27
آگوست

4 راه برای خلاص شدن از شر فیلم های کوتاه در YouTube

TikTok را به خاطر دارید؟ قطعاً اکثر مردم با برنامه Tic Tac Toe آشنا هستند ، برنامه ای که ویدیوهای کوتاه 60 ثانیه ای را به مخاطبان سراسر جهان ارائه می دهد و یکی از اولین کسانی بود که یک برنامه ویدیویی کوتاه را معرفی کرد. این ایده درخشانی بود ، اما ما مصرف کنندگان با ایجاد محتوای خنده دار و گاهی ناخواسته آن را کاملاً گمراه می کنیم. از آنجا که این ایده Tiktok را بسیار محبوب کرد ، هر پلتفرم دیگری از آن کپی و در سیستم خود استفاده کرد ، از جمله Instagram Reels ، Snapchat Spotlight یا Youtube Shorts.

همه اینها تجربه کاربر را بدتر کرد. صرفنظر از اینکه روی چه پلتفرمی هستید ، این فیلم های کوتاه هنوز در مقابل چشمان شما هستند و خلاص شدن از آنها دشوار است. بدتر از همه این است که محبوب ترین پلتفرم ویدیویی Youtube است که اخیراً با هرزنامه جایگزین شده است. اگر شما فردی هستید که از این موضوع ناراحت هستید ، نیازی نیست نگران باشید ، ما نگرانی شما را درک می کنیم و در این مقاله نحوه خلاص شدن از شر ویدیوهای کوتاه در YouTube را توضیح خواهیم داد.

4 راه برای خلاص شدن از شر فیلم های کوتاه در YouTube

در سپتامبر 2020 ، یوتیوب ویژگی YouTube Shorts را معرفی کرد ، که ابتدا برای کاربران هندی در دسترس بود ، که بعداً در مارس 2021 به ایالات متحده رسید ، و در ژوئیه 2021 برای همه کاربران سراسر جهان. سپس ، در آگوست 2021 ، بودجه YouTube با 100 دلار تامین شد میلیون دلار. دلار اشاره کرد که کسانی که در این زمینه کار می کنند جوایزی دریافت خواهند کرد. این تعداد کاربران YouTube Shorts را دو برابر کرده است. در این مقاله می خواهیم نحوه غیرفعال کردن شورت YouTube در سیستم های مختلف را به شما معرفی کنیم.

حذف ویدئوهای کوتاه از صفحه اصلی یوتیوب

ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر فیلم های کوتاه در صفحه اصلی این است که به سادگی بر روی سه نقطه کلیک کرده و هر ویدیو را به عنوان “مورد علاقه” علامت گذاری کنید. این کار را تکرار کنید تا همه ویدیوها از بین بروند ، پس از آن حتی پس از به روزرسانی فیدها فاش نمی شوند.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

از YouTube در مرورگر خود استفاده کنید

یکی دیگر از راه های خلاص شدن از شر فیلم های کوتاه YouTube ، مرور وب سایت YouTube در هر مرورگری است ، خواه مرورگر موبایل داشته باشید یا مرورگر دسکتاپ. در حال حاضر ، نسخه مرورگر YouTube شامل برگه Shorts نمی شود.

حذف به روز رسانی برنامه YouTube

اگر می خواهید از برگه Shorts در برگه Explore برنامه YouTube خلاص شوید. این کار را می توان با کاهش نسخه برنامه YouTube به 14.12.56 یا حذف به روزرسانی های برنامه از تنظیمات تلفن انجام داد:

  • به تنظیمات تلفن بروید.
  • سپس به Applications> All Applications بروید.
  • پایین بروید و روی برنامه YouTube کلیک کنید.
  • در نهایت ، باید روی حذف نصب Updates کلیک کنید.

با این کار برگه جستجو به برگه Home باز می گردد ، زبانه Shorts برداشته می شود که همه آنها تجربه بسیار بهتری را نسبت به قبل ایجاد خواهند کرد.

از YouTube Vanced استفاده کنید

4 راه برای خلاص شدن از شر فیلم های کوتاه در YouTube

آخرین راه برای خلاص شدن از شر ویدیوهای کوتاه YouTube استفاده از نسخه Vanced است که نسخه آلوده YouTube با برخی از بهترین ویژگی ها برای غیرفعال کردن تبلیغات ، فیلم های کوتاه YouTube ، داستانهای YouTube و ایمن سازی YouTube است.

برای انجام این کار ، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه YouTube Vanced را بارگیری کرده و با استفاده از برنامه APKMirror Installer نصب کنید.
  • به تنظیمات و سپس Vanced Settings بروید.
  • سپس باید به قسمت تنظیمات تبلیغات بروید.
  • به پایین بروید و سوییچ Shorts self را فعال کنید.
  • با این کار فیلم های کوتاه YouTube در صفحه اصلی غیرفعال می شود.

با استفاده از این 4 روش ، می توانید فیلم های کوتاهی را از YouTube خود پخش کرده و فضای YouTube را به رابط کاربری بهتری تبدیل کنید.

منبع : https://techtip.ir/