19
مارس

4 روش تبدیل عکس JPG به قالب WebP بصورت آنلاین را بیاموزید

یکی از موارد رایج در مورد تصاویر تصاویر تغییر قالب آنهاست. هر یک از قالب های تصویر دارای مزایا و معایب خود هستند و می توان از قالب مناسب برای کاربردهای مختلف استفاده کرد. در این مقاله از پی سی آموزش ما 4 روش تبدیل عکس JPG به قالب WebP به صورت آنلاین را به شما آموزش خواهیم داد. با ما بمان.

عکس های JPG را به صورت آنلاین با فرمت WebP تبدیل کنید

نحوه تبدیل عکس های JPG به فرمت WebP بصورت آنلاین

قالب تصویر JPG یک قالب بسیار محبوب است که تقریباً در همه وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربران با آن آشنا هستند. اما لازم است کمی درباره قالب WebP توضیح دهیم. از قالب WebP می توان برای فشرده سازی تصاویر که معمولاً با فرمت JPG بزرگ هستند استفاده کرد. مزیت این قالب تصویر این است که علاوه بر کاهش اندازه تصویر ، کیفیت آن را نیز حفظ می کند. در اینجا چهار روش برای تبدیل JPG به WebP بصورت آنلاین وجود دارد.

از طریق تبدیل آنلاین ، JPG را به WebP تبدیل کنید

Online Conversion یک سایت رایگان تبدیل تصاویر آنلاین است که به شما امکان می دهد تصاویر JPG را به WebP تبدیل کنید. برای انجام این کار ، به سادگی تصویر JPG را در رایانه خود در سایت بارگذاری کنید و بر روی Start Conversion کلیک کنید. این در مدت زمان کوتاهی قالب تصویر را برای WebP تغییر می دهد و می توانید آن را بارگیری کنید.

قالب تصویر را به وب تبدیل کنید

نحوه تبدیل فرمت JPG به WebP از طریق سایت ezgif

Ezgif همچنین سایتی رایگان و بصورت آنلاین برای تغییر اندازه تصویر است که می توانید برای تبدیل فرمت تصویر به WebP از آن استفاده کنید. در این سایت می توانید یک تصویر بارگذاری کنید یا به یک عکس با فرمت JPG پیوند دهید. سپس روی گزینه Convert To WebP کلیک کنید تا قالب تصویر تغییر کند. این سایت دارای برخی ابزارها است که می توانید برای تغییر تصویر استفاده کنید. اینها شامل Crop Image Crop ، تغییر اندازه برای تغییر اندازه تصاویر ، چرخش برای چرخاندن تصویر و Effect برای افزودن برخی جلوه ها به تصاویر است.

نحوه تبدیل فرمت jpg به وب

با استفاده از سایت Convertio فرمت JPG را به WebP تبدیل کنید

یکی دیگر از ابزارهای آنلاین که می توانید برای تغییر اندازه تصاویر استفاده کنید ، سایت Convertio است. در این سایت شما باید تصویر را با فرمت JPG در رایانه خود در سایت بارگذاری کنید. همچنین می توانید آدرس اینترنتی تصویر را وارد کنید. سپس قالب نهایی تصویر را در WebP وارد کنید. پس از چند دقیقه ، تبدیل قالب تصویر آماده است و می توانید تصویر جدید را بارگذاری کنید.

عکس ها را در قالب وب ذخیره کنید

با استفاده از Cloudconvert JPG را به WebP تبدیل کنید

Cloudconvert یکی دیگر از ابزارهای آنلاین رایگان است که می توانید برای تبدیل فرمت های تصویر از آن استفاده کنید. ابتدا باید تصویر مورد نظر را در سایت بارگذاری کنید. می توانید تصویر را از رایانه ، Google Drive و Dropbox خود انتخاب کنید. همچنین می توانید URL تصویر سایت را جای گذاری کنید. سپس باید قالب نهایی تصویر را در WebP وارد کنید. در آخر ، گزینه Convert را برای تبدیل فرمت تصویر کلیک کنید.

عکس های JPG را به صورت آنلاین با فرمت WebP تبدیل کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

بیاموزید که چگونه 4 عکس JPG را بصورت آنلاین به قالب WebP تبدیل کنید. آیا تا به حال از قالب WebP برای ذخیره تصاویر استفاده کرده اید؟ از کدام سایت ها برای تبدیل قالب تصویر خود استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.