد تا یک طرح وارد کنید یا چاپ کنید ، پروژه خود را در AR مشاهده کرده و پروژه را به اشتراک بگذارید یا یک تصویر از پروژه را به اشتراک بگذارید.

دانلود: طراحی خانه سه بعدی برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

2. Live Home 3D

Live Home 3D دارای یک رابط کاربری ساده است ، اما طراحی داخلی کامل خانه را از طریق نمای سه بعدی ارائه می دهد. با اجازه دادن به شما در یک بار کار کردن روی یک اتاق ، رویکرد ساده آن اطمینان حاصل می کند که شما بیش از حد خسته نخواهید شد.

این برنامه به شما امکان می دهد الگویی را انتخاب کنید ، با سه گزینه خالی مقیاس های 1:50 ، 1: 100 یا 1:25 را ارائه دهید. همچنین اتاق های نمونه ای برای انتخاب وجود دارد.

پروژه شما به صورت دو بعدی آغاز می شود و طرحی پویا از اتاق را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد عناصر اطراف خود را مطابق میل خود تغییر دهید. تغییر به حالت سه بعدی به شما امکان می دهد هر یک از عناصر را در اطراف خود حرکت دهید ، و یک چرخش جهت دار شفاف در گوشه سمت چپ قرار دهید. یک نوار لغزنده درست در سمت راست آن ، میزان رو به بالا یا پایین اتاق را کنترل می کند. سرانجام ، می توانید با استفاده از یک انگشت خرج کردن ، بزرگنمایی و کوچک نمایی کنید.

تعدادی قسمت مفید در منوی بالا وجود دارد و قسمت اصلی گزینه ها وجود دارد. به عنوان مثال ، بخشی وجود دارد که به شما کمک می کند نقاشی ها را وارد کنید یا نقاشی را در برنامه صادر کنید ، یک دکمه راهنما که آموزش های مختلف را نشان می دهد و موارد دیگر.

دانلود: Live Home 3D برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

3. Keyplan 3D Lite

نمای سه بعدی طرح کلیدی

Keyplan 3D یک برنامه رنگارنگ و ساده است که طراحی خانه شما را سرگرم کننده و همچنین سریع و آسان می کند.

هنگامی که برنامه را برای اولین بار باز می کنید ، چند راهنمای سریع به شما می دهد تا مطمئن شوید که برنامه را مدیریت کرده اید. همچنین از شما می پرسد که آیا می خواهید داده های پروژه را از طریق iCloud یا به صورت محلی ذخیره کنید.

نسخه رایگان فقط به شما امکان می دهد یک طرح جدید را از ابتدا ایجاد کنید. خرید نسخه کامل به شما امکان دسترسی به پروژه های آزمایشی را می دهد.

وقتی در یک پروژه هستید ، در خانه در گوشه بالا سمت چپ شما را به لیست پروژه ها برمی گرداند ، ساخت و ساز نماد گوشه بالا سمت راست به شما امکان می دهد تا روشن / خاموش شوید آهن ربا اشیا، آهنربا دیواری، اندازه گیری هاو دیگران. و از لغزنده برای تغییر عرض و ارتفاع دیوارها استفاده می کند. خانه در گوشه پایین سمت راست شما را به آنجا می برد فروشگاه، با گزینه های مختلف قیمت گذاری بسته به آنچه شما دنبال آن هستید.

سرانجام ، نوار ابزار پایین دارای سه بخش است: حالت طراحی (که می تواند فعال یا غیرفعال شود) و صندلی راحتی نمادی که انواع مختلف مبلمان را به نمایش می گذارد. و طرح نماد به شما امکان می دهد بین دو بعدی و سه بعدی جابجا شوید.

دانلود: Keyplan 3D Lite برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان) Keyplan 3D برای iOS (5.99 دلار ، خرید درون برنامه ای)

4. هوز

Houzz یک برنامه رسانه اجتماعی برای بازسازی خانه است که بر معماری ، طراحی و بازسازی خانه متمرکز شده است. این برنامه به شما عکس هایی از فضای داخلی منزل را بازسازی می کند ، فرصتی برای تماس با یک متخصص خاص در خانه و یک صفحه گپ برای برنامه های خود برای بازسازی خانه خود یا تجربه کاربران دیگر.

اولین باری که برنامه را باز می کنید ، از شما خواسته می شود تا یک حساب کاربری ایجاد کنید ، سپس انتخاب کنید که آیا شما یک مالک خانه هستید یا یک متخصص خانه سازی.

می توانید از طریق منوی بالا مرور کنید عکسها از اتاق های بازسازی شده یا به آنجا بروید حرفه ای ها بخشی که در آن شما به یک سری از سوالات پاسخ خواهید داد و کد پستی خود را اضافه خواهید کرد تا لیستی از متخصصان محلی را بدست آورید. در همین حال، داستانها جریان وبلاگ های Houzz برای خواندن و بحث ها به شما امکان می دهد با سایر کاربران برنامه صحبت کنید.

منوی پایین دارای چهار بخش است: در خانه، اطلاعیه، کتاب هایی با ایده، و مشخصات.

دانلود: Houzz برای iOS | Android (رایگان)

5. Pinterest

گالری تصاویر (2 تصویر)

Pinterest یک رسانه اجتماعی در سبک زندگی است که به شما امکان ذخیره تصاویر را می دهد تخته نرد– رفتن از دستور العمل های تغذیه سالم تا طراحی خانه

این یک سایت بسیار محبوب است ، بنابراین احتمالاً قبلاً نام آن را شنیده اید یا حتی از آن استفاده کرده اید. جامعه طراحی خانه در Pinterest بسیار محبوب است ، بنابراین به احتمال زیاد تصاویری پیدا خواهید کرد که به شما ایده می دهند تا چگونه خانه خود را اصلاح کنید.

در منوی پایین می توانید روی نماد حساب خود ضربه بزنید به علاوه در گوشه بالا سمت راست برای ایجاد یک پین یا تخته استفاده کنید. انتخاب کنید تخته و مانند آن “طراحی داخلی” نامگذاری کنید. سپس ضربه بزنید جستجو کردن در منوی زیر برای جستجوی تصاویر مربوط به طراحی خانه و افزودن آنها به این صفحه استفاده کنید. با این کار یافتن دوباره آنها در آینده راحت تر می شود.

گزینه های دیگری نیز برای Pinterest وجود دارد که اگر به هر دلیلی Pinterest به درد شما نمی خورد ، باید استفاده کنید.

دانلود: Pinterest برای iOS Android (رایگان)

خانه شیرین خانگی با تلفن خود

طراحی و برنامه ریزی خانه به لطف برنامه های ارائه شده در اینجا بسیار آسان تر است. با ترکیبی از برنامه ریزی ها و برنامه های کاربردی جامعه ، شما در انجام تنظیمات لازم در خانه خود زمان بسیار ساده تری خواهید داشت.


مرد عصبانی با دستهای بالا سر پیراهن آبی عینک مشکی
7 علامت کنترل خانه هوشمند شماست

آیا خانه هوشمند شما بهترین نتیجه را از شما می برد؟ ما هفت مشکل مربوط به فناوری و نحوه پاسخگویی را برجسته می کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید