22
جولای

3 روش برای پرسیدن نتیجه منفی گواهی آنلاین ، با کد USSD و … بیاموزید.

در صورت تخلف در رانندگی ، راننده جریمه می شود برخی از تخلفات رانندگی خطر بالایی دارند. این موارد نتیجه منفی دارد و شامل توقف راننده است. رانندگان می توانند از طرق مختلف در مورد ارزیابی منفی مجوز مطلع شوند. در این مقاله از Anzel Web ما 3 روش پرس و جو در مورد نتیجه منفی گواهی آنلاین ، با کد USSD و غیره را به شما آموزش می دهیم.

درخواست ارزیابی منفی گواهی به صورت آنلاین کنید

؟ نحوه سنجش گواهی منفی در ایران از طریق اینترنت

دیگر لازم نیست چند ساعت در روز برای رفتن به یک مکان خاص برای انجام کارهای صدور گواهینامه ، تخلفات و … وقت بگذارید. پلیس راهنمایی و رانندگی روش های مختلفی را برای شهروندان برای انجام کار خود از خانه ، از طریق تلفن یا رایانه معرفی کرده است. یکی از آنها پرس و جو در مورد نتیجه منفی گواهینامه راهور است. نتیجه منفی به راننده متخلف بدلیل برخی تخلفات از قبیل سبقت غیر مجاز ، عبور از چراغ قرمز ، عدم رعایت مزیت و … در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه ارزیابی منفی گواهینامه توسط Anzel Web را مشاهده کنید . برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

ارزیابی منفی گواهینامه را در اینترنت و وب سایت راهور بخواهید

برای درخواست رتبه منفی گواهی ، به وب سایت راهور بصورت آنلاین بروید.

سپس شماره گواهی خود را در قسمت وارد کنید.

سپس کد امنیتی را که حاوی حروف و اعداد است در قسمت “Word Security” وارد کنید.

اکنون برای دیدن نتیجه منفی گواهی آنلاین ، روی جستجو کلیک کنید.

درخواست رتبه بندی گواهی منفی بصورت آنلاین کنید

همچنین می توانید گواهینامه خود را از طریق پیام کوتاه ، اینترنت و … ردیابی کنید. برای یادگیری این روش ها ، مقاله نحوه ردیابی سریع گواهی را بخوانید.

از طریق پیام کوتاه نتیجه گواهی منفی بخواهید

همچنین می توانید از طریق پیام کوتاه در مورد نتیجه منفی گواهی خود س askال کنید. برای پرسیدن نتیجه منفی گواهینامه از طریق پیام کوتاه ، شماره گواهینامه خود را به شماره زیر ارسال کنید:

۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰

از طریق پیام کوتاه نتیجه گواهی منفی بخواهید

سپس منتظر بمانید تا نتیجه از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال شود.

توجه: قیمت این پیامک 350 تن است.

همچنین می توانید از طریق تلفن ثابت تقاضای تخلف در خودرو کنید. برای دریافت اطلاعات مورد نیاز با شماره 88288888 تماس بگیرید.

برای ردیابی موارد پستی می توانید از اینترنت و. نیز کمک بگیرید. برای یادگیری این روش ها ، نحوه پیگیری وضعیت نامه را بخوانید.

استعلام ارزیابی منفی گواهینامه اینترنت و استفاده از برنامه فرمون ، خودرو یار و دیگران.

می توانید از برنامه فرمون برای درخواست ارزیابی منفی گواهی استفاده کنید. ابتدا محل فرمون ها را وارد کنید. سپس نسخه سازگار را برای تلفن خود بارگیری و نصب کنید.

هنگام ورود به برنامه ، باید اطلاعات گواهی و وسیله نقلیه را وارد کنید. این برنامه قابلیت های مختلفی دارد. به عنوان مثال ، می توانید قیمت اتومبیل را ببینید یا هزینه تخلف خود را پرداخت کنید.

برای پرسیدن نتیجه منفی گواهی ، به بخش “سquال و نتیجه منفی” بروید تا نتیجه و دلیل آن را ببینید.

برای ارزیابی منفی گواهی آنلاین درخواست کنید

برای این کار می توانید از برنامه کمکی اتومبیل نیز استفاده کنید. این نرم افزار مانند فرمون تعداد مناسب کاربران و گزینه های رایگان برای پرس و جو در مورد خودرو ، نتیجه منفی و غیره را دارد.

استعلام ارزیابی منفی گواهینامه اینترنت و استفاده از برنامه فرمون ، خودرو یار و دیگران.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله با Anzel Web یاد گرفتیم که چگونه می توان نتیجه منفی گواهی گرفت. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.