2
ژوئن

4 روش ساده برای ذخیره مایکروسافت ویندوز 10

اگر می خواهید مبالغ هنگفتی در ویندوز پس انداز کنید ، این مقاله مناسب شماست. در اینجا چند روش معمول نادیده گرفته شده است که می توانید برای جلوگیری از پرداخت کامل قیمت خرده فروشی مایکروسافت ویندوز 10 استفاده کنید.

آیا می توانید ویندوز 10 را بدون پرداخت قیمت مایکروسافت خریداری کنید؟

تا بتوانند برخی افراد این را نمی دانند ، اما نیازی نیست که ویندوز را مستقیماً از مایکروسافت بخرید. بیایید حقیقت را بپذیریم ، قیمت خرده فروشی مایکروسافت گران است ، و سال گذشته در کیف پول همه بسیار خشن بوده است.

متصل: نحوه خرید Microsoft Office با تخفیف بسیار زیاد

چه برای کار به Windows 10 احتیاج دارید و چه کامپیوتر شخصی عالی خود را راه اندازی می کنید ، افراد زیادی پول اضافی را که می توانند دور بریزند ندارند. بنابراین ، ما این لیست از روش های جایگزین برای دریافت مجوز Microsoft Windows 10 ارزان یا حتی رایگان را ایجاد کرده ایم. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه مقدار زیادی از ویندوز 10 را از خرده فروش نرم افزار مورد علاقه خود دریافت کنید —فروشگاه آقای کی.

روش 1: اگر دانش آموز هستید ، ویندوز 10 از طریق مدرسه شما در دسترس یا رایگان است

نسخه آموزشی مایکروسافت ویندوز ، تا آنجا که می توان گفت ، تفاوت چندانی با Enterprise Edition سیستم عامل ویندوز ندارد. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها نسخه آموزشی را به عنوان بخشی از آموزش خود ارائه می دهند. از همه بهتر ، این مجوزها با فارغ التحصیلی دانش آموزان منقضی نمی شوند. آنها تا زمانی که مالک آنها باشید به کار خود ادامه می دهند.

برخی از مدارس ارائه می دهند مجوزهای Microsoft Office برای دانشجویان نیز بدون هیچ گونه هزینه ای. بنابراین ، اگر در یک برنامه دانشگاهی ثبت نام کرده اید و به اکسل ، پاورپوینت ، Outlook یا Word احتیاج دارید ، اگر این روش یک گزینه است ، باید با مدرسه خود مشورت کنید.

تنها نکته منفی در اینجا این است که شما باید یک دانشجوی فعلی باشید تا از این طریق کار کنید. اگر دیگر در دانشگاه نیستید ، متأسفانه باید روش دیگری را برای تخفیف های خود در ویندوز 10 انتخاب کنید. اما ناامید نشوید. هنوز چند ترفند دیگر در آستین داریم.

روش 2: استفاده از نسخه غیرفعال ویندوز 10 را ادامه دهید

این توصیه ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما اگر نمی خواهید هزینه کلید مجوز را پرداخت کنید ، همیشه می توانید از نسخه غیرفعال شده ویندوز 10 استفاده کنید. متأسفانه ، این عمل مشکلاتی دارد.

اول ، به جدیدترین به روزرسانی ها یا پشتیبانی دسترسی نخواهید داشت. این محدودیت بدان معناست که دستگاه شما ممکن است در برابر حملات خارجی و سایر موارد امنیتی آسیب پذیر باشد. دوم ، شما اعلان های منظمی را دریافت خواهید کرد که برای فعال یا خرید سیستم عامل ویندوز 10 به آن نیاز دارید.

همچنین عدم فعال سازی به این معنی است که شما قادر به شخصی سازی نسخه ویندوز نخواهید بود و همیشه علامت علامت “فعال سازی ویندوز” را در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار می دهید. اگر می توانید با تمام این محدودیت ها زندگی کنید ، عدم فعال سازی ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. اما این عمل همچنین می تواند معضلی اخلاقی ایجاد کند. به عبارت دیگر ، گران بودن ویندوز 10 به این معنی نیست که مجبور به پرداخت هزینه آن نیستید.

روش 3: از مجوز ویندوز 10 در رایانه قدیمی خود استفاده کنید

اگر به تازگی رایانه جدیدی را جایگزین رایانه جدید کرده اید ، همیشه می توانید از کلید مجوز قدیمی خود در دستگاه جدید خود استفاده کنید. اگرچه این بدان معناست که اگر از رایانه جدیدی استفاده می کنید ، باید نسخه قبلی ویندوز خود را غیرفعال کنید ، اما مهم نیست.

با این حال ، از آنجا که کلید مجوز شما در دستگاه دیگری استفاده شده است ، ممکن است لازم باشد از طریق سیستم ثبت نام خودکار تلفن با مایکروسافت برای ثبت محصول جدید خود تماس بگیرید. اجرای فرآیند دشوار نیست ، اما انجام آن به زمان کمی نیاز دارد. و می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات مجوز خود را قبل از برداشتن تلفن در دسترس دارید.

توجه داشته باشید که این روش همیشه برای نسخه های قدیمی سیستم عامل ویندوز کار نمی کند. به عبارت دیگر ، مجوز ویندوز 7 ویندوز 10 را فعال نمی کند و بالعکس.

روش 4: بهترین فروش مجوز ویندوز 10 خود را از یک خرده فروش نرم افزار دریافت کنید

آقای.  Key Shop قیمت ارزان و معاملات بسیار خوبی در Microsoft Office دارد

خیلی ها این را نمی دانند ، اما گاهی اوقات عمده فروشان نرم افزار نسخه هایی از نرم افزارهای مورد نیاز را دارند. خرده فروش نرم افزار مجوزهای این نرم افزار را به صورت عمده خریداری می کند و سپس آنها را برای افرادی که می خواهند پس انداز کنند دوباره به فروش می رساند. اگر تا به حال در مکان هایی مانند آمازون ، TJ Maxx (TK Maxx برای مردم انگلیس ما) یا Overstock.com خرید کرده اید ، پس با روند فروش مجدد آشنا خواهید شد.

متأسفانه ، هنگام خرید از خرده فروش کالاهای خرده فروشی مانند پیراهن یا ژاکت ، ممکن است نقص جزئی داشته باشید. اما چنین مشکلی برای فروشندگان نرم افزار وجود ندارد. از آنجا که این نرم افزار یک محصول فیزیکی نیست ، مجوز سیستم عامل ویندوز 10 که از نمایندگی فروش دریافت می کنید همان پروانه خرید از مایکروسافت است. تنها تفاوت این است که کپی فروخته شده اغلب بسیار ارزان تر است.

این روش نیز مشکلاتی دارد. بزرگترین مورد این است که مطمئن شوید نرم افزار را از یک خرده فروش معتبر خریداری کرده اید. برخی از فروشندگان سایه سعی می کنند مجوزهای Microsoft Developer Network (MSDN) یا مجوزهای غیراصولی ویندوز را به عنوان اصل ارائه دهند. اما مایکروسافت به لغو این مجوزها مشهور است و در صورت صدور مجوز ، ممکن است داده های خود را از دست بدهید.

به همین دلیل ضروری است که وقتی با یک فروشنده نرم افزار روبرو می شوید که بسیار خوب است و نمی تواند قیمت مناسب باشد ، تحقیق کنید. قبل از کلیک روی “افزودن به سبد خرید” ، باید رتبه های سایت را بررسی کنید و نظرات را بخوانید. همچنین بهتر است بررسی های شخص ثالث را بخوانید تا مطمئن شوید شرکت فقط موارد خوب خود را منتشر نمی کند.

تصویر کلید محصول ویندوز 10

نمونه اولیه:

برای تسهیل این روند ، ما در مورد چندین توزیع کننده نرم افزار تحقیق کرده ایم و انتخاب ما برای بهترین انتخاب است فروشگاه آقای کی. آقای. کی شاپ یک توزیع کننده نرم افزار مستقر در لندن است که طی 16 سال گذشته به بیش از 300000 مشتری خدمات ارائه داده است. این شرکت همچنین دارای رتبه “عالی” است وب سایت ارزیابی شخص ثالث ، Trustpilot.com.

آقای. Key Shop قیمت های رقابتی ، تحویل فوری و برخی از آنها را ارائه می دهد بهترین پشتیبانی در صنعت فروش مجدد نرم افزار. خط مشی “رضایت کامل یا بازپرداخت” آن اطمینان از خرید نرم افزاری است که توسط مایکروسافت مشخص نمی شود. بهترین از همه شرکت است از روش های پرداخت امن SSL استفاده می کند از Amazon Pay ، PayPal و Stripe اطمینان حاصل کنید که اطلاعات معامله شما ایمن است.

ممکن است این فکر را داشته باشید که: “آیا نرم افزار مانند این روش حقوقی مجدداً فروخته می شود؟” اگرچه تصور غلطی درباره وجود مشکلات حقوقی در مورد فروشندگان نرم افزار وجود دارد ، اما بسیاری از دادگاه ها در ایالات متحده و انگلستان این قانون را کاملا قانونی دانسته اند. با این حال ، خرید از یک توزیع کننده معتبر مهم است. این دلیل دیگری است که ما به آقای توصیه می کنیم. فروشگاه کلیدی

Mr Key Shop ویندوز 10 تصویر

با آقای Key Shop بارگیری ویندوز 10 را انتخاب کرده و سپس نصب کنید. این فوق العاده ساده است و نیازی به جستجوی یک دسته از حلقه ها نیست. مطمئن باشید هر نرم افزاری که از شرکت خریداری می کنید 100٪ اصل است تا مایکروسافت مجوز شما را مسدود نکند. در صورت نیاز به محصولات دیگر ، آقای Key Shop پیشنهاداتی نیز برای Microsoft Office Suite و نرم افزار آنتی ویروس از شرکتهایی مانند کسپرسکی.

در صورت نیاز به پشتیبانی ، آقای Key Shop گزینه هایی برای گفتگوی آنلاین و چت دارد. و آقای Mr. Shop نیز سازگار با محیط زیست است. این شرکت با ارائه بارگیری فوری و بدون کپی فیزیکی از نرم افزار ، کلیه اثرات احتمالی زیست محیطی را کاهش می دهد. به همین دلیل آقای هنگامی که به دنبال سیستم عامل ویندوز 10 با تخفیف بسیار زیاد هستید Key Shop انتخاب ما برای بهترین خرده فروشان نرم افزار است.

آقای.  Key Shop بارگیری نرم افزار را آسان می کند

سرانجام ، اگر می خواهید کمی بیشتر درآمد کسب کنید ، آقای Key Shop آن را دارد برنامه مشارکت در دسترس است که شرکا می توانند 5٪ از کل فروشهای ورودی را بدست آورند. این شرکت همچنین پشتیبانی و ابزارهایی را برای نظارت بر میزان مشارکت ، کلیک ها ، نمایش ها و فروش کلی ارائه می دهد. اگر همیشه می خواستید در بازار وابسته شوید ، می توانید این کار را با آقای انجام دهید. فروشگاه کلیدی

بنابراین اگر هرگز وب سایت آقای را بررسی نکرده اید. فروشگاه کلیدی ، شما باید. و در حال حاضر ، می توانید یک پیشنهاد ویژه برای ویندوز 10 دریافت کنید از سایت آقای فروشگاه کلیدی!

با بارگیری ویندوز 10 از صرفه جویی در هزینه لذت ببرید

اکنون که بهترین راه های دریافت ارزان Microsoft Windows 10 را می دانید ، می توانید مقداری پس انداز کنید. اگرچه ممکن است یک یا دو مورد از این ترفندها برای همه مفید نباشد ، اما ما اطمینان داریم که می توانید حداقل از یکی از آنها به نفع خود استفاده کنید.

پس انداز چند دلار از نرم افزاری مانند ویندوز 10 به نظر می رسد یک چالش باشد ، به ویژه هنگامی که نمی دانید کجا جستجو کنید. اما با این نکات ساده می توانید مطمئن باشید که همیشه بهترین قیمت را خواهید داشت.


اتاق هتل
5 روش برای یافتن دوربین های مخفی در هر اتاق

آیا شما شک دارید که یک دوربین مخفی در خانه ، اتاق هتل یا Airbnb شما وجود دارد؟ از این روش ها برای شناسایی دوربین های مخفی در هر مکان استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.