16
جولای

4 روش برای عیب یابی خطای Microsoft Office که هنگام راه اندازی دفتر رخ داده است ، بیاموزید

همه ما از برنامه های Microsoft Office استفاده می کنیم. یکی از رایج ترین خطاهایی که هنگام نصب این برنامه رخ می دهد Microsoft Office Encountered An Error هنگام نصب است. این خطا به دلایل مختلفی رخ می دهد و از نصب برنامه جلوگیری می کند. در این مقاله ، ما 4 روش برای عیب یابی خطای Microsoft Office هنگام راه اندازی دفتر توسط Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

هنگام نصب Office هنگام خطا هنگام نصب ، خطایی را در Office برطرف کنید

؟ نحوه رفع خطای Microsoft Office که هنگام راه اندازی رخ داده است

در هنگام نصب ، به دلایل مختلف با Microsoft Office Professional Plus خطایی رخ داد. برنامه های دیگر می توانند باعث این اختلال شوند. علاوه بر این ، وجود پوشه های آسیب دیده مایکروسافت می تواند این مشکل را ایجاد کند. دلایل دیگری نیز وجود دارد و ما در این مقاله نحوه رفع این خطا را از انزل وب به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

رفع مشکل هنگام تنظیم Task Scheduler خطایی روی داد

قبل از هر کاری می توانید از ویژگی عیب یابی ویندوز استفاده کنید. Win + I. را فشار دهید. در پنجره باز شده ، Update and protection را انتخاب کنید. عیب یابی را در سمت چپ انتخاب کنید. سپس روی Windows Store Apps در سمت راست ضربه بزنید.

رفع مشکل هنگام نصب خطایی روی داد

منتظر بمانید تا فرایند عیب یابی کامل شود. سپس سیستم را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره سعی کنید Microsoft Office را نصب کنید.

ما همچنین توصیه می کنیم که برنامه ضد ویروس خود را به طور موقت غیرفعال کنید. به طور کلی ، با کلیک راست روی نماد آنتی ویروس در Texbar ، می توانید گزینه های غیرفعال سازی را مشاهده کنید.

رفع مشکل هنگام نصب خطایی روی داد

برای اصلاح خطایی که هنگام تنظیم با Task Scheduler روی داده است ، روی منوی Start کلیک کرده و Task Scheduler را جستجو کنید. روی آن کلیک کنید.

رفع مشکل هنگام نصب خطایی روی داد

در پنجره باز شده ، روی کتابخانه برنامه ریز کار در فهرست سمت راست کلیک کنید تا منو باز شود.

رفع مشکل هنگام نصب خطایی روی داد

از این برگه ، روی پوشه Microsoft کلیک راست کرده و Delete Folder را انتخاب کنید.

رفع مشکل هنگام نصب خطایی روی داد

حالا سعی کنید برنامه را دوباره نصب کنید.

اگر در نصب Office مشکلی دارید ، به راهنمای عیب یابی نصب Windows مراجعه کنید.

با حذف برنامه های مربوط به Microsoft Office خطایی هنگام نصب Office برطرف شد

برای حل مسئله عدم نصب Office در ویندوز 10 ، بهتر است قبل از نصب برنامه جدید ، پرونده ها و برنامه های مرتبط با این برنامه را به طور کامل حذف کنید. روی منوی شروع کلیک کنید. سپس به دنبال کنترل پنل بگردید و روی آن کلیک کنید. در Control Panel ، روی مرور As کلیک کرده و آن را به دسته تغییر دهید. سپس بر روی Uninstall a program that a link under Programs کلیک کنید.

مشکل نصب نشدن Office در ویندوز 10 را برطرف کنید

همه برنامه های Microsoft را پیدا کنید. سپس بر روی آن کلیک کرده و Uninstall را انتخاب کنید. قبل از آن ، نام همه آنها را در جایی بنویسید تا دوباره نصب شوند.

مشکل نصب نشدن Office در ویندوز 10 را برطرف کنید

با تغییر نام پوشه Microsoft Help و نصب مجدد Microsoft Office ، مسئله عدم نصب Office در ویندوز 10 را برطرف کنید

برای اصلاح خطای Microsoft Office Professional Plus که هنگام تنظیمات رخ داده است ، Win + R را فشار دهید و کادر تأیید را وارد کنید. تأیید را کلیک کنید.

خطا در نصب Office

در Registry Editor ، به مسیر زیر بروید و چنین پوشه هایی را حذف کنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows NT CurrentVersion Schedule TaskCache Tree Microsoft Office

خطا در نصب Office

سپس Microsoft Office را نصب کنید.

اگر با پیام خطای پیکربندی مواجه شدید ، پیام Office Configuration Progress را بخوانید.

رفع مشکل خطایی در هنگام تنظیم Clean Clean boot رخ داده است

ممکن است در برنامه ها و سرویس های دیگری مشکلاتی وجود داشته باشد که این مشکل را ایجاد کرده باشد. در این حالت بهتر است برای اصلاح خطای On time ، حالت boot boot را شروع کنید.

برای این کار WIN + R. را فشار دهید سپس MSCONFIG را در قسمت تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

روی تب Boot کلیک کرده و علامت گزینه Safe Boot را بردارید. در سربرگ General ، گزینه Selective Startup را کلیک کنید. سپس کادر Load starters را انتخاب کنید.

در زبانه خدمات ، مخفی کردن همه سرویس های Microsoft را انتخاب کنید و سپس روی غیرفعال کردن همه کلیک کنید.

رفع مشکل هنگام نصب خطایی روی داد

در تب Startup ، روی Open Task Manager کلیک کنید. در پنجره Task Manager و در تب Startup ، روی یکی از مواردی که در حالت فعال هستند کلیک راست کرده و Deactivate را انتخاب کنید.

رفع ارور Microsoft Office هنگام نصب با خطایی روبرو شد

سپس سیستم را مجدداً راه اندازی کنید تا حالت Clean Boot شروع شود. اکنون سعی کنید Office را نصب کنید. سپس هرگونه تغییری را ایجاد کرده باشید. سپس سیستم خود را دوباره راه اندازی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما در مورد چگونگی رفع خطاها در طول Microsoft Office بحث کردیم. هنگام ایجاد Microsoft Office هنگام راه اندازی ، از کدام روش برای اصلاح خطا استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.