17
ژوئن

4 روش استفاده از Instagram بدون حساب کاربری را بیاموزید

برخی از افراد دوست ندارند صفحه اینستاگرام داشته باشند ، اما در عین حال می خواهند از محتوای این شبکه اجتماعی استفاده کرده و پست های کاربران را مشاهده کنند. راه حل هایی برای این کار وجود دارد. در این مقاله ما 4 روش استفاده از Instagram بدون حساب کاربری از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

بیاموزید که چگونه بدون حساب کاربری ، نصب و ورود به سیستم اینستاگرام وارد شوید

؟ نحوه مشاهده پست های اینستاگرام بدون حساب کاربری

مدیران اینستاگرام در تلاشند دیدن اینستاگرام بدون عضویت را غیرممکن کنند. البته پیوستن به این شبکه و ایجاد حساب کاربری سود بیشتری برای آنها دارد. به همین دلیل ، برای دیدن پست ها و داستان های یک صفحه باید وارد سیستم شوید. با این حال ، به هر دلیلی ، ممکن است نخواهید صفحه ای ایجاد کنید یا نمایه دیگری را با صفحه خود مشاهده کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما نحوه استفاده از Instagram بدون حساب کاربری را آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

از طریق سایت بدون حساب کاربری وارد اینستاگرام شوید

برای ورود به سیستم Insta بدون نصب و از طریق سایت آن ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آدرس وب سایت اینستاگرام را با نام کاربری صحیح و دقیق در یک صفحه عمومی در قسمت جستجوی مرورگر وارد کنید. به شرح زیر است:

www.instagram.com/[username]

4 روش استفاده از اینستاگرام بدون حساب کاربری را بیاموزید

اکنون می توانید برگه خوراک این کاربر را مشاهده کنید. اگر می خواهید پست های بزرگتر را ببینید ، باید روی آنها کلیک کنید. در این حالت ، باید وارد حساب خود شوید. انجام سایر فعالیتها مانند پسندیدن ، مشاهده نظرات و غیره امکان پذیر نیست. با این روش

می توانید سایر حساب ها را از قسمت جستجوی سایت Instagram در بالای صفحه پیدا کنید و نیازی به بازگشت به Google یا وارد کردن URL برای سایر جستجوها نیست.

اگر صفحه مورد نظر شما بسیار محبوب است ، می توانید نام آن را در Google جستجو کنید (مانند anzalweb instagram) و به راحتی مشخصات آن را پیدا کنید. به عنوان مثال ، یافتن بازیگران ، ورزشکاران و خوانندگان کار ساده ای نیست. در غیر این صورت ، شما باید نام کاربری وی را بدانید. می توانید وارد صفحه دیگری شوید. نام یا صفحه شخص را در قسمت جستجوی Instagram جستجو کنید. سپس نزدیکترین پیشنهاد را از نتایج انتخاب کنید. روش دیگر جستجوی نام شخص به همراه کلمه اینستاگرام است. سپس بر روی بهترین پیشنهاد کلیک کنید.

اگر حساب اینستاگرام دارید و از قبل وارد مرورگر شده اید ، قبل از این کار از حساب خود خارج شوید.

از Instagram بدون حساب Ingramer استفاده کنید

شما می توانید بدون اشتراک از اینگرامر برای جستجوی اینستاگرام استفاده کنید. در قسمت Enter Username ، نام کاربری را در صفحه عمومی وارد کنید. سپس روی دکمه آبی رنگ کنار آن کلیک کنید. صبر کنید تا صفحه برای شما باز شود. با کلیک بر روی هر پست ، می توانید آن را در حالت بزرگتر مشاهده کنید. زیرنویس های پست نیز ظاهر می شوند.

4 روش استفاده از اینستاگرام بدون حساب کاربری را بیاموزید

برای دیدن سایر پست ها ، به پایین صفحه بروید و روی دکمه صفحه بعدی کلیک کنید.

برای مشاهده صفحات عمومی می توانید از این سایت استفاده کنید.

همچنین ممکن است پست های شخصی را ببینید که شما را مسدود کرده اند.

قسمت دیگر این سایت همچنین به شما امکان می دهد بدون ورود به سیستم ، اینستاگرام را مشاهده کنید. در این بخش ، می توانید جنسیت ، تعداد دنبال کنندگان ، تعداد پست ها و موارد دیگر را فیلتر کنید تا صفحه مورد نظر خود را آسان تر کنید.

4 روش استفاده از اینستاگرام بدون حساب کاربری را بیاموزید

بدون شماره و ورود به سیستم Instagram با GetInsta وارد شوید

برای جستجوی اینستاگرام با Google از GetInsta دیدن کنید. سپس به پایین صفحه بروید و نام کاربری صفحه عمومی را در قسمت وارد کنید. سپس بر روی Get Now کلیک کنید تا عکس نمایه ، تعداد پست ها ، دنبال کنندگان و دنبال کنندگان را در این صفحه مشاهده کنید.

4 روش استفاده از اینستاگرام بدون حساب کاربری را بیاموزید

این سایت قسمت دیگری دارد که تعداد دنبال کنندگان یک صفحه را به شما نشان می دهد. نام کاربری خود را در قسمت وارد کنید و روی Next کلیک کنید.

4 روش استفاده از Instagram بدون حساب کاربری را بیاموزید

اگر پست یا استوری شما حذف شده است و می خواهید آن را بازیابی کنید ، به آموزش نحوه بازیابی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام مراجعه کنید.

چگونه می توان بدون نصب اینستاگرام به اینستاگرام وارد شد؟ با ImgInn

برای استفاده از Instagram بدون نصب با ImgInn ، یک مرورگر را باز کنید. سپس کلمه ، نام کاربری یا هشتگ مورد نظر را در کادر جستجو تایپ کرده و Enter را فشار دهید. روی نمایه یا هشتگ مورد نظر کلیک کنید.

4 روش استفاده از اینستاگرام بدون حساب کاربری را بیاموزید

در صفحه باز ، می توانید پست ها ، داستان ها و نشانک ها را با کلیک بر روی آنها مشاهده کنید. با کلیک روی بارگیری همه می توانید فیلم و عکس بارگیری کنید.

4 روش استفاده از Instagram بدون حساب کاربری را بیاموزید

با کلیک بر روی هر پست می توانید عنوان ، نظرات ، پسندیدن ها و … این پست را مشاهده کنید. با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ بارگیری ، می توانید تصویر یا فیلم پست را بارگیری کنید.

اگر می خواهید پسندیدن پست های صفحه خود را مخفی کنید ، آموزش مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما آموزش داده ایم که چگونه پست Instagram خود را بدون دنبال کردن و ورود به حساب خود مشاهده کنید. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.