26
جولای

4 روش برای رفع کد خطای 19 در ویندوز 10 ، 11 و 7 بیاموزید

یکی از رایج ترین کدها در ویندوز 19 یا ویندوز نمی تواند این دستگاه سخت افزاری را راه اندازی کند. این خطا هنگامی رخ می دهد که اطلاعات پیکربندی سخت افزار در رجیستری ناقص یا خراب باشد. در این مقاله ما 4 روش برای رفع کد خطای 19 در ویندوز 10 ، 11 و 7 را از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد.

حل خطای ویندوز نمی تواند این دستگاه سخت افزاری را با کد 19 راه اندازی کند

؟ نحوه رفع کد خطای 19 “من نمی توانم این دستگاه سخت افزاری را راه اندازی کنم” در ویندوز

کد خطای 19 روی صفحه کلید ، کارت صدا و ‌ نشان دهنده وجود خطایی در رجیستری سیستم عامل است. این خطا باعث ایجاد مشکلات جدی در بخش سخت افزار شده و از عملکرد صحیح آنها جلوگیری می کند. ممکن است فکر کنید که یک قطعه سخت افزاری مشکلی دارد. اگر این فقط یک خطای رجیستری است. در این مقاله نحوه رفع کد خطای 19 از انزل وب را به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نحوه اصلاح کارت صدا با کد خطای 19

عیب یابی ویندوز نمی تواند این دستگاه سخت افزاری را راه اندازی کند کد 19 قبل از هر کاری سیستم خود را راه اندازی مجدد کنید. با این روش ساده می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

توجه: توصیه می شود از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت وجود مشکلات سیستم دیگر ، داده های خود را از دست ندهید.

سپس سازگاری درایور صوتی را با Windows 10 بررسی کنید. اگر درایور مناسب ویندوز شما نیست ، درایور مناسب را نصب کنید. با استفاده از برنامه های ویژه یا جستجو در وب سایت سازنده می توانید درایور را بارگیری و نصب کنید. برای این کار می توانید از برنامه های نصب درایور مانند Driver Talent و برنامه های دیگر استفاده کنید. این برنامه سیستم شما را اسکن کرده و بهترین درایور سازگار را نصب می کند.

فقط برنامه را بارگیری و نصب کنید. سپس آن را باز کرده و روی اسکن ضربه بزنید.

حل خطای ویندوز نمی تواند این دستگاه سخت افزاری را با کد 19 راه اندازی کند

پس از اسکن سیستم ، درایورهای لازم پیدا می شوند. برای نصب یا به روزرسانی بهترین درایور کارت صدا ، روی Repair or Update کلیک کنید. گزینه Repair درایور موجود را برطرف می کند. گزینه Update درایور را به روز می کند.

حل خطای ویندوز نمی تواند این دستگاه سخت افزاری را با کد 19 راه اندازی کند

در آخر ، رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید.

با این حال ، گاهی اوقات با به روزرسانی درایور کارت صدا کد خطای 19 در ویندوز اصلاح نمی شود و شما باید درایور کارت صدا را دوباره نصب کنید. برای انجام این کار ، نحوه به روزرسانی و نصب مجدد کارت صدا را بخوانید.

کد 19 را با رجیستری تصحیح کنید

اگر خطای درایور با روش قبلی برطرف نشود ، این احتمالاً یک مشکل سیستم است. ویرایشگر رجیستری را در بخش جستجو در نوار وظیفه پیدا کنید. روش دیگر فشار دادن Win + R. است و سپس regedit را در قسمت وارد کنید. تأیید را کلیک کنید.

توجه: بعضی اوقات این روش منجر به خطاهای دیگری می شود. در نتیجه ، قبل از انجام این کار از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید.

اکنون به مسیر زیر بروید:

کامپیوتر HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Control Class {4D36E96C-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

حل خطای ویندوز نمی تواند این دستگاه سخت افزاری را با کد 19 راه اندازی کند

وقتی پوشه {4d36e967-e325-11ce-bfc1-08002be10318 را باز کردید ، UpperFilters یا Lowerfilter را در سمت راست پاک کنید. روی آنها کلیک راست کرده و Delete را انتخاب کنید.

اگر در سیستم خود با کد خطای 10 روبرو هستید ، مقاله عیب یابی پیام این دستگاه را نمی توان شروع کرد.

با نصب مجدد ویندوز 10 کد 19 را برطرف کنید

اگر روش های فوق برای رفع کد 19 جواب نداد ، باید ویندوز را به آخرین نسخه به روز کنید. اگر ویندوز خود را به روز کرده اید و این مشکل پیش آمد ، باید آن را برطرف کنید.

سپس ویندوز 10. را دوباره نصب کنید. البته با نصب مجدد ویندوز 10 می توانید درایورهای موجود را از دست دهید. در نتیجه ، بهتر است از اطلاعات خود پیشاپیش نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در بعضی موارد ، ممکن است با استفاده از ویژگی System Restore مشکل حل شود. برای استفاده از این ویژگی ، آموزش کامل سیستم بازیابی ویندوز را بخوانید.

لطفاً خطای کد 19 را به دلیل iTunes اصلاح کنید

گاهی اوقات iTunes باعث این خطا می شود. در این حالت ، برای اصلاح کد 19 روی منوی Start کلیک کنید و سپس به دنبال صفحه کنترل بگردید و آن را باز کنید. زبانه Large Icons View را در سمت راست تنظیم کنید. روی برنامه ها و ویژگی ها کلیک کنید.

خطای کد 19 در ویندوز

iTunes را در لیست برنامه ها پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس روی تعمیر در بالای صفحه ضربه بزنید. مراحل لازم را دنبال کنید. سپس سیستم خود را دوباره راه اندازی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، نحوه حذف کد ویندوز 19 از Code Anzel را به شما آموزش داده ایم. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.