5
آوریل

4 روش چرخش عکس در تلفن Android را بیاموزید

ویرایش تصاویر و عکس ها در تلفن های هوشمند در سال های اخیر به سرعت پیشرفت کرده است. بنابراین ابزارهای قدرتمندی در اختیار کاربران قرار می گیرد تا به آنها در ویرایش تصاویر کمک کند. یکی از ویژگی ها امکان چرخش عکس در گوشی است ، در این مقاله در انزل وب ، آموزش 4 روش چرخش عکس در تلفن اندروید را مرور می کنیم. با ما بمان.

چگونه می توان زاویه عکس را در Android تغییر داد؟

نحوه تبدیل تصویر در Android

بسیاری از ویژگی های ویرایش مانند برش ، چرخش ، معکوس کردن گوشی های هوشمند آندروید وجود دارد که می تواند برای ایجاد تغییرات تصویر استفاده شود. روش ها و ابزارهای مختلفی برای چرخش عکس در Android ، Rotate و Flip وجود دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

برنامه چرخش عکس برای Android Snapseed

Snapseed یکی از قدرتمندترین برنامه های ویرایش تصویر است که می توانید از Google Play بارگیری کنید. پس از نصب این نرم افزار ، آن را باز کرده و روی نماد + در مرکز تصویر کلیک کنید.

برنامه چرخش عکس برای Android

اولین باری که وارد برنامه می شوید ، از شما خواسته می شود به تلفن همراه خود اجازه دسترسی به رسانه را بدهید. اجازه را کلیک کنید.

عکس را روی تلفن بچرخانید

تصاویر زیر در تلفن همراه شما نمایش داده می شود. تصویری را انتخاب کنید.

چرخاندن عکس ها در Android

پس از انتخاب تصویر ، در پایین صفحه گزینه Tools را انتخاب کنید.

برنامه چرخش عکس برای Android

مجموعه گزینه هایی که می توانید برای ویرایش تصویر استفاده کنید نمایش داده می شود. گزینه Rotate را انتخاب کنید.

چرخاندن عکس ها در Android

سپس بر روی نماد تصویر آینه مانند تصویر زیر کلیک کنید. به این ترتیب ، تصویر به صورت افقی منعکس می شود.

ابزار Android را بچرخانید

اگر می خواهید تصویر به صورت عمودی نمایش داده شود ، می توانید از آیکون چرخش مانند تصویر زیر استفاده کنید.

عکس را در زاویه مورد نظر بچرخانید

سپس ، با بررسی پایین صفحه ، تغییرات اعمال شده ذخیره می شوند.

نرم افزار تغییر زاویه عکس اندروید

برای ذخیره تصویر در تلفن همراه خود ، روی صادرات ضربه بزنید.

عکس را روی تلفن بچرخانید

چهار گزینه وجود دارد که می توانید استفاده کنید. گزینه اشتراک گذاری برای به اشتراک گذاشتن تصویر با برنامه های دیگر استفاده می شود. گزینه Save یک کپی از تصویر اصلی را برای شما ایجاد می کند. با گزینه Export می توانید علاوه بر ذخیره تصویر ، تغییراتی نیز ایجاد کنید. با گزینه Export as می توانید تصویر را در پوشه های مورد نظر ذخیره کنید.

چرخاندن عکس ها در Android

سلفی را در Android بچرخانید

وقتی سلفی می گیرید و نگاه می کنید ، مثل این است که در آینه به آن نگاه کنید. محتوای عکس در عکس نشان داده شده است. برای حل این مشکل ، ابتدا به برنامه دوربین در تلفن همراه خود بروید و سپس به تب تنظیمات بروید. سپس انگشت خود را به پایین بکشید تا Mirrored Photo یا تصویر به عنوان پیش نمایش تلفن همراه خود را ببینید. در برخی از تلفن های همراه گزینه Mirror Photo For Front Camera را نیز خواهید یافت. این بسته به نوع تلفن Android شما متفاوت خواهد بود. در همه موارد ، این گزینه ها را فعال کنید.

عکس را در زاویه مورد نظر بچرخانید

پس از اعمال این تنظیمات ، هنگام سلفی گرفتن ، تصویر همچنان در آینه خواهد بود ، اما هنگام ذخیره عکس به درستی ذخیره می شود.

عکسهای Android را از ویرایشگر عکس پیش فرض تلفن بچرخانید

برخی از تلفن های همراه اندرویدی مانند هواوی ، سامسونگ ، شیائومی و … دارای یک برنامه گالری داخلی هستند که به شما امکان می دهد عکس را بچرخانید. برای این کار وارد گالری موبایل خود شوید. تصویری را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید تا تمام صفحه شود. برای نمایش ابزارهای ویرایش موجود ، روی ویرایش در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید. از میان گزینه های موجود روی Rotate ضربه بزنید. در پایین نماد زمان را مشاهده خواهید کرد. برای چرخاندن تصویر ، این نماد را لمس کنید. سپس ، با ضربه زدن روی کادر تأیید ، تغییرات اعمال شده در عکس ذخیره می شوند.

عکس را در زاویه مورد نظر بچرخانید

برنامه چرخش عکس برای Android Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express نرم افزاری برای تغییر زاویه عکس در اندروید است که می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. پس از نصب برنامه ، یک حساب Adobe رایگان ایجاد کنید. سپس عکسی را که می خواهید در نرم افزار وارد کنید انتخاب کنید. روی نماد برش در پایین صفحه ضربه بزنید. یک نوار ابزار جدید باز می شود. گزینه Rotate را انتخاب کنید. برای چرخش افقی و عمودی تصویر ، می توانید به ترتیب Flip Horizontal و Flip Vertical را لمس کنید. بعد از چرخاندن تصویر به حالت دلخواه ، روی Next در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. برای ذخیره تصویر ، روی ذخیره برای گالری کلیک کنید. همچنین می توانید از گزینه Share برای به اشتراک گذاشتن تصویر با پیام رسان های دیگر استفاده کنید.

ابزار Android را بچرخانید

نظرات و پیشنهادات شما؟

شما آموزش 4 روش چرخش عکس در تلفن اندرویدی را مشاهده کردید. از چه نرم افزار و ابزاری برای اعمال این تغییرات در تصاویر خود استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.