رفتن به نوشته‌ها

4 روش سریع و فوری برای ایجاد ایمیل یاد بگیرید

در صورت نیاز به آدرس ایمیل جدید ، نیازی به فرایند طولانی و طاقت فرسای ایجاد و تأیید یک ایمیل جدید ندارید. روش های سریع تری برای ایجاد ایمیل وجود دارد. در این مقاله ما 4 روش ایجاد سریع و فوری ایمیل از Anzel Web را به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه می توان به سرعت یک ایمیل ایجاد کرد؟

؟ چگونه بلافاصله یک آدرس ایمیل جدید برای خود ایجاد کنیم

به دلایلی ، ممکن است بخواهید ایمیل های تجاری را از ایمیل های شخصی خود جدا کنید. بعضی اوقات ممکن است بخواهید صندوق های پستی ویژه ای برای ایمیل های شخصی خود از سایت های مختلف ، شبکه های اجتماعی ، سایت های بانکی و … داشته باشید. در این حالت ، آدرس ایمیل جدید می تواند به شما کمک کند ، اما لازم نیست مراحل طولانی ایجاد ایمیل را طی کنید. در عوض ، می توانید با روش های ایجاد سریع و فوری ایمیل آدرس دیگری را برای خود ایجاد کنید. در این مقاله شما را با سریعترین راه ایجاد ایمیل از Anzel Web آشنا می کنیم.

با جداکننده های Gmail به سرعت ایمیل ارسال کنید

در اینجا مثالی از نحوه ایجاد ایمیل فوری آورده شده است. بگذارید بگوییم نام کاربری Gmail شما anzalweb است. در نتیجه ، آدرس Gmail شما anzalweb@gmail.com خواهد بود. اکنون می توانید با یک ترفند ساده یک آدرس ایمیل جدید ایجاد کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده ، فقط یک علامت + به نام کاربری اضافه کرده و کلمات دیگر را در انتها قرار دهید. به مثال زیر توجه کنید:

  • anzalweb+newsletters@gmail.com
  • anzalweb+banking@gmail.com
  • anzalweb+shopping@gmail.com
  • anzalweb+friends@gmail.com
  • anzalweb+ignore@gmail.com

ایمیل های ارسالی به این آدرس ها در صندوق ورودی Gmail شما ظاهر می شوند. اکنون مدیریت نامه های ورودی آسان تر خواهد شد. به عنوان مثال ، می توانید ایمیل ها را با آدرس “به” آنها فیلتر کنید. همچنین می توانید فیلتر ایجاد کنید و به Gmail بگویید که با پیام های ارسال شده به هر یک از این آدرس ها چه کاری انجام دهد.

3 روش سریع و فوری برای ایجاد ایمیل یاد بگیرید

با استفاده از این ترفند می توانید به راحتی هرزنامه را مسدود کرده و از آدرس ایمیل یکسان برای ورود به چندین سایت استفاده کنید. بیشتر سایت ها متوجه استفاده از این ترفند نخواهند شد.

البته این روش ایجاد ایمیل سریع دارای اشکالاتی نیز است. همانطور که گفتیم ، ممکن است برخی از سایتها از آن پشتیبانی نکنند و به جای ارسال ایمیل به anzalweb+vip@gmail.com ، آنها برای شخصی که آدرس آن anzalwebsvip@gmail.com است ایمیل ارسال می کنند.

یک نقطه به آدرس ایمیل Gmail خود اضافه کنید

علاوه بر روش فوق ، می توانید هر قسمت از این نقطه را به آدرس Gmail فعلی خود اضافه کنید تا مانند ایمیل جدید به نظر برسد ، اما اساساً همه ایمیل های شما به صندوق ورودی شما ارسال می شوند ، به عنوان مثال ، اگر آدرس ایمیل شما anzalweb @ باشد جیمیل com با اضافه کردن یک نقطه در هر نقطه از این آدرس ، به عنوان مثال anzal.web@gmail.com ، شما یک آدرس ایمیل جدید برای ثبت نام خواهید داشت و .. که در واقع همان ایمیل اصلی شماست و همه این ایمیل ها در صندوق ورودی شما خواهد بود فرستاده شود

با ایجاد نام های مستعار ایمیل سریع ایمیل های آسان ایجاد کنید

روش دیگر ایجاد ایمیل فوری رایگان ، استفاده از ایمیل است. در واقع ، این مانند یک نام مستعار برای آدرس ایمیل اصلی شما است. هیچ تغییری نمی کند قسمت تنظیمات ، نامه ورودی و مخاطبین یکسان است ، اما فقط نام و آدرس آنها متفاوت است. روش اول نیز نوعی نامه الکترونیکی ناخواسته است.

به این ترتیب می توانید آدرس ایمیل اصلی خود را پنهان کنید. در صندوق ورودی خود هرزنامه و هرزنامه دریافت نکنید. در وب سایت ها نظر دهید برای خبرنامه ها ثبت نام کنید در موقعیت های مختلف از آدرس های مختلف استفاده کنید. پیام های خود را دسته بندی کنید و ….

نحوه استفاده از این روش به ایمیل شما مربوط می شود. در اینجا چند مثال آورده شده است.

3 روش سریع و فوری برای ایجاد ایمیل یاد بگیرید

برای یادگیری نحوه ایجاد ایمیل های ناشناس ، آموزش 5 روش ایجاد و ارسال ایمیل های ناشناس را بخوانید.

با Outlook و … سریع ایمیل ایجاد کنید

همانطور که گفتیم ، می توانید از + برای ایجاد سریع Gmail استفاده کنید. همچنین می توانید به تنظیمات بروید. این بخش زیر تصویر نمایه شما است. به برگه Accounts بروید. اکنون با کلیک روی افزودن آدرس ایمیل دیگر ، در برگه ارسال ایمیل کلیک کنید.

سپس مراحل ایجاد یک ایمیل شبه را دنبال کنید. درمان را به عنوان نام مستعار بررسی کنید.

برای ارسال ایمیل به Outlook ، به صفحه اطلاعات حساب Microsoft بروید و روی مدیریت نحوه ورود به Microsoft کلیک کنید. در صفحه بعد ، روی افزودن آدرس ایمیل در بخش نام مستعار حساب کلیک کنید. سپس به صفحه Add Alias ​​منتقل می شوید. در اینجا می توانید یک نام مستعار وارد کنید که با @ outlook.com یا آدرس ایمیل دیگر Outlook شما پایان می یابد. در آخر ، افزودن نام مستعار را کلیک کنید. می توانید حداکثر ده نام مستعار ایمیل برای یک حساب ایجاد کنید.

3 روش سریع و فوری برای ایجاد ایمیل یاد بگیرید

در Zoho Mail ، این روش برای حساب هایی که از این سرویس به عنوان ایمیل اصلی دامنه های سفارشی استفاده می کنند ، کار می کند. اگر چنین حسابی دارید ، به صفحه کنترل Zoho Mail بروید. روی داده کاربر کلیک کنید. روی کاربری که می خواهید از این روش برای او استفاده کنید ، کلیک راست کنید.

وقتی نمایه ظاهر شد ، به تب Account Accounts بروید. روی افزودن نام مستعار جدید کلیک کنید.

اگر میزبان ایمیل شما از cPanel استفاده می کند ، می توانید وارد حساب cPanel خود شوید و نام مستعار ایمیل را از طریق Email> Forwarders ایجاد کنید.

نحوه ایجاد ایمیل فوری یکبار مصرف

روش سریع دیگر برای ایجاد ایمیل ایجاد ایمیل یکبار مصرف است. دو نوع ایمیل یکبار مصرف وجود دارد که می توانید با خدمات مختلف ایجاد کنید:

صندوق پستی خصوصی موقت: نامه 10 دقیقه ای ، MintEmail ، MinuteInbox

صندوق عمومی دائمی با نامه های الکترونیکی خود تخریب کننده: Mailinator، Maildrop، Gerilla Mail، Mailnesia، Mailsac

هر یک از این خدمات قوانین خاص خود را دارد که می توانید در وب سایت آنها بخوانید.

روش دیگر برای ساخت سریع و آسان ایمیل استفاده از 33mail است. با استفاده از این سرویس ، می توانید با استفاده از یک نام کاربری صندوق پستی مختلفی داشته باشید. لازم نیست هرکدام را به صورت دستی بسازید.

3 روش سریع و فوری برای ایجاد ایمیل یاد بگیرید

برای آشنایی با سایتهای جایگزین یاهو و جیمیل ، بررسی بهترین 6 سرویس ایمیل جایگزین برای جیمیل و یاهو را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه سریع از Anzel Web ایمیل ایجاد کنید. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید